SUNKINS-VŠE O NĚM

Pište vaše skušenosti at jsou dobré či špatné.Podělte se s námi o ně!
10.10.2008

Diskusi založil(a) 10.10.2008 trojan1673

Mé stránky

Najdete na nich dost informací které je dobré vědět jste-li rozhodnuti zhubnout nebo přibrat(a nejen to).http://www.annatrojanova.iprostor.cz

trojan1673 21.7.2009 18:03

InGel Boss

Zdravý a výkonný Gelový preparát pro muže, který zvyšuje odolnost proti nepříznivým stresovým vlivům a posiluje mužský organismus. InGel® Boss je určen pro muže. Je určen na nastartování a správnou funkci mužského organismu. Díky obsahu probiotické kultury Boss komplex zlepšuje imunitu a zažívací systém. Je určen pro muže, kteří si chtějí vybudovat a udržet optimální kondici a výkonnost. Sibiřský a korejský ženšen i rozchodnice růžová jsou již po tisíciletí známy svým jedinečným vlivem na imunitní systém. Arginin je klíčová aminokyselina pro tvorbu a zachování svalové hmoty, stejně tak i sexuální výkonnost. Vitamin E podporuje imunitu a ochraňuje kardiovaskulární systém

trojan1673 21.7.2009 18:02

Moje skušenost.

Dostala jsem se k tomu úplně náhodou,potřebovala jsem schodit pár kilo,protože si mě neustále někdo dobýral a i můj kluk mě kůli tomu nechal.Protože jsem pořád brečela tak mi máma domu přinesla čaj a kokteil.Samozřejmě už sem jich dost skusila a vždycky to dopadlo stejně(zhubla a zase přibrala),takže jsem o tom nechtěla ani slyšet.Nakonec mě máma přesvědčila a kupodivu za půl roku ze 67 kilo já spadla na 54 kilo a cejtila jsem se jak modelka.Začala jsem utrácet za oblečení a nápadníci se jen hrnuli.Jelikož jsem v té době pracovala jako řidič tak jsem hubla pomaleji,neměla jsem pohyb (celý den jsem někde lítala a byla unavená na nějaké cvičení) a i přesto jsem zhubla a to trvale.Dneska vážím nějakých 48 kilo a jsem spokojená při výšce 158cm.A JAK JSTE NA TOM VY, VAŠE ZKUŠENOSTI, PODĚLTE SE!!! TROJAN1673

trojan1673 14.10.2008 9:26

InCardio

Pomáhá při snižování krevního tlaku,cholesterolu,zpomalování kornatění cév a předchází vzniku srdečních chorob,snižování rizika onemocnění srdce a mozkových příhod,pomáhá při léčbě anémie,přispívá ke zpomalení procesů stárnutí a k prodloužení plnohodnotného života.Já ho užívám společně s FI kvůli Anémii,která mě trápila léta a cítim se mnohem lépe.

trojan1673 14.10.2008 9:10

InGel Lady-pro ženy.

jedinečná gelová technologie,můžete vypít jako nápoj nebo sníst jako chutný desert.Fantazii se meze nekladou. - pomáhá posílení ženského hormonálního systému - pomáhá obnovení běžné slizniční flóry a tím předcházení gynekologickým potížím - k zlepšení kvality pokožky - k oddálení únavy a vyčerpání při fyzické i psychické zátěži - k posílení nervového systému a snižení rizika depresí

trojan1673 14.10.2008 9:06

InGel Active-klouby

Instatní nápoj s extrakty bylin a nejnovějším preparátem pro výživu kloubů, doplněno probiotiky pro starší generaci. -zmírňování bolestivosti kloubů a zvýšení jejich hybnosti - zpomalení procesů stárnutí a prodloužení plnohodnotného života - zvyšování odolnosti organismu - ochraně pohybového aparátu u vrcholových sportovců - potizánětlivá složka - pomáhá při léčbě lupenky a zánětlivých onemocnění kůže Můžete ho vypít jako nápoj nebo sníst jako desert.Gelová technologie.

trojan1673 14.10.2008 9:02

InThermo-

Instatní nápoj s extraktem zeleného čaje, guarany, látkami zvyšujícími metabolismus a látkami s lipolytickými efekty,obsahuje extrakt plodu guarany,L-karnitin, extrakt ze zázvoru.Dodává energii a podporuje pitný režim. Pije se 2x až 3x denně studený nebo teplý. Výborné je přidávat 3 lopatičky do čaje tak 3x deně a pak uvidíte ten efekt,kila jdou dolů jedna básen.

trojan1673 14.10.2008 8:54

Family In-vyvážená výživa celého organismu.

ideální náhrada plnohodnotného jídla s kompletním složením živin a nízkou kalorickou hodnotou zahrnuje energizující složky nezbytné pro zachování výkonnosti doplněn patentovanou a oceněnou složkou PinnoThin k omezení chuti na sladké pomáhá při snižování váhy Nahrazuje 1-2 hlavní jídla denně. Při redukci váhy nahrazujeme 2 hlavní jídla při rekonvalescenci nahrazujeme 1 jídlo denně. Vhodné pro celiatiky - neobsahuje lepek Hypoalergenní Vhodné pro vegetariány Neobsahuje geneticky modifikované složky

trojan1673 14.10.2008 8:47

InPure-OČISTA ORGANISMU!

Díky vyvážené kombinaci vláknin a rostlinných výtažků čistí organismus, čímž zvyšuje imunitu a celkově posiluje organismus. Vyčištění tenkého střeva má pozitivní účinek na kožní zánětlivá onemocnění, jako je ekzém, akné a lupénka. Dobrý stav zažívacího ústrojí je základ pevného zdraví. 2X denně zapít vodou nebo vycucat

trojan1673 14.10.2008 8:39

ExtraSilhouette

Nápoj podporující spalování tuků a formování postavy. Obsahuje: extrakt Neuravena ze zeleného Maté, L-karnitin, ß-karoten a Cacti-Nea. Extrakt z cesmíny paraguayské neboli Yerba Maté přispívá k oddálení tělesné i duševní únavy pomocí aktivace metabolismu. ExtraSilhouette je ideální nápoj pro ty, kteří usilují o snížení váhy (hlavně na centimetry). Podporuje tvarování postavy právě tam, kde potřebujete - pas, hýždě, břicho, stehna. Zvyšuje spalování tuků. Navíc vysoká koncentrace beta-karotenu brání vzniku jo-jo efektu při hubnutí. Jeda sklenice denně.Mohou ho používat i kojící matky sama ho užívám a kojím je to prima novinka.

trojan1673 14.10.2008 8:33

IDEÁLNÍ VÁHA - PÁSMA BMI

PODVÁHA - 18,5 normální váha 18,5 - 24,9 NADVÁHA 25 - 29,9 OBEZITA 1 STUPNĚ 30 - 34,9,OBEZITA 2 STUPNĚ 35-39,9 závažná,TĚŽKÁ OBEZITA NAD 40

trojan1673 14.10.2008 8:17

reagovat relaxunas 17.12.2012 23:56  5%    +  -

Figi: K tvému slavnému Queen Euniké ti povím jen tolik.... Přístroje co nabízejí jsou předraženeé minimálně 9X takže jen nechutný byznys pro báječnou firmu euniké,,,,, Už jsem měl tu čest a nevidím v nich nic pozotivního už ta cena přístroje je extrém... Tak snad Ti ponese euniké štěstí a velký byznys... A co se týká problematiky hubnutí tak na toto téma nebudiu vůbec polemizovat protože dát 9000kč za ruční produkt je výsměch.. jen s e mrkni na některé americké portály prodejců ono ten zázrak tam prodávaj za 1500kč ... To je na zamyšlenou nemyslíš?

reagovat Figi 11.11.2012 9:28  22%    +  -

relaxunas: To má někdo radost ,že NWA skončilo že jo.Podlé mého vedení NWA udělalo chybu ,že moc rychle expandovalo do světa a během roků měli členy asi v 70 zemích světa.Jen pro zajimavost celou dobu se firma držela v světovém žebříčku mlm firem ,, TOP 100 ,,kolem 50tého místa.Tu v republice šli produkty na dračku,nebudeš věřit ,ale se svým týmem jsem dělal měsíční obrat přes 300000Kč.Je logické ,že naše konkurence si oddychla,když NWA dopadla jak dopadla,ale momentálně jim tady roste konkurence o které si troufám říct,že jím připraví spoustu vrásek a jsem jen zvědav s jakou špínou vyrukují teď.Ta novinka se jmenuje Queen Euniké a je to česká firma které má na své produkty certifikáty GMP a EQC
GMP (Good Manufacturing Practise neboli Správná výrobní praxe SVP) pro humánní léčivé přípravky. Jedná se o systém přísných pravidel, kterými se musí výrobci léčiv řídit a do kterých patří závazné a pravidelné postupy, kontrolní opatření, sledování jakosti a ostatní aktivity, tak aby se zabezpečila bezpečnost výrobků, jejich správná výroba a kontrola, chemická, fyzikální a biologická nezávadnost a účinnost, která je u daného produktu deklarována. Certifikát GMP tedy zaručuje nejvyšší stupeň kvality zpracování a výroby přípravků ve farmacii.

Certifikát EQC (European Quality Certifikate) vydal nezávislý inspekční orgán v Přerově za splnění nadstandardních kritérií. Společnost Queen Euniké byla oceněna na základě působení v oblasti vývoje a výroby doplňků stravy na přírodní bázi s pozitivními účinky na lidský organismus.

Na seminářích, které jíž jedou po republice se člověk dozví velice zajimáve věci a i ti kteří mají zkušeností z jiných firem s produkty pro zdraví mají mírný šok.

Info o firmě http://www.queen-eunike.cz/ moje ID je 905

Co se týče Sunkins ,tak její produkty jsou špičkové ,uznávané i lékaři a pomohli nejen mně,ale spoustě dalším lidem nejen u nás od zdravotních problému.Je fakt,že každému nemusí chutnat,jsou přírodní,bez ochucovadel a jiných marasu a řešení je naprosto jednoduché.Já si jednoduše naše gely ochucují podle svého,místo cukru používám hroznový a přidávám buď Mokáto nebo Cappucinno a rázem mám z gelu pochoutku.Druhá varianta je, že si do gelu rozšlehám třeba banán nebo jiné ovoce.Já jedině s těmito produkty řeším všechny své zdravotní problémy a v mém věku mě udržují fit.No a teď s Eunike,(tři produkty už testují) se mi budou krásně doplńovat.Přejí krásny den .

reagovat relaxunas 8.11.2012 20:52  5%    +  -

Figi bude asi jediny kdo tady píše litánie do diskuze co ale take píše všude i do nwa-která jim zkrachovala :-)

reagovat FYTO 5.8.2012 1:48  1%    +  -

Figi: Kecáš, ne všem produkty od Sunkins chutnají a ne všichni po nich zhubnou.

reagovat Figi 25.7.2012 18:55  22%    +  -

José: Můžeš uvést jaké produkty jsi užíval a zda ti někdo radil nebo jsi je bral jen tak podle svého uvažení?

reagovat José 22.7.2012 19:32  1%    +  -

Ahoj všichni.Chtěl jsem zhubnout cca 60 kg,užíval jsem výrobky této fy ,ale na mě to nepůsobilo.Zase jsem do toho narval peníze a nic.Bohužel.Ono to asi bez pohybu a menších porcí nepůjde.Radši ty prachy dejte do zeleniny a ovoce a začněme se fakt hýbat a nevěřit zázrakům.....ahoj.José.

reagovat NatyH 20.1.2012 20:37  7%    +  -

Jak jsem zhubla
Ahoj, i já se ráda podělím se svými zkušenosti s hubnutím. Je mi 33 let, jsem po porodu dítěte a zkusila jsem dietu své kamarádky, která shodila takto 15 kg. Já jsem díky jejím radám shodila 17 kg a z velikosti 44-46 nosím velikost 38! Je to už 2 roky a váhu si + - 1 až 2 kg držím! Jsem moc spokojená a konečně se poprvé v životě cítím ve svém těle výborně.Je to velmi jednoduché. Jde o vyrovnání poměru kyselin a zásad v těle, čímž dáme do pořádku metabolismus a můžeme konečně hubnout, už nám v tom nic nebrání. Ráda každému poradím, jak se stravovat, co udělat,abyste se i Vy cítily ve svém těle dobře.Napište mi: natalymeri@seznam.cz

reagovat Figi 20.1.2012 18:43  16%    +  -

Ještě malej dodatek k našemu SMART COFFEE® ,prokazána vysoka ochrana proti rakovině tlusteho střeva,prsu,konečníku i prostaty.

Pro fyziologické snižování hmotnosti bez hladu a drastické diety
prevence a součást léčby metabolického syndromu
prevence a součást léčby hypertenze
prevence a součást léčby cukrovky
prevence a součást léčby vysokého obsahu nežádoucích lipidů v krvi
prevence a součást léčby neakutních srdečně- cévních onemocněních
zvýšení antioxidačního potenciálu organismu a zlepšení odbourávání nadbytečných volných radikálů.
1 porce kávy - ekvivalent 1.5 l zelené kávy, 6.6 l červeného vína a asi 7.8 kg mořských řas.
1 porce kávy vyjde na 20Kč, investice do svého zdraví, která se určitě vyplatí.

reagovat Figi 17.12.2011 16:04  17%    +  -

Lucia: Vpravdě revoluční způsob hubnutí!

Spojte do jednoho zážitek z šálku kávy, přitom hubněte a zlepšujte své zdraví!

Produkt, který budou vaši klienti milovat!

Cena pouze 20,- / porci!

SmartCofee® je unikátní doplněk stravy s biologicky aktivními složkami s kombinovanými účinky na metabolismus sacharidů, lipidů a antioxidační aktivitu organismu.

Jeho výsledný pozitivní fyziologický účinek se projevuje snížením hmotnosti. Je určen pro řešení nadváhy a obezity, které představují spolu s diabetes mellitus, hypertenzí a srdečně-cévními chorobami, rizikové faktory metabolického syndromu. Metabolický syndrom je diagnostikován u osob s abdominální obezitou, krevním tlakem nad 130/85 mmHg, glykemie nalačno více než 5,6 mmol/l, obsah triglyceridů v krevním séru více než 1,7 mmol/l a HDL cholesterolu méně než 1,0 mmol/l (u mužů) a 1,3 mmol/l (u žen).

SmartCofee® je určen k fyziologickému snižování tělesné hmotnosti jako součásti prevence vzniku metabolického syndromu i jako součást léčebného programu při hypertenzi, srdečně-cévních nemocech a diabetes mellitus.

Stručný popis

- SmartCofee® je doplněk stravy, jehož unikátní složení je chráněno užitným vzorem u Úřadu průmyslového vlastnictví v Praze.

- Biologicky aktivní složky resveratrol, extrakt zelené kávy a fucoxanthin představují ideální kombinaci přírodních látek spojujících své působení v organismu v jeden žádoucí efekt – POSTUPNÉ SNIŽOVÁNÍ HMOTNOSTI.

- Hubnutí bylo prokázáno i u osob, které nezměnily stravovací návyky a nezvýšily pohybovou aktivitu.

- V případě, že je pití doplňku stravy SmartCofee® doprovázeno výživovými změnami a zvýšenou pohybovou aktivitou lze dosáhnout vyšších úbytků hmotnosti.

- Dobrá stravitelnost a snášenlivost SmartCofee® je zajišťována klinicky ověřenou prebiotickou složkou Orafti® Synegy1.

Působení

- Snižuje hmotnost vlivem na sacharidový i lipidový metabolismus, zvyšuje antioxidační schopnost organismu bojovat s přebytkem volných radikálů

- Reguluje vstřebávání glukózy

- Zvyšuje přeměnu stravy na využitelnou energii

- Podporuje odbourávání viscerálního tuku

Účinné látky

Fucoxanthin je izolován z jedlých mořských řas rodu Undaria pinnatifi da. Patří do skupiny xanthofylů příslušejících ke karoteinoidům. Jeho působení ocení všichni s přebytečným tukem uloženým v oblasti břicha.

Resveratrol zlepšuje činnost buněčných mitochondií a tím se podílí na intenzivnější přeměně stravy na energii. Působí především v oblasti lipidového metabolizmu.

Resveratrol chrání mozek před ztrátou neuronů a zpomaluje tak nástup onemocnění jakými jsou Alzheimerova nemoc, Amyotropní skleróza a další nemoci směřující k demenci.

Resveratrol je také antioxidantem vysoce účinným v boji s přebytky volných radikálů.

Extrakt zelené kávy se standardizovaným obsahem kyseliny chlorogenové. Tento extrakt se zaměřuje na sacharidový metabolismus. Reguluje a stabilizuje hladinu krevního cukru. Vyrovnaná hladina glukózy v krvi omezuje pocity hladu a především “chutě” na sladké potraviny. Antioxidační vlastnosti jsou další pozitivní vlastností extraktu zelené kávy se standardizovaným obsahem kyseliny chlorogenové.

Orafti® Synergy1 je patentovaná prebiotická směs inulínu a oligofruktózy získaná z kořene čekanky (Cichorium intybus). Zlepšuje stravitelnost účinných látek. Je i výživou pro prospěšné probiotické bakterie a tím zajišťuje jejich optimální činnost a zvyšuje jejich množství v trávicím traktu.

Prospěšnost jednotlivých biologicky aktivních látek pro lidský organismus byla popsána řadou vědeckých studií.

Naše ověření se zaměřilo na úbytky hmotnosti:

V dvojitě zaslepeném pokusu byl 11 dobrovolníkům ve věku 23–60 let podáván doplněk stravy ve formě instantního kávového nápoje s denními dávkami 3× 200ml po dobu 45 dnů. Kontrolní skupinu tvořilo 5 dobrovolníků ve věku 25–62 let, kterým bylo podáváno placebo formou stejného množství stejného potravního nosiče – instantní kávy s prebiotickou vlákninou. Úbytek tělesné hmotnosti u skupiny s doplňkem stravy SmartCofee® dosáhl za dané období v průměru 4,36% počáteční hmotnosti se směrodatnou odchylkou ± 0,49 a 1,8% hodnoty BMI se směrodatnou odchylkou ± 0,29. U kontrolní skupiny nebyly zaznamenány žádné signifikantní změny hmotnosti a tedy ani BMI.

Doporučené dávkování

Příprava obvyklá jako u standardní instantní kávy: 1 kávovou lžičku (2g) přelijte 200ml teplé vody.

Pijte 1–2× denně (nejlépe po jídle přes den – ne na noc, protože preparát obsahuje kofein jako přirozenou

složku instantní kávy). Max. 3 dávky za den.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu.

Složení

Instantní káva, Orafti® Synergy1 – prebiotikum, extrakt zelené kávy, resveratrol, fucoxanthin, přírodní.

Více na http://www.eshop-rychle.cz/snamizdrave

reagovat Lucia 7.9.2011 16:10  1%    +  -

Dobrý den,
prodám výrobky Sunkins Family In(natural,čokoláda,ovocný,a vanilka), dál In Thermo a tablety In Pure. Cena dohodou.
sebenova.lucia@seznam.cz

reagovat daja123 27.8.2011 14:09  5%    +  -

Dobrý den,

koukněte se na webové stránky
http://sunkins-poradna.webnode.cz/
Najdete tam všechny informace o výrobcích Sunkins. A v sekci Novinky je článek ze zkušenostmi s produkty jiných lidí z celé čr. Zajímavé čtení :-)

reagovat daja123 27.8.2011 14:08  5%    +  -

Dobrá den,

koukněte se na webové stránky
http://sunkins-poradna.webnode.cz/
Najdete tam všechny informace o výrobcích Sunkins. A v sekci Novinky je článek ze zkušenostmi s produkty jiných lidí z celé čr. Zajímavé čtení :-)

reagovat Figi 29.5.2011 6:39  19%    +  -

Svět zachvátila epidemie
nedostatku vitamínu D

Po celém moderním světě se šíří epidemie nedostatku vitamínu D, a je to epidemie tak hluboká a závažná, že epidemie prasečí chřipky H1N1 vypadá ve srovnání s tím jako rýma. Nedostatek vitamínu D je tak rozšířen, že je to alarmující, a je také základní příčinou mnoha dalších vážných nemocí jako rakovina, cukrovka, osteoporéza a srdeční choroby. Nová studie publikovaná v březnu 2010 v časopise Journal of Clinical Endocrinology and Metabolism zjistila, že 59% populace má nedostatek vitamínu D. Navíc asi 25% z toho má extrémně nízkou úroveň vitamínu D. Vedoucí autor studie, dr. Richard Kremer z Centra zdraví univerzity v McGill řekl: „Abnormální úrovně vitamínu D jsou spjaty s celým spektrem nemocí, včetně rakoviny, osteoporézy a cukrovky, a rovněž s kardiovaskulárními a autoimunitními chorobami.“
Tato nová studie rovněž dokumentuje jasné spojení mezi nedostatkem vitamínu D a uloženým tělesným tukem. To podporuje teorii, kterou obhajuji na NaturalNews již mnoho let: sluneční záření podporuje ztrátu tělesného tuku. Vitamín D je možným hormonálním mechanismem, s nímž tento jev ztráty tuku pracuje.
Vědecká bádání o vitamínu D dávají ještě lepší výsledky...
Aktivátor imunitního systému
Nedávné výzkumy provedené na univerzitě v Kodani objevily, že vitamín D aktivuje imunitní systém tím, že „vyzbrojí“ T buňky k boji proti infekci.
Tento výzkum zjistil, že bez vitamínu D je imunitní systém T buněk neaktivní a poskytuje jenom malou nebo žádnou ochranu proti napadení mikroorganismy a viry. Ale s vitamínem D v krevním řečišti se tyto buňky „ozbrojí“ a začnou vyhledávat vetřelce, které zničí a vyloučí z těla.
Jinými slovy, vitamín D účinkuje tak trochu jako klíček v zapalování vašeho auta: auto nepojede, pokud neotočíte klíčkem a nenastartujete motor. Podobně ani váš imunitní systém nebude pracovat, pokud nebude biochemicky aktivován vitaminem D. Pokud se setkáte se zimní chřipkou ve stavu nedostatku vitamínu D, váš imunitní systém je v podstatě proti sezónní chřipce bezbranný. Proto lidé, kteří onemocní, jsou ti, kteří jsou stále pod střechou, pracují pod střechou a žijí v chronickém nedostatku vitamínu D.
Proto také prakticky všichni lidé, kteří zemřeli na H1N1, měli chronický nedostatek vitamínu D. V podstatě neměli žádnou ochranu svým imunitním systémem a byli tak snadným cílem pro prasečí chřipku.
Tato zjištění o tom, že vitamín D „vyzbrojuje“ imunitní systém, byla publikována v Nature Imunology. Vědci v komentářích řekli: „Vědci vědí již dlouho, že vitamín D je důležitý pro absorpci kalcia, a že tento vitamín také souvisí s nemocemi jako je rakovina a roztroušená skleróza, ale neuvědomili jsme si, jak rozhodující je tento vitamín pro aktivaci imunitního systému – teď už to víme.“
Lidé trpící rakovinou a lidé s roztroušenou sklerózou a osteoporézou mají vždy těžký nedostatek vitamínu D.

(Viz UK Telegraph, odkaz pod článkem).

Vlastní vsuvka o vitaminu D :
VITAMIN D
===========
Kupuju rybí tuk a EPAVIT .Denní potřeba 5.000 mj. = cca 125 µg.
Napomáhá vstřebávání vápníku, jeho uchování a využití. Pomáhá uklidňovat nervy, snížit citlivost na bolest, křehnutí kostí, hojení zlomenin, snížit výskyt křivice, zubního kazu, prevence rakoviny, roztroušené sklerozy, nemoci ledvin, degenerativních nemocí, …
Svou přítomností v organizmu vitamin D snižuje pravděpodobnost vzniku rakoviny na polovinu až tři čtvrtiny.
Nedostatek D :
Návaly tepla, noční pocení, křeče v nohách, dráždivost, nervozita, duševní deprese jsou mylně považovány jen za známky přechodu. Ve skutečnosti jsou důsledkem nedostatku vitamínu D a vápníku + hořčíku, jejichž spotřeba je v období přechodu zvýšená.
Po uplynutí několika měsíců špatně sedí umělý chrup. Obvykle to není vina zubaře, ale chybou výživy. Že kosti i sanice mění svůj tvar může mít na vině též nedostatek vitaminu D.
V dnešních reklamách, ale i v některých lékařských knihách uvádí se, že vitamin D vzniká sluněním v kůži. Ne v kůži, ale vzniká v mastnotě na kůži. A to jen tehdy, pokud vzduch není příliš vlhký a pokud jsme se ani před sluněním či po opalování neumývali a tím nesmyli kožní mastnotu. Vitamin D se vytvořil v kožní mastnotě a postupně se z ní vstřebává kůží do těla. Tato kožní mastnota se dokonce velmi lehce smyje studenou vodou.
Proto nemá význam se slunit, když se vzápěti umyjeme anebo jsme předtím kožní mastnotu smyli.
Vstřebatelnost :
Vitamin D může být vstřebán do krve jen za přítomnosti tuku. Dítě do 12 let synthetické D nevstřebá.
Stravování :
Denní dávka 5.000 mj by byla krytá konzumací cca 200 vajec. Slunit se neumíme.
Kupuju Rybí tuk a EPAVIT v lékárně. Ale 1 tobolka třeba Noventis výrobku
obsahuje pouze 26 mj denní dávky.
Prakticky jediným zdrojem vitaminu D je rybí tuk. Rybí tuk co do účinnosti zvláště u dětí není možné ničím nahradit. Syntetickou pilulku dítě do 12 let nevstřebá. Do šesti let dítě nedokáže vyloučit alkohol, podobně jako pes toxický thiobromin, který mu dáváme v čokoládě. Jedna celá čokoláda na vaření psa zabije !
Denní dávka :
Zdravý dospělý 5.000 mj tedy ekvivalentně 125 mikrogramů. Tedy plnou polévkovou lžíci rybího tuku. Batoleti do 1 roku stači půl čajové lžičky rybího tuku = 1.000 mj; děti do 8 let celou čajovou lžičku = 2.000 mj, do dospělosti 2 čajové lžičky = 4000 jednotek.
Rybí tuk má být v ledničce . Podávat nejlépe s mlékem. Toxicita u rybího tuku nebyla pozorována.
Přechod do toxicity u syntetického D lze pozorovat při konzumaci po delší dobu 25.000 mj u dospělých, u dětí do 8 let dávky nad 1.000 mj. Autorka knihy slavná Dr.Adelle Davis sama přispívá svému organismu třemi lžícemi rybího tuku = 15000 mj denně spolu s litrem mléka a navíc 1 gramem vápníku.
Toxicita byla pozorována u syntetického vitaminu D v uvedených
dávkách, ale prakticky nebyla zjistěna u rybího tuku.
Toxicitě syntetického D lze předejít zvýšenými dávkami
vitaminu C a E anebo cholinu .
Toxicita D se zvyšuje při nedostatku vitaminu E nebo vápníku.
E vitamin je dobré konzumovat nejlépe alespoň o půl hodiny dříve,
než se najíme stravou obsahující železo.
Neboť železo E vitamin v těle nevstřebaný ničí.
Konec vlastní vsuvky.
Pokračování článku ZE SVĚTA:
Zdá se, že CDC - Rakovinová Společnost (co je CDC viz.pozn.dole) a WHO jsou v absolutní nevědomosti o tomto výzkumu, jinak by doporučily vitamín D k boji proti nedávné pandemii H1N1, spíše než vakcíny. Vitamín D by byl daleko efektivnějším (a méně nákladným) prostředkem na obranu proti pandemii než vakcíny, zejména když vakcíny nemohou fungovat, když na ně imunitní systém nereaguje, a imunitní reakce vyžaduje přítomnost vitamínu D!
Zatímco vakcíny mají nežádoucí vedlejší účinky jako např. těžké neurologické poruchy u některých příjemců, jediným „vedlejším účinkem“ vitamínu D je, že je prevencí proti 77% veškerých rakovin. http://www.naturalnews.com/021892.html
Společný jmenovatel nemocí
Dle nového výzkumu se stává stále jasnějším, že nedostatek vitamínu D může být společným jmenovatelem pro většinu ničivých moderních degenerativních nemocí. Pacienti se selháním ledvin téměř všeobecně mají nedostatek vitamínu D a rovněž tak pacienti s cukrovkou. Lidé trpící rakovinou a lidé s roztroušenou sklerózou a osteoporézou mají vždy těžký nedostatek vitamínu D.
Ve skutečnosti nedostatek vitamínu D může být základní příčinou, proč je tolik degenerativních nemocí, a náprava tohoto nedostatku v celé populaci by mohla zničit zisky „průmyslu péče o nemocné“, který dnes vládne západní medicíně.
Jinými slovy, když se lidé dovědí o vitamínu D, rakovinový průmysl zaznamená kritické ztráty zisku (vitamín D zabrání 4 připadům rakoviny z 5.)
Zřejmě proto tak mnoho podniků a organizací, které závisí na rakovině (a dalších nemocech) svou autoritou a mocí aktivně bojují proti informacím o vitamínu D. Například Státní institut pro rakovinu- NCI, který je jednou z nejbohatších neziskových společností, aktivně provozuje celostránkové reklamy, které se snaží odstrašit lidi od slunce, aby zůstali ve stavu nedostatku vitamínu D.
Tento stav nedostatku shodou okolností slouží i mocenským zájmům NCI tím, že zajišťuje, aby lidé pátrali po záhadách rakoviny, i když je k dispozici léčba zdarmo (slunce).
Podobně FDA nechce, aby se lidé dověděli o vitamínu D, protože informovaní spotřebitelé by nevyhnutelně brali více potravinových doplňků s vitamínem D a tím by předcházeli veškerým nemocem, s nimiž farmaceutický průmysl počítá pro své monopolní zisky. Každý pacient, který bere vitamín D, znamená o jednoho pacienta méně, který by platil za léky proti rakovině, cukrovce a srdečním chorobám.
Podobně i další neziskové organizace rakovinového průmyslu nechtějí, aby se lidé dověděli pravdu o vitamínu D. Raději chtějí dále prodávat zákazníkům směšné výrobky s růžovým proužkem, na kterých se říká, že sbírají peníze pro jakýsi vysoce fiktivní „výzkum léčby“ – výzkum, který byl zastaralý, dříve než začal, protože slunce léčilo a předcházelo rakovině po celou dobu, co člověk chodí po planetě Zemi. Naši předkové nemuseli „léčebně běhat“ ani „léčebně chodit“ kvůli nějaké fikci na získávání peněz. Oni prostě byli na slunci a vyléčili se z rakoviny proto, že byli vystaveni slunečnímu světlu. Chodit ven je už samo o sobě „léčbou“ rakoviny, na niž rakovinový průmysl požaduje další miliardy dolarů, aby mohl rozšířit výzkum.
Chtějí, abyste zůstali v nevědomosti!
Nevyhnutelnou pravdou je, že moderní medicína chce, aby lidé zůstali v nevědomosti o léčivých účincích vitamínu D. Finanční přežití lékařského průmyslu je na tom zcela závislé. Takže nejvlivnější lékařské organizace systematicky zlehčují význam tohoto vitamínu a přímo odmítají ho doporučovat pacientům.
NCI nedoporučuje vitamín D, stejně jako Komen for the Cure. AHA, AMA, ADA a FDA všechny odmítají doporučovat vitamín D a všechny namísto toho podporují syntetické, patentované léky s vysokým ziskem, které nic nevyléčí.
V podstatě se jedná o spiknutí mlčenlivosti o vitamínu D v průmyslu péče o nemocné, jelikož ten závisí na nemocích, které jim přinesou obchod. Tak to bude vždy, protože společnostem jde o obchod, aby vydělaly peníze a když vyděláváte peníze na nemocech, nikdy nepůjdete a neřeknete lidem, jak se mají sami vyléčit zdarma. Z tohoto čistě ziskového pohledu poučit lidi o vitamínu D nedává průmyslu péče o nemocné naprosto žádný obchodní smysl. Průmysl těží z lidí.
Vitamín D nemohou potlačit
Ale pravdu o vitamínu D nemohou skrývat navěky. Poznatky jsou naprosto přesvědčivé. Jsou skutečně nevyvratitelné. Zde je devět argumentů, které jsou nevyvratitelně pravdivé:
1. Rozsáhlá většina západní populace má nedostatek vitamínu D.
2. Nedostatek vitamínu D podporuje rakovinu, cukrovku, osteoporézu, onemocnění ledvin, deprese, obezitu a srdeční choroby, a další zdravotní problémy.
3. Nedostatek vitamínu D může být napraven dodáním tohoto vitamínu v doplňcích nebo rozumným vystavováním slunečnímu světlu.
4. Krémy proti slunci blokují produkci vitamínu D v kůži a tím způsobují jeho ještě větší nedostatek u uživatelů těchto výrobků.
5. Náprava široce rozšířeného nedostatku vitamínu D by značně omezila výskyt degenerativních chorob v populaci, čímž by státy ušetřily trilióny dolarů na společných nákladech na léčbu v příštím desetiletí.
6. Potravinové doplňky s vitamínem D jsou velmi snadno dostupné. Zabránit nemocem dodáním vitamínu D je velmi nenáročná investice do zdraví, která se státu vrátí více než stonásobně na ušetřených nákladech na zdravotní péči.
7. Vitamín D je extrémně bezpečný. Lidé, kteří berou doplňky s vitamínem D, nepociťují naprosto žádné vedlejší účink i při zdánlivě vysokých dávkách 4000 – 8000 IU denně (více než desetinásobek doporučené denní dávky v USA.)
8. Nedostatek vitamínu D je způsoben ve značné míře moderním životním stylem v uzavřených místnostech. Lidé žijí, pracují a sportují v uzavřených místnostech pod umělým světlem. To způsobuje těžké nedostatky vystavení přirozenému světlu (slunečnímu světlu), jehož prostřednictvím se vitamín D obvykle vytváří.
9. Vitamín D dramaticky redukuje náchylnost k infekčním chorobám, jako jsou běžná chřipka a H1N1. Aktivuje imunitní systém a umožňuje mu, aby fungoval agresívněji při obraně proti napadení viry.
Lepší než vakcíny, bezpečnější než léky...

