JSEM BABIČKA, ALE MÁM PRÁZDNOU NÁRUČ.

Život nám přináší různá trápení s komplikovanými rodinnými vztahy, které musíme překonávat. Na toto téma je hodně diskuzí, kde se rozdávají moudré rady. Ale v této diskuzi jde jen o to, ulevit si povídáním, protože víme, že jsou věci, které nemůžeme změnit.
Tato diskuze je uzavřená a jen pro ty, které nejsou šťastnými babičkami a nemají možnost objímat svá vnoučata a těšit se z nich, tak jak by si představovaly.


12.2.2009

Diskusi založil(a) 12.2.2009 pecka

Nemáte právo pročítat diskusi. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: JSEM BABIČKA, ALE MÁM PRÁZDNOU NÁRUČ.
Diskusi založil(a): pecka
přispívání i ctení jen pro vybrané
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti
Přečtěte si
Zlozvyky mužů v posteli: Co všechno dělají špatně? Nejoblíbenější džíny: Co všechno na vás prozradí? Jak vybrat rolety: Barva, materiál a ovládací systémy Bílá magie vás může ochránit! Rituály, které fungují S tebou mě baví svět: Co se stalo s dětmi z komedie tisíciletí? RADKA (37): Tchyně mě pořád srovnává s manželovou ex Creative World ? místo pro oslavy, tvorbu, dobré jídlo a zážitky každý den Cukr, citron, majonéza: Co určitě nepatří na váš obličej? Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru?