Kolik stojí měsíční"provoz"vaší rodiny?

zajímalo by mne, zda to máte spočítané, kolik stojí bydlení, jídlo, benzín, auta, autobusy, pojistky, školní kroužky, oblečení, drogérie, ...
my jsem 4 a potřebujeme na provoz rodiny měsíčně 40tisíc...počítám v rozpočtu i s kulturou-kino, bazén, divadlo...prostě všechno až do poslední položky jako je třeba zubní pasta.:-)-je to vše relativní a orientační samozřejmě...
pozn.po neustálém slovním napadání a urážkám ze strany Bandri -jí byl dnes odepřen vstup na diskuzi...ostatní jste vítáni, pojďte mezi nás! :-), a od soboty i Bandriba-dále nás tu napadá, takže i pod tímto nickem má zakázaný přístup...
9.1.2009

Diskusi založil(a) 9.1.2009 jajulina

reagovat teletubies 9.3.2010 0:46  1%    +  -

zdar blbouni. jak se vede? vy jste ale parta idiotu.

reagovat calimeroo 22.9.2009 19:35  84%    +  -

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=242744

nakoukněte

reagovat JiHanca 10.9.2009 11:16  5%    +  -

Ahoj všechny maminy!

Před chvilkou jsem se dočetla v MF DNES, že statistici vypočítali průměrné náklady na výchovu jednoho dítěte. Od narození až do jeho osamostatnění to prý dělá dva až tři miliony korun! A hned k tomu připsali poznámku, že podpora rodin je v Česku malá, a proto klesá porodnost. No aby ne! Já mám doma školáka a předškoláka a vidím jasně, že ač je človíček malý, spotřebuje jako dospělák, ne-li ještě víc.
Tak doufám, že se nad tímhle článkem zamyslí hlavně naši politici. Děti jsou opravdu milionkrát důležitější než luxusní jachty v italském letovisku nebo než megautrácení za olympijský sen, jak ještě nedávno chtěl u nás v Praze prosadit Bém.

reagovat beladami 29.1.2009 17:05  28%    +  -

Bublykrtek: asi už máme všechny jasno

reagovat beladami 27.1.2009 9:20  27%    +  -

ladenkajez: inzeruješ velmi "aktivně", napiš něco bližšího, např. kolik Ti klikačky měsíčně vydělají

reagovat jajulina 26.1.2009 8:52  22%    +  -

davca: jéé, chudinka, malá..to si užije, já zubaře nesnáším...
od dětství mám panickiou hrůzu ze zubařů, hrozně dlouho jsem hledala nějakého chápající lékaře, ale naštěstí jsem našla

Za chvíli jedu s malou na rhb, tak kuknu odpoledne!
heuzký den

reagovat davca 25.1.2009 21:36  45%    +  -

davca: né vycvallujem,ale vycajlujem

reagovat davca 25.1.2009 21:30  45%    +  -

holky kde jste všechny? víkend končí,tak snad zítra se tady sejdeme,no já vlastně asi až večer,jdeme s holkou na ortodoncii a tak pokud bude malý hodný,budu tady,pokud né,tak až večer.doufám,že holka nebude potřebovat nové rovnátkajak jsme začínali,platili jsme 300 vstup+1300 rovnátka,po půl roce nám řekli,že chrup se změnil(což je ve vývojovém věku jasné),tak ji udělají nové,ale zaplatit 300,myslela jsem si,že když jsme platili docela dost na začátku(známi platili jen 300),tak že je to na celou dobu,dyt je jasné,že se jí chrup bude měnit!!!tak jsem zvědavá,kolik ještě vycvaljujem do konce,páč nás informovala,že budeme chodit dlouho,jelikož měla zuby posunuté dozadu(1 zub)a až ji ho dají zpátky,tak pak je budou rovnat k sobě a pak má mezi předníma ještě tu kůžičku,tak ta prý se ztratí,nebo střihne

reagovat jajulina 25.1.2009 15:55  22%    +  -

www.tetakaterina.cz

mooc hezounký stránky, jukněte tam, když budete mít chvilinečku!!

reagovat jajulina 25.1.2009 15:49  22%    +  -

jsem zpátky, ještě jdeme upéct nějaký moučníček to my rády...
my už u náš všechny virozu měly, tak doufám, že nepřijde druhá vlna....

reagovat davca 25.1.2009 14:12  44%    +  -

violass: týýýbrdotak vitamínkujte a odpočívejte

reagovat violass 25.1.2009 13:34  19%    +  -

davca: chřipka, neštovice a vše dohromady

reagovat davca 25.1.2009 11:38  44%    +  -

violass: tak se rychle uzdravtemáte chřipajznu?

reagovat davca 25.1.2009 11:37  44%    +  -

jajulina: přesně na vánoce sníh není a pak jak začne sněžit se ta zima táhne

reagovat violass 25.1.2009 10:42  19%    +  -

jajulina: jo máš pravdu at už je jaro a ty chřipku odejdou se zimou.