Vitamín D je ve skutečnosti lepší vakcínou než vakcíny. Je lepším lékem proti rakovině, než protirakovinné léky. Je lepším lékem proti osteoporéze než léky proti ní. Je lepší léčbou cukrovky než léky proti cukrovce.

Znovu a znovu se ukazuje, že vitamín D je bezpečnější, efektivnější a mnohem dostupnější než drahé léky s monopolní cenou. Navíc je přirozeně kompatibilní s lidským tělem, protože lidské tělo si vlastně vyrábí vitamín D samo, pokud dostane k tomu příležitost (vystavení se slunci).
Navíc, na rozdíl od farmaceuti, je vitamín D bezpečný pro životní prostředí. Odtékající přebytečný vitamín D na rozdíl od léků nekontaminuje ryby.
http://www.naturalnews.com/025933_pharmas_environment_Big_Pharma.html
Když víte všechny tyhle pravdy o vitamínu D, asi se divíte: Proč reforma zdravotnictví vůbec o této živině nehovoří? Pokud opravdu chcete reformovat zdraví národa, musíte začít tím, že napravíte epidemii nedostatku vitamínu D mezi populací.
Pokud jde o udržení zdraví, všechny léky světa nedosáhnou toho, čeho může dosáhnout vitamín D... a to jednoduše, dostupně a bezpečně.
Můžete ho mít zdarma. Není třeba žádný předpis. Žádná návštěva lékaře. Nemusíte si ani kupovat žádné vitamínové doplňky. Jen prostě běžte ven, když svítí slunce, a započněte svou vlastní léčbu.
Tato myšlenka – že pacienti si mohou sami vyléčit rakovinu tím, že se procházejí v přírodě – je nejstrašidelnější věcí pro rakovinový a vakcínový průmysl. Big Pharma se děsí toho, že lidé se stanou vzdělanými v oblasti výživy a že si uvědomí, že samotný vitamín D sám o sobě eliminuje potřebu stovek různých léků a vakcín. Aktivuje uzdravování, brání tělo proti nemocem a tak je tou největší hrozbou pro ziskovost léčebného průmyslu, který vládne dnešní medicíně.
Kdyby moderní medicína mohla zakázat vitamín D, učinila by to okamžitě. Možná se ještě pokusí ho zastavit, skrze pokusy senátora Mc Caina zničit potravinové doplňky.

http://www.eshop-rychle.cz/snamizdrave

reagovat 2.5.2011 9:39  1%    +  -

Exkluzivní názvy a tomu odpovídající CENY

reagovat Figi 3.4.2011 6:35  26%    +  -

Náš EnzyMin® překonal Wobenzym® i Phlogenzym® v obsahu rostlinných proteinových enzymů (proteáz)

Více v příloze.kterou zašlu na vyžadaní.nebo jí najdete na mých stránkach

Poznámky pro odborníky:

ještě ke složení - amyláza je v Wobenzymu i Phlogenzymu je k ničemu, funguje totiž v ústech, její optimální pH je 6,9-7,2 a tak po průchodu do žaludku se při pH 1-2 úplně inaktivuje. Vzhledem k tomu, že jsou Wobenzym a Phlogenzym opouzdřené, obal se rozkládá v žaludku a amyláza se bez účinku inaktivuje.
Lipázu EnzyMin neobsahuje, neboť právě bez opouzdření by mohlo docházet k její aktivaci a vzniku nežádoucího off-flavour.
Oproti tomu laktáza, která pomáhá vstřebávat laktózu, není ve Wobenzymu a Phlogenzymu vůbec aplikována, přestože vstřebávání mléčného cukru se u řady lidí se stárnutím zhoršuje.

Enzymin nebyl klinicky testován (je to finančně velmi náročné) a tak nemůžeme prokazatelně říci, že jeho účinky jsou lepší než u Wobenzymu, ale aktivitu enzymů mají prokazatelně vyšší. Právě klinická studie preparátu Wobenzym (společně s masivní reklamou) je podle našeho názoru důvodem jeho tak vysoké ceny.

reagovat Figi 23.3.2011 20:12  28%    +  -

Jste stále unaveni? Trápí Vás chronická onemocnění jako je alergie? Bolí Vás stále záda a klouby? Máte jiný zdravotní problém? Myslíte si, že je to nutné? Daň věku? Způsobu života?

Zamýšleli jste se někdy nad tím, proč, když se současná věda rozvíjí takovým tempem, průměrný věk roste, tak kvalita života klesá? Proč:
•lidé berou více léků než kdy před tím?
•lidé mají více chronických chorob?
•nejčastější důvody úmrtí jsou kardiovaskulární problémy a nádorová onemocnění?

--------------------------------------------------------------------------------

Specializujeme se na pomoc v následujících oblastech:
•čištění a detoxikace organismu
•výživa
•cílení na zdravotní problémy skrze výživu

Jsme si zcela jisti tím, že pokud vyčistíte vlastní organismus, dodáte mu potřebné živiny, tak docílíte:
•více vitality
•lepší imunitu
•lepší zdraví
•lepší váhu a hlavně
•spokojenější a zdravější život
Prozkoumejte a vyzkoušejte si naše produkty. Mohou pomoci Vám, Vaší rodině a přátelům a možná i díky Vám dalším lidem.Podrobne info k produktum na mých stránkách

MALÁ PORADNA

POTÍŽE ZE SRDCEM A CÉVAMY: -MINIMÁLNÍ PROGRAM-In Cardio.ZAKLAD.PROGRAM-In Cardio+In Pure,KOMPLEX.PROGRAM-In Cardio+In Pure+Familyn In+In Clever .Pomoc na (vysoký krevní tlak(,hypertenze)kolisavý krevní tlak, vysoká hladina cholesterolu a homeocysteinu,ateroskleróza,angina pectoris,srdeční infarkt,(infarkt myokardu),mozkova mrtvice(iktus),ischemická choroba dolních končetín,poruchy periferního prokrvení,,otoky dolních končetín,žilní nedostatečnost(křečové žíly)
POTÍŽE S TRAVICÍM SYSTÉMEM
--------------------------------------------------------------------------------
-palení žáhy,zánět žaludku,žaludeční vředy,a/nebo vředy dvanactníku,žlučové kameny,zvýšené jaterní testy,zánět jater,(hepatitida)průjem, a/neb zacpa,plynatost,malabsorbční syndromy,nesnašenlivost(intolerance) laktózy,nesnašenlivost lepku,(celiakie)crohnova nemoc,ulcerózní kolitida,draždivý tračník,hemeroidy
PROG
MINI.PROGRAM-In Pure,,ZÁKLAD.PROG-In Pure+produkt z řady In Gelu,,KOMPLEXNÍ PROG-InPure+In Gel+Family In
PRO DĚTSKÉ KLIENTY-In Pure+In Clever

POTÍŽE S VÁHOU A/NEBO FORMOVÁNÍ POSTAVY :Nádváha,formování postavy,celulitida,
MINI PROG-Family In,,,ZAKLAD.PROG-Family In+In Pure,,KOMPLEXNÍ PROG-Family In+In Pure+ In Thermo
URYCHLENÉ SPALOVÁNÍ TUKŮ-Familyn In+In Pure+In Thermo
PODVÁHA (NABYVÁNÍ SVALOVÉ HMOTY)-Family In+In Gel Boss+In Pure

POTÍŽE S POHYBOVÝM SYSTÉMEM: osteoporóza,osteoartróza,revmatoidní artitida,ankylozující spondylitida,juvenilní artitida,bolesti kloubu a/nebo zad,dna
MINI PROG-In Gel Active,,,ZAKLAD.PROG-In Gel Active+In Pure,,,KOMPLEX PROG-In Gel Active+In Pure+Family In

CUKROVKA A/NEBO POTÍŽE SE SLINIVKOU BŘIŠNÍ: cukrovka,(diabetes melitus),zánět slinivky břišní(pankreatitida)
MINI PROG-In Cardio+In Fokus,,,ZAKLAD.PROG-In Cardio+In Focus+Family In,,,KOMPLEX.PROG-In Cardio+InFocus+Family In+In Pure

POTÍŽE S IMUNITOU: snížená imunita dospělých,časté záněty(jakékoliv),opary,autoimunitní onemocnění,astma
MINI PROG-In Gel Active,,,ZÁKLAD PROG-InGel Active+In Pure,,,KOMPLEX.PROG-InGel Active+In Pure+Family In
SNÍŽENÁ IMUNITA U DĚTÍ: MINI PROG-In Clever,,,ZÁKLAD.PROG-In Clever+1 tab/den In Pure,,KOMPLEX.PROG-In Clever+1 tab/den In Pure+Family In

KOŽNÍ POTÍŽE A/NEBO ALERGIE: ekzém,atopický ekzém,lupénka(psorióza),růže(streptokoková infekce),akně,plísně
MINI PROG-In Gel Active,,,ZÁKLAD.PROG-In Gel Active+In Pure,,, KOMPLEX.PROG-In Gel Active+In Pure+Family In

POTÍŽE S VLASY A/NEBO NEHTY: MINI PROG- In Gel Lady/Boss,,,ZÁKLAD.PROG-In Gel Lady/Boss+In Pure,,,KOMPLEX.PROG-InGel Lady/Boss+In Pure+Family In

POTÍŽE ZE ZRAKEM: únava zraku,řezání,pálení,makulární degenerace,katarakta,(šedý zákal),zelený zákal(glaukom),oční infekce a záněty spojivek
MINI PROG-In Focus,,,ZÁKLAD.PROG-In Fokus+In Cardio+In Pure,,,KOMPLEX PROG-In Focus+In Cardio+In Pure+Family In

POTÍŽE S DÝCHACÍM SYSTEMEM:záněty horních cest dýchacích,rýma a/nebo zánět nosních dutin,kašel,brontichida,dušnost,zápal plic
MINI PROG-In Focus,,,ZÁKLAD.PROG-In Focus+In Pure,,,KOMPLEX.PROG-In Focus+In Pure+ Family In
NERVOVÉ A /NEBO PSYCHICKÉ POTÍŽE: deprese,nespavost, epilepsie, brnění rukou a /nebo nohou,poruchy čilí posílení mozkové činnosti
MINI.PROG-InClever,,,ZAKL.PROG-In Clever+produkt z řady In Gelu,,,KOMPLEX.PROG-In Clever+produkt z řady In Gelu+Family In

GYNEKOLOGICKÉ POTÍŽE A/NEBO NEPLODNOST:výtoky,záněty vaječníku,poruchy menstruačního cyklu,potíže při menstruaci,neplodnost ženská
MINI.PROG- In Gel Lady,,,ZAKLAD.PROG-In Gel Lady+In Cardio,,,KOMPLEX.PROG-InGel Lady+ In Cardio+Family In
SEXUALNÍ AKTIVITA,POTENCE: MINI PROG-In Gel Boss/In Gel Lady,,,ZAKLAD.PROG-In Gel Boss/Lady+In Cardio,,,KOMPLEX.PROG-In Gel Boss/Lady+In Cardio+Family In
NEPLODNOST MUŽSKÁ: MINI PROG-In Gel Boss,,,ZAKL.PROG-In Gel Boss+In Cardio,,,KOMPLEX.PROG-In Gel Boss+In Cardio+Family In

POTÍŽE S LEDVINÁMI A/NEBO MOČOVÝMI CESTAMI: záněty močových cest,potíže při močení,(pálení,řezáni)záněty ledvin,ledvinové kameny
MINI PROG-Produkt z řady In Gelu,,,ZÁKLAD.PROG-Produkt z řady In Gelu+In Focus,,,KOMPLEX.PROG-Produkt z řady In Gelu+In Focus+Family In
POTÍŽE S PROSTATOU: MINI PROG- In Gel Boss,,ZÁKL.PROG-In Gel Boss+In Pure,,,KOMPLEX.PROG-In Gel Boss+In Pure+Family In

HORMONÁLNÍ POTÍŽE(ŽENY): porucha funkce štítné žlázy,snižená funkce štítne žlázy(problém s hubnutím,zvýšená funkce štítné žlázy problém přibrat) :MINI PROG- In Gel Lady,,,ZÁKLAD.PROG-In Gel Lady+In Pure+ In Cardio,,,KOMPLEX.PROG-In Gel Lady+In Pure+In Cardio+Family In
HORMONÁLNÍ POTÍŽE (MUŽI) MINI PROG-In Gel Boss,,,ZAKL.PROG-In Gel Boss+In Pure+In Cardio,,,KOMPLEX.PROG-In Gel Boss+In Pure+In Cardio+Family In

NESPECIFICKÉ A JINDÉ NEZAŘAZENÉ POTÍŽE: MINI PROG-In Pure,,,ZÁKLAD PROG-In Pure+Family In,,,KOMPLEX.PROG-In Pure+Family In+produkt z řadyIn Gelu
ÚNAVA,CHRONICKÝ ÚNAVOVÝ SYNDROM: MINI PROG- In Thermo,,,ZÁKLAD.PROG-In Thermo+In Pure,,,KOMPLEX.PROG-In Thermo+In Pure+ Family In
POCENÍ: MINI PROG-In Pure+In Cardio,,,ZÁKLAD.PROG-In Pure+In Cardio+produkt z řady In Gelu
BOLESTÍ HLAVY,MIGRÉNY: MINI.PROG-In Cardio,,,ZÁKLAD. PROG-In Cardio+In Focus,,,KOMPLEX.PROG-In Cardio+In Focus+In Thermo
CHUDOKREVNOST (ANEMIE): MINI PROG-In Cardio,,,ZÁKLAD.PROG i KOMPLEX.PROG-In Cardio+ Family In
POÚRAZOVÉ STAVY: MINI.PROG-In Gel Active,,,ZÁKLAD.PROG-In Gel Active+In Pure,,,KOMPLEX.PROG-In Gel Active+In Pure+Family In
REKONVALESCENCE: MINI.PROG-Family In,,,ZÁKLAD.PROG-Family In+In Gel Active,,,KOMPLEX.PROG-Family In+In Gel Active+In Pure
AKTIVNÍ SPORTOVCI: MINI.PROG-In Gel Active,,,ZÁKLAD.PROG-In Gel Active+In Pure,,,KOMPLEX.PROG-In Gel Active+In Pure+Family In
ČÍŠTĚNÍ A DETOXIKACE ORGANISMU: MINI.PROG- In Pure+In Focus,,,ZÁKLAD.PROG-In Pure+In Focus+produkt z řady In Gelu,,,KOMPLEX.PROG-In Pure+In Focus+produkt řady In Gelu+In Thermo
CELKOVÁ REGENERACE: MINI.PROG-In Cardio+In Focus,,,ZÁKLAD.PROG-In Cardio+In Focus+In Pure,,,KOMPLEX.PROG-In Cardio+In Focus+In Pure+Family In
PREVENCE NÁDOROVÝCH ONEMOCNĚNÍ: MINI.PROG-In Cardio+In Focus,,,ZÁKLAD.PROG-In Cardio+In Focus,,,KOMPLEX.PROG-In Cardio+In Focus+In Pure+Family In

Produkty Sunkins nejsou léky a nejsou určeny k lečbě konkrétních zdravotních problémů.Produkty Sunkins jsou vyvážené potravinové doplňky,které mají pomoci harmonizovat metabolismus(látkovou přeměnu) a funkci organismu a jednotlivých orgánů.Doporučené oblasti použití vychází z výsledků konkrétních klientů s problémy v jednotlivých oblastech.Úspěch jednotlivce není automatickou zárukou budoucího úspěchu u každého.Trpíte li nějakým onemocněním,pro které jste v pravidelné péči lékaře,nemusí být pouhé uživání naších výrobků dostatečné pro plnou úpravu zdravotního stavu a i nadále bude potřebná péče Vaši ošetřující lékařky/Vašeho ošetřujícího lékaře a případné uživání léků.

reagovat Figi 8.1.2011 11:34  24%    +  -

Tři nové produkty v naší nabídce
EnzyMin
Klíčové vlastnosti

* Urychluje hubnutí díky lepšímu vstřebávání bílkovin na bázi enzymoterapie
* Podporuje správné trávení
* Dodává nezbytné organické minerály a stopové prvky
* Podporuje odkyselení organismu
* Zlepšuje oběhové problémy a zabraňuje svalovým křečím

Působení

EnzyMin® napomáhá hubnutí a trávení na bázi enzymoterapie a doplňuje potřebné organické minerální látky, stopové prvky

LuteVit
Klíčové vlastnosti

* dodává nezbytné organické vitamíny s vysokou vstřebatelností a využitelností pro organismus
* dodává lutein a napomáhá zvýšit jeho příjem v oční části – makule, která je odpovědná za správné, ostré centrální vidění

Působení

LuteVit® představuje jedinečnou kombinaci organických vitamínů, které mají více jak sedminásobnou míru vstřebatelnosti oproti běžným multivitaminovým preparátům. Navíc je obohacen luteinem, který je nezbytný pro správnou výživu oka (konkrétně makuly)

ph-Balance

Klíčové vlastnosti

* Upravuje pH při překyselení organismu
* Udržuje ideální rovnováhu mezi kyselinami a zásadami v organismu.Nedodává pouze minerály, ale podporuje přirozené odkyselovací procesy v organismu

Působení

pH–Balance® vyrovnává buněčnou acido-bazickou rovnováhu prostřednictvím organických minerálních látek a na enzymy bohatými rostlinnými extrakty ze zeleného ječmene a divokého ovsa. K pozitivnímu účinku přispívá i inulín z čekanky a rostlinné barvivo chlorofyl.

Účinné látky

zelený ječmen, divoký oves - Neuravena®, chlorofyl, organické minerály a stopové prvky, vysoký obsah vlákniny.Podrobněj o produktech na mých http://www.eshop-rychle.cz/snamizdrave

reagovat Figi 13.10.2010 19:28  23%    +  -

Petra: Zdravím,pokud jsou prošle do těch 6 -7 měsícu tak je můžete použít bez obav,od 6 měsícu do roka zaleží kde je máte uložené,naše produkty jsou vyráběne speciální metodou na sucho,takže plísně je neohrozí i po dlouhé době.Kolem toho roku už ,ale nejsou tak aktívní a účinná probiatika v In Gelech.

reagovat Petra 12.10.2010 21:07  1%    +  -

Dobry den,mam uz doma dlouho vyrobky sunkins a uz maji proslou trvanlivost a chtela jsem se zeptat jestli se vyrobky daji dale pouzivat bez toho aniz by uskodili? Prosim nekoho kdo spolupracuje se sunkins o radu.Dekuji :)

reagovat Figi 2.10.2010 20:02  21%    +  -

PROČ NAŠE DOPLŇKY STRAVY ?
Přívod cizorodých látek stravou, kosmetickými prostředky, vodou, vzduchem
•500-800 cizorodých látek v lidském těle
•počet a množství závisí na věku, místě bydliště, životním stylu, stravě a intenzitě používání kosmetických prostředků a léků
Cizorodé látky způsobují:
•Nádorová onemocnění
•Poruchy imunitního systému
•Poruchy metabolismu
•Obezitu
•Alergie a astma
•Poruchy reprodukce a hormonální rovnováhy
•Nervová onemocnění (Parkinson, Alzheimer, demence, deprese, poruchy soustředění)
•Poruchy zraku, bolesti hlavy a migrény
•Chronická zánětlivá onemocnění
•Chronický únavový syndrom, sníţenou schopnost odolat stresu
•NELZE KOMPENZOVAT POUZE BĚŽNOU STRAVOU
FAMILY In FIT-základní preparát
•Určen pro dlouhodobé používání celou rodinou-od 3 do 120 let
•Probiotika(Lactobacillus acidophilus, L.casei, L.rhamnosus, Bifidobacterium bifidum, B.lactis, Streptococcus thermophilus)
•Proteinové imunomodulátoryze syrovátky
•Prebiotická vláknina -BIO INULÍN
•Gelotvorné vlákniny-Xantan, Guar, Konjak
•Látky k metabolizaci tuků–Lecitin, Inositol, N-acetyl-L-karnitin
•Vitamíny : A, D, E –antioxidační,B –komplex
•Minerály : hořčík, draslík, vápník, fosfor, železo, měď, zinek, selen, chrom, jod
Působení na imunitu
•InClever + InGEL Boss, Lady, Active+ Family in FIT
cílená širokospektrální probiotika v komplexech
ochrana sliznic trávicího traktu a odstraňování toxinů gelovými substancemi
•InPURE–vlákniny: amarantová, citrusová, nopálová, z aloe aspecifická prebiotická vláknina (bioinulín)-podpora probiotických bakterie
•ExtraSILHOUETTE –obsahuje Cacti-Nea™ instant-přírodní extrakt z Opuncie, bohatý na vlákninu (výživa pro probiotické bakterie)
•InFOCUS–podpora imunity adaptogenními bylinnými extrakty zSchizandry čínské a Žen-šeně sibiřského
Důvody použití -ženy
InGEL Lady-pozitivně působí na hormonální rovnováhu,
podporuje lymfodrenáž (citrusové bioflavonoidy, přesličkový extrakt), tím
pozitivně ovlivňuje celulitidu, obsahuje rostlinný extrakt se složkami účinnými proti rakovinně prsu.
Zlepšuje stav kůže, vlasů a nehtů ( bylinné extrakty, vyšší obsah křemíku)Ochrana před infekcemi (Candida, Salmonela,Listerie, Shigela…)-pomocí probiotického LADY-komplexu
FAMILY In Plus–ke snižování hmotnosti a optimalizaci stravovacích návyků, zajištění nezbytných výživových látek, ke zlepšení stavu kůže a vlasů( lecitin, esenciální kyseliny)
FAMILY In FIT-k doplňování nutričních živin, k dlouhodobému udržení odolnosti a dobrého zdravotního stavu, k posílení imunity
ExtraSILHOUTTE-ovlivňuje buněčný metabolismus(extrakty) a odbourávání tuků ( karnitin) potlačuje chuť k jídlu,tradiční léčebný prostředek proti bolestem hlavy, únavě, nervové depresi, reumatickým bolestem (extrakt ze zeleného Yerba Maté).SložkaCacti-Nea™ pomáhá eliminovat přebytek vody ve tkáních a umožňuje cílené formování postavy při maximální ochraně esenciálních minerálních látek.Bohatý na flavonoly(rutin), vitamíny(A,C,B), aminokyseliny a minerální látky ( K, Mg, Ca, Fe, P, Cu, Mn).
InThermo -zrychlení sekundárního metabolismu bez zvýšení srdečního rytmu, odbourávání tuků a snížení ukládání toxinů, antioxidační čištění buněk, detoxikace jater
InPure-zrychlení peristaltiky, očista střev, ochrana před zácpou, hemoroidy
InCardio-příznivě působí na cévy, proti křečovým žilám a cévním „metličkám“
ExtraEnergy–zvyšuje účinnost karnitinu, zvyšuje energetický potenciál organismu ( Q10-Vital), posiluje nervovou činnost, odolnost proti stresu, syndromu vyhoření a proti chronické únavě( Neurvena-extrakt z divokého zeleného ovsa), stimuluje imunitu a endokrinní systém -štítná žláza, nadledvinky, pohlavní žlázy pomocí adaptogenu-extraktu z Rhodioly.
InFocus –napomáhá odstraňování bolesti hlavy, očí, obsahuje extrakty adaptogenů, vitamíny skupiny B , dále zinek a selen.
Důvody použití-muži
InGEL BOSS-pozitivně působí na hormonální rovnováhu mužů,napomáhá tvorbě svalové hmoty, posílení svalového korzetu, oddálení svalové únavy, pomocí adaptogenů bylinných extraktů: žeň-šen sibiřský, žeň-šen korejský, rhodiola minimalizuje riziko stresu, zvyšuje duševní a tělesnou výkonnost, chrání a očistí močový systém(včetně prostaty). Pomocí probiotického BOSS-komplexu podporuje imunitu, detoxifikuje trávicí systém a chrání sliznice před vznikem vředové choroby a rakoviny.
FAMILY In Plus–ke snižování hmotnosti a optimalizaci stravovacích návyků, zajištění nezbytných výživových látek, ke zlepšení stavu kůže a vlasů( lecitin, esenciální kyseliny)
FAMILY In FIT-k doplňování proteinů, k dlouhodobému udržení odolnosti a dobrého zdravotního stavu
InThermo -zrychlení sekundárního metabolismu bez zvýšení srdečního rytmu, odbourávání tuků a snížení ukládání toxinů, antioxidační čištění buněk, detoxikace jater
InPure -zrychlení peristaltiky, očista střev, ochrana před zácpou, hemoroidy
InCardio-unikátní složení působí proti homocysteinu, cholesterolu a aterosklerotizujícím usazeninám, upravuje krevní tlak, brání před onemocněním srdce a podporuje jeho činnost
ExtraEnergy–zvyšuje účinnost karnitinu, zvyšuje energetický potenciál organismu ( Q10-Vital), posiluje nervovou činnost, odolnost proti stresu, syndromu vyhoření a proti chronické únavě( Neurvena-extrakt z divokého zeleného ovsa), stimuluje imunitu a endokrinní systém -štítná žláza, nadledvinky, pohlavní žlázy pomocí adaptogenu-extraktu z Rhodioly.
ExtraION -pro rychlou regeneraci organismu během a po fyzické zátěži, k intenzivnímu prokrvení svalpro hydrataci / rehydratac,pro posílení dobrého pitného režimu, k ochraně kardiovaskulárního systému, zlepšení elasticity kůže, zlepšení pigmentace (proti skvrnám), prostředek proti stárnutí buněk ( extrakt Oligopin/Pycnogenol)
InFocus –napomáhá odstraňování bolesti hlavy, očí, obsahuje extrakty adaptogenů, vitamíny skupiny B , dále zinek a selen.
Důvody použití-dětí
FAMILY In FIT-k doplňování nutričních živin a optimalizaci stravovacích návyků, k dlouhodobému udržení odolnosti a dobrého zdravotního stavu, k posílení imunity
Především pro menší děti:
InCLEVER –ochraňuje, rozvíjejí mozkové a nervové struktury, zpružňuje cévní stěny pomocí esenciálních nenasycených kyselin ( nazývané LC-PUFA nebo omega-6).
podporuje imunitu širokospektrálním probiotickým komplexem bifidobakterií, ochraňuje před infekcemi trávicího traktu, zajišťuje vlastní produkci vitamínů B a K v těle, chrání sliznic trávicího traktu a odstraňuje toxiny gelovými substancemi
I pro adolescenty:
InPure -zrychlení peristaltiky, očista střev, ochrana před zácpou, hemoroidy
ExtraSILHOUTTE-ovlivňuje buněčný metabolismus pomocí rostlinných extraktů a odbourávání tuků pomocí karnitinu potlačuje chuť k jídlu, tradiční léčebný prostředek proti bolestem hlavy, únavě i nervové (extrakt ze zeleného Yerba Maté).SložkaCacti-Nea™ pomáhá eliminovat přebytek vody ve tkáních a umožňuje cílené formování postavy při maximální ochraně esenciálních minerálních látek.
Bohatý na flavonoly(rutin), vitamíny(A,C,B), aminokyseliny a minerální látky ( K, Mg, Ca, Fe, P, Cu, Mn).
VÝŽIVOVÉ SYSTÉMY pro starší generaci
Důvody použití
InCARDIO-unikátní složení proti homocysteinu, cholesterolu a aterosklerotizujícím usazeninám, upravuje krevní tlak, obsahuje správný poměr minerálů pro podporu srdečního svalu, upravuje hladinu krevního cukru,
příznivě působí proti křečovým žilám a cévním „metličkám“. Obsahuje resveratrol extrakt z červených hroznů.
ExtraSILHOUTTE-ovlivňuje buněčný metabolismus bylinnými extrakty a odbourávání tuků pomocí karnitinu, potlačuje chuť k jídlu.SložkaCacti-Nea™ pomáhá odstraňovat přebytek vody ve tkáních bez ztráty esenciálních minerálních látek.Bohatý na flavonoly (rutin), vitamíny(A,C,B), aminokyseliny a minerální látky ( K, Mg, Ca, Fe, P, Cu, Mn). Obsahuje betalainové složky (indicaxanthin and betanin) potřebné proodbourávání homocysteinu. Ideální účinek v kombinaci s InCardio
FAMILY In FIT-k doplňování nutričních živin, k dlouhodobému udržení odolnosti a dobrého zdravotního stavu, k posílení imunity a zrychlení odbourávání nežádoucích tuků komplexem -Lecitin, Inositol, N-acetyl-L-karnitin
FAMILY In Plus–ke snižování hmotnosti a optimalizaci stravovacích návyků, zajištění nezbytných výživových látek pro dobrou činnost cév-lecitin, esenciální omega 3-kyseliny
InClever-obsahuje omega-6 nenasycené mastné kyseliny prospěšné pro činnost srdce a cévního systému
Extra ION-s klinicky testovanou složkou proti cévní nedostatečnosti, snižuje cholesterol (Oligopin/Pyknogenol), dodává minerály nezbytné pro srdce a cévy
ExtraEnergy–zvyšuje účinnost karnitinu, zvyšuje energetický potenciál organismu prostřednictvím rozpustné formy Q10. Konzym Q10 je nezbytný pro růst a správnou funkci buněk orgánů (nejvyšší koncentrace nalezena v srdečním svalu). Zvyšuje odolnost proti stresu a syndromu vyhoření, je stabilizátorem pro buněčné struktury , zpomaluje stárnutí
InThermo -zrychlení sekundárního metabolismu bez zvýšení srdečního rytmu, odbourávání tuků a snížení ukládání toxinů, antioxidační čištění buněk
InFocus –obsahuje komplex látek podporující správnou činnost cévního systému v oblasti hlavy
VÝŽIVOVÝ SYSTÉM při CUKROVCE
Důvody použití
FAMILY In FIT-k doplňování nutričních živin a optimalizaci stravovacích návyků, k dlouhodobému udržení odolnosti a dobrého zdravotního stavu, k regulaci glykémie pomocí probiotického komplexu
InCARDIO–komplex rostlinných extraktů optimalizuje využívání cukrů
InPure –snížení využívánícukrů zrychlením peristaltiky, ochrana před zácpou, hemoroidy
ExtraSILHOUTTE-ovlivňuje buněčný metabolismus pomocí rostlinných extraktů.Obsahuje tzv.glukózo-toleranční faktor) mající významné místo v metabolismu sacharidů –synergista inzulínu
Zprostředkovává přestup glukózy přes buněčnou membránu do nitra buněk
InFocus –obsahuje adaptogenní látky podporující metabolismus sacharidů a a bioflavonoidy cíleně bojující proti diabetické retinopatii (poškození zraku)
VÝŽIVOVÝ SYSTÉM při jaterních a žlučníkových obtížích
Důvody použití
FAMILY In FIT-normalizuje činnost trávicích enzymů, probiotika podporují činnost žlučníku, jater i slinivky
InPure–obsahuje enzymy z aloe vera podporující buněčný metabolismus, zvyšuje činnost jater, žlučníku, slinivky prostřednictvím extraktů Ostropestřec mariánský, Violka trojbarevná, artyčok
InFocus –obsahuje Schizandru čínskou s výraznými účinky antioxidačními, protizánětlivými ahypolipidemickými (snižuje hladinu tuků vkrvi). Patří spolu s Ostropestřecem k výjimečným bylinám se schopností regenerovat jaterní tkáně a zvyšovat jejich detoxikační kapacitu.
InThermo–působí nastartování sekundárního metabolismu bez zvýšení srdečního rytmu, podporuje odbourávání tuků a snížení ukládání toxinů, antioxidační čištění buněk a detoxikaci jaterní tkáně
ExtraSILHOUTTE-snižuje hladinu tuků v krvi pomocí rostlinných extraktů
VÝŽIVOVÝ SYSTÉM při trávících obtížích
InPURE–čistící efekt vláknin: amarantová, citrusová, nopálová-opunciová + úprava peristaltiky
podpora probiotických bakterií: prebiotická vláknina (bioinulín)
očista jater, žlučníku, slinivky: Ostropestřec mariánský, Violka trojbarevná, artyčok
ochranné enzymy: BioAloe vera
InFOCUS–zvyšuje detoxikační schopnost jater
InClever + InGEL Boss, Lady, Active-cílená širokospektrální probiotika v komplexech -podpora imunity
Ochrana před infekcemi produkcí vlastních slabých antibiotik přímo ve střevech,ochrana sliznic trávicího traktu a odstraňování toxinů gelovými substancemi
FAMILY IN–komplexní vyvážená stravas vlákninami, fosfolipidy, nenasycenými mastnými kyselinami, vitamíny, minerálními a stopovými látkami. Dobře stravitelná s ochrannými biofaktory.
VÝŽIVOVÝ SYSTÉM při nemocech pohybového aparátu
SILHOUETTE
Extra
ION
InCLEVER
InGEL ACTIVE
VÝŽIVOVÝ SYSTÉM při únavě(jarní-akutní, únavový syndrom, sportovní)
DOPLNĚNÍ ENERGIE
FAMILY In FIT
InGEL BOSS
InCARDIO
ExtraENERGY
InThermo
ExtraION
ExtraSilhoutte
InCardio
VÝŽIVOVÝ SYSTÉM při stresu a nervových obtížích
InFOCUS
InGEL BOSS
ExtraION
ExtraEnergy
FAMILY InPLUS + InCLEVER
DALŠÍ VÝŽIVOVÉ SYSTÉMY
•Detoxikace/čištění
•Hormonální obtíţe
•Dentální problémy
•Urologické obtíţe
•Pro podporu zraku ……
Produktová řada SUNKINS
•Umožňuje kombinace produktů pro specifické potřeby dané skupiny nebo daného onemocnění
•Hlavní prostředek + doplňkové
•KOMBINACE zvyšují účinnost, mohou zrychlit optimalizaci zdravotního stavu.Podrobností k produktum,karieře,zkušenosti klientu to vše si můžete pročíst na mých stránkach

reagovat Figi 22.5.2010 7:28  38%    +  -

Ještě k tomu článku,na záněty v těle máme skvělé, In Gely, In Lady,Boss a Active,ochrana proti kornatění tepen , zpevnění cév a zároveň balzám pro srdíčko je In Cardio.Účinky podložené lékařskými studiemy.Skvělej rozpouštěč tuku a pro nastartovaní metabolismu je In Thermo.Kompletní nabídka naších produktu na http://www.eshop-rychle.cz/snamizdrave

reagovat Figi 21.5.2010 13:21  37%    +  -

Zapleť panbůh ,že naše produkty Sunkins nás chrání o čemž nemám nejmenší pochyby.
Cholesterolová lež
Dwight Lundell MD
My lékaři se vším naším vzděláním, znalostmi a autoritou si často rozvineme dosti velké ego, které nám ztěžuje přiznat, že jsme se mýlili. Takže tady to je. Otevřeně přiznávám, že jsem se mýlil. Jako kardiochirurg s pětadvaceti lety praxe jsem vykonal více než 5000 operací srdce, a dnes přišel den, abych napravil svůj omyl lékařskými a vědeckými fakty.
Mnoho let jsem praktikoval s dalšími prominentními chirurgy označovanými za “tvůrce veřejného mínění”. Bombardováni vědeckou literaturou, neustále na seminářích, jsme my tvůrci veřejného mínění trvali na tom, že onemocnění srdce je jednoduchým důsledkem zvýšené hladiny cholesterolu v krvi.
Jedinou přijatelnou léčbou bylo předepisování léků na snižování cholesterolu v krvi a diety s velmi nízkým obsahem tuků. Pochopitelně jsme trvali na tom, že taková dieta sníží hladinu cholesterolu a výskyt onemocnění srdce. Odchýlení se od těchto doporučení bylo považováno za kacířství a mohlo dokonce vést k žalobě.
Nefunguje to!
Tato doporučení již nejsou vědecky ani morálně obhajitelná. Před několika lety bylo zjištěno, že skutečným důvodem onemocnění srdce jsou záněty stěn tepen, a toto zjištění vede pomalu ke změně způsobů, jakým budou onemocnění srdce a další chronické nemoci léčeny.
Dlouho zavedená dietární doporučení vytvořila epidemii obezity a cukrovky, jejichž následky poráží úmrtností, lidským utrpením a ekonomickými následky jakoukoliv epidemii moru v historii.
Ačkoliv 25% lidí bere drahé statiny, a ačkoliv jsme snížili množství tuku v potravě, tento rok zemře na onemocnění srdce více Američanů než kdykoliv dříve.

Statistici z American Heart Association ukazují, že 75 miliónů Američanů trpí onemocněním srdce, 20 miliónů má cukrovku, a 57 miliónů je jí ohroženo. Tyto nemoci postihují stále mladší a mladší lidi ve stále větším a větším množství.
Jednoduše řečeno, pokud by nebyly v těle přítomny záněty, není možné, aby se na stěnách tepen usazoval cholesterol a způsoboval onemocnění srdce a mrtvice. Bez zánětů by se cholesterol pohyboval volně tělem, jak to příroda zamýšlela. Jsou to záněty, kvůli kterým se cholesterol usazuje.
Zánět není nic komplikovaného - je to jednoduše přirozená obrana těla před nepřáteli, jako jsou bakterie, toxiny nebo viry. Zánět je dokonalý ve své funkci ochrany těla před těmito bakteriálními a virovými vetřelci. Nicméně pokud tělo neustále vystavujeme zraněním toxiny nebo potravou, k jejímuž příjmu není uzpůsobeno, dojde k něčemu, čemu se říká chronický zánět. Chronický zánět je přesně tak škodlivý, jako je akutní zánět prospěšný.
Který rozumný člověk by se vědomně vystavoval potravinám a jiným látkám, o kterých ví, že poškozují jeho tělo? Dobře, možná kuřáci, ale ti se k tomu alespoň rozhodli dobrovolně.
My ostatní jsme se jednoduše drželi doporučené stravy, která obsahuje nízké množství tuků a vysoké množství polynesaturovaných olejů a sacharidů, aniž bychom věděli, že neustále poškozujeme své tepny. Toto opakované poškozování vede ke vzniku chronických zánětů, které vedou k onemocnění srdce, mrtvicím, cukrovce a obezitě. Ještě jednou to zopakuji. Poranění a záněty našich tepen jsou způsobovány nízkotučnou dietou, která nám byla po léta doporučována zdravotní vědou.
Co je největším viníkem chronických zánětů? To je jednoduché, je jím přebytek jednoduchých vysoce zpracovaných sacharidů (cukr, mouka a všechny produkty, které jsou z nich vyrobeny) a nadměrná konzumace omega-6 rostlinných olejů, jako jsou sójový, kukuřičný a slunečnicový, které se nachází v mnoha zpracovaných potravinách.
Představte si na chvíli, že drsným kartáčem opakovaně přejíždíte přes svojí kůži, dokud nezčervená a nezačne takřka krvácet. Řekněme, že to budete dělat několikrát denně po dobu pěti let. Pokud dokážete snášet bolestivé kartáčování, budete mít nakonec na kůži krvácející, oteklou infikovanou oblast, jejíž stav se bude s každým dalším kartáčováním zhoršovat. To je dobrý způsob, jak si představit proces zánětu, který může právě teď probíhat ve vašem těle.
Bez ohledu na to, kde k zánětu dojde, jestli uvnitř nebo na povrchu vašeho těla, jde vždy o totéž. Nahlédl jsem do tisíců a tisíců tepen. Nemocná tepna vypadá, jako by někdo vzal kartáč a opakovaně rozdíral její stěny. Několikrát denně vytvářejí potraviny, které jíme, malá zranění, na něž naše tělo opakovaně odpovídá tvorbou zánětů.
Ačkoliv máme rádi sladkou chuť koblihy, naše tělo na ní odpovídá poplachem, jako by dorazil nepřítel vyhlašující válku. Potraviny plné cukru a jednoduchých sacharidů, nebo zpracované s omega-6 oleji, aby vydržely déle v regálech supermarketů, jsou již dlouhou dobu základem naší stravy. Tyto potraviny pomalu každého otravují.
Jak vede snězení obyčejné koblihy ke tvorbě zánětu a nemoci?
Představte si, že vylijete na svojí klávesnici sladký sirup, a získáte představu o tom, co se stane ve vašich buňkách. Když sníme jednoduché sacharidy jako cukr, hladina cukru v krvi rychle vzroste. V odpovědi na to začne naše slinivka vylučovat inzulín, aby tento cukr přesunul do buněk, kde bude uskladněn jako zásoba energie. Pokud jsou buňky plné a další glukózu nepotřebují, odmítnou jí.
Pokud vaše plné buňky extra glukózu odmítnou, hladina cukru v krvi roste, což vede k další produkci inzulínu, a cukr je proměněn na tuk a uskladněn v tukových tkáních.
Co má toto všechno společného se záněty? Hladina cukru v krvi je udržována ve velmi úzkém rozsahu. Nadbytečné molekuly cukru se totiž navazují na různé bílkoviny, které poté poškozují stěny tepen. Tato opakovaná poškození vedou k tvorbě zánětů. Když si několikrát denně zvednete hladinu cukru v krvi, je to stejné, jako byste si rozdírali vnitřky vašich citlivých tepen.
I když to nevidíte, buďte si jistí, že k tomu dochází. Během pětadvaceti let jsem viděl více než 5000 pacientů, kteří měli všichni jedno společné - záněty ve svých tepnách.
Vraťme se zpět ke koblize. Tato nevinně vypadající dobrota obsahuje nejen cukr, ale byla také upečena v jednom z mnoha omega-6 olejů, například v sójovém. Brambůrky a hranolky jsou pečeny v sójovém oleji. Zpracované potraviny jsou vyráběny s omega-6 oleji, aby se prodloužila jejich životnost v supermarketech. Ačkoliv patří omega-6 oleje mezi esenciální - jsou součástí každé buněčné stěny, která kontroluje výměnu látek mezi vnitřkem buňky a okolím - musí být konzumovány ve správném poměru k omega-3 olejům.
Pokud se tato rovnováha posume ve prospěch přílišné konzumace omega-6 olejů, buněčné membrány produkují chemikálie zvané cytokiny, které přímo způsobují záněty. Dnešní strava obsahuje extrémní nepoměr mezi těmito oleji. Nerovnováha se pohybuje mezi 15:1 až ke 30:1 ve prospěch omega-6. To znamená obrovské množství cytokinů způsobujících záněty. Optimální a zdravý poměr by měl být 3:1.
Aby to bylo ještě horší, nadbytečná váha, kterou sebou díky těmto potravinám nosíte, vede ke tvorbě přeplněných tukových buněk, které produkují velké množství prozánětlivých chemikálií, které zhoršují poškození způsobená vysokou hladinou cukru v krvi. Proces, který začal koblihou, se promění v začarovaný kruh, který vede k onemocnění srdce, vysokému krevnímu tlaku, cukrovce a nakonec Alzheimerově nemoci.
Nelze utéct před skutečností, že čím více konzumujeme připravených a zpracovaných potravin, tím více si každý den přidáváme k zánětům. Lidské tělo nebylo navrženo ke zpracování potravin plných cukrů a omega-6 olejů.
Existuje pouze jediný způsob, jakým lze záněty odstranit, a tím je návrat k potravinám bližším k jejich přírodnímu stavu. K budování svaloviny potřebujete jíst více bílkovin. Vybírejte si sacharidy, které jsou velmi komplexní, jako například ovoce a zeleninu. Omezte nebo eliminujte zánětlivé omega-6 oleje jako kukuřičný a sójový, a zpracované potraviny, které je obsahují. Jedna lžíce kukuřičného oleje obsahuje 7,280 miligramu omega-6. Sójový ho obsahuje 6,940 mg. Používejte místo nich olivový olej nebo máslo vyrobené z mléka krav živených trávou.
Živočišné tuky obsahují méně než 20% omega-6 a jsou mnohem méně zánětlivé než údajně zdravé rostlinné oleje. Zapomeňte na “vědecká fakta”, která vám byla po dlouhou dobu vtloukána do hlavy. Vědecká fakta, podle kterých saturované rostlinné tuky způsobují onemocnění srdce ve skutečnosti neexistují. Vědecká fakta, podle kterých zvyšují saturované tuky hladinu cholesterolu v krvi jsou také velmi slabá. A protože víme, že cholesterol není příčinou onemocnění srdce, jsou dnes obavy ze saturovaných tuků ještě absurdnější.
Cholesterolová teorie vedla k beztučným nebo nízkotučným doporučením, která dále vedla ke vzniku potravin, které nyní způsobují epidemii zánětů. Medicína udělala obrovskou chybu, když doporučovala lidem, aby se vyhýbali saturovaných tukům a upřednostňovali potraviny s vysokým obsahem omega-6 olejů. Nyní máme epidemii zánětů tepen, která vede k onemocněním srdce a dalším tichým zabijákům.
Co můžete udělat je dát přednost skutečným potravinám, které jedla vaše babička, a vyhnout se těm, které nosí vaše matka z regálů supermarketu plných zpracovaných potravin. Eliminací zánětlivých potravin a přidáním esenciálních živin z nezpracovaných potravin můžete odstranit poškození vašich tepen způsobené dnešní typickou stravou.

reagovat Figi 21.4.2010 19:45  36%    +  -

Naše produkty
Pouze 100% přírodní nebo BIO složky

Produkty Sunkins® obsahují pouze složky přírodního původu. Kde to bylo možné, dali jsme přednost látkám s certifikací BIO. Složení produktů přispívá ke snižování výskytu alergií a celkového zatížení organismu vlivy životního prostředí. Neobsahují konzervanty, ochucovadla a barviva chemického původu.
Komplexní působení

Všechny složky jsou harmonicky zkombinovány. Dosahují proto maximálního účinku, takže můžete používat jeden produkt namísto několika jiných.
Moderní technologie

Využíváme nejmodernější gelové technologie u řady InGel® a technologie šumivých složek u řady Extra® pro zajištění lepší vstřebatelnosti a využitelnosti jednotlivých mikronutrientů.
Vědecký výzkum

Ve spolupráci s předními českými odborníky (viz Garanti kvality) navrhujeme vždy nejúčinější preparáty na úrovni současného vědeckého poznání. Jako u první společnosti v ČR obsahují naše produkty patentované složky PinnoThin™, Planox-L™, Cacti-Nea®, Oligopin®, Q10Vital® a Neuravena®.
Výhodná cena
Naše vysoce komplexní doplňky Vás vyjdou vždy levněji než více jiných samostatných produktů.

100% garantované účinky. Budete spokojeni s výsledkem nebo Vám vrátíme peníze. http://www.eshop-rychle.cz/snamizdrave

reagovat Figi 20.4.2010 18:07  37%    +  -

flilinka: Neboj když po něm přibirají lidičky po chemoterapii,pomohl i u anorexie a bulemii ,tak zdravý kluk se tuplem zakulatí

reagovat flilinka 20.4.2010 18:01  22%    +  -

Figi: v to doufáma taky doufám,že po family in něco trošku přibereJe jako kostřička,tak snad se trošku obalí

reagovat Figi 20.4.2010 17:50  37%    +  -

flilinka: Ahojky,s tím drcením tablet to je běžný způsob jak malým dětem pomoct,tak se doporučuje podávat třeba i In Focus dětem co mají astma,brontichídu ,prostě problémy s dýchaním.A neboj uvidiš,že synek bude zdraví jak řípa

reagovat flilinka 19.4.2010 20:19  22%    +  -

Figi: ahojky,tak já zkoušela malýmu in clever,jeden ochutnal a moc ho nezaujalale to je u něj normální,to by musel být čokoládovýTak to řeším tak,že mu to drtím do kakaa a to vypije ani o tom nevíA první poznatek je,že není tak nervozní a uplakaný,jak byl a to ho bere 3 dny.Přidala jsem mu i 1x/family in a musím říct,že super.
Koupila jsem mu ten natural,tak se opravdu dá dát do čehokoliv

reagovat Figi 19.4.2010 19:50  37%    +  -

trojan1673: Tak to máš fajň,když tám máš krajanky.Mi Sunkins jede dobře ,produkty si už udělaly jméno a zatím velice kladné ohlasy.Ted se chystám vyzkoušet tu novinku Family In -FIT ,ale určitě nezklame tak jako všechny produkty.

reagovat trojan1673 19.4.2010 18:45  5%    +  -

koukám,že už si to tu trochu rozhýbal,já ted komunikovala osobně s pár zajemkiněmi co chtějí zhubnout.A hned mám kámošky s dětma jsou tady totiž v mém okolí 2 češky a jedna slovenka.
Super malá bude mít české a slovenské kamarády ve Francii a já taky,s jednou hubneme na In Thermu a ostatní čekaj na vísledky.Chtějí sepřesvědčit,že to funguje,ukážu jim to i na sobě přes zimu mám 3 kg na víc tak jim ukážu že tojde jen chtít.

reagovat Figi 14.4.2010 19:10  38%    +  -

5 důvodů, proč se přidat
Česká společnost

Vznikli jsme v České republice a většinu aktivit máme také v České republice. Jsme Vám blízko.
Vynikající produkty

Průmysl zdraví je ekonomy na celém světě označován za "novou vlnu" - průmysl 21. století, ve kterém se vyplatí být. Poskytujeme moderní, přírodní/BIO, komplexní produkty na vědecké bázi, které jsou dostupné za výhodné ceny.
Cílená podpora

Využijte zkušeností předních českých odborníků, profesionálních materiálů a specializovaných audio, video a osobních tréninků pro vlastní zaškolení po celé republice.
Jasná koncepce rozvoje

Budete přesně vědět co, kdy, kde a jak dělat. Naučíte se krok za krokem vše potřebné pro splnění Vašich cílů.
Osobní přístup

Budete součástí týmu, který je postaven na komunikaci, otevřenosti a osobním přístupu ke klientům i partnerům.Produkty a další informace na http://www.eshop-rychle.cz/snamizdrave

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: SUNKINS-VŠE O NĚM
Diskusi založil(a): trojan1673
přispívání bez omezení
Nástěnka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Děti odrůstají, je čas se vzdělávat: 3 příběhy žen, které změnily svůj život Dárky které pod stromečkem nadchnou školáky [Vánoce 2014] Nejlepší vánoční recepty: Menu na Štědrý večer [Vánoce 2014] 12 slavných maminek prozradilo, jak mít postavu jako ve dvaceti! Joan Collins: V sedmnácti mě zdrogoval a znásilnil můj první manžel Manžel peče, vaří a šéfuje v kuchyni. Odmítá mě tam pustit a mně to vadí! S dárky do zásuvky zabodujete! Inspirujte se skvělými tipy. [Vánoce 2014] TOP 7 ikonických beauty looků z červených koberců! Inspirujte se nejkrásnějším líčením Lahodné čokoládové potěšení. Vyzkoušejte skvělé delikatesy! Má dospívající dcera trpí anorexií, tu mladší jsem si ze strachu vykrmila do obezity

Mladá Fronta a.s. Mladá Fronta a.s.

Copyright 1999-2014 Mladá fronta a.s. Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu autora či redakce zakázáno.