z černovlásky blonckou?

Zajímalo by mě kdo všechno to zkoušel a jestli se najde někdo komu se to povedlo!? Díky moc za odpovědi
31.5.2005

Diskusi založil(a) 31.5.2005 holli

reagovat Soňa32 16.3.2016 14:22  5%    +  -

Zdravím, také mám z sebou odbarvování z černé na medovou:) Dlouho jsem nad tím přemýšlela, jelikož mám spš chmíří na hlavě, než vlasy. Chtěla jsem to stihnout ještě před prodloužením mých vlasů. Stahovali my černou v Dlouhovlasce za pomocí Olaplexu a to je fakt parádní věc. Určitě bych šla být tebou na stažení někam do kadeřnictví, kde Olaplex používjí, nebo si ho kup sama, myslím že se dá pořdit:) Držím palce

reagovat AlA 8.1.2016 13:21  5%    +  -

Však proč ne :)

reagovat katerinka94 18.2.2014 23:29  5%    +  -

Ahoj, mohu poprosit o kontakt na kadernictvi kde mi udelaji blond z cernr a neznici mi nrjak extra vlasy?

reagovat Marga 11.10.2013 8:31  5%    +  -

Ahojky, jsem typická černovláska a třicet let ve mě hlodala myšlenka,že bych měla vyzkoušet blond. Tak jsem se na to vrhla, zašla jsem třikrát ke kadeřnici na melír, ale viditelný efekt se samozřejmě nedostavoval, tak jsem s jistotou svých nezničitelných, silných vlasů zaútočila na drogerii. Asi je Vám jasné, jak to dopadlo...:-) opakované odbarvování s neuspokojivými výsledky a čím dál tím víc zničenmi vlasy, nakonec mi zbylo z vlasů pod lopatky é oškubané kuře s vlasy po ramena, zralé na nůžky. Nakonec moji vytouženou blond zachránilo nerafinované bambucké máslo. Kamarádka mi poradila, když už jsem byla rozhodnutá jít na krátko. Kupuju na internetu Lulalu balzám na vlasy bambuckého másla u firmičky Lulalu, která ručně vyrábí krémy z nerafinovaného bambuckého másla. Použila jsem ho celkem pětkrát a stav vlasů je naprosto super. Mám zase husté a silné vlasy a ve své vytoužené barvě. Lulalu krémy z nerafinovaného bambuckého másla a jsou navíc bez použití chemie, nealergizují a jsou za zlomek ceny komerčních věcí. Pro Ty co si odbarvováním zničily vlasy, nebo prostě potřebují výživu a regeneraci je Lulalu kosmetika bezva. Jo a ještě podporuje rychlost růstu, čemuž jsem nevěřila, ale je to tak.

reagovat Klára 24.6.2013 14:23  1%    +  -

Ahojte holky,jsem červeno vláska a ráda bych šla na blond a neb na mléčnou jak to mám udělat moc vás prosím o radu !!!! Dík:))

reagovat Dia3 13.1.2013 19:09  1%    +  -

Nabízím pronájem křesla pro kadeřnici/kadeřníka na žl v Praze 4(Nuslích)v nově otevřeném salonu.
Pracovní místa plně vybavená, nájem 5500Kč/měsíc, při dvousměnném provozu nájem pouhých 3000 Kč/měsíčně. V případě zájmu mne prosím kontaktujte na tel-
604 900 950
Diana Halířová

reagovat Pizzy* 7.7.2012 23:19  99%    +  -

korsa: Ano, měděná je zrzavá Ten sestříhaný obrázek ze 4, to jsou moje vlasy. Zrovna se učím s hennou experimentovat, ale dlouho jsem se jí bála.

reagovat korsa 7.7.2012 9:41  72%    +  -

Pizzy*: to co mas v galerce tu henu to jsi ty to je taky zajimave

reagovat korsa 7.7.2012 9:39  72%    +  -

Pizzy*: děkuji me se libi medena barvička ta je nazrzla myslim potrebuji vice nazoru nez si tam necham zas neco vytvorit

reagovat Pizzy* 6.7.2012 21:28  100%    +  -

korsa: Mně by ses líbila jako zrzečka třeba i s jemným světlým melírem

reagovat smudlinka 18.6.2012 20:20  1%    +  -

majuska:
ahoj..ja chci to same ja si delala asi tri roky blond meliry a pak jsem si rekla ze by to bylo mozna hezke na hnedo..tk jsem si dala na vlasy hnedou barvu.. a pak takovou ostruzinovou ta byla docela dost tmava ale ted se to vymylo ..barvila jsem se takhle nekolikrat..ale ted chci proste uz zase tu blond a u ni chci proste zustat v blond se cejtim nejlepe..proste nemuzu mit tmavou..uz se mi to nelibi..prosim nekdo poradte..nechci se obarvit.. a pak bejt zrzava..to fkt nechci :(

reagovat you deserve it 23.1.2012 20:49  1%    +  -

Chci se zeptat už půl roku jsem si nebarvila vlasy (přírodní mám hnědou) jsem obarvená na černo, a nejde mi stáhnout.. nevím co dělat.. chci zpátky hnědou.. barvu jsem měla od Palette, mohl by mi někdo poradit?

reagovat aneta kocourková 17.9.2010 13:41  1%    +  -

chtěla bych se zeptat kolik stojí stažení barvy byla jsem blondýna a přebarvila jsem se na brunetu a chtěla bych zase dostat blond kolik by to dtálo??

reagovat aynka 26.8.2010 6:46  6%    +  -

Petra: ahoj, zajímalo by mě, jak moc to vlasy ničí, aby po tom člověk neměl chemlon, ty jsi asi budoucí kadeřnice, tak budeš vědět. Opravdu to vlasy narovná? To by mě zajímalo nejvíce!

reagovat Petra 23.8.2010 19:45  1%    +  -

ahojky,
ráda poradím tmavé vlasy se dají stáhnout trvalou na vlasy...dělávaly jsme to na praxi je to sice trosku chemie ale narovná vlasy je to levné a pritom se stáhne i barva;-)..pri nanášení se dává pouze ta zapáchající vodička houbickou nasite na vlasy od koriknu as po konce vlasů, zároveň češete vlasy.necháte pusobit 45 min a poté umejete..stáhla jsem si s ni černou barvu na vlasech..bohužel upozornuji muze vzniknout vyrážka pro citlivé pokožky hlavy...

tak se tu mějte papa

reagovat aynka 21.6.2010 10:03  5%    +  -

MajuŠšQUAa....:O*: přihlaš se a hoď sem fotku

reagovat MajuŠšQUAa....:O* 19.6.2010 14:19  1%    +  -

Ahoj lidi CHděla bych poradit mám tmavě hnědé vlasy od přírody a nwm jestli si je mám obarvit na BLOND ?

reagovat MajuŠšQUAa....:O* 19.6.2010 14:17  1%    +  -

Ahoj lidi mám tmavě hnědé vlasy a nwm jestli si je mám obarvit na blond....??:-)

reagovat aynka 7.6.2010 6:28  5%    +  -

Zuzinna: tak to jo, znám pani, co se jí taky strašně rychle vymyjou barvy, má rovné a nepoddajné vlasy... někdy je to taky výhoda, že barva nedrží

reagovat Zuzinna 3.6.2010 11:35  38%    +  -

aynka: jo a měla jsem paletku...černou a nebo mordočernou..Jenže ještě musím dodat že mě se vymývají dost barvy..A to mám dlouho trvající..Mě tak vydrží pěkné na 3 umytí a pak je mám vyblitý

reagovat Zuzinna 3.6.2010 11:32  38%    +  -

aynka: jjj ale já mám krátký vlasy pár měsíců..Předtím jsem je měla dlouhé a snima jsem řádila..A černá mi vždycky šla dolů..Ale je jasný že né hned..Já jsem to vždycky stáhla melírem koupila jsem si ten sáček ale né blond ale purpurově červenou měla jsem je takové do růžova po pár umytí se to vymylo a já jsem to stáhla na blond..Ale fakt jsem musela mít kvalitní kůry a balzámy..Jenže já mám hustý a pevný vlasy takže mě je to tolik neníčilo..

reagovat aynka 3.6.2010 8:15  5%    +  -

Zuzinna: jenže teď máš krátké vlásky, takže to je o něčem jiném, já je mám pod lopatky a musím říct, že to zvládly na jedničku. Můj recept je kůra na vlasy Wonder (kadeřnické potřeby), olejíček na konečky - zelený (Avon) ještě noční kůra od lorealu na melír. vlasy - taková zlato žlutá.

černá prostě stáhnout nejde!, kor ne barvena - obsahuje červeny pigment! Dost agresivni a z vlasu prostě na poprve neodejde...

co jsi měla za černou barvu (značka)?

reagovat Zuzinna 31.5.2010 10:56  38%    +  -

Ahojik já jsem se několikrát obarvila na černo a pak hned na blond...A nikdy problém nebyl..Je fakt že jsem ale musela zainvestovat do různých ošetřujících přípravků ..Ale vlasy se daly do kupy a plešatá nejsem...Kadeřnicím taky nevěřím a tak se stříhám a barvým sama do nedávna jsem měla blond a teď mám každý měsíc jinou barvu

reagovat Zuzinna 31.5.2010 10:51  38%    +  -

Rouz: Ahojik ten zesvětlovač je na NIC...Nezesvětlí ani o odstín...

reagovat Evka 11.5.2010 14:21  1%    +  -

Ahoj holky, tak to já mám od přírody vlasy černé, nikdy jsem si je nebarvila, líbí se mi, ale chtěla bych alespoň nějakou změnu a nevím jakou, když na nich neni nic vidět, nemůžete něco poradit, když si je nechci moc zničit?

reagovat Marketa 3.5.2010 17:52  1%    +  -

Z černovlásky na blondynu? ... ano tenhle zpuseb jde jednoduše a take levně v drogerii si zakoupite peroxid takovy ktery použivaji v salonech na meliry nejlepe dvanactku je nejsilnejši vlady budou zničene ale postupne se vrati do puvodni krasy (když se o ne bude pečovat) :)

reagovat aynka 29.4.2010 11:39  8%    +  -

Rouz: Ahoj, světle hnědé vlasy, tvoje - ne barvené, nebude problém zesvětlit. Ale nechala bych to alespoň 1. zesvětlení na kadeřnici. Můžeš mít vlasy slabé, ona ti ohlídá v průběhu odbarvování, jak to vlasy snáší a jestli se ti nepálí atd. Nanese odbarvovač rovnoměrně, což jde doma těžko, ale naučíš se časem, při 1. odbarvení je to ale extra důležité kvůli tomu, abys neměla fleky. U kadeřnice uvidíš, jak dobře, nebo špatně se tvé vlasy odbarvují... pak si podle toho zvolíš v drogerii odbarvovač, třeba bude stačit ten o 3 odstíny, pokud máš hodně světlé vlasy. Když ti u kadeřnice vyjde světlá zrz, nebo kuřecí žlutá, tak se neboj a použij sama z drogerie barvu od Schwarzkopf - Natural and Easy (hůř se shání), středně plavá, popelavá a ta ti nedostatky zakryje a udělá ti pěknou špinavou blond - vyzkoušeno na kuřecí a světle zrz na konečkách. Barva se ti pravděpod. na odbarvených vlasech rychle vymyje, jako mě, podruhé už to bude ok. Zbytečně si nenič vlasy (odbarvováním, melír je lepší) a nidy se nebarvi na černo - jako já předtím, strašně špatně se zbavíš rezatého pigmentu, který barvy obsahuji!! Jestli ti můžu poradit, dojdi si na melír, než zesvětlení. Vypadá to moc krásně, zvlášť ve sv. hnědých vlasech. Blonďatá je nepřirozená...u většiny odbarvených to tak je. Nejhezčí je špinavá blond, alespoň podle mě.

Doporučuji si koupit v kadeřnických potřebách masku na vlasy Gestil - Wonder. Je to jedna troufám si říct z nejlepších za rozumnou cenu. Půl litru za 250 Kč. Přeji hoooooodně štěstí papa

reagovat Rouz 27.4.2010 12:47  1%    +  -

Ahooj:)Mám světle hnědé vlasy a chtěla bych jít na blond.V drogerii sem objevila zesvětlovač kde píšou že to zesvětlí o 6-8 odstínů ale já se chci zeptat jestli s tim někdo nemáte zkušenost?Abych si to nekoupila a pak by zě mě zase nebyla zrzka nebo tak..A musí se to dělat třeba na víckrát nebo stačí jednou?

reagovat Nikiii 24.3.2010 6:27  5%    +  -

Dobrý den,chtela bych se zeptat jak by sla stahnout z vlasu ledový kaštan..mela jsem svoje vlasy blondate a tedka neni to dlouho se obarvila pred 4 mesici na hnedo..ale chci byt zase blondynka..ale bojim se rezave,zlute ajak tu pisete..Dík za odpoved:)

reagovat Ivana k. 16.2.2010 20:07  1%    +  -

Jde z tmavě hnědé,jednou u kadeřnice po stahovači barvy effasoru od loreálu,ihned blond vlasy zpátky mít? Ivana ze Znojma

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: z černovlásky blonckou?
Diskusi založil(a): holli
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika -> Vlasy a kadeřnictví
Přečtěte si