Jak ztloustnout?

Zdravím všechny dámy, které se tady pohybují. Vážím pořád mezi 43-46kg a chtěla bych mít aspoň 50kg. Proto vás prosím, pomozte mi přibrat.
13.6.2005

Diskusi založil(a) 13.6.2005 Gabrysa

reagovat petruska_35 13.11.2017 19:52  5%    +  -

Ahoj, snažím se teď nabrat hlavně trochu svallové hmoty, máte s tím někdo zkušenosti? Nechci vyložene přibrat, jen posílit :) díky

reagovat MarketkaM. 27.4.2017 14:01  5%    +  -

Ti co hubnou mají na nás, co potřebujeme přibrat často jen blbé kecy a nechápou, že je to pro nás stejně těžké jako pro ně.

reagovat Petty24l 27.4.2017 10:19  5%    +  -

Co jsem začala cvičit a lépe jíst, tak jsem se dostala na svoji tabulkovou normální váhů, všichni mě chválí, že vypadám dobře, že už nesem taková vychrtlina :) ale s tím jídlem si neváhejte nechat poradit.

reagovat Aley-KR 26.4.2017 16:37  5%    +  -

Konečně taky někdo řeší stejný problém, pořád všichni chtějí hubnout a říkají, jak se mám, ale že potřeuju i ze zdravotních důvodů přibrat a nejde i když sním co vídím, to jim prostě nedojde..

reagovat tranzistor 7.2.2017 21:17  5%    +  -

Dik mrknu na to a poridim

reagovat tranzistor 7.2.2017 21:09  5%    +  -

Ok, zacal uz jsem chodit cvicit a nechal jsem si vypracovat cvicebni plan na objem.Tu stravu musim vypilovat.Kde ty doplnky kupujes

reagovat Janakob. 7.2.2017 21:07  5%    +  -

tranzistor: Ahoj ,tak to by chtělo určitě upravit stravu akoupit k tomu nějaké doplnky na cvičení. Nejlépe protein a gainer.

reagovat tranzistor 7.2.2017 21:02  5%    +  -

Ahoj mam taky problem s pribiranim.Jsem kost a kuze potreboval bych nabrat nake svaly

reagovat Magda266 22.5.2013 18:53  5%    +  -

:)Ahoj, holky mohla bych vám doporučit super web, kde jsem našla hodně zajímavostí http://www.cviceni.tode.cz/ :)

reagovat donny0007 30.6.2011 16:19  5%    +  -

asi bysme to všechny braly, jíst cokoliv nezdravého a přitom netloustnout...já bych doporučovala spirulinu, což je řasa bohatá na bílkoviny, a přidá ti na svalech, doporučuje se i těm, kteří nemohou přijímat potravu, je buď ve formě kaše nebo tablet, vyživuje organismus..paradoxně je i pro ty, co chtěji zhubnout:

http://www.fin-fm.cz/spirulinova-kase-s-cerealiemi.html

reagovat klafili 27.9.2010 20:18  5%    +  -

Ahoj, co mám dělat, abych přibral? Měřím 193 cm a vážím 44 kg. Jím cca 10x denně běžné porce jako na oběd. Přesto nemohu přibrat ani blbé deko. Druzí drží diety a jsou krásně tlustí, na mě se takové štěstí v životě neusmálo. To je nějaká spravedlnost ?? Snažím se také celý den nehýbat, abych nespotřeboval moc energie, prostě celý den ležím a cpu se. Psychicky jsem úplně na dně..nikdo mi neřekne jinak než "nitěnka". Nevím čím to všechno je..myslíte si, že to může souviset s častým umýváním vlasů?? Děkuji Filip.

reagovat Willa 14.11.2009 15:08  5%    +  -

mirčik: Ahoj.Chci se zeptat povedlo se Ti břibrat podle tvých rad? Vím,že je to dlouho co jsi psala tento příspěvek,tak právě proto by mne zajímalo,zda to funguje.A pokud ano,mohla bys mi poradit? Díky moc malad77@seznam.cz

reagovat DolceDonna 7.8.2009 19:15  5%    +  -

Chcete přibrat? Mohu Vám poradit. Ručím za kladné výsledky ! Kontaktujte mne prosím na tento mail >> E.Krampolova@seznam.cz

