Miminka 2009

Čekáte narození nebo chcete počít miminko v roce 2009, přijďte mezi nás!
29.12.2008

Diskusi založil(a) 29.12.2008 kubili

reagovat mamimi 9.9.2010 18:11  5%    +  -

MAM TAKY ŘÍJNOVÉ MIMI A TADY JSEM NOVÁ.MÁTE TU METŘÍKY?

reagovat mafie 2.3.2010 17:12  29%    +  -

Ahoj maminky,nemáte prosím některá doma EAN kódy (čárové kódy) z plenkových kalhotek Huggies® Little Walker ?
Pokud ano prosím napište mi do vzkazů. Předem děkuji. Maruš

reagovat bt.cz 17.12.2009 10:39  95%    +  -

Zdravím, já sice ještě miminko neřeším, ale jednou to přijde a já už si ukládám stránky, kde mají pěkné věci na mimi.:)
Ráda bych vás odkázala na jedny prima stránky, kde mají pěkné kočárky a další dětské zboží.
Máte i vy nějaké oblíbené stránky? :)

reagovat BABY-EVIK 17.9.2009 10:18  34%    +  -

ahojky, cchtěla jsem se Vás zeptat, zda by mi tu někdo poradil ohledně očkování miminek
Myslíte si, že mám nechat mimi narozené 27.7. očkovat proti Pneumonii? Doktroka mi to nabízela, ale já nevím Máte s tím někdo zkušenosti? :
Uvítám jakékoliv rady a názory ohledně očkování

reagovat JessLee 4.9.2009 15:40  5%    +  -

ahojky,předem se omlouvám za tento odkaz,ale prosím všechny co budou tak hodní at mému synovci dají hlas...

http://www.pampers.cz/cz_CZ/klub_uzasnych/send2friend.php?id=15611&page=1&thanks=1

reagovat Streiky 3.3.2009 14:19  100%    +  -

kubili: Tak to máš už za pár ....,to je super!! Rosteme,rosteme...,jsem už v 8.měsíci-začínám být trochu víc nemotorná,víc se zadýchávám...Malá je v bříšku hodnoučká,občas kopne,zatančí si ,ale jinak,teda zatím,pohoda...

reagovat kubili 3.3.2009 13:20  7%    +  -

Streiky: Tak mě nacpal kys. listovou s vitamíny B, doufám, že moc nepokynu. Ještě jdenu menses a jdem na to, už se těšim a jak rostete?

reagovat Streiky 26.2.2009 16:32  100%    +  -

kubili: tak to je super..Moc Ti to přeju a držím pěstě,at to pak vyjde co nejdříve...Já jsem taky brala nějaké vitamíny -myslím Baby plan nebo tak nějak...

reagovat kubili 26.2.2009 13:07  7%    +  -

Streiky: tak jsem byla na kontrole, čeká mě příští týden druhá menses. Máme počkat ještě na třetí a pak se začít snažit. Prý už bude hezky a půjde to samo. Napsal mi nějaké vitamíny na 3 měsíce.

reagovat Streiky 22.1.2009 14:58  100%    +  -

kubili: Uvidíš,co ti řekne ten gynekolog,podle toho bych si určitě řídila - přeci jen musí tomu rozumět,ale pokud ti v nemocnici řekli 2-3měsíce,tak taky to neřekli jen tak a třeba gynekolog řekne to stejné..Mi gynekoložka doporučila počkat těch 5-6měsíců po otratu a to jsem dodržela,a pak otěhotněla po 2 měsících a zas jsem byla u ní v poradně, i ona byla ráda,že to šlo tak rychle..

reagovat kubili 22.1.2009 13:18  12%    +  -

Streiky: Mě řekli v nemocnici 2-3 měsíce. Uvidíme co mi řekne můj gynekelog po tom 6-ti nedělí. Pokud doporučí počkat 2 měsíce, určitě to tak dodržíme. Přeci jen chceme zdravé miminko a riskovat další potrat nechci.

reagovat Streiky 20.1.2009 19:43  100%    +  -

kubili: To ti věřím,přesně to jsem prožívala předtím i já...Mi taky všichni říkali,at to zkoušíme hned,třeba 2 měsíce po potratu,že je větší možnost rychle otěhotnět,ale já dala na doktorku,která je určitě zkušenější a poradila mi at počkám aspon těch 5,6 měsíců...Ale u každého je to jiné a individuální,určitě se vám to brzo povede..

reagovat kubili 20.1.2009 18:51  11%    +  -

Streiky: Jsem ráda, že jsem byla z nemocnice doma, když to tam člověk vidí.... a to jsem tam byla jen 24 hodin.
Doufám, že se to povede, manža na to chce vlítnout hned po 6-ti nedělí, tak uvídíme
Je to teď ještě žhavější téma, prostě teď to dítě chci mnohem víc. Ne, že bych ho před tím nechtěla, bylo plánované a chtěné, ale jak vidím nějakou těhuli nebo miminko, je to jako bych dostala elektrikou

reagovat Streiky 20.1.2009 15:00  100%    +  -

kubili: Držím pěstě a uvidíš,že se to brzy povede a dočkáš se druhého mimča..Tak to prostě mělo být a neboj,vyjde to a já jim zprvu nevěřila a byla jsem smutná,a vidíš povedlo se...Chudák ta paní -ve 24tt vyvolávat porod a porodit mrtvé deti - to je hrůza pro matku a vůbec..Je to hrozné,radši na takové věci nemyslet..

reagovat kubili 20.1.2009 13:41  11%    +  -

Streiky: Díky, prý se to samo přestalo tak v 7.týdnu vyvíjet, nevyvinulo se srdíčko. Máš pravdu, lepší dřív než dýl. Když jsem byla hospitalizovaná v nem., ležela se mnou na pokoji paní, které vyvolalai ve 24 týdnu porod a porodila mrtvá dvojčata a to je měli ještě umělě... To je lepší takhle.
Prý už 1 zdravé dítě máme, tak to můžeme zkusit za 2 měsíce. Za 3 týdny jdu na kontrolu po 6-ti nedělí.

reagovat Streiky 20.1.2009 12:33  100%    +  -

kubili: ten obrázek tam nepatří -nějak se mi tam blbě přichomejtl...

reagovat Streiky 20.1.2009 12:32  100%    +  -

kubili: ahojky,tak to je mi moc líto a mrzí mě to!!!Ale nebud smutná,já vím,že je to těžké,ale třeba tam byl nějaký problém -miminko by se narodilo třeba postižené- a lepší to zjistit dřív než pozdeji..Určitě vám to vyjde znovu a tentokrát bude vše,jak má být...Mi se stalo to stejné-v 8.týdnu jsem potratila-taky jsem z toho byla doslova na dně,myslela jsem si,že už snad nikdy neotěhotním,pak jsme měli asi půl roku pauzu a otěhotněla jsem hned po měsíci...Tak držím pěstičky,at vám to brzy vyjde...

reagovat kubili 20.1.2009 12:12  11%    +  -

Ahoj, tak se hlásím, v 11. týdnu jsme o miminko přišli, přesně na Nový rok jsem začala krvácet.
Můžeme se za 2 měsíc snažit znovu.

reagovat kubili 31.12.2008 12:47  9%    +  -

Streiky: Také přeji hlavně hodně zdravíčka, štěstí a tolerance, ta je hodně důležitá!

reagovat kubili 31.12.2008 12:46  9%    +  -

Streiky: Chtěla bych holčičku, ale znáš to... U mě v prvním těhu taky tak do 4-5 měsíce nebylo nic vidět. ALe teď už cítím obtažené kalhoty. Někdo mi říkal, že při druhém to je vidět dříve, vzhledem k tomu, že už je povolená břišní stěna od předchozího.
My jdem na první UTZ 14.1., tak se také těšim, to je nejhezčí fotka, na té další se tam už nevejde celé.

reagovat Streiky 31.12.2008 10:28  16%    +  -

Jinak Ti přeju vše nej,nej,nej do Nového roku..,hoodně toho zdravíčka,štestíčka,lásky..at se Ti ve všem daří!!

reagovat Streiky 31.12.2008 10:27  16%    +  -

kubili: Určitě by to byla,ohledně oblečení,pro Tebe výhoda mít druhého chlapečka,měla bys výbavičku ušetřenou..,ale kdyby to byla holčička měla bys pěkný páreček-což se málokomu poštěstí..Každopádně,je asi jedno co to bude,hlavní je,aby bylo mimi zdravé a mělo vše,co má mít..Já se na toho svojeho prcka moc těším,břísško roste jako z vody,v prvních měsících to na mě vůbec nebylo videt,začalo to až nedávno..Už jsem musela koupit těhul.kalhoty..:266

reagovat Streiky 31.12.2008 10:23  16%    +  -

kubili: ahojky,krásné ráno!!Já bych ráda věděla,co to bude,už ze zvědavosti,ale hlavní je,aby to bylo zdravé!!Na tom velkem ultrazvuku ve 20tt mi doktor něco málo naznačil,ale vůbec si nebyl jistý,potom jsem se ptala v poradně mé doktorky a ta taky nic jistého neviděla,asi je malé špatně otočené..Tak se uvidí..15.1.jdu na další kontrolu,tak se opět zeptám a 10.2.jdu na 3D ultrazvuk a tam mi to snad řeknou..Ale ,jak říkám nejdůležitější je zdravíčko!!Už máme dokonce koupený kočárek-máme ho u budoucího tchána a výbavičku už také pomalu nakupuji,hodně věciček jsme dostali pod stromeček.

reagovat kubili 30.12.2008 18:21  9%    +  -

Streiky: Také gratuluji, co čekáte? Necháte si to říct? Já jsem to u prvního nevydržela a u druhého už vůbec ne. Při prvním jsme kupovala ze začátku samé neutrální barvy /bílá, žlutá, zelená/ a když jsme si to nechali říct, bylo jasno. Nechali jsme si to pro sebe co to bude a tak měli všichni překvapení. U druhého ještě nevím jestli to řekneme. Chtěla bych holčičku, ale kdyby to byl kluk, byla by to výhoda, protože máme spoustu oblečení po malým nebo něco vůbec neměl na sobě.

reagovat Alenagernatova 30.12.2008 17:23  64%    +  -

Přijdte mezi náš, rády Vás uvidíme. Jen mi písněte do vzkazů,abych Vám dala přístup

reagovat KIRIKOU 30.12.2008 16:17  100%    +  -

Ahoj,přijdte mezi nás

http://diskuse.dama.cz/diskuse.php?d=12649

reagovat Streiky 30.12.2008 14:57  15%    +  -

kubili: Ahojky,koukla jsem na fotečky a moc vám to sluší,Kubík je šikula!!Gratuluji ke druhému těhotenství!!..Já jsem ted v šestém měsíci,je to naše první a moc se na něj těšíme!!

reagovat kubili 29.12.2008 19:02  8%    +  -

Ahoj, jsem ve 3 měsíci, miminko čekáme v červenci. Už máme doma 26 měsíčního Kubíka.

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Miminka 2009
Diskusi založil(a): kubili
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti
Přečtěte si