reagovat jajulina 25.1.2009 10:24  22%    +  -

hezké ráno, holky, večer jsem si šla lehnout, byla jsem úplně k.o.
dnes jedem ke kamarádce, dlouho jsme se neviděly, tak se na ní mooc těším
jo a ještě hlásili, že má zase sněžit..chjoo, ta zima je nekonečná...-radši bych už jarooo

reagovat violass 25.1.2009 10:21  19%    +  -

davca: my jsme pořád nemocný, hlavně děti.

reagovat davca 24.1.2009 21:34  43%    +  -

jajulina: ahoj tak jak jste prožili sobotu?my tady měli rodiče,takže nám den krásně uběhl.jinak počasí nic moc

reagovat Bandri 24.1.2009 20:30  21%    +  -

Jajulina: kdyz uz chces byt spravedliva, nemela by jsi mazat jen me prispevky, ale veskere, ktere se tohoto sporu tykaly. Je to zase nefer, a pak ti bude vadit ze se zase ozyvam. Ale jelikoz te neurazim, vzkazem to posilat nechcu, a proto to pisu sem,

PS: ty si zabila svoji vlastni diskuzi

reagovat Bandri 24.1.2009 20:24  21%    +  -

jajulina: vymaz si co chces, ale kdyz uz, tak si muj nick vymaz z uvodu diskuze take - neb tam je, ze mam zamezen pristup, ale psat sem zase muzu.

reagovat luxy 24.1.2009 17:03  100%    +  -

gratuluju, teď jste si udělaly opravdu "vlastní" diskuzi, když už mažete i mý příspěvky, kde jsem nenapsala nic špatnýho. takže odcházím, tady už nemám co dělat

reagovat jajulina 24.1.2009 8:35  22%    +  -

hezké ráno, tak dnes máme zamtačeno-doufám, že se nebude zlobit, když jsem večerní příspěvky, ....víte asi jaké...vymázla..., aby jsem tady měli pohodu...
všem vám přeji krásný víkend,pracující odpočiňte si, my nepracující:-) také

reagovat violass 23.1.2009 19:41  17%    +  -

přestante sní komunikovat, to se fakt nedá

reagovat davca 23.1.2009 14:51  42%    +  -

jajulina:

reagovat jajulina 23.1.2009 14:11  22%    +  -

davca: to jo, to jeasi problé¨m pro kytinky, já je miluju, mám jich plný dům-naštěstí se jim tady daří...jsem ráda, kytka ozvláštní každy neútulný koutek v domě:-)

reagovat davca 23.1.2009 13:46  41%    +  -

jajulina: tak mi se kytkám nedaří,jsme v podkroví a máme tady v létě výhen a navíc máme šikminy a tak nemají moc místa.loni jsme si do ložnice koupili klimu,tak uvažujem,že i do obýváku,jenže v létě jsme celý den na zahradě a tak zas to teplo v obýváku nevadí,ale spát v tom pařáku by se nedalo.

reagovat jajulina 23.1.2009 12:51  21%    +  -

davca: mě jo, kopala, a válela, tak tiše doufám, že teď budem ušetřeni

dneska je ale pěkný vítr venku, toasi ven nejdeme, anise mi nechce..koláček se už peče, pustím se doprádla,. jdu pozalívat kytinky-mám jich tu celkem dost-taky se těším na jaro-vždycky se i pokojovky probudí a začnou růst--všimly jste si někdy?

reagovat davca 23.1.2009 11:47  41%    +  -

jajulina: je to tak malé děti malé starosti velké děti velké starosti,no starší mi nekopali a neváleli,takže doufám,že ani malý nebude

reagovat jajulina 23.1.2009 11:27  21%    +  -

davca: my máme líbací období:-), jo, děti, jsou legrační...až se začnou vzekat, válet pozemi a dožadovat se něčeho určitýho, bude hůř..to už nám leporela nebudou stačit

reagovat davca 23.1.2009 11:15  40%    +  -

jajulina: tak našeho prcka začali bavit knížky,leporela,včera jsem mu byla nakoupit další a když už se mi nechce za ním neustále běhat,hodíme se do klidu,vemem knížky a čteme,ale né text,ale musím mu to vyprávět podle sebe.

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Kolik stojí měsíční"provoz"vaší rodiny?
Diskusi založil(a): jajulina
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti
Přečtěte si
Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete! Seriál Ulice: Gábina na koberečku a lekce pro Miloše Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet Ženy prozradily: Jaké nevšední pomůcky jsme použily místo vibrátoru? Kuchyňské trendy pro rok 2018. Podívejte se, co právě letí Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika Ovesné vločky k snídani i k večeři: Lívance, placičky či pomazánka Jak správně udržovat a čistit plovoucí podlahu Nevěra ano, či ne? Tyto věci by vás možná nenapadly Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle