Aktivity....společenská hra

Také jste našli zálibu v této hře? Pravidelně (alespoň jednou týdně) se scházíme s pár lidma, je nás většinou kolem osmi a hrajeme....je to skvělá hra, hodně se u ní nasmějete a s přáteli se víc zblížíte...

Hra vhodná pro větší skupiny hráčů. Chcete-li popojít figurkou po herním plánu, musíte spoluhráčům do časového limitu sdělit pojem, který jste si vytáhl na kartičce. Máte ale vždy stanoven i způsob, jakým musíte onen pojem sdělit – kresbou, pantomimou nebo opisem jinými slovy.
17.3.2009

Diskusi založil(a) 17.3.2009 Hannele

reagovat RadkaZi 25.7.2014 10:56  5%    +  -

Labyrint mě celkem zaujal...poptám se doma, co mi na to řeknou a zvážím koupení :-)

reagovat monika 15.7.2014 12:20  1%    +  -

Káta: podívej se přímo na jejich stránky slovnilabyrint.cz , je tam o hře uplne vše

reagovat IVET 26.6.2014 21:05  1%    +  -

Jak píše Simona.My to teda hrajeme jen ve třech, ale je to dobrá hra

reagovat simona 26.6.2014 16:59  1%    +  -

Káta: jedna hra je asi na pul hodiny a hráváme ji ve 4, šrst lidí je moc a dva málo, ale taky se dá.

reagovat RadkaZi 25.6.2014 21:35  5%    +  -

My ji taky máme, koupila jsem ji přítelovi k narozeninám, on rád hraje takové hry.

reagovat Káta 24.6.2014 13:40  1%    +  -

IVET: pro kolik lidí je? nebo spíš teda v kolika je to nejlepší hrát?

reagovat IVET 17.6.2014 17:29  1%    +  -

perfektní hra je i slovní labyrint, o víkendu jsme ji hráli snad celý den :-D

reagovat Lůca 26.5.2013 8:11  1%    +  -

Karol: Ahojky znáš mě se hraje tak, že má každy svojí stíratelnou desku s psací fixkou, a jsou zde kartičky, a ten kdo čte otázku, tak ostatní mají za úkol napsat na ty destičky, co nejvíce podbnou odpověď té dané osobě, buď o ní nebo co by ona sama si vybrala. A pak se vsázeji hráči mezi sebou žetonama, která odpověď podle nich vyhraje, pak ten co pokládal otázku, tak si vybere odpověď a podle žetonu na odpovědi se rozdávají body, které se pak zapisují do tabulky.

reagovat Karol 22.5.2013 15:10  1%    +  -

Lůca: Ahoj taky jsem to nedávno hrála se segrou a docela mě rozválcovala =D Jak se hraje to Znáš mě? je to i pro moji 10ti letou ségru.Díky

reagovat Lůca 12.5.2013 8:48  1%    +  -

Eva: Tady je spoustu nápadů na novou hru, to je super. Já mám také doma Znáš mě? a jsem spokojená, pro mě je to jedna z nejlepších her =) nedávno jsme hráli u kamarádky připití Abecedu, pro malé děti a dalo nám to taky pěkně pod nohy, jelikož máte kartičku na minutu musíte si vše zapamatovat a pokud chcete, tak i vymýšlet otázky, jako kolik má třeba zubů drak fak nestihnete spočítat :D

reagovat Eva 24.4.2013 17:16  1%    +  -

Jana: ahojky já jsem si na těchto stránkách zase pořizovala český film a česká hudba a byla jsem velice spokojena s tím. Vřele také doporučuji ;)

reagovat Jana 23.4.2013 14:37  1%    +  -

Adéélkaa: Ano tato hra je velmi super, ale to Znáš mě? Určitě také vyzkoušejte...Potom taky velice ráda hraji Párty Alias ;) vše je od té stejné firmy ( pokud se nemýlím)

reagovat Adéla 20.4.2013 12:10  1%    +  -

Lůca: Ahojky Lůco o té hře co tu píšeš mě zaujala prosím tě mohla by jsi mi na ní poslat odkaz? Taky si myslím, že aktivity známe už velice dobře. Děkuji předem za odpověď.

reagovat Lůca 10.4.2013 11:36  1%    +  -

Ahoj také mám velice ráda aktivity, ale už by to chtělo něco zase jiného;) teď nedávno jsem objevila hru Velká sázska což je super hra, má podobný princip jak aktivity, ale je to ještě vylepšené o modelínu ze které člověk musí vymodelovat podle úkolů( třeba vymodelovat solární panel to je opravdu oříšek) a ostatní z jeho týmu to musí uhádnout za určitý časový limit =) plus to ostatní proti sobě sázejí. Jsou tu jak znalecké otázky, tak pantomima, kreslení (já měla nakreslit ropnou skvrnu to se nedalo opravdu). Tak že mohu vřele doporučit ;)

reagovat Ujka 26.2.2011 9:45  1%    +  -

ví nekdo kde sehnat activiti 1?

reagovat kika 18.12.2010 12:00  1%    +  -

kolik to stojí ?

reagovat Jewane 23.1.2010 10:52  1%    +  -

Já mám obojí (Aktivity 1 jsem kupovala už před mnoha lety;-) ) a rozdíl je ten, že ve dvojce jsou o něco těžší slova (to je jedině dobře) a pak že v jedničce je vždycky celý řádek (myslím na plánu) například kreslení, takže se mu nevyhnete jako ve dvojkách, kde se políčka střídají, takže si můžete spočítat kam se pohnete, abyste nemuseli dělat něco co vám nejde. další rozdíl je, že v jedničkách je na náhodě, za kolik se hýbnete, když to slovo uhodnete (je to v závorce za slovem), kdežto ve dvojkách si předem vybíráte za kolik se pohnete a podle toho si vezmete kartičku. Do dvojky také nedali pravidla Rým a Řetěz, která byla v jedničce a pozměnili získávání bodů když hádají všichni(v jedničkách kdo uhodne, získá 6 bodů, ve dvojkách získá ten , kdo uhodne 4 body a předvádějící tým 2 body) a to je dobře protože v těch jedničkách to mohl někdo prohrát i jen na tom že mu třikrát přišlo předvádění pro všechny a neměl z toho žádné body... Inu to je asi vše :-)

reagovat Temi 19.3.2009 13:36  100%    +  -

No podle tý krabičky nahoře to vypadá, že jen upravili pravidla a dali nová slova - myslím tím ten rozdíl mezi 1 a 2. Taky je chci sehnat, syn se vrátil z hor, kde to hráli a nadchlo ho to

reagovat janette 18.3.2009 22:17  5%    +  -

Máme Activity 2, jedničkovou verzi neznám, ale dvojka je super!

reagovat Hannele 18.3.2009 22:02  12%    +  -

wiwizzy: A je tam o hodně víc kartiček.....je to pecka....

reagovat wiwizzy 18.3.2009 21:34  74%    +  -

Hannele: to je stejné, tam to bylo taky tak, ta dvojka bude asi jen technicky promakanější

reagovat Hannele 18.3.2009 21:16  12%    +  -

wiwizzy: No a co bylo v jedničce za druhy úkolů? Ve dvojce je pantomima, kreslení a mluvení.....

reagovat wiwizzy 18.3.2009 21:00  74%    +  -

Hannele: já právě hrávala za mých mladších let tu jedničku a plánuju teď nákup, tak jestli je to v něčem jiné...

reagovat Hannele 18.3.2009 20:48  12%    +  -

wiwizzy: A asi v množství karet....Ty znáš jedničku?

reagovat Hannele 18.3.2009 20:44  12%    +  -

wiwizzy: Myslím že žádný....asi jen v designu...jinak nevím...je fakt že jsem se setkala jen s dvojkou...

reagovat wiwizzy 18.3.2009 20:29  72%    +  -

Holky jaký je rozdíl mezi Activity 1 a 2?

reagovat Hannele 18.3.2009 11:31  12%    +  -

Nebo kamarád měl slovně vysvětlit světlík, ale nemohl si honem vzpomenout, co to přesně je, tak řekl : "Opak tmavíku".....dotyčná to samozřejmě uhádla....

reagovat Hannele 18.3.2009 11:29  12%    +  -

Někdy je super, když si vytáhneš něco, o čem slyšíš prvně v životě a máš to popsat (jakkoliv), jako já...v pondělí jsem si vytáhla že mám slovně popsat Oidipovský komplex....No a já netušila co to je (ač jsem dost sečtělá, fakt jsem o tom neslyšela)......Teď už to samozřejmě vím a myslím že si to budu pamatovat až do konce života..

reagovat Hannele 18.3.2009 11:27  12%    +  -

Yasmin.Hayatt: My jsme si taky upravili pravidla.....sice je to o něco složitější, ale o to větší sranda....

Hráli jsme naposledy v pondělí.......to byla sranda.....

reagovat Hannele 18.3.2009 11:25  12%    +  -

Lucie.83: No tak >>TADY<< jsem našla nejlevnější......Jinak nevím, možná někde v bazaru.....

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Aktivity....společenská hra
Diskusi založil(a): Hannele
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava
Přečtěte si