NAKUPOVAT VE STÁNCÍCH U VIETNAMCŮ?

Myslíte si ,že děláme dobře když nakupujeme například pro malé děti
nekvalitni boty atd?

21.5.2009

Diskusi založil(a) 21.5.2009 B.li.duš

reagovat pepesk 22.4.2013 17:55  100%    +  -

Já jdu zítra nakupovat letní oblečení,ale co sem koupila rifle,už byly 5x prané a stále jako nové

reagovat pepesk 12.12.2009 19:36  100%    +  -

Hezký večer všem

reagovat calimeroo 22.9.2009 19:39  82%    +  -

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=242744
nakoukněte,nové věcičky pro vaše dětičky

reagovat Vikoušek 10.8.2009 20:58  81%    +  -

Sanve: pravdu máš

reagovat li.duš 8.8.2009 19:44  100%    +  -

Sanve: NAPROSTO SOUHLASÍM

reagovat Sanve 8.8.2009 13:55  10%    +  -

Pro malé děti je nejlepší kupovat boty v lékarně..sice jsou dražší, ale zaručí vám, že vaše dítě bude mít nožky v pořádku.

reagovat vitrik 3.8.2009 15:21  54%    +  -

sonja: já mám špatnou zkušenost s obuví DEICHMANN :-( Už si tam nekoupím nic. S Baťou zatím mám dobré, nakupuju tam ráda dětem, možná jsem měla štěstí, když čtu co píšete :-) Ale malá měla boty z Rakouska BARBIE a cenově cca. 1400,- Kč a po měsíci nošení jen do města/školy se rozpadla podrážka. reklamaci nám neuznaná, že obuv byla nevhodně použitá, tak tedy nevím :-( Když v těch botech chodila jenom po chodníku, neokapala je, nic :-(

reagovat Mishicka 9.6.2009 13:07  13%    +  -

ahojky,
prodám oblečení na holčičku vše z CaA, vel. 116 - 128 a boty od vel. 124 koukněte na fotky:)http://michelleurbi.rajce.idnes.cz/

reagovat snehurka 4.6.2009 14:43  1%    +  -

s: chyba

reagovat s 4.6.2009 14:43  1%    +  -

Dracek123: Tak Geox jsem povazovala za kvalitni drahe boty.Jedny zdedila po bratrankovi a prisli mi dobre.Valeverde to maji snad v lekarne jako zdravotni obuv,moc mi to nerika.Mame 3 tety a dve babicky,vanoce-velikonoce-narozeniny davaji boty nebo obleceni,ja vetsinou dokupuji jen spodni pradlo,teplaky,pyzama,baletni obleceni.

reagovat Dracek123 4.6.2009 14:41  62%    +  -

snehurka: my byli tento vikend v miramare , ale zmokli jsme.

reagovat Dracek123 4.6.2009 14:40  58%    +  -

snehurka: ano i tady pod na skype muj je lenkaor

reagovat snehurka 4.6.2009 14:39  5%    +  -

Dracek123: Vetsina lidi si koupi,co vidi v reklame...ale nikdo nerozhoduje,ze to z reklamy je lepsi,jen ta firma se rozhodla investovat do reklamy.Uz vidim komisi,ktera vybira,co je kvalitni a na co muzou delat reklamu.az si zaplati vysilaci cas Vietnamci,budou chodit vsichni k nim.(tady na jihu uz tam kupuji skoro vsichni).mate tam taky oviesse?

reagovat Dracek123 4.6.2009 14:38  58%    +  -

snehurka: 3 roky ja ji kupovala geox kozacky a za chvili mi to odrela a tez ta pata nedrzi , ale videla jsem od valle verde fakt krasne.

reagovat snehurka 4.6.2009 14:34  5%    +  -

Dracek123: presne.Platis jen jmeno..a kvalita je horsi nez u vietnamcu.Dostala od tety kozacky za 70 a jsou seslapane,vubec nedrzi nohu v kotniku.I na trhu jsem videla lepsi veci.Jak mas starou hpolcicku?Ja 6 a kluka 4.

reagovat Dracek123 4.6.2009 13:23  58%    +  -

snehurka: tak to souhlasim ty boty bych nikdy nekoupila to uz je spise jen o tom jak nalakat ditko, aby melo botky barbi.To u me neni bota. (mam namysli strukturove) Nelibi se mi ani pouzity material...

reagovat snehurka 3.6.2009 18:58  5%    +  -

Dracek123: Take mi neprijdou moc kvalitni Lelli Kelli nebo Barbie,na vlozce bylo napsane prava kuze,ale po vyprani se rozcupovala,nejaka plst nebo co.

reagovat Dracek123 3.6.2009 9:46  58%    +  -

snehurka: no ono to je se vsim stejne, co mam boty treba od blumarine tak ty se opravdu ani nepohnuly jsou neznicitelne, ale chicco to se mi pred chvili rozpadlo v rukou.Zrovna fotim boty na prodej a chtela jsem zapnout uzaver ktery my zustal v ruce. Balducci jsou strukturove a desingem opravdu na vysoke urovni se zirafou se srovnat nedaji. A souhlasim s tebou protoze nejen boty jsou opravdu delane na jdnu sezonu .

reagovat snehurka 2.6.2009 15:31  5%    +  -

Dracek123: Vzdyt se rikalo,ze italsky boty nic nevydrzi.Jenze kdyz jsme v Italii,tak moc na vyber nemame.asi jsou delany na 1 sezonu,pak se zmeni moda a boty vyhodi,nekdy i driv.

reagovat Dracek123 2.6.2009 14:17  61%    +  -

snehurka: my jsme ted v miramare takze jsme neodoli valle verde. Dneska mi snimi radila ve fiabilandii na klouzackach a ta guma na patach se totalne ojela

reagovat sonja 2.6.2009 9:07  100%    +  -

Tokamak: jsem říkal omotat nohy hadrama,jak ve středověku- mám Kožařskou průmyslovku -BATOVU SKOLU, vím o čem mluvím

reagovat Tokamak 2.6.2009 9:06  100%    +  -

sonja: Anebo rovnou chodit naboso..

reagovat sonja 2.6.2009 9:05  100%    +  -

Já jen ,aby jste videly jak opravovat boty

reagovat Tokamak 2.6.2009 9:04  100%    +  -

Chudák Bata se musí obracet v hrobě.. dřív to byla značka kvality a ted..

reagovat sonja 2.6.2009 8:59  100%    +  -

lenullka: bohužel je to realita všedního dne

reagovat lenullka 2.6.2009 8:57  100%    +  -

sonja:

reagovat sonja 2.6.2009 8:56  100%    +  -

Dimsy: mě tam opravili boty tak, že je zalepili a pak mi jen tam mezi řečí řekli, že vteřinovým lepidlem jsem si to mohla udělat sama .... NO COMENT

reagovat Dimsy 2.6.2009 8:35  100%    +  -

Taky mám s Baťou špatné zkušenosti. Dcera si tam koupila letní botky zavazovací na kožené pásky. Hned první den, co je měla na nohách se ji pásek utrhl a tak šla reklamovat. Pásek ji přišili. No přišili, přilátali úplně jinou barvou nitě, než byly ty boty. Řekla jim, že si z ní asi dělají srandu a hned raklamovala znovu. Asi za tři měsíce neustálého reklamování ji vrátili peníze. Já jsem si tam koupila boty, které pouští barvu na patách. Jenže jsem někde potratila účtenku.

reagovat sonja 2.6.2009 8:25  100%    +  -

HOlky já jsem z Batova Zlína a máte pravdu BATA je tady nejhorsi značka- nekvalitní boty- reklamace nevyrizují a jsou s nima problémy, prodejny máme dvě jedna horší než druhá
Chudák BATA to dopracoval

reagovat Tokamak 2.6.2009 8:05  100%    +  -

Jaaniinaa: Jo.. na Batu tu koukám opravdu není moc chvály.. ale co člověk nadělá s blbýma zkušenostma.. :-/ Jsem si jako říkala, že tak velká společnost, jako je Bata se k reklamacím bude stavět ferově a ouha.. po měsíci, kdy botky ležely kdo ví kde mi řekli, že to není reklamovatelná vada.. to jsme se vážně pobavili.. :-) No.. ale byli ochotní, zadarmo nám přišili suchej zip, co se tam na nich odlepil.. ale že se v botech už nedá chodit je moc nezajímalo..

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: NAKUPOVAT VE STÁNCÍCH U VIETNAMCŮ?
Diskusi založil(a): B.li.duš
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti
Přečtěte si
Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika Ovesné vločky k snídani i k večeři: Lívance, placičky či pomazánka Jak správně udržovat a čistit plovoucí podlahu Nevěra ano, či ne? Tyto věci by vás možná nenapadly Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle Chcete mít nejkrásnější muškáty v okolí? Vypěstujte si je ze semínek Jste pořád unavená? Odblokujte si čakry a zase budete fit Knihovnice Eva Drahošová: Jaká by byla jako první dáma? Dokonalá postava už za měsíc? Tyto cviky fungují! Slavné ženy a jejich záliby: Čím se krásky baví ve volném čase?