Bílkovinná ketogenní dieta

Pro všechny, co hubnou bílkovinnou ketogenní dietou i ty ostatní, co chtějí hubnout třeba pohybem a společně, vítaná je Praha 9 ke společným procházkám se psy i bez, plavání a pokecu.
Více o mých zkušenostech s touto dietou, popis ketogenní diety a mechanismu jejího účinku, vhodné potraviny, odkazy na módu XXL, dietní recepty, diskuzi a další odkazy najdete zde:
www.dietni-denik.estranky.cz
10.10.2008

Diskusi založil(a) 10.10.2008 dejavu

reagovat akrášk 9.5.2016 14:58  5%    +  -

Ahoj....hubnete tady ještě někdo?

reagovat malda 6.7.2011 8:37  48%    +  -

ahoj holky, škoda že se to tady nehýbe. začala jsem s protifastem před týdnem, ráda bych si psala o zkušenostech, tak kdyby se někdo našel a měl zájem jsem od ostravy

reagovat Siky 15.6.2010 11:29  1%    +  -

Ahoj,
jsem na dietě Protifast a "pytlíčcích" už šestý den a příjde mi, že by to snad mohlo i fungovat.

reagovat superjehla 7.6.2010 20:28  41%    +  -

Dobrý den, zbylo mi pár sáčků proteinové diety Protifast, sáček 52Kč, nahrazuje 1 jídlo. Máte-li zájem napište mi do vzkazů, zašlu seznam. Děkuji.

reagovat majci 6.4.2010 18:03  5%    +  -

dejavu: Dobrý den, chtěla bych se o této dietě dozvědět něco víc. Jsem 3 týdny na cambridgeské dietě, zhubla jsem skoro 7 kg. Zaujal mě Váš příspěvek, že jste ji srovnávala a Bariatrix vyšel lépe. Můžete mi, prosím, sdělit podrobnosti?
Děkuji.

reagovat Brosqicka 2.11.2009 14:10  5%    +  -

Ahoj,
uvažovala jsem o dietě Protifast.Ale sháním k tomu nějaké detaily. Nemohly byste mi poradit?Případně, pokud je taky někdo z Ostravy, že bych se připojila? ;)

reagovat dejavu 11.11.2008 11:41  23%    +  -

Chtěla bych vás varovat před koupí digi váhy s tukoměrem Sencor, která měří opravdu nesmysly, v porovnání s výsledky z lékařské váhy, právě jsem ji vracela.

reagovat dejavu 10.11.2008 10:40  21%    +  -

Vladstraschna: No, abych se priznala, ja je tam taky pekne dlouho nemela a pokud tam byly, jeste hezky dlouhou dobu jsem je nenosila. Ale zas na druhou stranu jejich porizeni, ktere bylo ruku v ruce s ostatnimi hadry na tlusto, bylo pro mne velkym zlomem. Znamenalo to priznani situace, jaka je, ukonceni schovavani hlavy do pisku pred problemy a nastup cesty ke zmene.

reagovat Vladstraschna 9.11.2008 21:37  100%    +  -

dejavu: Já ve svém šatníku nemám takových patnáct let plavky

reagovat dejavu 9.11.2008 20:41  21%    +  -

Vladstraschna: nic na tom nebylo, muj strach byl nesmyslny, bylo tam spoustu hrochu :-) Jinak bazeny jsou nekde melke a da se v nich i cvicit a ta masaz je naprosto dokonala, moc bych ti to prala, jestli sem nekdy prijedes, vezmu te do Celakovic, tam bylo temer prazdno, bazen tam ma 1,3 hloubky a jsou tam i ty trysky.

reagovat Vladstraschna 9.11.2008 19:54  100%    +  -

dejavu: Ty jsi fakt neskutečná borka. Mi bazén nehrozí,ať už vypadám jakkoliv,protože jsem neplavec a z vody - kromě vany - mám hrůzu.

Já ještě žeru Sbírám síly na ten boj

reagovat dejavu 9.11.2008 17:40  21%    +  -

Vcera jsem prekrocila opet svuj stin a odvazila se po 16ti letech do bazenu, ja jsem si to tak uzivala, bylo to naprosto opojne. Masazni trysky mi skvele namasirovaly zada, takze zadny bolesti vecer v posteli, fakt to bylo super a dneska jsme byli zas. Jo a jen po vcerejsim plavani mam dole dalsich 3/4 kilo, uvidim, jak jsem zabodovala s tim dnesnim.

reagovat dejavu 9.11.2008 17:37  21%    +  -

Vladstraschna: Ahoj Vladko, ty boty jsou na normalni chozeni, jsou tam bud botasky nebo takove pantofle na doma, neni to na ten nordic walking s holema, muzes s tim chodit vsude,ale klidne v nich muzes chodit i s holema. Ten porad je pred Zoufalejma manzelkama ve ct na Prime, ale kdyz jsem jeste zrala, tak jsem se na nej naschval nikdy nekoukala, nechtela jsem nic takoveho slyset. :-D

reagovat Vladstraschna 9.11.2008 9:08  100%    +  -

dejavu: Ahoj Danuš. Na ten pořad se nedívám,ani nevím,kdy to je. Ty boty jsou pro tlouštíky? pochopila jsem,že to je na vycházky s těma holema
No jo,ale ty ceny Ale líbí se mi.

reagovat dejavu 9.11.2008 6:02  20%    +  -

ráda bych si v Černošících koupila ty houpací boty pro tlouštíky, co tak doporučuje dr. Kateřina z pořadu Jste to, co jíte. Psaly mi jiné baculky, že s nimi mají dobrou zkušenost, že je v nich nebolí záda. Máte s nimi někdo osobně zkušenost? Je to zde www.polojasno.cz

reagovat dejavu 4.11.2008 17:28  17%    +  -

lenkakv: to je super, ted prekladam clanek profesora Pazourka o preventivni medicine a rizicich obezity a je tam velmi zajimave povidani o inzulinove rezistencni nondiabetiku, u obeznich Americanu je to kolem 48 000 000 lidi jen v USA, kterych se to tyka a co dela kyslik s organismem, jak nici rakovinotvorne bunky, je to moc zajimave a motivujici v boji proti obezite. Kdybys chtela, napis na email, az to dopisu, tak ti to poslu. Pazourek je prave jeden z tvurcu teto ketogenni diety.

reagovat lenkakv 4.11.2008 17:08  5%    +  -

dejavu: Reditu jsem spočítala, že mám do konce příštího týdne, takže pak najedu na pytlíčky. Moc děkuju za gratulaci, to víš, že mě to těší, ale počítám, že teď už se to zpomalí. Ale musím vydržet, cítím se podezřele dobře, tak to snad nebude problém :-)

reagovat Vladstraschna 4.11.2008 7:42  100%    +  -

dejavu:

reagovat dejavu 4.11.2008 7:21  16%    +  -

Vladstraschna: Jo a vitam mezi nami zatim mlcici, ale bajecnou zenskou Vladstraschna, ktera ma sice par kilo navic, ale verim, ze pokud se do toho pusti taky, budou brzo pryc. :-)

reagovat dejavu 4.11.2008 7:18  16%    +  -

lenkakv: kdyz hubnes na Redite, tady po tom budes hubnout jeste rychleji, i kdyz, samozrejme zpocatku je to o odvodnovani hlavne.

reagovat dejavu 4.11.2008 7:11  16%    +  -

lenkakv: tak to je super, moc gratuluju! Kdy najdeš na pytlíky?

reagovat lenkakv 3.11.2008 20:50  5%    +  -

dejavu: Ahoj Dano, tak jsem týden a den na Reditě, když jí mám plné zuby, tak si dám salát s tuňákem nebo krabí tyčinky, zeleninu vybírám s nízkým obsahem sacharidů a řekla bych, že hlad je zvladatelný nebo někdy dokonce žádný.. Za týden dvě a půl kila dole, takže se hlavně odvodňuju, ale cítím se fajn.. Snad to takhle půjde dál, i když asi pomaleji..

reagovat dejavu 2.11.2008 11:29  15%    +  -

Pro Jitku:

Ptala jsem se doktora na to, jestli ta dieta vadi nejak lidem, kteri meli rakovinu stitne zlazy a rikal, ze na to to nema zadny vliv.

reagovat lenkakv 29.10.2008 17:37  5%    +  -

dejavu: Karamelový dezert byl fakt mňamka , ale budu muset nakombinovat tu koupenou reditu s tímhle, abych jí spotřebovala, když už jsem do ní vrazila peníze. Reditu budu snídat, po ránu je mi celkem jedno, co jím, hlavně, když to nezdržuje a zasytí. Ale s těmi bonbony jsi mě moc nepotěšila, ale co se dá dělat, poohlédnu se po nějakém spreji.. Hlavně, že kila půjdou dolů

reagovat dejavu 29.10.2008 17:07  16%    +  -

lenkakv: Tak jsem mluvila s doktorem, co se tyce te pachuti v ustech a o bonbonech a zvykackach.
Je to tak, jak jsem psala, bonbony i zvejky maji cukru mene nebo jiny, vysokomolekularni cukr, sorbitol, manitol, takze nic takoveho. Lze aspartam, ale nesmi to byt prislazovane jinymi cukry, takze na tu pachut fakt radsi jen ty spraye, ev. ustni vodu. :-)

reagovat dejavu 29.10.2008 15:58  16%    +  -

lenkakv: Tak jsem rada, ze ti karamelovy dezert chutnal, to je taky jeden z mejch favoritnich dietnich pytliku, pak je jeste dobrej ten hruskocokoladovej a citronovej nebo mandarinkovej dezert. Je to jeste o neco lepsi, kdyz se to tak hodinku, dve rozlezi v lednici.

reagovat dejavu 28.10.2008 21:26  16%    +  -

lenkakv: zvejkacky urcite ne, ty maji nejake dalsi nezadouci efekty, zbytek si zavolame, na nahrazkove bonbonky se zeptam doktora, jakmile bude na skype. :-)

reagovat lenkakv 28.10.2008 19:48  5%    +  -

dejavu: Díky za rady, myslím, že to chápu :-) Ještě mě napadly dvě otázky, doufám, že poslední :-) U některé zeleniny je omezení 150g denně.. je to myšleno od druhu, tj. 150g rajčat, 150g papriky a nebo je to dohromady, takže je to 75g rajčat a 75g papriky ? A ještě jak je to s bonbony bez cukru? Trochu mám obavy z ketozy a následků na dechu, tak jestli můžu průběžně celý den v práci si dávat třeba orbitky bez cukru..

reagovat dejavu 28.10.2008 16:04  16%    +  -

lenkakv: Tak alkohol bych pro hubnouci fazi rozhodne vynechala, rusi ketozu jako takovou, ptala jsem se na to jeste doktora a ma ten samy nazor, pak samozrejme v rozumnem mnozstvi po hubnuti je mozny, napr. vinne striky atd.
Ta faze prvni zalezi na tom, kolik toho chces hubnout a jak rychle nastoupi ketoza, je treba uvazit, ze ten prvni tyden nebo dva pacienti predevsim hubnou vodu, i kdyz to na vaze dobre vypada, ta hlubsi ketoza, kdy odchazi sadlo, prichazi preci jen az ty dalsi tydny a co clovek, to jine tempo, zatim co jeden hubne 4 kg tydne, druhy 2 kila a jiny 2 tydny stoji a pak razem spadne treba o 5, pokud nekdo chce hubnout 5 kilo, staci mu chvilka, ale pokud nekdo chce hubnout vice, pak ta prvni faze, kdy se drzi na tech nejmene sacharidovych a kalorickych jidlech co nejdele, dokud nezhubne, co potrebuje, pak se stabilizuje postupnym pridavanim bilkovin normalnich a sacharidu, zase zalezi, jak na to to telo reaguje, ne to hned vse vysadit a zacit se nacpavat, je treba pozvolny proces a pak na to nasedne faze udrzovaci, kdy se stravujes umirnene, ale muzes jist vse.

reagovat lenkakv 28.10.2008 14:24  5%    +  -

dejavu: Ahoj, tak jsem tu zase s dalšími dotazy
1, jak je to s možnou konzumací alkoholu (mám na mysli jednorázovou záležitost, když nechci být úplně mimo zábavu, tak jestli je něco, čeho si můžu trošku cucnout a nebo jestli se musím striktkně držet zkrátka)
2, jak dlouho se dá držet jídelníček fáze 1 nebo spíš jak poznám, že mám jít do fáze 2

Díky :-)

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Bílkovinná ketogenní dieta
Diskusi založil(a): dejavu
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si