Indonesie - BALI

V dubnu jedeme s přítelem na Bali, poradíte, co určitě na tomto ostrově nevynechat? Díky!
4.1.2009

Diskusi založil(a) 4.1.2009 delvinka

reagovat delvinka 20.7.2010 9:16  5%    +  -

fata:
Ahoj,

z Bali určitě doporučuji dovést nějakou ručně vyřezávanou sošku-nejlépe z krokodýlího dřeva, které roste pouze na Bali. A určitě klasiku-pálenku z rýže, nebo nějaké oblečení s balijskou batikou.

reagovat Atapama 17.7.2010 20:05  41%    +  -

Právě probíhá soutěž o nejchytřejší stát Evropy a zúčastnit se může každý! Stačí přejít na tuto adresu: Spustit IQ test Po vyplnění otázek budete znát svoje IQ a to se započíta do soutěže! Tak podpořte svoji zem!

reagovat sarkasch 12.7.2010 15:32  5%    +  -

Ahoj, už tu nikdo dlouho nebyl.. malý dotaz na Indonésii ostrov Jáva.. máte někdo zkušenosti?

reagovat cacorinka 4.6.2009 22:28  37%    +  -

fata: Ja na bali nebyla,ale v Mlajsii a Singapuru asi 3krat,tam je vsechno a za dobry penizek,obleceni i zlato,kabelky 2jsem si donesla nosim dodnes a pro muze moda take,kosmetika i botky,ale ne na velke nohy.Ale ja moc nekupovala,jsme velki cestovatele jezdime po svete porad,nakupy uz me nelakaji,za nakupama jezdime do Hamburku,nebo Frankfurtu,to staci sezenu vzdy krasne veci na slevach a velke cisla.fy

reagovat fata 4.6.2009 13:40  20%    +  -

cacorinka: ..ahoj, konečně se někdo objevil na této "exotické" diskusi. Dej mi prosím nějaký tip, co je dobré si z Bali, Malajsie a tak dovézt, oblečení? Nebo nějaké doplňky? Co jako suvenýry? Díkeccc

reagovat cacorinka 2.6.2009 21:56  33%    +  -

Amway Global: Tez doporucuji pruvodce Lonely Planet,bez ni ani ranu,projeli jsme Novou Caledonii,Seychely,Maledivy,bez problemu a cestovky sami,to je nejlip!!A krasne jsou i Filipiny,ale daleko,Tahiti nadhera,ale desne draho,nerikam o dalce,cestovani je vubec krasne,ted se venujeme plavbe lodi zatim po Evrope.

reagovat cacorinka 2.6.2009 21:52  33%    +  -

ricopito-Bali: Jo Singapur poznam,krasa,jen na me moc horko,tak podobne v Malajsii,tam jsme s muzem byly 3krat,nadhera no nejvice se nam libilo na ostrve Tioman,krasne more,dobre jidlo,prima lide a nadherna priroda,ale i Kuala Lumpur paradni.Vsem doporucuji,nakupovani super,jen ne pro velke lidi jako jsme my s muzem.

reagovat Exotika 3.4.2009 10:16  5%    +  -

Exotika, exotica, Bali, Borneo, Malajsie, Brazilie, Maledivy, Thajsko, Keňa, Venezuela, Thajsko, levna exoticka dovolena, exotika levne, dovolena levne www.DovolenaExotika.cz nebo www.Exoticka.sk a www.brazilie-last-minute

reagovat L 11.1.2009 9:23  1%    +  -

Ahoj.Vynechat nesmíš nic, když už tam budeš....
My tam byli před rokem, bez cestovky, vše zařídil manžel přes net.Super. Jo a lounly planet jsme měli s sebou.Je tam popsáno téměř vše.A hlavně naše ATB tam nefungují. Museli jsme k doktorovi.Ale to jen tak na okraj, snad to nebudete potřebovat.

reagovat ricopito-Bali 10.1.2009 19:53  6%    +  -

fata: bižu nevim, moc na to nejsem, ale bylo tam levné zlato.
Oblečení ano, dobré a levné. Taky mnoho napodobenin!

reagovat delvinka 9.1.2009 13:57  14%    +  -

fata: Nevim, jak bižu, ale prý se tam úžasně nakupuje oblečení tak. Doufám, že to bude jako v Thajsku, to jsem minulý rok vezla domů kufr s nadváhou a ještě jeden nový kufřík narvaný hadříkama O hudrající polovičce nemluvim

reagovat fata 9.1.2009 13:27  12%    +  -

ricopito-Bali: ahoj, prý je v Indonésii krásná a levná bižuterie?

reagovat ricopito-Bali 9.1.2009 10:09  6%    +  -

delvinka: no, ono je něco jiného tam jet na dovču a bydlet tam mezi domorodci

reagovat delvinka 8.1.2009 11:59  13%    +  -

ricopito-Bali: Tak tomu se říká ráj!

reagovat ricopito-Bali 7.1.2009 20:32  6%    +  -

krása. Žila jsem tam 18 měsíců, máš se na co těšit. Stejnou dobu jsem žila i v Singapuru

reagovat Temi 6.1.2009 21:23  100%    +  -

Kleopatra: můj taky - na Bali se to dá v Lovině

reagovat Kleopatra 5.1.2009 23:17  71%    +  -

Temi: tak to souhlasím, to je můj sen

reagovat Kleopatra 5.1.2009 23:15  71%    +  -

delvinka: vůbec se ti nedivím, to je snová dovolená a pak ještě Bora Bora

reagovat delvinka 5.1.2009 20:19  13%    +  -

Amway Global: Jé, závidím! My tam byli na 17 dní, myslela jsem, že se tam budu až nudit, ale jak jsem se mýlila!!!

reagovat Amway Global 5.1.2009 20:16  13%    +  -

delvinka: tak apokud je to darek tak to je jina :o) ja ted byl v thajsku skoro mesic! uzasny

reagovat .BEATKA. 5.1.2009 19:17  5%    +  -

delvinka: a jak se tesim

reagovat delvinka 5.1.2009 18:36  12%    +  -

.BEATKA.: krásný, už se Vám to pomalu blíží!!!

reagovat delvinka 5.1.2009 18:33  12%    +  -

Amway Global: Jj, bez cestovky, to taky říkám. Loni v únoru jsme byli v Thajsku a když jsem to tam viděla, jak to tam je bez problémů-ubytování a všechno...neuvěřitelně milý lidé!
Tuhle dovču nám zařizuje CK individuálně, tak jsem zvědavá-jsem to od přítele dostala jako vánoční dárek, tak jsem nechtěla blblat
Už se tam těším na nákupy!!!!

reagovat delvinka 5.1.2009 18:28  12%    +  -

Kleopatra: Díky, díky, díky Už pomalu oprašuju foťáček a neskutečně se těším

reagovat .BEATKA. 5.1.2009 14:16  5%    +  -

ja s pritelem letime v polovine unora...chceme tam cestovat...Sumatra,Borneo,Malajsie a Singapur...Bali bylo take v planu, ale zatim nevime, co tam...

reagovat Temi 5.1.2009 10:34  100%    +  -

Já bych tam nevynechala koupání s delfínama

reagovat Amway Global 4.1.2009 23:18  12%    +  -

vzit si nejnovesiho pruvodce, nejlepsi je lounly planet. ja se ted vratil ze skoro mesicniho pobytu v thaisku a supr. jen pruvodce. tam se vse da sehnat hned a vsude, i letenky mistni. nase letani po thaisku me prislo na 980kc letenka bangkok Phuket :o) rano objednano a vecer se letelo :o) proste supr. zadne cestovky!!!!

reagovat Kleopatra 4.1.2009 23:08  68%    +  -

ZÁVIST, ZÁVIST, ZÁVIST!!! Nemám víc co dodat ale vážně, závidím, ale moc přeju hodně foť, jo

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Indonesie - BALI
Diskusi založil(a): delvinka
přispívání bez omezení
Nástěnka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Cestování
Přečtěte si
TOP 6 nejstylovějších žen ze světa sportu! Češi jsou stále největšími konzumenty piva Clintonovi mají vnučku 20 nevěrných celebrit! Kdo koho podvedl? Tchán vyhrožoval na svatbě Clooneymu, že musí ihned zplodit dítě Narození dítěte: Problémový vztah nezlepší, spíše naopak Horoskop na říjen. Budou vám hvězdy přát? Nejste na to samy! Ovocné knedlíky krok za krokem Chcete, aby vás partner stále zbožňoval? Dejte mu šanci a on to udělá!

Mladá Fronta a.s. Mladá Fronta a.s.

Copyright 1999-2014 Mladá fronta a.s. Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu autora či redakce zakázáno.