Travesti show

Měla jsem moznost shlednout Travesti show, na ktere me vzala znama .
Nechtela jsem zprvu, ale tak me to prekvapilo,ze jsem sla a nelituju toho.
Moc jsme se nasmali jak napodobovali zpevacky a i kdyz to nebylo nejlevnejsi, klidne bych si to zopakovala.Dokonce jsem si koupila i DVD takze je mam jako chlapy, jak se lici, jak nacvicuji a i rozhovory s nema.
Prosim, kdo to nemusi, tak ani nepiste,ja tady nechci nejake urazky, proste vitam ty,kterym se to taky jak zabava libi.
Ja osobne byla na Screamers treba je taky znate

6.2.2009

Diskusi založil(a) 6.2.2009 ČernáVdova

ODKAZ NA STRANKY SCREAMERS

kuk sem

ČernáVdova 7.2.2009 9:20

reagovat Atykve 5.8.2011 9:48  5%    +  -

Právě probíhá soutěž o nejchytřejší stát Evropy a zúčastnit se může každý! Stačí přejít na tuto adresu: Spustit IQ test Po vyplnění otázek budete znát svoje IQ a to se započíta do soutěže! Tak podpořte svoji zem!

reagovat Eva85 22.12.2009 19:07  36%    +  -

Schanim dvd screamers, vsechny dily. Jedna osoba tady z damy mi je slibila, ale nedotahla to do konce, nebudu jmenovat.
moc dekuju

reagovat PavLen 11.2.2009 15:50  42%    +  -

ŠARYK: Saša.

reagovat ŠARYK 11.2.2009 15:48  100%    +  -

ahoj, k nám taky jezdí...a nej úspěch měl třeba ten malý jak dělá mandarinku darinku, jinak všechny zdravím.

reagovat PavLen 10.2.2009 11:30  43%    +  -

Jooo a Sergej se mi líbí jak zpívá sám ruské písničky.

reagovat PavLen 10.2.2009 11:28  43%    +  -

Danan: Mě se líbí Lukáš jako Vodráčková Helena a Vojta jako Vondráčková Lucie.

reagovat ČernáVdova 10.2.2009 9:14  5%    +  -

ahoj holky.Ja jen na chvilku, musim s malou k doktorce.
Tech skupin je pry vic,ale ja znam jen tu jednu.

Holky, stejne ti kluci vypadaji lip jako holky,co?
Na druhou stranu ale, je to zamestnani, nedokazu si predstavit, ze by takhle chidili normalne po venku

reagovat Danan 9.2.2009 21:43  26%    +  -

PavLen: Máš pravdu, jsou skvělí, ale nejraději mám Lukáše jako Czákovou, to nemá chybu

reagovat PavLen 9.2.2009 20:03  43%    +  -

Danan: Nevím. Já jsem ho brala tak nějak neutrálně ale na jednom dvd comám doma mluví a nějak se mi znelíbil...Ale jako celek je miluju

reagovat Danan 9.2.2009 10:00  26%    +  -

PavLen: Proč, co se Ti na něm nelíbí?

reagovat PavLen 9.2.2009 8:50  43%    +  -

Trochu mi nesedí ten jejich manažer ten Láďa, dělá i moderátora té skupině.

reagovat helza 8.2.2009 10:15  30%    +  -

reagovat Danan 7.2.2009 19:34  20%    +  -

Na Screamers jsem byla několikrát a jsou prostě skvělí. Asi před 3 roky jsem s nimi byla i na parníku a tam byla krásná a nezapomenutelná atmosféra

reagovat LEJLA37 7.2.2009 12:06  100%    +  -

ČernáVdova: no tak ten lukáš jako baba je fakt kus

reagovat ČernáVdova 7.2.2009 10:30  5%    +  -

fidiska: to jo, ono nakonec jak se kdo citi,ale slusi jim to, tak ja padim papa

reagovat fidiska 7.2.2009 10:29  5%    +  -

ČernáVdova: Taky by mě zajímalo,jestli myslí jako chlap nebo jako ženská. Na netu najdeš i chlapy,kteří jsou ženatí a dělají tuhle show.

reagovat ČernáVdova 7.2.2009 10:29  5%    +  -

holky musim koncit,jedeme na obed k nasim,uz tyden nevideli maloutak se tu mejte hezky a diky za nazory,ja zase dojdu.

reagovat ČernáVdova 7.2.2009 10:23  5%    +  -

fidiska: je tak to je sila, no on je moc hezky jako baba, jako chlap je normalni.Kdovi jak on sam se citi lip

reagovat fidiska 7.2.2009 9:40  5%    +  -

ČernáVdova: Jako holka je super,jako kluk nic moc.U nás jsou travesti každý rok v létě,jejich vystoupení se nenechá ujít celá vesnice.Jednou se ten můj ožral a jel po jednom jak slepice po flusu a nikdo mu nemohl vymluvit,že je to chlapp.Já ho nemohla dostat domů

reagovat ČernáVdova 7.2.2009 9:17  5%    +  -

tohle je Lukas v civilu

a tohle na vystoupeni

a tady napul

reagovat ČernáVdova 7.2.2009 9:08  5%    +  -

tady jsem nasla toho maleho

reagovat ČernáVdova 7.2.2009 9:06  5%    +  -

IvanaJ: no ze je Lukas super, ten se mel fakt narodit jako holka.

reagovat ČernáVdova 7.2.2009 9:06  5%    +  -

holky, to je fakt, jsou to chlapi ale jsou to kocky, a mnoha by mohla zavidet,i ja

reagovat IvanaJ 6.2.2009 21:04  35%    +  -

taky jsem byla na Královnách noci, ale Screamers je Screamers

no a když vidím jak řádí na těch podpadcích na kterých já bych byla ráda se jen udržet tak smekám a to ani nebudu psát o šatech

reagovat IvanaJ 6.2.2009 20:56  35%    +  -

tak já Screamers miluju jsou super.
byla jsem na nich několikrát a dokonce už se mnou chodí i manža ten po prvním představení prohlásil, že se rozvádí a jde za Lukášem ( no nedivím se mu on je fakt kus ).
dostala jsem se na ně přes naší pediatru ( je jí 60 ) a tak o nich básnila, že jsem se rozhodla, že to musím vidět a fakt nelituju chodím na ně už cca 5 let a nedělá mi problém brzy vstát a vystát si frontu u pokladny na lístky.
mmch u nás budou myslím v dubnu už se těším a DVD mám 2 a prostě chňapík nemá chybu

reagovat LEJLA37 6.2.2009 20:43  100%    +  -

ČernáVdova: no je to sranda a super zároveň,já když ho poslouchám jaký si musí koupit glitry a jaké má paruky a musí je načesat tak čůrám smíchy,ten můj kamarád dělá urbánkovou a lucii vondráčkovou,a anastácii a jestli začal někoho jiného ještě napodobovat nevím,ale je úžasný
no někdo to odsuzuje,chápu to každýmu se to nelíbí že jo,ale mě se to líbí,myslím že to vadí převážně chlapům a stydí se to přiznat aby je někdo nenařknul že jsou taky travesťáci a nebo pak starší lidé ti jsou větší puritáni než mladí

reagovat PavLen 6.2.2009 18:59  36%    +  -

Jj taky je mám ráda. jsou úžasní. Mám taky jejich dvd-čka. Nemůžu posoudit, kterého mám nejradši, jsou skvělí všichni.

reagovat Kleopatra 6.2.2009 18:10  70%    +  -

úúúžasný, je to výborná zábava a oni jsou někdy tak krásní, že by leckterou babu strčili do kapsy, že jo

reagovat nikola-12 6.2.2009 16:17  9%    +  -

Pema002: ok

reagovat Pema002 6.2.2009 16:12  90%    +  -

screamers jsou jedničky

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Travesti show
Diskusi založil(a): ČernáVdova
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava
Přečtěte si
Olga Havlová: První dáma v džínách a s cigaretou Barva očí prozradí váš charakter. Co říká o vás? 5 jednoduchých rychlých večeří pro každý den Nutíte se jíst 2x denně, abyste zhubla? Už nemusíte! Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete! Seriál Ulice: Gábina na koberečku a lekce pro Miloše Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet Ženy prozradily: Jaké nevšední pomůcky jsme použily místo vibrátoru? Kuchyňské trendy pro rok 2018. Podívejte se, co právě letí Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika