Jak na chutě?

Jsem závislá na sladkostech, nevydržím bez nich den. Chtěla bych do léta shodit 5kg. Když si to odpírám, tak se pak stejně neudržím a sním na co dojdu. Jak se toho zbavit? Pomohl někomu chrom nebo něco jiného?
15.2.2009

Diskusi založil(a) 15.2.2009

reagovat LudmilaJir 26.11.2013 17:19  5%    +  -

MalaAda: Na tuto otázku by ti mohlo odpovědět spousta článků na internetu, je jich tam fůra :) spousta srovnání a popisů jednotlivých produktů a hlavně složení..

reagovat MalaAda 25.11.2013 23:31  5%    +  -

A co třeba zkusit nějakou tu müsli tyčinku? :P není to zdravé mlsání? :P

reagovat Emílek11 30.9.2009 15:23  5%    +  -

POMOZTE MI...ráno mám ztáhlý žaludek a nejsem schopna nic pozřít, na každém rohu ale slyším jak je snídaně důležitá! Ségra mi říká, že nesnídat je důsledek mýho večerního útočení na ledničku :-) je to pravda-poradíte mi někdo jak mám donutit svůj žaludek snídat?!!

reagovat DolceDonna 7.8.2009 19:08  5%    +  -

Chcete zhubnout snadno, bez jo-jo efektu a hlavně - zdravě ? Bez pocitu hladu? Pamatujte si - všechno, co pro svoje tělo uděláte, bohatě se vám vrátí. Představte si sami sebe v optimální kondici.....dostatek výživy, energie, svěžest organismu, aktivní způsob života. Poznejte ten rozdíl ! www.hubnoutsnadno.cz << s případnými dotazy se na mne obraťe prosím, ráda vám poradím. Věřte si ! Budete v hubnutí úspěšnější !

reagovat Moniczka18 21.5.2009 17:29  33%    +  -

ahoj,za 2 měsíce jsem zhubla 13 kg...žádná drastická dieta,žádné pocení se...jen zábava,sranda,dobrá nálada.
teď jsem sestavila jídelníček dle toho,jak jsem jedla.
jídla jsou to normální,česká,dobrá a rychlá...
ale vzhledem k tomu že mi dalo hodně práce vzpomínat na ty jídla a sestavovat ten jídelníček,účtuju si za jeden čtrnáctidenní 100kč.
pokud máte zájem napište si do vzkazu,rozhodně se nejedná o nějaké podvody,ale o moji osobní zkušenost.věřím že i vám se rychle podaří zhubnout i díky mé zkušenosti

reagovat BaruskaBK 14.5.2009 10:17  5%    +  -

Já také bez sladkostí nevydžím, ale objevila jsem Emulips a stačí si po jídle dát pár kapek a kila jdou dolů. Můžete si i mě Emulips koupit. Bára - bk.baruska@seznam.cz

reagovat pelík 21.4.2009 13:32  26%    +  -

ahoj potrebuju poradit nakou dietu učinou potrebuju naky to kiličko dat dolu a porad se nečim cpu ty chute jsou nejhorši to je jak droga

reagovat pepinka909 24.3.2009 22:19  5%    +  -

*Ahojky holky prosím pomožte mi. Budu moc rada. Dejte mi hlas u fotky s názvem Kubiczková Markéta na teto strance dekuji http://www.mstudio-nehty.cz/pages/index.php?page=soutez
Hlásek muzete dát co 24 hodin tak kdyz si vzpomenete budete moc hodne :)

reagovat Micha-elka 17.3.2009 8:35  30%    +  -

Ahoj holky, tak tyden jsem se drzela, ale vcera jsem si k telce nasypala misticku chipsu sem slaboch, ale jedu na novo, nehodlam se toho kvuli jednomu prohresku vzdat

reagovat mercy11 5.3.2009 15:18  100%    +  -

taky mam 10kg nahore,a ne a ne to dolu,ale nahoru to slo raz dva...ja sem pro zmenu zavisla na slanem,denne popcorn jinak umiram...

reagovat Klaudinka24 25.2.2009 15:04  21%    +  -

Micha-elka: chodím na pilates, jumping a spinning, tak to by bylo aby nebylo

reagovat Micha-elka 25.2.2009 14:17  23%    +  -

Klaudinka24: mno tak to mi povidej, hihi to bych nevahala a rejpala

reagovat Klaudinka24 25.2.2009 13:54  21%    +  -

Micha-elka: no kdyby to šlo tím rejpáním se v nose tak by to bylo super

reagovat Micha-elka 25.2.2009 13:48  23%    +  -

Klaudinka24: dobrá tedy, tak šup s nima dolu

reagovat Klaudinka24 25.2.2009 13:08  21%    +  -

Micha-elka: no to seš hodná, ale já fakt těch 10 kilo nahoře mám!

reagovat DanaNos 25.2.2009 12:49  5%    +  -

BublinkaM: To je v pohodě, člověk si má stát za svým názorem:-) Já třeba zase tvrdím, že každá dieta je nezdravá, dá se zhubnout přirozeně. No, záleží asi jak který výrobky. Určitě existujou i zdravý cereálie, prý se uděluje nějaká pečeť celozrnnosti, která označuje jenom ty kvalitní cereálie.

reagovat BublinkaM 24.2.2009 20:48  29%    +  -

DanaNos: promiň, ale na toto názor nezměním. Testy hovoří jasně, je to plný chemických sraček. To by mi až tak nevadilo, spíše mi vadí to vydávání těchto výrobků za šíííleně zdravé

reagovat DanaNos 24.2.2009 20:16  5%    +  -

BublinkaM: Já neříkám, že cereálie jsou tukožrout. Jen si myslím, že nejde jen o to, nejíst všechno, co má kalorie. To by byl možná nejlepší chléb a voda:-) Ale jde přeci i o to, aby tělo byl zdravé, ne jen hubené. Takže bych moderní celozrnnou snídani plnou energie neodsuzovala, jsou tam i potřebné vitamíny a minerální látky, na to se možná dost zapomíná.

reagovat Micha-elka 24.2.2009 13:11  21%    +  -

Klaudinka24: hihi mno tak když si to tak vezmeš, tak každej ti můe říkat, že jsi krásná a že ti to sluší,ale jakmile se necítíš ty dobře tak je to stejně k ničemu

reagovat Klaudinka24 24.2.2009 12:55  21%    +  -

Micha-elka: nééé to je moje sestra né jsem to já, ale to furt pořád nic nemění na tom, že jsem machna

reagovat Micha-elka 24.2.2009 9:40  21%    +  -

Klaudinka24: pokud na těch fotečkách co máš v galerce jsi ty, tak ti to trašně moc sluší...fákt úplná kočka

reagovat Klaudinka24 24.2.2009 7:52  20%    +  -

BublinkaM: Ok díky, pokud mi čas dovolím, ráda tam mrknu

reagovat Klaudinka24 24.2.2009 7:51  20%    +  -

Micha-elka: mluvíš mi z duše!!!! jj blbejch 8 kilo!!! Akorát u mě je problém ten, že už 10 let vážím stejně, právě o těch 8-10 kilo víc než na střední!!!U mě je to jak na houpačce, 14 dní shazuju 2 kila, pak se jednou normálně najím a je to zpátky!!! Do toho pohyb, jezdím hodně na kole, chodím na spinning, ale prostě jsem machna a to by mě museli někam zavřít a dávat mi jen vodu abych byla hubená!

reagovat Micha-elka 23.2.2009 21:50  20%    +  -

jdu do sprchy a pak na kutě tak zatim paa

reagovat Micha-elka 23.2.2009 21:49  20%    +  -

BublinkaM: určitě napíšu, pač přítelovo "mě se líbíš taková jaká jsi" je vždy jen zástěrka pro to, že se může objevit i hezčí... a pak pápá lálá :-D

reagovat Micha-elka 23.2.2009 21:43  20%    +  -

BublinkaM: tak nemůžu říct, že o tom jen přemýšlím, dokonce se teď už i snažím, 3x týdně si dávám doma dle TV s Hankou Kynychovou do těla, když to nevyjde 3x do týdne, tak jen proto, že dělám nehty někdy i do 22 hod do vecera,ale to je moje posledni jidlo odpoledni svacina, nestiham ani veceret... a vim ze to pujde, pac pred rokem jsem mela o tech 8 kilo miň a je mi 22 ...

reagovat BublinkaM 23.2.2009 21:39  28%    +  -

Micha-elka: není to jen "řečený", je to prý i vědecky doložený, prostě kdyžtak písni

reagovat BublinkaM 23.2.2009 21:39  28%    +  -

Micha-elka: takže máš večer v posteli o čem přemýšlet. Nechci být chytrá jako rádio, když jsem ale před mnoha lety četla, že kdo nedokáže zhubnout vlastně ani nechce, tak mě to do krve urazilo. Dnes už vím, že je to pravda. Je chtít a chtít, stejně jako s kouřením. Když se mi přehodila výhybka v mozku, prostě jsem přestala. neříkám že jsem neměla absťáky, chutě(měsíce a měsíce), ale podruhý už jsem nepovolila ani o filtr. A je klid. Z 20-25 na nulu. A váha?? Před dvěma lety se mi zadařilo, pak jsem si ale nechala vnutit léky(AD, že prý mi pomohou na žaludek...) a začalo mi být jedno úplně vše-i to že tloustnuTakže už nikdy víc a právě jsem od začátku ledna zase v dietním režimu. Písni mi kdyžtak mimo sklo do vzkazů, jestli o tom opravdu chceš víc přemýšlet a popovídat si. Kolik ti je, jestli to není tajem??? Je to totiž i o věku. Ve dvaceti tomu o mozku možná těžko uvěříš

reagovat Micha-elka 23.2.2009 21:35  20%    +  -

BublinkaM: to je hezky receny,ale je to pravda...proste si misto cokolady kousnu do okurky a bude

reagovat BublinkaM 23.2.2009 21:33  28%    +  -

Micha-elka: ne, nemáš to srovnaný, je chtít a chtít. Není to o vůli-ta jako taková podle mě snad ani neexistuje-jako cosi konkrétního. Je to jen a jen o uspořádání myšlenek a ...pořád je hlídat. Když se ti to podaří, pochopíš...zjistíš, že není nic jednoduššího. Prostě se jen budeš řídit svým přáním. POkud si ovšem stále opakuješ, že tu čokošku musíš mít, že jí stejně sežereš, že je dobrá pro tebe a tvoje tělo, že to nevydržíš...podvědomí jen slyší a poslouchá tvoje myšlenky, před ním totiž neutajíš vůůůůbec nic, ani stín pochybností o čemkoli co údajně chceš-a jednoduše tě poslechne, vydá příkaz SEŽRAT ČOKOŠKU!

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Jak na chutě?
Diskusi založil(a):
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete! Seriál Ulice: Gábina na koberečku a lekce pro Miloše Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet Ženy prozradily: Jaké nevšední pomůcky jsme použily místo vibrátoru? Kuchyňské trendy pro rok 2018. Podívejte se, co právě letí Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika Ovesné vločky k snídani i k večeři: Lívance, placičky či pomazánka Jak správně udržovat a čistit plovoucí podlahu Nevěra ano, či ne? Tyto věci by vás možná nenapadly Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle