Je mi 20 a chci zhubnout

Ahoj, všechny Vás zdravím, nejsem nějak tlustá, mám 158 cm a 60 kg, ještě před půl rokem (pobývala jsem delší dobu v Tunisku) jsem měla 50 kg. Za tři měsíce odlétám zpět, ale už teď bych s tím chtěla zatočit a nějaké to kilo (aspoň 8) shodit. Je tu někdo podobné věkové kategorie, kdo do toho půjde se mnou?:-)Až nás bude víc, diskusi uzavřu.
25.2.2009

Diskusi založil(a) 25.2.2009 guma

Nemáte právo pročítat diskusi. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Je mi 20 a chci zhubnout
Diskusi založil(a): guma
přispívání i ctení jen pro vybrané
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Bílá magie vás může ochránit! Rituály, které fungují S tebou mě baví svět: Co se stalo s dětmi z komedie tisíciletí? RADKA (37): Tchyně mě pořád srovnává s manželovou ex Creative World ? místo pro oslavy, tvorbu, dobré jídlo a zážitky každý den Cukr, citron, majonéza: Co určitě nepatří na váš obličej? Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru? IRENA (44): Moje matka mi neustále mluví do života Máte problémy se štítnou žlázou? S těmito příznaky jděte k doktorovi Bronzer je hitem jara a léta: Jak ho správně používat a vypadat skvěle?