Cvičení rodičů s dětma

Ahojky, chtěla jsem se zeptat, jestli neznáte nebo s dětma nenavštěvujete nějaká cvičení pro děti v Praze? Chtěla bych dvouletého syna dostat mezi děti, aby si zvykl, je pořád jen se mnou a s dětmi moc kontaktu nemá, v Praze zatím nikoho neznám a moc se tu nevyznám... A taky bych ráda, aby aspoň trošku vybil energii, má jí až moc, neudržím ho v klidu absolutně při ničem a už si s tím nevím rady, dochází mi nápady, jak ho zabavit...
13.12.2008

Diskusi založil(a) 13.12.2008 katrin510

reagovat bt.cz 17.8.2010 9:48  73%    +  -

A v létě si můžete jít zapinkat badminton. Já jsem ho jako dítě zbožňovala. :)

reagovat Atapama 19.7.2010 13:04  47%    +  -

Právě probíhá soutěž o nejchytřejší stát Evropy a zúčastnit se může každý! Stačí přejít na tuto adresu: Spustit IQ test Po vyplnění otázek budete znát svoje IQ a to se započíta do soutěže! Tak podpořte svoji zem!

reagovat bt.cz 10.2.2010 14:55  5%    +  -

Zdravím,
já byla o víkendu bruslit a byla tam spousta rodičů s dětmi. Pro brňandy doporučuju bruslení v Clubu Classic.
:)

reagovat mája a 4 špuntíci 15.12.2008 20:12  68%    +  -

katrin510: myslíš v té Ymce? Můžeš tam přijít jen tak přímo na cvičení, stojí to 50 kč celý dopolední program. Platí se na rodinu, takže jestli tam jdeš s jedním dítětem nebo se 3 zaplatíš vždy 50 kč. Přijď už ráno v 9 a malý si zatím pohraje v herně před cvičením. Tento týden ještě mají otevřeno příští asi budou mít zavřeno.

reagovat katrin510 15.12.2008 20:07  5%    +  -

mája a 4 špuntíci: díky moc za tip,můžu se jen zeptat, je potřeba se nějak registrovat předem nebo tam prostě můžu jen tak přijít a na kolik vyjde jedno cvičení? to jsem na stránkách nenašla a já se v tomhle vůbec nevyznám... předem moc díky

reagovat mája a 4 špuntíci 15.12.2008 15:12  67%    +  -

katrin510: já chodim s dětmi do YMCY na Poříčí (náměstí republiky) mají cvičení pro malé děti v úterý a ve čtvrtek. Mají hezkou velikou tělocvičnu, podívej se na jejich stránky, nebo zkus nějaký sokol. Určitě bude nějaké cvičení v sokole u IP pavlova.

reagovat katrin510 15.12.2008 12:30  5%    +  -

ahoj, jsme z Prahy 2.. koukala jsem i po netu, ale v Praze 2 jsem žádný nenašla...

reagovat mája a 4 špuntíci 15.12.2008 9:55  67%    +  -

ahoj po Praze je toho spousta, záleží na jaké Praze bydlíš.

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Cvičení rodičů s dětma
Diskusi založil(a): katrin510
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti
Přečtěte si