centrum redukce vády

ahojrte chtěla jsem se zeptat zdali emátze někdo s tímto centrem zkušenosti ...viz: http://www.idealnivaha.cz/
20.11.2008

Diskusi založil(a) 20.11.2008 renda17

reagovat Petra 22.8.2017 22:02  1%    +  -

Položila bych si možná ještě otázku, na kolik opravdu lidem nutriční centra pomáhají.

reagovat Rozárkar 28.11.2016 23:06  5%    +  -

I když jde o starou diskusi, třeba se nědo časem přidá. Ráda bych zavedla téma nutričních poraden. Které fungují, které ne, kde jsou příjemní a erudovaní odborníci, kde si na to jen hrají atd.

reagovat ágnes 2.7.2010 14:48  1%    +  -

Já bych potřebovala zhubnout tak 15kilo,je mi 22.Ale problém budou ty penize za to .stacilo by drzet tu dietu jen měsíc?má to význam?

reagovat Nev 23.11.2008 20:50  100%    +  -

renda17: ahojky, mám nějaké hubnutíčko za sebou, začínala jsem loni, v srpnu... Určitě to není o nějakých přípravcích apod. ale o vůli, pohybu a úpravě jídla... Já miluji sladké, ujíždím, proto jsem potřebovala najít svůj styl, nedokáži držet jídelníček, vařit sobě blivajs a rodině dobrůtky... našla jsem ho, byla a je to šichta, ale jde to... Cvičila jsem ve Fryštáku pilates - doporučuji!!!

reagovat Loty 20.11.2008 19:39  26%    +  -

renda17: jasně něco zkus a pak dej vědět, já chci ty těhotenský kila taky pryč.

reagovat renda17 20.11.2008 18:24  10%    +  -

Loty:
jj tak sem se rozhodla že nato kašlu koupím si něco jiýho a uvidíme když to nepúomůže za měsíc švihnu to pryč

reagovat Loty 20.11.2008 17:03  25%    +  -

renda17: to se s tebou ani nesetkají, jen ti budou každý týden volat kolik máš váhu a kolik cm. Platbu budeš provádět na účet a oni ti pak pošlou balíček s výživou.

reagovat renda17 20.11.2008 15:57  9%    +  -

jj to já vše vím ale už to nejde dolů a potřebuju to nějak rozhývb¨bat tak to zkusím ještě to pořeším a uvidíme nelíbí se mi že se semnou neset¨¨kali jen vše po telefonu to se mi nezdá

reagovat Loty 20.11.2008 15:26  24%    +  -

dá se v pohodě zhubnout když budeš jíst 5x a více krát denně malé porce. Jíst máš po 2 maximálně po 4 hodinách. To si potom vychytáš kolik toho sníst aby si se tam vlezla.Já tak zhodila 10kg.
Teď sem taky na začátku musím shodit poporodní kila.

reagovat renda17 20.11.2008 15:24  9%    +  -

jj já vím už sem mluvila s tou paní a říkala že na měsíc 2500kč a právě je to dost tak se vás ptám zdali to pomáhá

reagovat Kleopatra 20.11.2008 13:40  75%    +  -

Jojo, je to herbalife.. Ze zkušenosti můžu říct, že je to dobrá "dieta", ale každé hubnutí je nejen o jídle, ale také o pohybu a hlavně střídmosti... Každý si musíme najít stravovací způsob, který nám bude dlouhodobě vyhovovat, jinak spadneme do jojo efektu... A hlavně to chce fakt silnou motivaci... Já jsem teď opět na začátku... Držím pěsti, ať se ti daří

reagovat Loty 20.11.2008 9:24  20%    +  -

Já v tom centru byla zaregisrtovaná, a je to opravdu herbalife. Každej měsíc po tobě chcou 2500kč, za koktejl a za nějaký potravinový doplněk.
Docela drahej špás.

reagovat Ilona 20.11.2008 9:16  90%    +  -

Myslím, že je to Herbalife.

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: centrum redukce vády
Diskusi založil(a): renda17
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete! Seriál Ulice: Gábina na koberečku a lekce pro Miloše Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet Ženy prozradily: Jaké nevšední pomůcky jsme použily místo vibrátoru? Kuchyňské trendy pro rok 2018. Podívejte se, co právě letí Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika Ovesné vločky k snídani i k večeři: Lívance, placičky či pomazánka Jak správně udržovat a čistit plovoucí podlahu Nevěra ano, či ne? Tyto věci by vás možná nenapadly Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle