Indonesie - BALI

V dubnu jedeme s přítelem na Bali, poradíte, co určitě na tomto ostrově nevynechat? Díky!
4.1.2009

Diskusi založil(a) 4.1.2009 delvinka

reagovat delvinka 20.7.2010 9:16  5%    +  -

fata:
Ahoj,

z Bali určitě doporučuji dovést nějakou ručně vyřezávanou sošku-nejlépe z krokodýlího dřeva, které roste pouze na Bali. A určitě klasiku-pálenku z rýže, nebo nějaké oblečení s balijskou batikou.

reagovat Atapama 17.7.2010 20:05  41%    +  -

Právě probíhá soutěž o nejchytřejší stát Evropy a zúčastnit se může každý! Stačí přejít na tuto adresu: Spustit IQ test Po vyplnění otázek budete znát svoje IQ a to se započíta do soutěže! Tak podpořte svoji zem!

reagovat sarkasch 12.7.2010 15:32  5%    +  -

Ahoj, už tu nikdo dlouho nebyl.. malý dotaz na Indonésii ostrov Jáva.. máte někdo zkušenosti?

reagovat cacorinka 4.6.2009 22:28  37%    +  -

fata: Ja na bali nebyla,ale v Mlajsii a Singapuru asi 3krat,tam je vsechno a za dobry penizek,obleceni i zlato,kabelky 2jsem si donesla nosim dodnes a pro muze moda take,kosmetika i botky,ale ne na velke nohy.Ale ja moc nekupovala,jsme velki cestovatele jezdime po svete porad,nakupy uz me nelakaji,za nakupama jezdime do Hamburku,nebo Frankfurtu,to staci sezenu vzdy krasne veci na slevach a velke cisla.fy

reagovat fata 4.6.2009 13:40  20%    +  -

cacorinka: ..ahoj, konečně se někdo objevil na této "exotické" diskusi. Dej mi prosím nějaký tip, co je dobré si z Bali, Malajsie a tak dovézt, oblečení? Nebo nějaké doplňky? Co jako suvenýry? Díkeccc

reagovat cacorinka 2.6.2009 21:56  33%    +  -

Amway Global: Tez doporucuji pruvodce Lonely Planet,bez ni ani ranu,projeli jsme Novou Caledonii,Seychely,Maledivy,bez problemu a cestovky sami,to je nejlip!!A krasne jsou i Filipiny,ale daleko,Tahiti nadhera,ale desne draho,nerikam o dalce,cestovani je vubec krasne,ted se venujeme plavbe lodi zatim po Evrope.

reagovat cacorinka 2.6.2009 21:52  33%    +  -

ricopito-Bali: Jo Singapur poznam,krasa,jen na me moc horko,tak podobne v Malajsii,tam jsme s muzem byly 3krat,nadhera no nejvice se nam libilo na ostrve Tioman,krasne more,dobre jidlo,prima lide a nadherna priroda,ale i Kuala Lumpur paradni.Vsem doporucuji,nakupovani super,jen ne pro velke lidi jako jsme my s muzem.

reagovat Exotika 3.4.2009 10:16  5%    +  -

Exotika, exotica, Bali, Borneo, Malajsie, Brazilie, Maledivy, Thajsko, Keňa, Venezuela, Thajsko, levna exoticka dovolena, exotika levne, dovolena levne www.DovolenaExotika.cz nebo www.Exoticka.sk a www.brazilie-last-minute

reagovat L 11.1.2009 9:23  1%    +  -

Ahoj.Vynechat nesmíš nic, když už tam budeš....
My tam byli před rokem, bez cestovky, vše zařídil manžel přes net.Super. Jo a lounly planet jsme měli s sebou.Je tam popsáno téměř vše.A hlavně naše ATB tam nefungují. Museli jsme k doktorovi.Ale to jen tak na okraj, snad to nebudete potřebovat.

reagovat ricopito-Bali 10.1.2009 19:53  6%    +  -

fata: bižu nevim, moc na to nejsem, ale bylo tam levné zlato.
Oblečení ano, dobré a levné. Taky mnoho napodobenin!

reagovat delvinka 9.1.2009 13:57  14%    +  -

fata: Nevim, jak bižu, ale prý se tam úžasně nakupuje oblečení tak. Doufám, že to bude jako v Thajsku, to jsem minulý rok vezla domů kufr s nadváhou a ještě jeden nový kufřík narvaný hadříkama O hudrající polovičce nemluvim

reagovat fata 9.1.2009 13:27  12%    +  -

ricopito-Bali: ahoj, prý je v Indonésii krásná a levná bižuterie?

reagovat ricopito-Bali 9.1.2009 10:09  6%    +  -

delvinka: no, ono je něco jiného tam jet na dovču a bydlet tam mezi domorodci

reagovat delvinka 8.1.2009 11:59  13%    +  -

ricopito-Bali: Tak tomu se říká ráj!

reagovat ricopito-Bali 7.1.2009 20:32  6%    +  -

krása. Žila jsem tam 18 měsíců, máš se na co těšit. Stejnou dobu jsem žila i v Singapuru

reagovat Temi 6.1.2009 21:23  100%    +  -

Kleopatra: můj taky - na Bali se to dá v Lovině

reagovat Kleopatra 5.1.2009 23:17  71%    +  -

Temi: tak to souhlasím, to je můj sen

reagovat Kleopatra 5.1.2009 23:15  71%    +  -

delvinka: vůbec se ti nedivím, to je snová dovolená a pak ještě Bora Bora

reagovat delvinka 5.1.2009 20:19  13%    +  -

Amway Global: Jé, závidím! My tam byli na 17 dní, myslela jsem, že se tam budu až nudit, ale jak jsem se mýlila!!!

reagovat Amway Global 5.1.2009 20:16  13%    +  -

delvinka: tak apokud je to darek tak to je jina :o) ja ted byl v thajsku skoro mesic! uzasny

reagovat .BEATKA. 5.1.2009 19:17  5%    +  -

delvinka: a jak se tesim

reagovat delvinka 5.1.2009 18:36  12%    +  -

.BEATKA.: krásný, už se Vám to pomalu blíží!!!

reagovat delvinka 5.1.2009 18:33  12%    +  -

Amway Global: Jj, bez cestovky, to taky říkám. Loni v únoru jsme byli v Thajsku a když jsem to tam viděla, jak to tam je bez problémů-ubytování a všechno...neuvěřitelně milý lidé!
Tuhle dovču nám zařizuje CK individuálně, tak jsem zvědavá-jsem to od přítele dostala jako vánoční dárek, tak jsem nechtěla blblat
Už se tam těším na nákupy!!!!

reagovat delvinka 5.1.2009 18:28  12%    +  -

Kleopatra: Díky, díky, díky Už pomalu oprašuju foťáček a neskutečně se těším

reagovat .BEATKA. 5.1.2009 14:16  5%    +  -

ja s pritelem letime v polovine unora...chceme tam cestovat...Sumatra,Borneo,Malajsie a Singapur...Bali bylo take v planu, ale zatim nevime, co tam...

reagovat Temi 5.1.2009 10:34  100%    +  -

Já bych tam nevynechala koupání s delfínama

reagovat Amway Global 4.1.2009 23:18  12%    +  -

vzit si nejnovesiho pruvodce, nejlepsi je lounly planet. ja se ted vratil ze skoro mesicniho pobytu v thaisku a supr. jen pruvodce. tam se vse da sehnat hned a vsude, i letenky mistni. nase letani po thaisku me prislo na 980kc letenka bangkok Phuket :o) rano objednano a vecer se letelo :o) proste supr. zadne cestovky!!!!

reagovat Kleopatra 4.1.2009 23:08  68%    +  -

ZÁVIST, ZÁVIST, ZÁVIST!!! Nemám víc co dodat ale vážně, závidím, ale moc přeju hodně foť, jo

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Indonesie - BALI
Diskusi založil(a): delvinka
přispívání bez omezení
Nástěnka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Cestování
Přečtěte si
Přítel se chce odstěhovat do zahraničí, naléhá, abych šla s ním Tomatová vášeň. Vše užitečné a zajímavé o rajčatech Vytvořte pro děti super hřiště na zahradě Také milujete secondhandy? Nové trendy pro dokonalou zahradu Soutěž: Vyhrajte specializovanou péči o své nehty DonnaNAILS! Tipy & triky pro zavařování Alice (35): Stydím se za svou profesi, jsem dělnice Celeste Buckingham o přešlapech v hubnutí 9 žen se nám svěřilo se svým POPRVÉ! Jaký byl jejich první sexuální zážitek, na který se nezapomíná?

Mladá Fronta a.s. Mladá Fronta a.s.

Copyright 1999-2014 Mladá fronta a.s. Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu autora či redakce zakázáno.