Lymfodrenáž

Jedná se o přístrojovou lymfatickou masáž, prováděnou profesionálním přístrojem SLIDE-STYLER. Principem této masáže, která je uspořádána podle zásad a pravidel ruční lymfatické masáže, je zabezpečení nepřetržité komprese tkáně.

Fyziologický účinek přístrojové lymfatické masáže:

zlepšení toku lymfatické tekutiny a tím zmenšení otoku tkáně
zlepšení prokrvení a tím zvýšení výživy tkáně
urychlení odtoku odpadních škodlivých látek včetně tuku
Intenzivní ošetření:
lymfodrenáž se obvykle provádí ve spojení se skořicovým zábalem.
Výsledek: odplavování nadbytečných tekutin se zplodinami metabolismu je posíleno, úbytek na objemu je výraznější. Metoda je vhodná zvláště pro klienty s velkými tukovými zásobami kolem břicha nebo se silnou celulitou. Opatrně s nastavováním tlaku na přístroji! Nesmí být tlak vysoký, aby nedošlo k zaškrcení lymfy ve svalové tkáni.

Kombinované ošetření:
na nohy naneseme silnější vrstvu skořicového krému a lehce ovineme fólií. Pak nasadíme manžety.
Výsledek: optimální průběh lymfatické drenáže, zvýšené odbourávání podkožníh

Již po první proceduře v délce trvání cca 40 minut jsou výsledky patrné - a chcete-li, i měřitelné. Hlezenní klouby se zbaví tekutiny, jsou "suché". Zdá se, jakoby vám boty byly o jedno číslo větší a v nohou máte pocit lehkosti. Zákaznice věsměs potvrzují, že došlo i ke zmenšení objemu stehen, boků i pasu. V tom spočívá úspěch masážní techniky postupující tlakovou vlnou. K ošetření celulity je potřeba asi patnácti až dvaceti procedur. Závisí to na věku zákaznice a na stupni postižení vaziva. Ošetření se provádí dvakrát až třikrát týdně.

Chodíte některá na lymfodrenáže?
A jaké máte výsledky?

16.4.2005

Diskusi založil(a) 16.4.2005 Juu

reagovat Alexandra 5.11.2014 11:16  1%    +  -

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli znáte nějakého dobrého lymfoterapeuta, sháním ho hodně dlouho a nemůžu natrefit na někoho opravdu dobrého. Lymfoterapeut se hledá hůř než kosmeťák s přístrojovou lymfodrenáží. Díky, budu ráda za každý tip :)

reagovat aneta0000 1.4.2013 10:04  5%    +  -

holky prosím vás řekněte mi co je lepší,přístrojová aneb ruční lymfodrenáž-a proč...díky moc.ještě sem to neskusila,no chystám se.nejsem tlustá ale celulitita mě hodně trápí,co dělat,kombinovat to s nějakou dietou?

reagovat Katka 7.3.2010 19:19  1%    +  -

ORNELA: Ahoj ORNELO,chtěla jsem se zeptat od jaké firmy jsi si zakoupila lymfoven,protože rozjíždím salon a chtěla bych si ho pořídit.A chtěla jsem se ještě zeptat za kolik sis ho koupila.Děkuju předem za odpověď.

reagovat aanita 2.11.2009 15:48  5%    +  -

Ahoj, lymfodrenáž je parádní věc. Jenom jsem zjistila, že ne všude mají kvalitní a čisté manžety (někde teda brutálně jedou, až se z toho zvedá kufr, předem se zajděte podívat, do čeho si leháte!), ne všude to drží na místě, kde mají masírovat. V Ostravě má nejlepší lymfu Beleza!

reagovat lebahu 23.10.2009 18:21  26%    +  -

Ahoj, chodila jsem na jaře na přístrojovou lymdrenáž (při první mi masérka ručně "odblokovala" uzliny) a byla jsem velmi spokojena. Zmizely mi otoky kolem kotníků, mám pocit, že nohy jsou lehčí, neotékají, nebolí (před tím už jsem se k večeru nemohla vejít do bot)
Trochu mi zhubly nohy i přes stehna (nacpu se do kalhot) a možná celulitida není tak děsná (teda ona je děsná i tak, ale byla děsnější)
Mám v úmyslu to po Vánocích zase zopakovat, jak budou penízky. Chodila jsem na 15 kůr a platila 150,- Kč za jednu.

reagovat miol 26.6.2009 20:36  23%    +  -

ahojky, holky da se to srovnat s ručni lymfatickou masaži???????????

reagovat Lucka 21.6.2009 20:38  1%    +  -

ahoj chtěla bych se zeptat jestli to pomůže i na hubnutí. Díky Lucka

reagovat lcrazy 9.7.2008 20:44  19%    +  -

Ahojky, no já bych to potřebovala jako prase drbání!!!Musim juknout zda to dělají někde tady ve Ústí.Holky a jak se pohybujou ceny prosím?

reagovat Malajda 2.4.2008 15:30  1%    +  -

|Ahoj.
Na lymfodrenáže chodím po2 po 10 návštěvách.Po prvních 10 mě v noci přestaly bolet nohy.Po druhých 10 to mělo účinky po estetické stránce.Je ni 42 let a nohy mám jak 30.Můžu doporučit.Jen je potřeba před přístrojovou masáží masáž ruční.Lymfy rozmasírovat.
Zdravím M.

reagovat Armana 8.11.2007 16:53  15%    +  -

Byla jsem na tom asi 2x,představovala jsem si to jinak,asi jako ty tlakové vlny,ale bylo to takové postupné zaškrcování, a když to došlo na břicho,myslela jsem,že se udusím.Byl to hrozný tlak na bránici. Tedy, nic příjemného.

reagovat ronnica 19.9.2006 16:40  5%    +  -

O přístroji Slide Styler se dozvíte blíže na www.imagesalon.unas.cz kde ho používají. Je to přístroj, který vám nastartuje správný chod lymfatického systému, kdy tělo správně vylučuje odpadní látky. Na nohy Vám nasadí masážní manžety, které mají vzduchové komory. Ty se postupně nafukují a vyfukují a tím masírují celé nohy od kotníků až k tříslům. Pro nohy je to obrovská úleva, mohu jen doporučit.

reagovat natalkahu 14.2.2006 15:28  8%    +  -

Byla jsem na lymfodrenáži v Praze už asi před 10 lety,tenkrát stálo 10 kúr asi 7000,- Jezdili mi po těle skleněnými baňkami a potom mně zabalili do igelitu a doporučili pít 5 l vody denně, výsledky to mělo, ale už jsem zapomněla kde to vlastně ten salón je v té Praze a jestli se to vůbec ještě takhle dělá

reagovat ORNELA 24.5.2005 22:16  13%    +  -

LolaR: Jak dlouho a kolikrát,proč jsi tam chodila,jak ti to mělo pomoci,byla jsi zabalená od nohou po pás??Co sis od toho slibovala??napiš pak ti odpovím

reagovat LolaR 24.5.2005 18:48  5%    +  -

ahoj Ornelo, já jsem na lymfoven chodila pravidelně a bohužel bez výsledku, proč to nemělo slíbené účinky?

reagovat ORNELA 17.4.2005 22:36  13%    +  -

Já vlastním už 4roky přístroj lymfoven,se kterým tyto masáže provádím,mám mnoho spokojených klientek,kterým to pomáhá a stále se mi vrací zpět na tzv. udržovací kůry.Nedělám však ty zábaly s fólií,i tak mám výsledky dobré

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Lymfodrenáž
Diskusi založil(a): Juu
přispívání bez omezení
Nástěnka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zdraví -> Plastika, kosmetické problémy
Přečtěte si
Módní poradna: Jak na výrazné křivky? Problémová partie ? břicho! 8 českých celebrit, které skončily ve vězení! Za loupež, zpronevěru i zabití! Halle Berry vyhrála spor s otcem své dcery, který dívce narovnával černošské vlasy Zase se děsím Vánoc. Nemáme moc peněz a děti si připadají ochuzené Zemřel skladatel a zpěvák Petr Hapka. Připomeňte si jeho krásné písně! Změňte svůj život ještě před snídaní. Inspirujte se ranním rituálem slavných 11 slavných hvězd, které porazily rakovinu prsu! Jak je tato nemoc změnila? Victoria?s Secret přináší na trh podprsenku se snímačem činnosti srdce Děti odrůstají, je čas se vzdělávat: 3 příběhy žen, které změnily svůj život Dárky které pod stromečkem nadchnou školáky [Vánoce 2014]

Mladá Fronta a.s. Mladá Fronta a.s.

Copyright 1999-2014 Mladá fronta a.s. Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu autora či redakce zakázáno.