Apo parox 20 mg

Ctěla bych vědět jestli má někdo zkušenosti s lékem proti depresi Apo Parox 20 mg a jaké ted ho mám brát a nevím jestli mám začít aby mě po něm nebylo špatně
19.1.2009

Diskusi založil(a) 19.1.2009 dana5

reagovat Ahoj 2.12.2014 11:30  1%    +  -

Beru ho asi třetí měsíc a jsem maximálně spokojená, zabral mi na moji depresi.. :-) Nemohu si stěžovat !

reagovat Pavel 19.1.2014 22:25  1%    +  -

Michal007:
Ožrat se slivovicí. A kžádné ztrátě libida nedojde. Pavel

reagovat Paťa 23.10.2013 16:44  1%    +  -

Lucka25: ahoj,já ho beru měsíc, ale nezabral.jen ta nechuť na sex je 100 pro.

reagovat Lucka25 18.4.2012 16:09  5%    +  -

Všechny moooc zdravím,Byl i napsán apo parox na panickou poruchu trpím závratěmi,motáním hlavy třesem pocením atd atd...bála sem si ho vzít nakomnec sem se odhodlala ale mé stavy se snad ještě zhoršily v noci nemůžu dýchat kolikrát ani přes den :-( koukám že dlouho tady nikdo nebyl tak snad mi někdo pradíte?..

reagovat paja 24.3.2012 4:25  1%    +  -

ja mam dobre zkusenosti s lekem apo parox,pomohl mi po vsech strankach,akorad prvnich 5 tydnu bylo hroznych,hlavne zavrate pak se to srovnalo

reagovat bylinky 20.1.2012 10:43  5%    +  -

Zdraví všechny, já na nespavost používám sušené bylinky z vlastní sklizně /meduňka lékařská, kozlík lékařský, chmel/. V případě zájmu mohu nabídnout dále, písněte na: ordinka@seznam.cz

reagovat Michal007 16.12.2011 21:53  1%    +  -

Beru APO-PAROX dlouhodobě, bohužel, jedním z vedlejších účinků je, totální ztráta libida. Chuť na sex je minimální a když už, tak mi dělá problém, dosáhnout vyvrcholení. Zkoušel jsem vyměnit za ZOLOFT, či SEROPRAM ale nepomohlo to. Má někdo podobné zkušenosti?? Zlepší se to časem? Nechci ho vysadit, protože na mé úzkosti a deprese, zabírá celkem dobře. Díky za reakce. Michal

reagovat dono 15.10.2011 18:55  1%    +  -

Ahoj,potřebuju poradit Apo-parox beru asi 1 rok nemůžu řict že my nezabral dokaže si poradit z depkami ale zase mám jiný problém po uživaní leků mam problém pri sexu nemám na to vůbec chut a je strašný problém dosáhnut orgasmus a ješte mne bolí strašne záda a nohy ,má nekdo takéto problémy a ví mně poradit budu moc rád .Díky

reagovat Petra 3.4.2011 13:03  1%    +  -

Ahoj,
brala jsem na úzkosti Zoloft,ale hrozně jsem se v noci potila, tak mi lékař předepsal Apo parox. Nyní ho beru už měsíc a objevili se mí divné stavy. Mám podivné závratě a jsem nějaká úplně mimo, nevím zda to s tím může souviset, když už ho beru měsíc.

reagovat jiřina 16.1.2011 17:03  1%    +  -

zdravim chcu se zeptat za jak dlouho zabyra apoparex už ho beru 2 mesice ale moc nezabral a ktomu diazepan podle potřeb avečer qvestax 1OO m prej zabyra 3až6 mesicu ma nekdo skušenost dekuji

reagovat jiřina 16.11.2010 12:41  1%    +  -

zajak dlouho zabira apo parex ja hoberu uš dva mesice trochu se mi ulevilo ale neni to ješte vono dik jiřa

reagovat Pája 15.10.2010 13:36  1%    +  -

Beru Apo parox druhý měsíc, po počáteční nevolnosti už mi špatně není, ale mám problém při sexu... nemůžu dosáhnout ejakulace, prostě nic, žádný orgasmus. Nevím, jestli se to časem upraví a nebo to tak bude pořád po celou dobu léčby?!

reagovat kattt84 30.7.2009 11:37  5%    +  -

Pavel: Ahooj, narazila jsem na tvůj komentář ohledně postupného vynechávání ApoParoxu... snažím se o to samé již několik dní, brát ho obden... a je mi tak nesnesitelně špatně, že nevím jestli to vydržím,kromě toho co jsi popisoval mám i takové divné závratě... Můžu se zeptat jak dlouho ti to trvalo?! Děkuji Katka

reagovat Beruna1 15.7.2009 17:08  63%    +  -

Ahoj, dnes mi doktor taky tento lék předepsal. První 4 dny mám brát 1/2 a potom 1 celý ... doufám, že bude dobrý, protože stavy, které mívám jsou hrozný.

reagovat Baara 29.5.2009 15:41  1%    +  -

Beru APO 6 měsíců, předtím CIPRALEX. ten byl fajn na depky, ale APO je taky dobré a lépe podle mě působí na úzkosti.
Po Cipralexu jsem taky přibrala, ale ono to není jen o tom léku! Když se mi zhoršila úzkost a zhubla jsem. Taky jsem se bála, že na APO přiberu, ale chodím cvičit a zdravě jím a držím si váhu.Kamarádka je na antidepresivech dlouhodobě a taky měla pocit, že nemůže zhubnout. pak to zkusila - úplně změnila životní styl - spousta pohybu a zdravé jídlo a hup - 13 kg za rok dole!
A pohyb také pomáhá psychicky!

reagovat Evka 20.5.2009 9:54  1%    +  -

Ahoj, chci se zaptat - užívám Apo-parox 3 roky, strašně jsem přibrala. Máte někdo takové účinky????

reagovat certilass 5.4.2009 3:14  5%    +  -

AHOJ DANO,taky mam uzivat Apo-parox 20mg,mam depky,trapi me silna nespavost,beru ho ted 4 den,ja mam na serotoninove antidepresiva-alergii,rymu,svedeni oci,kychani,zatim to nepozoruji,ale neboj to ma 1z 10000/mela jsem to za Seropramu/zatim jsem naladova,pocituji tres a chveni,mam nechut k jidlu-coz mi,az tak nevadi-po minule lecbe jsem pribrala 30kg,doufam,ze se po nem nepribira,mate nekdo zkusenost?Pak me trapi ta nespavost mam pochyby,ze zacnu spat normalne

reagovat Pavel 3.4.2009 10:55  1%    +  -

Zkusenosti s lekem mam..a presne jak tady padlo...uplne jiny clovek..sebeduvera vzrostla,byl jsem akcni, nalada uzasna..jen jsme nemohl spat!A to jsme bral 6 mesicu jen pulku denne.Ted vysazuji a beru ob den..neuveritelne stavy!Spatne od zaludku vykyvy nalady od extremu do extremu.Ale tak asi to musi byt neco za neco! Pavel

reagovat alaneska 17.2.2009 21:15  1%    +  -

já beru apo-parox na agorafobii již druhým rokem a nemůžu si na něj stěžovat, nejlepší je to ale vyzkoušet a kdyžtak probrat negativní účinky s doktorem.......i já jsem na netu pátrala, zda jsou tyto léky návykové, a jaké to je....názory jsou různé...někdo spokojen, někdo musel vysadit...já jsem hned po třech týdnech začala zase fungovat normálně......

reagovat Mišák 25.1.2009 12:39  100%    +  -

tyweee:

reagovat tyweee 25.1.2009 12:34  73%    +  -

Mišák: to urcite. Clovek je pak na odstrel, kdyz je nevyspaly.

reagovat Mišák 25.1.2009 12:28  100%    +  -

tyweee: no to věřím.Mně se chce také víc,než obvykle,ale před tím jsem měla jiné a to jsem zase spát vůbec nemohla,to bylo asi ještě mnohem horší.

reagovat tyweee 25.1.2009 12:22  73%    +  -

Mišák: ahoj. Me se to utahani libilo,kdyz jsem mela volno. Prospala jsem takhle dva dny - rada spim. Jen v praci to byl problem

reagovat Mišák 25.1.2009 12:11  100%    +  -

Myslím,že je to individuální,každý snáší léky jinak...

reagovat Mišák 25.1.2009 12:10  100%    +  -

tyweee:

reagovat tyweee 25.1.2009 9:18  73%    +  -

Ahoj, brala jsem tento lek. Byla jsem po nem hoodne moc utahana a chtelo se mi stale spat. Pak mi byl dan jiny lek.

reagovat CIVAVA 18 22.1.2009 11:09  5%    +  -

Jo a dávkování ber takové jak ti napsal doktor,nikdy nezvyšuj a ani nesnižuj hladinu léku,protože to začne s Tebou cvičit!!!! Ale určitě?!!!Budeš nervozní a celkově ti bude špatně. Dej na něj.K lékaři bys měla mít důvěru.

reagovat CIVAVA 18 22.1.2009 11:05  5%    +  -

Jak psaly děvčata jukni jinde na veb.Nevím zda to obsahuje apocitolaprom???
Je to vlastně to samé jak seropram,nebo apocitolaprom ale od jiné firmy.Pokud ano tak Já jsem dlouhodobě po CMP a operaci hlavy na apocitolapromu 20mg.Nejsem po něm spava,jsem klidnější,jen jsem přibrala na váze a to se těžko zhazuje kdejakou dietou.Takže hodně zdaru!! Nevěš hlavu zas bude líp.

reagovat fecke 21.1.2009 13:20  77%    +  -

Mata69: ahojky...nemusí mít k němu důvěru a jistě neuškodí si to prověřit i jinde...my tady máme dva lékaře, kteří by zároveň mohli být i pacienty a to ihned na uzavřeném oddělení jeden z nich navíc má univerzální lék a jen zvyšuje dávkování....

reagovat Mata69 20.1.2009 13:28  100%    +  -

stejně si pořád myslím, že všechno cokoliv si přečte je dobrý, ale "jak ho má teď brát" jí určitě musí říct její lékař!

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Apo parox 20 mg
Diskusi založil(a): dana5
přispívání bez omezení
Nástěnka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zdraví -> Nemoci
Přečtěte si
Celebrity, které bývaly kdysi bezdomovci! Nejromantičtější vánoční dárek pro miliardáře: Ostrov dokonalého tvaru srdce i s chatou Petra Němcová: Děkuji za vše každý den S dárky do zásuvky zabodujete! Inspirujte se skvělými tipy. [Vánoce 2014] Feng-šuej v kuchyni. Deset tipů, díky kterým se vám bude lépe vařit i žít Roomba 880: test domácího robotického vysavače Angelina Jolie štědrovečerní hostinu opět nepřipraví. Jedenáctiletý syn vaří líp než ona Martina Navrátilová si vzala přítelkyni Julii Vaše příběhy: Kdy jsem k partnerovi zachovala opravdu ošklivě Když se roup zatoulá: Záněty, které dokáží pořádně potrápit

Mladá Fronta a.s. Mladá Fronta a.s.

Copyright 1999-2014 Mladá fronta a.s. Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu autora či redakce zakázáno.