Puberta aneb kdo z koho?

Mám doma dva puberťáky 13 let a 16,5 let kluky. Ten mladší je ZATÍM relativně v pohodě, ale ten starší to je fičák. Někdy si říkám, že jeho pubertu přežije se zdravým rozumem jen jeden z nás a mám dojem, že já to nebudu. Na všechno jen hudrá, věčně je nasupenej a uraženej. Někdy už vážně nevím, jak s ním dál? Ptát se ho na něco typu kam jdeš, co to máš na sobě, kdy se vrátíš, s kým chodíš, co škola apod je absolutně nemyslitelné. A to ještě před nedávnem mě hubičkoval, když jsem někam šla...... Prožíváte něco podobného, nebo už jste to prožili? Podělte se o zkušenosti :-)
29.4.2009

Diskusi založil(a) 29.4.2009 dafina

Nemáte právo pročítat diskusi. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Puberta aneb kdo z koho?
Diskusi založil(a): dafina
přispívání i ctení jen pro vybrané
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti
Přečtěte si
Jak poznám, že mě miluje? Blíženci vám to řeknou, Býci se vás budou dotýkat Jarní probouzení: Co kvete v březnu? ŽANETA (47): Topím se v dluzích, partner o tom neví Pravda o mléce: Je zdraví prospěšné, nebo ne? Lidmila Daňková: Přežila Terezín, 13 spolužáků bylo zabito Jarní Festival Evolution zklidní vaši mysl a potěší všechny smysly Jiří Hrzán: Milovníkovi žen věštila osud a smrt Helena Růžičková Velikonoční mazanec netradičně: Zkuste bramborový, z domácí pekárny nebo bezlepkový Vysejte velikonoční osení, teď je nejvyšší čas Povislá kůže v obličeji: Pomůžou masáž, vitamín E i vajíčka