reagovat trojan1673 30.9.2008 19:43  5%    +  -

určitě ti poradí v centru Active http://www.snama.cz/jel-active120/

reagovat sandy1 16.5.2008 23:33  5%    +  -

Ahoj lidičky pracuji pro centrum redukce váhy a pomůžu vám shodit nebo naopak přibrat, ano u nás se to dá.. Naše produkty mohou i těhotné a kojící maminky... Opravdu to funguje a máme užasné výsledky...Já beru buněčnou výživu už dva měsíce a shodila jsem 7kg a 11cm v pase a to kojím a to je si myslím, co říci... buněčné výživě věřím a věřit budu, protože mi pomáhá zbavit se nadváhy a jestli máte chuť hubnout se mnou tak se ozvěte na můj mail angolanecka@seznam.cz PS:::být váma neváhala bych

reagovat Smidule33 11.8.2007 18:01  5%    +  -

Ahojky, děvčata! Já jsem sice Váš opak (potřebuji dát dolů 30 kg a už na tom pracuji), ale mám syna, který měl podváhu.Při výšce 186 cm vážil 62 kg a daly se mu počítat žebra. Ať dělal co dělal, nepřibíral. Myslel si, že mu třeba poradí v posilovně. Ale tam mu řekli, že má asi moc rychlé spalování. Trápil se tím spoustu let. Ale přišel na to. Začal užívat bylinný přípravek Emulips, který nemá žádné nežádoucí vedlejší účinky. Upravuje metabolismus a učí organismus hospodařit s tuky. Nejdříve shodil ještě 2 kg, ale pak to šlo pěkně nahoru. Teď má 75 kg a je sám se sebou spokojený. Pokud budete mít zájem o bližší info, písněte mi mailík na smidova-z@seznam.cz Stojí za to to zkusit! A stojí 345,- Kč na 3 měsíce.

reagovat Karmelka 8.8.2007 12:39  37%    +  -

Haha333: + pro Gabrysu a další co chtějí přibrat.

1.řadě pokud se vám nedaří dlouhodobě přibrat zajděte ke svému praktic.lékaři at vám udělá testy -jestli nejste němocní-někdy může za tlouštku ,ale i za vyzáblost štítná žláza ...a další.

2.pokud víte že jste zdravé,ak vše závisí jen na tom co jíte-jistě nechcete přibrat špeky,ale spíše svaly,že-
tak zkuste sestavit jídelníček-
vše najdete na těchto stránkách www.f-sport.cz a pak dejte vědět jak se vám zadařilo

hodně štěstí

reagovat Haha333 30.6.2007 12:28  5%    +  -

Mno mám skoro stejnej problém ale je 13 vážím 36 kg a měřím asi tak 154 cm jím normálně jako každý jiný mnohdy i víc ale pořád mi každý říka že sem hoodně vyzáblá ale vubec za to nemuzu poradte mi nekdo nejakou dietu abych se mohla trochu zaoblit hoodne to potrebuju

reagovat mandarinka1 24.4.2007 12:11  8%    +  -

-lucys-: Jaké prášky ti prosím předepsal doktor na ztloustnutí? O nich slyším poprvé.
Jinak antikoncepci beru asi 9 let a ani po ní jsem nikdy nepřibrala (a to mi vystřídali x druhů)

reagovat zdravehubnuti 8.4.2007 19:11  5%    +  -

Přeji krásný den/večer, již nějakým rokem se zabývám pomocí v oblasti regulace váhy (hubnutí i přibývání na váze) a mám spoustu klientů se skvělými výsledky. Máte-li zájem se sebou něco udělat, kontakt na mě je: linie.kondice.vitalita@seznam.cz
Jinak držím palečky, ať se vám daří. Hanka

reagovat -lucys- 11.3.2007 11:46  5%    +  -

a ty Gabryso se drž.. doufám že to zvládneš na takovou váhu jakou bys chtěla.. :)

reagovat -lucys- 11.3.2007 11:44  5%    +  -

Ahoj holky.. chci vám říct o mém problému.. řekla bych že je podobný ale zároveň uplně jiný.. teď v lednu mi bylo 15, měřím 175 cm a vážím momentálně 51 kg.. už od mala sem pořád hubená a dělá mi to oprvadu velkej problém.. nemůžu na sebe sehnat oblečení.. a pomalu ani boty ne-velikost bot je 41-42.. asi mi to někteří teď nebudete věřit ale já se přecpávám jak jen můžu... co tady tak čtu tak bych spíš řekla že tomu čemu vy říkáte se přecpávat je u mě normální jídlo.. knedliků sním bez problému 20, hranolek celý balení, k svačině tak 6 rohliků se salátem a tak dále.. už i doktor mi předepsal prášky na ztloustnutí.. nemůžu řict že by mi 100% pomohly ale cejtim se po nich líp a od té doby pod váhu 50 nejdu.. ty prášky jsem brala asi tak před 3 nedělema a předtim saem vážila 45-48 a ted mám 50-52.. mám asi poruchu metabolismu.. možná se dostanu na nějaký vyšetření takže to snad bude v pohodě.. nevim jak vám poradit.. ale od známych vim pár drobnych rad.. pokud vam opravdu nejde ztloustnout tak zkuste antikoncepci(myslím tim prášky) po 2 měsících braní nabereš tak 10-15 kilo a to se dá v pohodě zhodït do kolika kil potřebuješ.. jestli kouříš tak zkus nějak přestat i když si myslíš že to nejde- potom se taky tloustne a to vim od hodně dobrejch známejch..a s tim sportem určitě souhlasim.. nevím jestli sem vám pomohla ale pokud bude nějaká změna určitě mi nechte vzkaz .. budu ráda..díky zdraví lucka :-)

reagovat mirčik 9.11.2006 13:53  5%    +  -

POZOR FUNGUJE !!!!jesli chcete ztloustnou vynechte sendviče bučky hranolky a sladkosti a taky se pořád necpětě , chce to režim a taky nejméně 3 litry naprosto čisté vody a be bublinek !!!!! Musíte jíst ovoce zeleninu obiloviny ......když jíte masné výrobky, ty ktere obsahují tuky nebo sačkové polívky a sladkosti neztloustnete , jen naberete špeky !!! a to vy nechcete ne ? chcete mít krásnou postavu ke ktere vam pomuže jen zdravá výživa a maximální pohyb ! naberete svalovou hmotu a ta vám pak vytvoří krásné křivky . takto ztloustla má kamarádka za 1 měsíc 5 kilo !!! já na tom pracuju teprve 3 dny a mam o stálých 41dkg víc . měřím 191 cm a vážím jen 63 kilo tak to musim napravit :)

reagovat ata001 26.10.2006 16:28  7%    +  -

daruji několik kg,za odběr připlatím.Pište do vzkazů

reagovat akraj 15.11.2005 23:51  5%    +  -

tak tento problém má můj syn,je mu 20 a při 176cm váži 59kg.Snažila jsem se ho vykrmit, ale nějak to nejde,on stále nemá hlad,nebo toho sní jen trochu,pohyb taky nepřehání,spíš sedí u PC.co s tím?ptala jsem se jednou na poradně fitnes, ale nikdo tam stále není.

reagovat Gabrysa 9.7.2005 14:00  13%    +  -

Ahoj holky.
Tak nic nového, pořád mám svých 43kg.

reagovat Enie 2.7.2005 3:02  6%    +  -

Ahojky no tak toto potřebuju taky,ale z mekáčemi nic nechutná a ostatní jim normálně...a přibrat nemůžu mám 176cm a 55kg...a ne a ne přibrat

reagovat Gabrysa 18.6.2005 13:54  11%    +  -

HOLKY:
V lékárně mi doporučili hroznový cukr, ale je to hnus, moc sladké!!!

reagovat Gabrysa 16.6.2005 20:05  9%    +  -

VOOD:
No, ale to by se mi muselo chtít. Mám doma dva kluky 8 a 4 a Ti mi dají dost pohybu.

reagovat vood 16.6.2005 10:54  9%    +  -

Gabrysa: to není pravda-cvičení není jen na hubnutí ale taky na posilování. Pokud si vytvoříš víc cvalový hmoty, tak budeš silnější(tělesně) a těžší, protože ty svaly něco vážej.

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Jak ztloustnout?
Diskusi založil(a): Gabrysa
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete! Seriál Ulice: Gábina na koberečku a lekce pro Miloše Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet Ženy prozradily: Jaké nevšední pomůcky jsme použily místo vibrátoru? Kuchyňské trendy pro rok 2018. Podívejte se, co právě letí Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika Ovesné vločky k snídani i k večeři: Lívance, placičky či pomazánka Jak správně udržovat a čistit plovoucí podlahu Nevěra ano, či ne? Tyto věci by vás možná nenapadly Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle