SCREAMERS

Travesti skupina SCREAMERS - vznikla v březnu 1997 v Praze.

Protože se zde sešli pánové nejvyšších kvalit v oboru travesti, má skupina stále úspěch po celé České republice i v zahraničí.
SCREAMERS vystupovali se spoustou hvězd naší i světové populární hudby, které sami parodují a předvádějí ve svém programu. Zpěvačky, jako např. Bára Basiková, Ilona Czáková, Marcela Holanová, Heidi Janků, Petra Janů, Eva Pilarová a Hana Zagorová byly přítomny vystoupení skupiny a nejednou při zaznění svých skladeb se k programu připojily. Velkým zážitkem bylo vystoupení se skupinou Boney M.
V novinách a časopisech vycházejí o SCREAMERS zajímavé články, které svědčí o úspěšnosti skupiny. SCREAMERS byli představeni televizním divákům v pořadech Žito, Sauna, Prima jízda, Silvestrovský pořad Tak neváhej a toč!, Snídaně s Novou, Rande, Vabank, Hogo Fogo, TV Markýza, VTV a také se podíleli na natáčení spousty klipů k písničkám a také celovečerních filmů např. Otesánek a Mandragora.
Skupina má šest členů, kteří ve svém vystoupení ztvárňují zpěvačky a zpěváky české a zahraniční populární hudby např. I. Czáková, H. Vondráčková, H. Zagorová, E. Pilarová, H.Janků, D. Rolinsová, V. Špinarová, C. Dione, T. Turner, Cher, J. Rusch, A. Pugačeva a mnoho jiných.
Vystoupení skupiny SCREAMERS je vhodné jako celovečerní program v divadlech a kulturních domech, nebo různě dělené programy, např. součást plesů, výstav, módních přehlídek a různých společenských akcí.
Managerem a konferenciérem skupiny SCREAMERS je LADISLAV ČERNÝ, který zároveň při vystoupení v duetech předvádí mužské role.
JARDA, uměleckým jménem LILI Vám ve svém vystoupení předvede skladby Evy Pilarové, H. Zagorové, H. Hegerové, J. Šulákové, E. Piaf, M. Cabalé a dalších tak, že jsou věrnou kopií.
LUKÁŠ, uměleckým jménem Paula, má ve svém programu písničky H. Vondráčkové, I. Czákové, M. Holanové, P. Janů, L. Bílé, C. Dione a dalších. Své vystoupení doplňuje kostýmy, které jsou originály a v očích mnoha žen vzbuzují obdiv.
ALEXANDER, uměleckým jménem SAŠA svojí nevelkou postavou dokáže na jevišti ztvárnit Tinu Turner, H. Janků, D. Rolinsovou, B Basikovou, V. Bílou a spoustu komických scének.
SERGEJ, uměleckým jménem VALERIE, který rozšířil skupinu v roce 1998, vyniká skvělým pohybem a procítěností předváděných skladeb. V jeho vystoupení máte možnost shlédnout Cher, M. Ditrich, A. Pugačevu, V. Špinarovou a spoustu ruských lidových skladeb. Svá vystoupení doplňuje živým zpěvem převážně skladeb M. Ditrichové.
VOJTA, uměleckým jménem Nadja, který je v pořadí posledním příchozím do skupiny v roce 2001, ve vystoupení zařazen jako moderátorka, s velice dobrým parodováním H. Pawlovské.
Program je zahájen úvodní znělkou a zakončen společným vystoupením celé skupiny a je konferován tak, že vytvoří ucelený program. Skupina SCREAMERS na přání sestaví program ryze český, různě kombinovaný, nebo celý ze skladeb zahraniční produkce.
Skupina SCREAMERS srdečně zve na svá vystoupení, která pobaví spoustou hudby, starší i nové produkce. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost podívat se, že i z muže se dá udělat krásná žena, které nejedna dáma závidí ladné pohyby. Přijďte se pobavit i Vy s travesti skupinou SCREAMERS z PrahyPovídejme si o nich a zdali chodíte na jejich vystoupení....
22.11.2008

Diskusi založil(a) 22.11.2008 renda17

reagovat gHGYSZoxvvPKXEL 18.2.2012 8:25  1%    +  -

Anicka S. npaasl:S tou energii na tom neco bude Holt mnoho let praxe a zkusenosti Diky Ilco za skvele lekce, pro me je to uzasny relax! I kdyz jdu od tebe splavena, ale happy!

reagovat Atykve 5.8.2011 9:53  5%    +  -

Právě probíhá soutěž o nejchytřejší stát Evropy a zúčastnit se může každý! Stačí přejít na tuto adresu: Spustit IQ test Po vyplnění otázek budete znát svoje IQ a to se započíta do soutěže! Tak podpořte svoji zem!

reagovat danča :) 26.5.2010 11:46  1%    +  -

jooo ja na nich taky byla vcera! je to ta nej skupinka co znam :) ten saša! ja z něj někdy nemuzu smichy! a nebo vojta! taky dobry oni sou v podstate good vsichni! mam je moc rada a tesim se na dalsi jejich vystoupeni :) :-*

reagovat renda17 9.3.2010 12:27  5%    +  -

ahoj mam jejich dvd original to posledni jestly chces tak za 25Okc je tvy Eva85:

reagovat Eva85 22.12.2009 19:08  36%    +  -

Schanim jejich dvd, nabidnete prosim.

reagovat renda17 30.5.2009 23:50  6%    +  -

viz odpověď na vzkaz ,ale je to supper člověk se pořádně zasměje vždy po dlouhí době alespon v mém případě

reagovat Eva85 29.5.2009 13:21  62%    +  -

vcera jsem byla na nich poprve a superrr zazitek, nesmim si ujit dalsi
nevite kde koupim jejich dvd?

reagovat renda17 16.5.2009 9:20  9%    +  -

Ahojda holky tak já na nich byla tento týdfen v Kroměříži a musím říct že parádní ale málo spolupracují s publikem je to dobrá show ale semtam jsem málem zaspala chtělo by nás to trošku rozpohybovat ale musím říct na další vystoupení tj 1.10. se moc těším

reagovat vera 15.5.2009 23:07  1%    +  -

jsou bezvadni

reagovat Sandra 18.2.2009 18:27  1%    +  -

Jsou suproví a nejhezčí je Lukáš:)

reagovat renda17 23.1.2009 21:14  5%    +  -

nevímj ak se jmenuje ale mě se nejvíc líbí ten jak to uvádí s tím manažerem ten je nej a taky je moc pěknej:)

reagovat Veri 23.1.2009 15:33  1%    +  -

boži jsou screamers***************************************************************************************************************

reagovat niki 23.1.2009 15:30  1%    +  -

jsou sexy

reagovat veronika 23.1.2009 15:29  1%    +  -

ojjjjjj

reagovat very 23.1.2009 15:27  1%    +  -

PavLen: noa ojjjjjjjjjjjj

reagovat Veri 23.1.2009 15:25  1%    +  -

no a. všichni ho znaji
a nejjjjjjjjjjjjj všichny třeba vojta slečna nadjenka.ic.cz . l.č. l.v. mujjjjjjjjjjjjjj nej

reagovat niki 23.1.2009 15:17  1%    +  -

lukaš vyvlečka je nejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
minulej rok patnacteho jsem bila na screamersu. . se svou nejjjjjjjjjjjjjjj supr . kamoškou . aj mi koupila přivěšek nakliče lukaš mi popřal k vanocu. ja téže mu popřala mu taky k vanocum.aj donoveho roku´+ pak jsem mu podala pravou ruku. aj om mi dal svou pravou ruku ................ pak mně kamaradka fotila
jsnim

reagovat renda17 18.1.2009 22:07  5%    +  -

jj přesně vždy taky obdivuju to ejich poskakování a ty kostýmy je to parádní podívaná

reagovat bobina 18.1.2009 21:45  1%    +  -

jsou super, jak běhaj na těch botkách, to by zvládla málo která znás :o)) .......Saša a Paula jsou nejlepší...... už se těším na jejich další vystoupení......

reagovat renda17 10.1.2009 8:36  5%    +  -

neukamenujem tě je to tvůj názor

reagovat PetruseKo 10.1.2009 8:36  5%    +  -

Ahojky, já je moc nemusím. Neukamenujte mě. Zdají se mi laciní. Ty šminky za pár korun, to né.

reagovat renda17 23.12.2008 17:49  5%    +  -

a potvrzeno saša má snubák škoda no ale už se mi začal nejvíc líbyt ten jak dělá tu ženskou uvaěčku ten je nejlepší nejkrásnější neslůadší prostě nej :)

reagovat renda17 23.12.2008 17:48  5%    +  -

ahojte tak ten vánoční koncert byl super musím říct sice že podražili klíčenky z 5kč na 50ale to nevadí jinak se těším jak v květnu vystoupí opět v kroměříži s letní shou tak krásné svátky renča

reagovat Pavla F. 4.12.2008 7:45  1%    +  -

Jo, taky jsem si říkala, co mě čeká, ale tentokrát si diváků moc nevšímali...byla to premiera, asi měli dost starostí sami se sebou. Trošku byla ta nejistota znát. Jinky, pokud mají odehráno představení už vícekrát, jsou suverénní a dovolí si vkládat různé legrácky. Tentokrát tomu tak nebylo.

reagovat renda17 3.12.2008 18:59  14%    +  -

Pavla F.:
jj mě to čeká tza 14dní v kroměříži taky se moc těším ale sedím až v 7 řadě nebylo blíž místo a do první jsem se neodvážila:)

reagovat Pavla F. 3.12.2008 15:25  1%    +  -

Předevčírem jsem byla na vystoupení kluků tady u nás v Liberci. Už po 12té. Nenechám si je ujít, už nikdy...Opět nezklamali. Seděla jsem tentokrát v první řadě, tak jsem si vše měla čas a možnost pěkně vychutnat. Přeju všem, koho Vánoční speciál teprve čeká, dobrou zábavu! Pavla

reagovat renda17 28.11.2008 15:22  15%    +  -

no uvidíme necháme se překvapit:)

reagovat HankaJa 28.11.2008 10:45  100%    +  -

zdravím Jardu!!!! Stále ale nestíhám dorazit...

reagovat PavLen 28.11.2008 7:39  37%    +  -

renda17: No to je fakt ale u nás budou až v květnu.
Myslím, že tento rok to nestihnou už.

reagovat renda17 28.11.2008 5:16  15%    +  -

šak zima ti rteprve začla:) a na těch potpatklách teda drsný to se musí nechat :)

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: SCREAMERS
Diskusi založil(a): renda17
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava
Přečtěte si