Puberta aneb kdo z koho?

Mám doma dva puberťáky 13 let a 16,5 let kluky. Ten mladší je ZATÍM relativně v pohodě, ale ten starší to je fičák. Někdy si říkám, že jeho pubertu přežije se zdravým rozumem jen jeden z nás a mám dojem, že já to nebudu. Na všechno jen hudrá, věčně je nasupenej a uraženej. Někdy už vážně nevím, jak s ním dál? Ptát se ho na něco typu kam jdeš, co to máš na sobě, kdy se vrátíš, s kým chodíš, co škola apod je absolutně nemyslitelné. A to ještě před nedávnem mě hubičkoval, když jsem někam šla...... Prožíváte něco podobného, nebo už jste to prožili? Podělte se o zkušenosti :-)
29.4.2009

Diskusi založil(a) 29.4.2009 dafina

Nemáte právo pročítat diskusi. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Puberta aneb kdo z koho?
Diskusi založil(a): dafina
přispívání i ctení jen pro vybrané
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti
Přečtěte si
Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete! Seriál Ulice: Gábina na koberečku a lekce pro Miloše Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet Ženy prozradily: Jaké nevšední pomůcky jsme použily místo vibrátoru? Kuchyňské trendy pro rok 2018. Podívejte se, co právě letí Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika Ovesné vločky k snídani i k večeři: Lívance, placičky či pomazánka Jak správně udržovat a čistit plovoucí podlahu Nevěra ano, či ne? Tyto věci by vás možná nenapadly Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle