kosmetické kurzy

Ahojky všem,
chci se zeptat jestli někdo z vás chodil na nějaký kosmetický kurz?
Podělte se prosím jaké to bylo,kde mají kurzy dobré a kde zas nestojí za nic.
20.3.2009

Diskusi založil(a) 20.3.2009 roxi251

reagovat Jarunka 24.10.2013 21:13  1%    +  -

Já má dobré zkušenosti se školením od firmy, kde jsem si pořizovala stroje do studia, protože ke stroji přímo je hned školení i veškerý servis a hlavně případná podpora, když je třeba se na cokoliv doptat. Nejsou to tedy klasické školení vizážistika a tak, ale pokud chcete rozšiřovat svoje služby a pořídit do studia třeba Vacupres na lifting jako já, tak zkuste vyhledat studio Body Factory.

reagovat Danca14 11.6.2012 14:56  5%    +  -

Ahoj, dělal někdo v Brně kosmetický kurz ? Jestli ano tak prosím kde? díky :)

reagovat Silvie21 28.4.2010 14:14  18%    +  -

Ahojky, já jsem si v roce 2005 dělala kurz kosmetiky u MAVA (www.mavo.eu),super přátelská atmosféra a naučily hodně

Kdyby vás zajímali kurzy vizážistiky a líčení, mrkněte na mmojí diskuzi
zde mám tam různé odkazy na kurzy a i kurzy které pořádám já

reagovat Bizky 4.9.2009 10:55  5%    +  -

Sháním ějakej dobrej kurz kosmetiky v Praze,ale jelikož nemám zatím na žádnej jakoukoli recenzi,tak se zkouším ptát tady.
Holky nemáte někdo dobré zkušenosti?

reagovat luckashead 13.5.2009 20:05  5%    +  -

Já mám rekvalifikační kurz na SŠOS Jihlava (ul. Karolíny Světlé), můžu opravdu doporučit, byly jsme v normální třídě s učenkama, hodně jsme od nich mohli odkoukat a mistrová se nám opravdu věnovala. Ale upozorňuju, že dohodnout si s nimi nějaký kurz je trochu o nervy- hóóódně byrokracie.

reagovat Lili5 27.4.2009 11:22  12%    +  -

Magdinka:
Na www.avs.cz, ale nenajdeš kuzr kosmetiky, ale jen líčení atd....tak na to bacha.

reagovat Orionka73 12.4.2009 11:13  18%    +  -

Ahojky taky bych si chtěla udělat nějaký kosmetický kurz,hodně se zajímám o věci co se týká kosmetiky a vizáže ,pořídila jsem si žehličku a chtěla bych si proto udělat nějaký kurz ,máte holky nějakou zkušenost byl někdo na nějakým??a kde bych měla hledat??myslím abych nenaletěla a opravdu se něco naučila

reagovat roxi251 26.3.2009 18:24  5%    +  -

tak jsem se rozhodla,že na něj asi pujdu na prahu 3 jsou tam 3 kosmetičky a učí to individuálně,vždycky jedna učí jednoho max 2 lidi....tak to snad bude ok.
jinak už jsem byla na kurzu kadeřnickym a musím říct,že to nestálo absolutně za nic!!
měli jsme teda i špatnou mistrovou,mluvila s polskym akcentem,takže jí nešlo skoro rozumět a ještě si místo učení s náma vždy raději pěkně poklábosila....

reagovat Kleopatra 25.3.2009 22:59  36%    +  -

ahoj holky, přispěji se svojí troškou... drahé kurzy jsou skvělé, je tam hromada informací a často i něco hodnotného... na druhou stranu samy zvažte, jestli pro vás v počátku tolik informací nebude příliš... já bych spíš volila postupnou cestu. Začít s levnějším základním kurzem a na něj navazovat. Stejně to, co nejvíc potřebujete, jsou zkušenosti

reagovat kartstix 22.3.2009 13:04  75%    +  -

ahojky já bych mela zájem si udelat kurzík ale nevím u koho?

reagovat Magdinka 21.3.2009 22:10  11%    +  -

http://www.avs.cz/ tohle jsem myslela

reagovat 21% 21.3.2009 21:29  1%    +  -

Magdinka: kosmeticka ale neni vizážistka

reagovat Magdinka 21.3.2009 20:47  11%    +  -

21% : prošvihla jsem termíny kurzů u asociace kosmetiček atd takže čekám až budou mít další termíny

reagovat 21% 21.3.2009 19:08  1%    +  -

Maginka: a co jsi proto udělala? Můžeme si sjednat schůzku a probrat tvoje možnosti. Co ty na to?

reagovat 21% 21.3.2009 19:06  1%    +  -

Nám ho dělá firma zdarma. S profi školitelkou a certifikátem. Je mezinárodně uznávaný profík. Díky firmě jí máme jen pro sebe, jinak osobní konzultace za jednu hodinu si účtuje 1000kč.

reagovat Magdinka 20.3.2009 22:23  9%    +  -

Já chci na kurz líčení

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: kosmetické kurzy
Diskusi založil(a): roxi251
přispívání bez omezení
Nástěnka - Stát se členem
Členové diskuse - Členové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Kosmetika
Přečtěte si
Hvězdné krásky, které jsou odolné vůči zákeřnému času! Japonec vydal velmi originální kuchařku: ?Vaříme s kondomem?! 7 rad, jak se nezbláznit z práce Jaký otec, takový manžel? TOP 6 nejstylovějších žen ze světa sportu! Češi jsou stále největšími konzumenty piva Clintonovi mají vnučku 20 nevěrných celebrit! Kdo koho podvedl? Tchán vyhrožoval na svatbě Clooneymu, že musí ihned zplodit dítě Narození dítěte: Problémový vztah nezlepší, spíše naopak

Mladá Fronta a.s. Mladá Fronta a.s.

Copyright 1999-2014 Mladá fronta a.s. Publikování nebo další šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu autora či redakce zakázáno.