Dětský tábor Radíkov

Najde se tu někdo kdo v letech 1989 a 1992 byl na dětském táboře v Radíkově?
Pojďte zavzpomínat
15.5.2009

Diskusi založil(a) 15.5.2009 Alenka.F

Hymna

1.Náš tábor u věže leží,
lesní můž les kolem střeží,
počasí jak trička střídá,
ale to pěkné si hlídá

RE:
Tulák jsem, světem se toulám
Radíkov, v srdci jen mám,
ale až domů se vrátím, to bude slávy
lidičky zlatý

2.Máme tu tisíce cílů
dvě ruce přidáme k dílu
tábor si postavíme
pak to všechno oslavíme

RE:
Tulák jsem ....

3.Máme tu tisíce cílů
ve znaku kopretinu
kondoři jsou na nás krátcí
necouvnem nikdy zpátky

RE:
Tulák jsem ....

na na na nananana .....

Alenka.F 17.5.2009 20:23

reagovat preslicka 6.7.2011 8:33  5%    +  -

Zdravím,tak z té hymny jsem teda fakt "hotová" :-) celou jsem si ji zanotovala!Včera jsme byli v ZOO a tak jsem si říkala, jestli ten tábor ještě funguje:-). Já tam byla "kolego" gopy74 také v roce 87 s polákama a pak ještě jednou.Bylo to tam moc super.

reagovat gopy74 26.2.2010 2:15  5%    +  -

ahoj, já tam byl v roce 1987 ještě se skupinou s polska.Takový mezinárodní tábor. Měl jsem tam i první velkou lásku tak vzpomínám moc rád.Snažím se jí nějak najít na polských servrech ale nedaří se. Snad mi to jednou vyjde.

reagovat bonini 17.5.2009 21:11  100%    +  -

Alenka.F: to on si tak nepamatuje, protože byl vždy na několika táborech za jedny prázdniny.
Právě, bylo nádherně tak byla škoda být u baráku. Zahrada počká.

reagovat Alenka.F 17.5.2009 20:57  29%    +  -

bonini: dneska bylo nádherně na výlet, my ale museli na nákup, takže celé dopoledne jsme byli v různých marketech, a odpoledne jsme jeli na zahrádku a grilovali.
No já právě byla podruhé na tom táboře někdy v roce 1992 + - 1rok a vím že to bylo někdy asi začátkem července

reagovat bonini 17.5.2009 20:45  100%    +  -

Alenka.F: byl tam několikrát můj přítel. Snad někdy začátkem 9O-tých let, ale přesné datum si nepamatuje.
Byli jsme dnes na výletě u Kartouzky, chtěli jsme jít k Radíkovu, ale nakonec jsme tam nešli.

reagovat Alenka.F 17.5.2009 20:40  29%    +  -

bonini: jo to jo, a ty jsi byla taky na tom táboře, nebo jen manžel?
A kdy tam byl, jestli si to ještě pamatuje?

reagovat bonini 17.5.2009 20:38  100%    +  -

Alenka.F: :) tak to je dobré, no člověk si někdy vzpomene na různé věci

reagovat Alenka.F 17.5.2009 20:37  29%    +  -

bonini: nO JÁ JSEM TEĎ NASTOUPILA DO PRÁCE A U STROJE JAK TO TAM HUČÍ A DĚLÁM POŘÁD TO STEJNÉ, TAK JSEM SI ZAČLA V DUCHU ZPÍVAT RŮZNÉ PÍSNIČKY, TAK MĚ PADLA NA MYSL I TATO HYMNA A KUPODIVU JSEM SI VZPOMĚLA NA CELOU

reagovat bonini 17.5.2009 20:33  100%    +  -

Alenka.F: tak to jsi dobrá, že si to pamatuješ. Můj chlap si nemohl vzpomenout :)

reagovat Alenka.F 17.5.2009 20:16  29%    +  -

bonini: ahojky jj začíná

reagovat bonini 16.5.2009 22:00  100%    +  -

Alenka.F: Ahoj :) Začínala slovy náš tábor u věže leží?

reagovat Alenka.F 15.5.2009 23:35  34%    +  -

ahojky všem, byl někdo z vás na tomto táboře? Jsem si teď vzpoměla i na "Radíkovskou hymnu"

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Dětský tábor Radíkov
Diskusi založil(a): Alenka.F
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava
Přečtěte si
Olga Havlová: První dáma v džínách a s cigaretou Barva očí prozradí váš charakter. Co říká o vás? 5 jednoduchých rychlých večeří pro každý den Nutíte se jíst 2x denně, abyste zhubla? Už nemusíte! Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete! Seriál Ulice: Gábina na koberečku a lekce pro Miloše Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet Ženy prozradily: Jaké nevšední pomůcky jsme použily místo vibrátoru? Kuchyňské trendy pro rok 2018. Podívejte se, co právě letí Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika