Je mi 20 a chci zhubnout

Ahoj, všechny Vás zdravím, nejsem nějak tlustá, mám 158 cm a 60 kg, ještě před půl rokem (pobývala jsem delší dobu v Tunisku) jsem měla 50 kg. Za tři měsíce odlétám zpět, ale už teď bych s tím chtěla zatočit a nějaké to kilo (aspoň 8) shodit. Je tu někdo podobné věkové kategorie, kdo do toho půjde se mnou?:-)Až nás bude víc, diskusi uzavřu.
25.2.2009

Diskusi založil(a) 25.2.2009 guma

Nemáte právo pročítat diskusi. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Je mi 20 a chci zhubnout
Diskusi založil(a): guma
přispívání i ctení jen pro vybrané
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Knihovnice Eva Drahošová: Jaká by byla jako první dáma? Dokonalá postava už za měsíc? Tyto cviky fungují! Slavné ženy a jejich záliby: Čím se krásky baví ve volném čase? 9 dietních receptů s rýží: Pečená s rajčaty, fazolková i v salátech Nejkrásnější polštářky, které letos musíte mít. Inspirujte se v galerii Adina Mandlová: První manžel spáchal sebevraždu, poslední byl gay Barvíte si vlasy sama? Takto odstraníte nežádoucí barvu z pokožky Jak vyrobit lojovou kouli pro sýkorky a další ptáčky Iveta zhubla přes 30 kilo. Kila šla dolů velmi rychle ze dne na den Je váš sexuální život na vrcholu? Takhle to poznáte