OPALOVACÍ NÁSTŘIK

Ahoj, chtěla bych vědět Vaše zkušenosti a připomínky k opalovacímu nástřiku...
11.1.2009

Diskusi založil(a) 11.1.2009 AlexandraW

reagovat nicole1 12.6.2013 12:20  5%    +  -

vydrží to 8-10 dnu... a oblečení to nešpiní.. jsou i prodlužující krémy..

reagovat Eugenie 29.5.2013 20:37  5%    +  -

baruš11:
Na opalování do studia Tantastic chodím pravidelně a kamarádky také. Nikdy jsme neměly žádné flíčky, opálení bylo rovnoměrné a přirozené, navíc krásně provoněná pokožka. Je možné, že jste nedodržela pokyny obsluhy a špatně jste si namazala, rozetřela a odstranila krém.
Dočetla jsem se, že opalovací kabina je vyrobena největším výrobcem zabývající se opalováním a tímto typem kabiny se už opálilo po celém světě 50 mil. lidi, tak to špatné určite nebude:-)

reagovat baruš11 24.5.2013 11:19  5%    +  -

Eugenie: Já jsem teda v opalovacím studiu TANTASTIC byla a už nikdy více... opalení bylo příšerné... měla jsem všude fleky a měla jsem i to to aroma co tam mají za těch 30kč a osypala jsem se.. takže už nikdy více...

reagovat nikča 24.5.2013 10:55  1%    +  -

Eugenie: Ahoj Eugenie já do to salonu crinis chodím pravidělně se 3 kámoškama a ani jedna si nemůže stěžovat.. nikdy jsme neměli žádný flíčky, opálení bylo jednolité. Takže je možné že jste nedodržela pokyny které Vám slečna dala a špatně si to namazala a pak rozmazala...

reagovat Amanda996 27.4.2013 23:47  1%    +  -

chtěla jsem se zeptat jestli můžu být při nástřiku uplně nahá? a taky jestli potom budu mít opálená i třísla?

reagovat nikča 29.3.2013 14:38  1%    +  -

Ahoj lidi chodím pravidelně do salonu crinis na vysočanský je tam automatická kabina od provocative - beauty a jsem naprosto spokojená.. :-) žádný fleky, vydrží mi to 8-9 dnů pak to odchází jako opálení od slunička. a nebarvi to oblečení... obsluha velice milá vřele doporučuji :)

reagovat Kristi1 14.5.2011 20:00  5%    +  -

Alenagernatova: Určitě to je levnější než solárium.S tím,že se to musí umět máte pravdu..

reagovat Kristi1 14.5.2011 19:55  5%    +  -

Ahoj,já provádím samoopalovací nástřiky..určitě vám někdo kdo ten nástřik prováděl dal rady jak se k opalování chovat,aby nedošlo k flekům a zašpinění oblečení..jestli né tak to není profesionál.Opálení má své triky a když se podle nich řídíte je nádherný.Nic na kůži nemůže vypadat lépe.Nehtíček, Nehtíček:

reagovat Ssstanulka 27.6.2010 22:27  5%    +  -

...Taky jsem z Pardubickéhokraje a marně hledám

reagovat Kiškiš 1.3.2010 16:52  5%    +  -

Docela ráda bych samoopalovací nástřik vyzkoušela, ale bohužel se mi nepodařilo najít žádné místo kde ho provádějí ve Východních Čechách(Pardubice a okolí).
Poradí někdo prosím?

reagovat Katka_Sujova 1.2.2010 19:26  5%    +  -

kto ma zaujem o opalovaci nastriky nech si pozrie stranku www.maroma.cz
najlepsi, najnovsi, bez konkurence.

reagovat Nehtíček 19.11.2009 14:55  38%    +  -

já jsem byla jednou, před plesem, tady http://perfectbody.cz/index.html. Teprve s tím začínali, tak možná proto, nevím. Ale šla jsem do středního opálení, byla jsem velice nepřirozeně "černá", takové umělé (se solárkem nesrovnatelně jiná barva opálení - chodila jsem k nim i na solárko). Po třech dnech hrozný fleky, těžko to šlo dolů. Zůstávali mi fleky mezi prsty a přítel mi na to řek´, že vypadám jak špinavá - což opravdu potěšilo.. a ať už žádný takový blbosti neabsolvuji... na jednorázovou akci možná (ovšem pozor na stupen opálení) ale pak tak týden být zalezlá a drhnout a drhnout

reagovat jitylka 6.11.2009 11:14  42%    +  -

ahoj kdyby mel někdo zájem o samoopalovací přístroj sunFx za slušnou cenu pište na jitylkas@seznam.cz nebo volejte 608 369 416

reagovat poradce_zdravi 19.10.2009 18:10  5%    +  -

Zdravím všechny! Doporučuji samoopalovací sprchu, která je nově otevřena v Brně, salonu Spirit na Kosmově 6 (u Semilassa), stojí jen 260 Kč a zdarma dostanete lahvičku samoopalováku domů, nedělá skvrny, krásně voní a nebarví oblečení. tel.776 461 666

reagovat jadina 25.3.2009 22:58  5%    +  -

Martinick:
příště až budeš potřebovat nástřik doporučuji www.provocative-beauty.com

reagovat Martinick 31.1.2009 14:37  1%    +  -

AHoj lidicky, zacla plesova sezona, tak sem si domluvila SunFix domu, slecna, co to jezdi delat do Praze by byla radsi, kdybychom byly alespon 2-3 najednou, ja ale nemam zadnou kamosku, ktera by zrovinka chtela. Bude to ted ve stredu 4.2. v 17:00, tak kdyby mel nekdo zajem, ozvete se na 724278671 a ja dam vic info :) Martina

reagovat pajinecka.v 13.1.2009 19:54  100%    +  -

ahojík já měla samoopalovák na svatbě a nemůžu si stěžovat, vydržel mi 5 dní a pak ani nevím kdy prostě nebyl ani jsem neměla mapy , fleky nic

reagovat Alenagernatova 12.1.2009 15:02  85%    +  -

Tak odo tohoho ruce pryč. Ten kdo to dělá to musí umět, aby jsi neměla fleky po těle. Rychle to sleze dolů a dělají se pak i mapy. Je to dobré třeba před plesem., svatbou ,ale jinak na prd. Zaprvé to je poměrně drahé na to jak dlouho to vydrží a někdy to také zničí nějaké to oblečení...

reagovat PavLen 12.1.2009 13:55  50%    +  -

Měla to kamarádka a vypadá to dobře.

reagovat snoopy10 12.1.2009 12:52  21%    +  -

asi je to jak kde - kamarádka na to chodí pravidelně, když má nějakou akci a je velmi spokojená, vydrží jí to tak ty 3 dny a pak to začíná slízat, takže musí zalézt do vany a sundat to. Sluší jí to a vypadá to přirozeně. Asi záleží na konkrétním saloně

reagovat lenka 1877 12.1.2009 12:49  14%    +  -

já na nástřiku byla loni, a je to přesně jak píše Zuzana22 ,vypadá to dost nepřirozeně,navíc to vydrží je 3 dny ( já to měla na ples) a místy jsem měla fleky. Kdybych to měla shrnout je to lepší samoopalovák, je to určitě zdravější ale špiní oblečení takže nic bílého na sebe. Už bych do toho nešla.

reagovat zuza26 12.1.2009 11:40  100%    +  -

Mata69: tenhle díl je naprosto luxusní

reagovat aleachiM 12.1.2009 11:18  52%    +  -

To se toho Alexandra dozvěděla. Minimálně to, že má koukat na Přátele

reagovat Zuzana22 12.1.2009 10:44  68%    +  -

bonini: To je úžasnej díl. Já vůbec Přátele miluju a jak mu to ten černoch vysvětloval a Ross mu povídá - to nemusíte, já mám doktorát
Zakladatelce se omlouvám za odbočení od tématu. K tomu nástřiku doopravdy - chodívala jsem na kosmetiku, kde to taky dělali. Párkrát jsem tam někoho zahlídla, ale ti lidi (chodili tam i chlapi) mi připadali hrozně nepřirozeně tmaví. To když kámoška chodí na solárko, a nepřehání to, tak jsem to na ní ani nepoznala, je prostě tak akorát. Ale zase myslím někde psali, že nástřik je zdravější než solárko. Ale vlastní zkušenost nemám.

reagovat bonini 12.1.2009 10:39  100%    +  -

Zuzana22: jj..to je ono :))

reagovat Zuzana22 12.1.2009 9:46  67%    +  -

A jak měl Ross počítat do pěti? jednadvacet...jednadvacet ....

reagovat bonini 12.1.2009 9:43  100%    +  -

Mata69: Jak se ptal černocha kolikátku nástřik má on, že? :))

reagovat Nikitta77 12.1.2009 9:30  95%    +  -

Mata69: jo,jeden z nej dílů-jsem u toho skoro čůrala smíchy

reagovat Mata69 12.1.2009 9:20  100%    +  -

Při čtení "opalovací nástřik" se mi vybaví jedna epizoda ze seriálu Přátelé, kde šel Ross (doufám, že se tak jmenuje) na tento nástřik - no kdo jste to viděl víte jaká to byla legrace! To byl nejlepší díl!!!
Nevěděla jsem, že to jde praktikovat i u nás...

reagovat Henriete 12.1.2009 9:05  100%    +  -

Až tak dlouho nevydrží a špiní oblečení:-))

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: OPALOVACÍ NÁSTŘIK
Diskusi založil(a): AlexandraW
přispívání bez omezení
Nástěnka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika -> Opalování a solárium
Přečtěte si
Nejčastější poruchy učení. Jak s nimi pracovat? Otec u porodu? Partner někdy může nadělat víc škody než užitku Velký návrat másla. Průzkumy, že je nezdravé, prý už neplatí?! Nejoblíbenější klasika: hovězí maso Osm tipů, jak zvládat bezlepkovou dietu Chcete dítě po čtyřicítce? Pořiďte si "zajíčka", radí odborníci Moje, tvoje, naše peníze. Proč jsou finance Achillovou patou vztahů? Vlašské ořechy: Zdravé tuky, vitamíny i zinek pro imunitu Poznejte Bratislavu blíž, zamilujete si ji! Sexy po padesátce ? které celebrity by nás mohly inspirovat?

Mladá Fronta a.s. Mladá Fronta a.s.

Copyright 1999-2014 Mladá fronta a.s. Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu autora či redakce zakázáno.