JSEM BABIČKA, ALE MÁM PRÁZDNOU NÁRUČ.

Život nám přináší různá trápení s komplikovanými rodinnými vztahy, které musíme překonávat. Na toto téma je hodně diskuzí, kde se rozdávají moudré rady. Ale v této diskuzi jde jen o to, ulevit si povídáním, protože víme, že jsou věci, které nemůžeme změnit.
Tato diskuze je uzavřená a jen pro ty, které nejsou šťastnými babičkami a nemají možnost objímat svá vnoučata a těšit se z nich, tak jak by si představovaly.


12.2.2009

Diskusi založil(a) 12.2.2009 pecka

Nemáte právo pročítat diskusi. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: JSEM BABIČKA, ALE MÁM PRÁZDNOU NÁRUČ.
Diskusi založil(a): pecka
přispívání i ctení jen pro vybrané
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti
Přečtěte si
Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle Chcete mít nejkrásnější muškáty v okolí? Vypěstujte si je ze semínek Jste pořád unavená? Odblokujte si čakry a zase budete fit Knihovnice Eva Drahošová: Jaká by byla jako první dáma? Dokonalá postava už za měsíc? Tyto cviky fungují! Slavné ženy a jejich záliby: Čím se krásky baví ve volném čase? 9 dietních receptů s rýží: Pečená s rajčaty, fazolková i v salátech Nejkrásnější polštářky, které letos musíte mít. Inspirujte se v galerii Adina Mandlová: První manžel spáchal sebevraždu, poslední byl gay Barvíte si vlasy sama? Takto odstraníte nežádoucí barvu z pokožky