MELÍR - rady jak na něj??

Ahojky,
protože momentálně nemám moc financí na kadeřníka, tak si chci udělat sama blonďatej melír. Četla sem tu hodně diskuzí, ale chci se zeptat na správnej postup??
Když si nejdřív odbarvím melír peroxidem + blondoranem....tak to mám tak do žluta. A chci právě takovej ten světloučkej melír. Někdo tu radí od Pallete, Polární stříbro...ok, ale mám to dát na celou hlavu nebo zase jen na ty proužky??
Poradíte mi někdo...díky:))
9.10.2008

Diskusi založil(a) 9.10.2008 Mishicka

reagovat Nataša 16.6.2014 8:27  1%    +  -

Lada: opravdu nevím ,ale spiš by se tady měla řešit čeština ,jelikož na ty hrubky se nemužu dívat.

reagovat otatancos@seznam.cz 10.4.2014 12:56  1%    +  -

Dobrej mam prozbicku .Mam cerne vlasy chci je odbarvid odbarvovacem a napatlat nato čokoladove hnedou chytne mi za tyden nato melir blond ?:) moje kamaradka kadernice tvrdi ze ano mate naka stim zkusenosti ?:) dekuju za radu

reagovat lucie 4.3.2014 15:47  1%    +  -

Ahoj, chci se zeptat, má někdo zkušenost s :Vitalitys Deco & Off - Deco Soft Kompaktní zesvětlující systém bez obsahu amoniaku 400g , jestli je to dobré? čím se to ještě míchá a jestli to opravdu zesvětlí jen 1 odstín nebo více, protože na jiné stránce jsem zase našla, že to zesvětlí až o 6 odstínů.

reagovat damanedama 25.6.2013 21:30  1%    +  -

Dle posledních trendů jsem se vykašlala na melír nechala si nabarvit v salonu prodluzko.cz odrosty tamvší barvou a zbytek světlejší, prej je to fakt v modě :Da vypadá to celkem dobře

reagovat asly 25.6.2013 21:26  1%    +  -

Úplně jednouše si zajdu do salonu Mia v Brně a mám záruku, že bude vždycky podle mých představ.2x jsem to riskla doma s koupací čepicí a teda fakt nic moc.

reagovat qziELyDCCdgohcANnPv 12.5.2013 7:58  1%    +  -

| | 21.1.2013 v 10:34 | keby si to dal niekto, kto me1 tmavšiu pleť, asi by to už nboleo ono .. čo mysledte? )

reagovat UNjLsiiHWpnBuIMY 10.5.2013 14:11  1%    +  -

| | 20.1.2013 v 18:12 | zelen barva je fakt moje nejobledbenějšed ale kdbyych jed měla na sobě ais by si myslely všichni že sem se scvokla no stejnak nemůžu

reagovat liba 14.4.2013 12:54  1%    +  -

chtěla bych se zeptat zda se může červený praskovy. melir že 6%peroxidem. pretrit bez umiti vlasů klasickou barvou...děkuji

reagovat radulik 1.3.2013 11:17  75%    +  -

zajděte si ke kadeřnici kdo má potom ty domácí pokusy dávat do pořádku

reagovat Nikča 26.2.2013 23:18  1%    +  -

Ahoj mám hnědé krátké vlasy a chystám se dát růžové pramínky dva na ofinu a 3 po celé hlavě.Byla bych ráda kdyby jste mi napsali kde si je mám všude dát a kolik po celé hlavě ?? Děkuju předem

reagovat sany 22.2.2013 12:27  1%    +  -

tak čaute potřebovala bych poradit mam hnědé tmavé vlasy a chtěla bych světlý melír poradíte mi? ale samozřemě aby se mi moje vlasy ne zničili

reagovat Lada 5.2.2013 14:43  1%    +  -

Dobrý den potřebovala bich poradit jaký bich si mohla dát malír sice mám strašně jemné vlasy barva svělte hnědá právě že kdybich chtěla nějaký ty melíry ale nevím která barva byse hodila jesli bi jste byla tak hodná a poradila mě děkuji moc s pozdravem Lada

reagovat Luci 12.12.2012 15:28  1%    +  -

Prosím o radu, chystám se na bílý melírek přes čepici a zajímalo by mě jestli se vytahují pramínky úplně ze všech dírek nebo se nějak vynechává. Děkuji moc za odpověď.

reagovat Kája 16.8.2012 10:07  1%    +  -

ahoj..no světloučký melír nejlépe dosáhneš peroxidem smíchaným s blondorandem(podle návodu) a ty pramínky co si vybereš k zesvětlení si tim "napatlej" zabal celý pramen do alobalu a vydrž asi 25-30 minut..podle toho jak je chceš světlý:) a máš krásný melír:)

reagovat luckapisky 18.6.2012 18:43  1%    +  -

ahojky lidi poradi nekdo zvas jestli chiti melir na cerno modrou barvu diki moccc

reagovat Radana22 29.4.2012 17:18  5%    +  -

Na celou hlavu určitě né, vždy jen ty pramínky a obalit alobalem, potom čekat až to chytí. Mělo by být popsáno na obalu. Pokud bys melír naplácala na celou hlavu, budeš z toho mít celkově zesvětlený vlasy...

reagovat Nikola 17.3.2012 13:38  1%    +  -

Luciandicka :
Pokud mas hnede vlasy a chces modry melir tak to bys musela jedině prvně praamínky odbarvit(zbavit se barvy peroxidem) a potom ty urcité pramínky nabarvit modrou barvou, kterou kopis v drogeriich stojo kolem 100.

reagovat bettyy 29.12.2011 17:49  1%    +  -

mno jesi to newííte tak si kupte barvu na vlasy jakou koli barvu kterou chcete na ten melít vemte si igelit a nastříhejte si ho ná tlustější kousky no a naneste barvu na proužek jesi ho chcete tenkej nebo nějak a naneste pak stočte tim igelitem ty vlasy a dejte to pod fěn a je to ;)

reagovat Luciandicka 12.12.2011 23:07  1%    +  -

Dobrý den chci se zeptat ohledně melírů, jsem hnědovláska a chtěla bych skusis si udělat modrý melír čím mám udělat modrý melír ? :D ? viděla jsem to u pár holek od nas ze skoly ale netroufam se jich zeptat a proto se ptam vas jak dosahnu modreho melíru ? :D ? Děkuji :D

reagovat Martina B. 26.9.2011 18:25  1%    +  -

Dobrý den, prosím Vás chci se zeptat zda na obarvené vlasy (středně hnědá) jde udělat skoro bílý melir??? Mě kadeřnice řekla, že to nejde a mám to vždy žluté :-( tak jak je možné, že některé holky to mají takové krásné a je tam pěkně vidět konstrast hnědá a bílá??? Mě to vždy splyne v takovou žluto-oranžovou barvu a to se mi nelíbí. Poradíte jak si to mám nechat udělat?

reagovat lidasektrska@centrum 17.9.2011 21:45  1%    +  -

Já mám velmi dobrou zkušenost s barvou DECORE,na obale je dáma zcela blond a po 2 cm má čokoládové proužky.To se mi nikdy nepovedlo,ale za Decore ručím-stojí kolem stovky,máš-li krátký střih bude stačit na 2 x.Jsem přírodní kaštanová,dnes již prostřídané i šedivými,ale pom nanesení Decoru je krásně vidět jak se vlasy odbarvují.Jinak,nemáš-li s tím zkušenosti,poradila bych Ti to co alecachim a nechala bych účes na odbornici.Jinak z barev patří ke kvalitním zn. Garnier s oleji tropických plodů a varovat Tě musím před zakoupením melíru,kterýse sestává s lahvičkou s barvami, se dvěma štětečky,kdy se nanáší obě požadované barvy naráz.Zkusily jsme po mém neúspěchu tento melír se známou,velmi dobrou kadeřnicí,ani jí se nepovedl.A jestli se rozhodneš pro to, že se pustíš do melíru sama,dělej ho přes čepici/mám dojem,že je dokonce přibalena čapka/u Decore/proužky v alobbalu zkusila sousedka doma a vypadalo jí spousta vlasů a ještě měla spálenou kůži.

reagovat gluer 19.2.2011 15:22  1%    +  -

lidi prosím když chci na tmavě hnědé vlasy jenom jeden světle růžový melír jak mam udelat postup

reagovat kadeřnice 5.2.2011 14:54  1%    +  -

všem
vlasy už jednou melírované natírejte od kořínků...směs nevtírejte do bílých konců...pro sjednocení barvy bych použila bud přeliv nebo pastel,a odbarvujte šetrně a s odstupem minimálně dva týdny ..po zásahu do vlasů u melíru a odbarvování požijte masky (např MIDOPLA od BESS,nebo Salerm-keratin. maska,dále jsou dobré byčí žlázy,přípravky jsou z vlas. kosmetiky) a melír si nedělejte samy,poproste nějakou šikovnou kamarádku aby vám melír udělala :)

reagovat kadeřnice 5.2.2011 14:47  1%    +  -

na oživení melíru (odstraní žlutý nebo zlatavý nádech blond melírů)použijte stříbrný šampon který zakoupíte ve vlas.kosmetice.Můžete si koupit bud ředěny nebo neředěný.např zn. Framesi,matuška,SALERM..

reagovat haida707 29.6.2010 20:06  5%    +  -

dobry den prosim o radu mam spinave blond vlasy, a davam si do toho melir cerveny ale je to dost neprirozeny, muzete mi poradit jaky typ meliru bych si mela vyzkouset?dekuji marcela

reagovat shakry 2.6.2010 16:33  5%    +  -

representka: ahojky chtela sem se zeptat jak se ten sampon jmenuje????dekuji

reagovat nnnnnnnnnuuuuuuuuuuu 21.5.2010 18:13  1%    +  -

je to katastrofa tak dajte pokoj

reagovat Anda 6.3.2010 15:23  1%    +  -

prosím o radu:...další týden mi bude kamarádka dělat melír,ale já to mám zrovna dostat:-(..vadí to tomu hodne?

reagovat niikitaa 19.12.2009 15:44  1%    +  -

dobrý den chtěl abych se zeptat jestli se může dát zesvětlující melír s peroxidem 6 procent na již obarvené vlasy ???duležité

reagovat Hanka12338 9.12.2009 12:53  5%    +  -

Ahoj,dej to jen na proužky,ale až tak po týdnu,aby si neměla ty vlasy moc poškozený.
A používej regenerační masky.Já na vlasy používám melír v takové velké flašce-prášek a jen tam přimíchám peroxid 6%.
Celá flaška stojí asi 300kč.Chytá dobře.
HankaSouckova12338@seznam.cz
na mailu jsem furt.

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: MELÍR - rady jak na něj??
Diskusi založil(a): Mishicka
přispívání bez omezení
Nástěnka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si
Nejčastější poruchy učení. Jak s nimi pracovat? Otec u porodu? Partner někdy může nadělat víc škody než užitku Velký návrat másla. Průzkumy, že je nezdravé, prý už neplatí?! Nejoblíbenější klasika: hovězí maso Osm tipů, jak zvládat bezlepkovou dietu Chcete dítě po čtyřicítce? Pořiďte si "zajíčka", radí odborníci Moje, tvoje, naše peníze. Proč jsou finance Achillovou patou vztahů? Vlašské ořechy: Zdravé tuky, vitamíny i zinek pro imunitu Poznejte Bratislavu blíž, zamilujete si ji! Sexy po padesátce ? které celebrity by nás mohly inspirovat?

Mladá Fronta a.s. Mladá Fronta a.s.

Copyright 1999-2014 Mladá fronta a.s. Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu autora či redakce zakázáno.