Účetní program POHODA

Manžílek začal podnikat a pořídil si účetní prohram pohodu. Najde se zde někdo kdo ho také používá a případně by mohl poradit?
26.3.2009

Diskusi založil(a) 26.3.2009 drndisek

reagovat mandarinka1 22.9.2012 15:15  9%    +  -

Dobrý den, prosím o radu - používám účetní systém Pohoda. Ve skladech jsem u jednoho produktu zjistila, že ve výpisu produktů u tohoto produktu ukazuje stav skladu 3 ks, ale v pohybech tohoto produktu je stav skladu 1ks. 1ks je správně, ten odpovídá. Proč ale ve výpisu produktů se zobrazují 3ks? Jde to nějak zaktualizovat, aby se to opravilo na správný počet?

reagovat Lucianna7 1.12.2009 22:00  28%    +  -

Holky, našla jsem, že když si kliknu na konkrétní firmu v adresáři, objeví se mi dole záložky a mezi nimi i možnost zadat číslo účtu. Tak hlavně, že vím aspoň nějakou cestu.

reagovat dafina 1.12.2009 12:29  5%    +  -

Stefi: jj asi v rámci nějaké aktualizace, ale je to škoda

reagovat Stefi 1.12.2009 10:03  47%    +  -

dafina: ale dřív to šlo ukládat hezky přes adresář ,nevím proč to takhle vyrušili ,taky jsem si toho všimla,že v adresáři je to políčko jen pro čtení.

reagovat dafina 1.12.2009 8:25  5%    +  -

Lucianna7: Ahojky, já adresy nevkládám přes adresář, ale ve fakturách. Zapíši novou fakturu a do pole dodavatel/odběratel napíši adresu i s číslem účtu. Když fakturu ukládám, nabídne mi program, jestli chci, aby se adresa uložila do adresáře, zmáčknu OK a mám ji v adresáři i s číslem účtu.

reagovat Lucianna7 30.11.2009 19:33  30%    +  -

Tak už jdu s prvním dotazem.
Nastavila jsem si DE. Myslím¨, že tohle je celkem v pohodě. Ale když jsem chtěla začít zapisovat faktury(musím tam nacpat celých 11 měsíců zpětně), nejde mi v adresáři psát číslo účtu dodavatele. Jak a kde se to, prosím, nastavuje? Děkuju moc. Lucka

reagovat dafina 24.11.2009 21:26  5%    +  -

Lucianna7: Ahojky, tak držím palce, ale určitě to zvládneš

reagovat Lucianna7 24.11.2009 11:36  31%    +  -

Ahoj dámy z Dámy.
Včera jsem aktivovala Pohodu Lite. A od tohoto týdne do začátku prosince do ní musím nacpat manželovu DE. Normálně jsem to dřív dělala jen v excelových tabulkách, ale on je od prosince plátce DPH, tak jsem si řekla o program.
V pohodě jsem dělala jen ve školní verzi při dálkovém studiu OA, takže s ní moc neumím, ale umím s ní nejvíc z nabízených programů. Tak jsem si vzala ji.

reagovat dafina 4.5.2009 7:19  20%    +  -

drndisek: Pohoda je docela jednoduchý program.

reagovat drndisek 3.5.2009 19:51  7%    +  -

dafina: jé tak to je super. Naštěstí jsme 1 čtvrtletí zvládly v pohodě. Ještě jsme si to nechali skontrolovat a bylo to OK. Není to zas tak složité. Měla jsem z toho větší strach

reagovat dafina 30.4.2009 13:22  20%    +  -

Ahojky, taky pracuji v Pohodě, jak pro účetnictví, tak pro daňovou evidenci

reagovat drndisek 30.3.2009 8:59  8%    +  -

Díky moc děvčátka budu v ní dělat nyní DPH za 1 čtvrtletí a musím tam hodit ještě daň. přiznání za loňský rok. Takže určitě se něco vyvrbí.

reagovat mahel 27.3.2009 19:06  98%    +  -

já v Pohodě dělám cca 3 roky , co potřebuješ vědět?POkud budu vědět já, tak poradím.

reagovat civavicka 27.3.2009 16:46  53%    +  -

Ja delala ve skole se skolni verzi - nema jen nektere funkce. Je prehledna a zvladnes to..

reagovat pešimi 27.3.2009 16:37  66%    +  -

ahoj,ja ho pouzivala v praci, ale jsem uz rok na materske a uz se mi to nejak vytratilo, ale je snadna a prehledna

reagovat dafnie 27.3.2009 13:41  42%    +  -

Ahojky!
Mé kolegyně z práce tento program používají, zeptám se zda pomůžou s radami.

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Účetní program POHODA
Diskusi založil(a): drndisek
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Domov a bydlení -> Peníze
Přečtěte si
Bílá magie vás může ochránit! Rituály, které fungují S tebou mě baví svět: Co se stalo s dětmi z komedie tisíciletí? RADKA (37): Tchyně mě pořád srovnává s manželovou ex Creative World ? místo pro oslavy, tvorbu, dobré jídlo a zážitky každý den Cukr, citron, majonéza: Co určitě nepatří na váš obličej? Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru? IRENA (44): Moje matka mi neustále mluví do života Máte problémy se štítnou žlázou? S těmito příznaky jděte k doktorovi Bronzer je hitem jara a léta: Jak ho správně používat a vypadat skvěle?