kosmetické kurzy

Ahojky všem,
chci se zeptat jestli někdo z vás chodil na nějaký kosmetický kurz?
Podělte se prosím jaké to bylo,kde mají kurzy dobré a kde zas nestojí za nic.
20.3.2009

Diskusi založil(a) 20.3.2009 roxi251

reagovat Jarunka 24.10.2013 21:13  1%    +  -

Já má dobré zkušenosti se školením od firmy, kde jsem si pořizovala stroje do studia, protože ke stroji přímo je hned školení i veškerý servis a hlavně případná podpora, když je třeba se na cokoliv doptat. Nejsou to tedy klasické školení vizážistika a tak, ale pokud chcete rozšiřovat svoje služby a pořídit do studia třeba Vacupres na lifting jako já, tak zkuste vyhledat studio Body Factory.

reagovat Danca14 11.6.2012 14:56  5%    +  -

Ahoj, dělal někdo v Brně kosmetický kurz ? Jestli ano tak prosím kde? díky :)

reagovat Silvie21 28.4.2010 14:14  18%    +  -

Ahojky, já jsem si v roce 2005 dělala kurz kosmetiky u MAVA (www.mavo.eu),super přátelská atmosféra a naučily hodně

Kdyby vás zajímali kurzy vizážistiky a líčení, mrkněte na mmojí diskuzi
zde mám tam různé odkazy na kurzy a i kurzy které pořádám já

reagovat Bizky 4.9.2009 10:55  5%    +  -

Sháním ějakej dobrej kurz kosmetiky v Praze,ale jelikož nemám zatím na žádnej jakoukoli recenzi,tak se zkouším ptát tady.
Holky nemáte někdo dobré zkušenosti?

reagovat luckashead 13.5.2009 20:05  5%    +  -

Já mám rekvalifikační kurz na SŠOS Jihlava (ul. Karolíny Světlé), můžu opravdu doporučit, byly jsme v normální třídě s učenkama, hodně jsme od nich mohli odkoukat a mistrová se nám opravdu věnovala. Ale upozorňuju, že dohodnout si s nimi nějaký kurz je trochu o nervy- hóóódně byrokracie.

reagovat Lili5 27.4.2009 11:22  12%    +  -

Magdinka:
Na www.avs.cz, ale nenajdeš kuzr kosmetiky, ale jen líčení atd....tak na to bacha.

reagovat Orionka73 12.4.2009 11:13  18%    +  -

Ahojky taky bych si chtěla udělat nějaký kosmetický kurz,hodně se zajímám o věci co se týká kosmetiky a vizáže ,pořídila jsem si žehličku a chtěla bych si proto udělat nějaký kurz ,máte holky nějakou zkušenost byl někdo na nějakým??a kde bych měla hledat??myslím abych nenaletěla a opravdu se něco naučila

reagovat roxi251 26.3.2009 18:24  5%    +  -

tak jsem se rozhodla,že na něj asi pujdu na prahu 3 jsou tam 3 kosmetičky a učí to individuálně,vždycky jedna učí jednoho max 2 lidi....tak to snad bude ok.
jinak už jsem byla na kurzu kadeřnickym a musím říct,že to nestálo absolutně za nic!!
měli jsme teda i špatnou mistrovou,mluvila s polskym akcentem,takže jí nešlo skoro rozumět a ještě si místo učení s náma vždy raději pěkně poklábosila....

reagovat Kleopatra 25.3.2009 22:59  36%    +  -

ahoj holky, přispěji se svojí troškou... drahé kurzy jsou skvělé, je tam hromada informací a často i něco hodnotného... na druhou stranu samy zvažte, jestli pro vás v počátku tolik informací nebude příliš... já bych spíš volila postupnou cestu. Začít s levnějším základním kurzem a na něj navazovat. Stejně to, co nejvíc potřebujete, jsou zkušenosti

reagovat kartstix 22.3.2009 13:04  75%    +  -

ahojky já bych mela zájem si udelat kurzík ale nevím u koho?

reagovat Magdinka 21.3.2009 22:10  11%    +  -

http://www.avs.cz/ tohle jsem myslela

reagovat 21% 21.3.2009 21:29  1%    +  -

Magdinka: kosmeticka ale neni vizážistka

reagovat Magdinka 21.3.2009 20:47  11%    +  -

21% : prošvihla jsem termíny kurzů u asociace kosmetiček atd takže čekám až budou mít další termíny

reagovat 21% 21.3.2009 19:08  1%    +  -

Maginka: a co jsi proto udělala? Můžeme si sjednat schůzku a probrat tvoje možnosti. Co ty na to?

reagovat 21% 21.3.2009 19:06  1%    +  -

Nám ho dělá firma zdarma. S profi školitelkou a certifikátem. Je mezinárodně uznávaný profík. Díky firmě jí máme jen pro sebe, jinak osobní konzultace za jednu hodinu si účtuje 1000kč.

reagovat Magdinka 20.3.2009 22:23  9%    +  -

Já chci na kurz líčení

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: kosmetické kurzy
Diskusi založil(a): roxi251
přispívání bez omezení
Nástěnka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si
Káva s máslem? Je zdravá, prospívá srdci a pomáhá hubnout To je šílené! Vizážista utratil 3,3 milionu za 50 plastik, aby vypadal jako Kim Kardashian Drobné dárky na poslední chvíli si zhotovíte sami doma ? a za pár korun Skvělé vánočky krok za krokem Přítel si nechal narůst fousy a já je nesnáším! Vyzkoušejte skvělé vánoční recepty Jamieho Olivera! 10 tipů pro vánoční stůl Změnit zdraví budoucích generací? Řešením je nutriční programování 11 nejlepších filmů s vánoční atmosférou! Nepečené dobroty na poslední chvíli

Mladá Fronta a.s. Mladá Fronta a.s.

Copyright 1999-2014 Mladá fronta a.s. Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu autora či redakce zakázáno.