HUBLI - ZHUBLI - ÚSPĚCHY

Ahoj, v této diskusi bych se ráda věnovala těm kteří hubli a ZHUBLI.
Napiště nám jak a o kolik jste zhubli a jaký jste z toho měli pocity a jaké úskalí jste museli překonat. Těším se na Vaše příspěvky.
5.5.2005

Diskusi založil(a) 5.5.2005 stanula

reagovat Kika80 13.2.2015 14:35  5%    +  -

Napíši to i sem, máte někdo zkušenosti s hubnutím dle mikroskopického vyšetření krve? Má cenu za to vynaložit peníze a jít do toho?

reagovat Edwardino 5.12.2014 19:44  5%    +  -

Já když jsem potřeboval shodit, tak mi pomohla samozřejmě změna jídelníčku, ale hodně pohyb a ten taky teď přispívá k tvarování...důležité je taky vědět, že je dobré jíst nejpozději cca hodinku před výkonem a pak taky po výkonu dopřát tělu trošku regenerace, zase tak hodinku nebo 3/4 a pak se teprva najíst :)

reagovat Kvetula 20.11.2014 19:01  5%    +  -

okata73: Jééé, to je krásný příběh, většinou jde vše, když se chce, já jsem se zase bála jít k nějaké lektorce cvičení, ale bylo to super s poznala jsem se s novýma kámoškama :)

reagovat okata73 17.11.2014 17:24  16%    +  -

Ahoj lidi....

jsem Jitka, 41 let a po dvou porodech a kapitulaci na normal postavu jsem se dostala na šílenou váhu... 120 kg.... ale to už je minulost....
je to rok co jsem se dala na boj s kily...a mám dole 35 kg...
nedám dopustit na proteinovou dietu a samozřejmě následuje pravidelný stravovací režim pohyb a kázeň v jídle....
všem doporučuju se obrátit na odborníka.... říct si o pomoc...a vše jde když se chce.....
dokázala jsem se vrátit do minulosti...mám svadební váhu, nemusím brát prášky na tlak a cítím se opravdu skvěle....
nebojte se změnit svůj život

pro nevěřící Tomáše vkládám foto před a po

reagovat ivana.D 29.10.2014 12:25  5%    +  -

baruska37: Velká gratulace.Jak se Vám to podařilo?

reagovat ivana.D 22.10.2014 22:58  5%    +  -

Hezký večer všem.Pročítala jsem si Vaše příspěvky a ráda bych se zeptala.Víte o nějakém osvědčeném výživovém poradci v Chrudimi nebo Pardubicích?
Moc děkuji za odpověď.Ivana

reagovat Jarka 14.10.2014 14:51  1%    +  -

baruska37: Baruško a jak jsi to dokázala ? Děkuji za odpověď.

reagovat Lída 8.7.2014 10:18  1%    +  -

Irena:
No to jo, ta pevná vůle no :-) to je děs.
Super díky moc, zkusím se k paní také objednat.

reagovat LencaV 22.6.2014 16:31  100%    +  -

Irime: ahoj, narazila jsem na tuhle diskuzi, tak se taky přidávám se svým názorem, což je, že celé odpoledne nejíst, je blbost. protože tohle se dá vydržet jen nějakou dobu. Je potřeba změnit jídelníček, protože pokud máš sklony k přibírání, musela bys nejíst celý život. Je lepší změnit životní styl, tj. upravit jídelníček a zařadit pravidelný pohyb, třeba dlouhé procházky rychlou chůzí

reagovat Irena 11.6.2014 12:25  1%    +  -

Lída:
Zdravím Lído. JJ 12 kg :-)
No zhruba za 4 měsíce.
Chodím v Brně sem: nutrizone.cz ke slečně Fialové.
Chce to jen odhodlání, pevnou vůli a hlavně chtít no.

reagovat Lída 11.6.2014 11:11  1%    +  -

Irena:
Ahoj Ireno. Fakt 12kg? A za jak dlouho? A kam to chodíš? Jeee, co bych dala za 12 kg dole :) :)

reagovat Irena 4.6.2014 13:35  1%    +  -

Já se musim pochlubit taky. Mám dole 12 kg a hubnu dál :) měla jsem 82 kg před začátkem hubnutí, jsem z toho natšená, protože konečně vidím výsledky. Chce to ale pevnou vůli no. Zašla jsem za výživovou poradkyní se pradit, nakonec mi řekla co a jak, nechala jsem si sestavit jídelníček, musela jsem omezit konzumaci nějakých jídel a chodím pravidelně na konzultace a přeměření. Super, hrozně jsem do toho "zažraná" protože vidím výsledky :)
Všem kdo hubnete, držím taky palečky :)

reagovat MalaAda 19.8.2013 14:21  5%    +  -

Čauky mňauky :P dámy 9 kilo za 2 měsíce, může za změna jídelníčku, jen to, nic víc :) neškodí se někdy poradit, díky Světu Zdraví, jsou dolů jak centimetry tak kila, jsem nadšená a už navyklá na novou životosprávu, už bude jen lépe, žádný jojo efekt, parádní pocit :)

reagovat lenkař. 2.2.2013 17:56  25%    +  -

SvobodovaP: je to tak......9 kg už je dole a další dolů přibydou a cítím se skvěléééé

reagovat Brembik2 28.1.2013 7:53  16%    +  -

baruska37: Pane jo Gratuluji!Co jsi měla tak za jídelníček?

reagovat Terrulle 26.1.2013 8:18  1%    +  -

Já také držím dietu ale nic moc

reagovat baruska37 24.1.2013 17:08  5%    +  -

ahojky ja som jedla zdravo cvičila som a zhubla som 45kg

reagovat Anka 23.1.2013 21:10  1%    +  -

bizy: a nemohla by si mi rict jakou dietu si drzela :)

reagovat EARTH 29.6.2012 15:23  1%    +  -

AHOJ JÁ HUBNU 0,5 KG ZA DEN. STAČÍ JEN SPÁT POD DEKOU MÍSTO POD PEŘINOU, ZÁKLAD TAKOV0HO HUBNUTÍ JE, ŽE PŘES DEN JSTE VE VĚTŠÍM TEPLE, NEŽ PŘES NOC. PROTOŽE TUKY SE SPALUJÍ, KDYŽ JE TĚlO TEPLÉ. PROSTĚ NENECHAT TĚLO NABRAT TUKY PŘES NOC. PŘES DEN SE TĚLO ASPOŃ TROCHU HÝBE, TAKŽE SE TUKY NEUKLÁDAJÍ A NEDÁVÁ ŽÁDNOU MOŽNOST TUKŮM, ABY SE USADILY V TĚLE. TATO RADA NENÍ ODE MĚ, ALE JELIKOŽ NEJSEM Z TOHOTO SVĚTA, MUSÍŠ VĚDĚT, ŽE FAKT FUNGUJE, STAČÍ POZOROVAT SVÉ TĚLO. K JEŠTĚ LEPŠÍM VÝSLEDKŮM TI DOPORUČUJU PÍT HODNĚ VODY, PROSTĚ PÍT A PÍT, ALE POUZE VODU, NIC JINÉHO SE DO PITNÉHO REŽIMU NEPOČÍTÁ, TEPLE SE OBLÉKEJ PŘES DEN, TAK JE HODNĚ TUKŮ ODPLAVENO POTEM A MOČI Z TĚLA PRYČ. JDE TO - ZVLÁDNE TO KAŽDÝ A TY TAKY URČITĚ, BUĎ V POHODĚ A PŘES DEN V TEPLE, STAČÍ BÝT SÁM SEBOU, MĚJTE SE.

reagovat adull 8.1.2012 10:32  8%    +  -

SvobodovaP: moc pekne napsanejdu kuknou na vas odkaz

reagovat Deny111 19.7.2011 14:36  5%    +  -

Držet diety je dobrá věc, ale musí se při nich také něco dělat. Protože, bez pohybu by to nešlo tak dobře a dieta by nebyla tak účinná. Já k dietě ještě cvičím. Koupila jsem si stepper a večer u televize si hezky zacvičím. Vytvarujou se mi u toho nohy a i nějaký ten tuk jde dolů. Stojí to sice víc námahy než jenom držet dietu, ale je to zase účinné.

reagovat Uzlik 2.8.2010 13:09  100%    +  -

Luciasek12: já mám sice o 2kg méně něž před otěhotněním ale ještě 10-20kg by neuškodilo

reagovat Luciasek12 2.8.2010 13:05  72%    +  -

Uzlik: tak takovou radou bych také nepohrdla...já jsem čtyři měsíce po porodu a také kojím...a nějaká kilíčka by se dolu hodila....

reagovat Uzlik 2.8.2010 8:29  100%    +  -

Ahoj holky prosém o radu jsem 7měsíců po porodu a nevím jak hubnout abych nepřišla o mlíčko stále kojím a chci co nejdéle

reagovat butterly 1.8.2010 15:53  5%    +  -

Ahoj, zkoušela jsem tolikrát hubnout a nikdy mi to nešlo. držela jsem diety, cvičila..ale pak mi kamarádka doporučila Emulips. Nejdříve jsem tomu vůbec nevěřila, ale když jsem se držela rad a pravidelně jsem ho užívala,kila šla dolů. Prvních 14 dní tedy moc ne,chtěla jsem to vzdát jako vše,ale potom to šlo hopem. beru ho jen jako doplněk stravy, cvičím kdykoli mám čas a jde to.Zkuste se podívat na http://zdravizprirody-okg.webnode.cz/

reagovat SvobodovaP 20.5.2010 14:19  5%    +  -

Zdravíčko,

až dojdete k tomu jedinému správnému názoru, že snížit tělesnou hmotnost a procento tělesného tuku se dá pouze přijetím správné potravy a pohybem a ne jen kupováním nesmyslných "zaručeněfungujících" výrobků a až dospějete do stádia, kdy budete chtít změnit Váš styl života a opravdu s tím budete chtít začít něco dělat a ne jen sedět na zadku a číst si o tom v kdejaké diskusi, tak zkuste načerpat informace ze stránek www.stylzivota.com

A psát Vám to tu budu tak dlouho, dokud konečně nepochopíte, že nepotřebujete nic jiného než pevnou vůli a dobře se najíst. Né hladovět a ani brát nějakou chemii :-)

reagovat Emílek11 29.10.2009 13:36  5%    +  -

Zdravím holky...mám ze sebe takovou radost, protože sem zhubla už 10 kilo,že se musím pochlubit zde v diskuzním tématu ÚSPĚCHY...dokonce jsem objevila nové sypané musli, které v sobě nemají žádný tuk oproti jiným zapekaným musli, které se všechny přímo topí v tuku a na rozdíl od těch nových sypaných musli jsou dost nezdravé!když vím,že možnosti jíst zdravě a přitom si pochutnat jsou, mé snažení je o to větší! zkuste to a pak mi řekněte jak Vám chutnaly ty s tropickým ovovcem,já měla zatím jen skořici s jablkem a doporučuji!

reagovat le.nka 24.10.2009 11:00  17%    +  -

Ahoj, taky se s váma chci podělit o zkušenosti.V těhotenství jsem přibrala 40 kilo(na začátku 66,před porodem 106 a těsně po porodu 96 kilo a to při výšce 165 cm)hned po porodu jsem se snažila s kily něco udělat.3lo to celkem snadno,protože jsem tak nějak neměla ani na nic chuť.aníž bych se nějak trápila hlady,se můj jídelníček zúžil na jeden celozrnný rohlík a jeden ovocný kefír denně.Vím že je to strašně málo ale víc jsem do sebe nedostala.no do 14ti dnů jasem vážila 88 kilo,jenže pak se mi najednou chuť k jídlu vrátila a já jsem za dalších 14 dní měla 98:(((No rok a půl jsem se tak nějak plácala ,vždycky jsem něco zhubla a zase nabrala.Pak jsem jednou narazila na dámu a tam jsem narazila na diskuzi south beach dieta.Všechno jsem si pěkně pročetla a rozhodla se že to zkusím.výsledek se opravdu dostavil.začala jsem 20. dubna 2009 s 93 kily a dnes mám 77kilo.v hubnutí pokračuju dál.sice jsem teď měla menší pauzu ale rozhodně ještě nejsem u konce:)INFORMACE O DIETĚ tady

reagovat Emílek11 30.9.2009 15:17  5%    +  -

Moniczka18: tomu ani nemůžu věřit, za 2 měsíce tolik kilo dolů...aby to neskončilo JOJO efektem!!já mám problém hlavně se snídaní, nemám moc chuť k jídlu ale každý mi říká, že snídat je důležité a prý je to důsledek toho že večer jím...je to pravda?

reagovat MartinaWint 29.9.2009 11:06  5%    +  -

pardon, oprava www.stylzivota.com

omlouvám se

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: HUBLI - ZHUBLI - ÚSPĚCHY
Diskusi založil(a): stanula
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Olga Havlová: První dáma v džínách a s cigaretou Barva očí prozradí váš charakter. Co říká o vás? 5 jednoduchých rychlých večeří pro každý den Nutíte se jíst 2x denně, abyste zhubla? Už nemusíte! Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete! Seriál Ulice: Gábina na koberečku a lekce pro Miloše Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet Ženy prozradily: Jaké nevšední pomůcky jsme použily místo vibrátoru? Kuchyňské trendy pro rok 2018. Podívejte se, co právě letí Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika