Posilněte si svoji vůli - co chci to dokážu

Tak takhle se jmenuje kniha, kterou jsem si dnes přinesla domů, protože vůle není zrovna moje nejsilnější stránka. A co vy a vaše pevná vůle?
22.5.2009

Diskusi založil(a) 22.5.2009 Fantina

reagovat domácíbuchtička 27.2.2017 16:07  40%    +  -

Čím víc mě bolí nohy, tím víc už skoro nevycházím, odpoledne polehávám, a to mi pevná vůle moc chybí. Tako jako diabetička mám chutě na sladké, hlavně večer. Co já se s tím natrápím!!!

reagovat zuzak 6.10.2009 21:10  88%    +  -

ahoj všem- já myslím, že to platí: Posilněte si svoji vůli - co chci to dokážu ;-)....chce to jen chtít!

reagovat Fantina 26.5.2009 10:03  16%    +  -

No já jsem na tom podobně..... asi jsem lenoch lenivej

reagovat Ifet 26.5.2009 8:54  5%    +  -

Hermina: Někdy si myslím, že jsem prostě moc pohodlná:) nejradši bych měla všechno hned, ale to jaksi v normálním životě většinou nejde Mám to asi po mamce.Vždycky muselo být všechno, co nejdřív a nejlíp. Teď jsem si třeba udělala harmonogram na učení na zkoušky a taky ho moc nedodržuju:/ Učím se až když se mi chce..ještěže mi to do tý hlavy celkem rychle leze, jinak bych s tímhle přístupem asi brzo skončila

reagovat Hermina 26.5.2009 7:35  33%    +  -

Ifet: zdravim ... "poloviční vůle" (nádhernej výraz ) přímo souvisí se skrytým strachem z úspěchu ... paradoxně se ve svým životě často daleko víc bojíme toho, že se nám něco povede než že se nám to nepovede ... bojíme se toho, co bude dál, až se nám to povede ... jaký budou následky, co se v našem životě změní, jak se změní postoj našeho okolí vůči nám, atd. ... to je jeden z hlavních důvodů, proč dvě třetiny lidí se na svoje snažení vybodnou v půlce a nechaj ho navěky rozhrabaný, a polovina z tý zbejvající třetiny to zase donekonečna leští k "dokonalosti", protože to pořád "neni ještě hotový" ... je jenom pár lidí, který tenhle strach nemaj vůbec ... což jsou na druhou stranu povětšinou ryzí egoisti myslící jenom na sebe

takže vzhůru do toho ... strach je dobrá věc, protože nás upozorňuje na úskalí ... ale nesmí nás paralyzovat ... někdy je naprosto iracionální ... jde jenom o to, podívat se mu pod peřinu, uvědomit si a racionálně rozebrat, ČEHO se vlastně přesně bojíme ... většinou to je akorát Barbucha ... kterej, jak známo, zmizí, když se ho člověk bát přestane

reagovat Samantha 25.5.2009 22:51  100%    +  -

Sindulka: já bych chtěla do kosmu a pak studovat v bradavicích, ale myslím, že i když budu moooooooooooc chtít, že to nevyjde , ale bylo by to fajn

reagovat Sindulka 25.5.2009 18:29  54%    +  -

Fantina: Máš pravdu, optimistický pohled na svět je základ. Jestli vyrazíš do knihkupectví, tak tam určo na to Tajemství koukni a rovnou se připrav na to, že jak tím začneš listovat, nebudeš se moct od ní odtrhnout. Je skvělá, naladí tě na pozitivní myšlení a ze svých zkušeností musím říct, že všecho, co je tam napsaný, fakt funguje, když se to dělá důsledně

reagovat Kocko 25.5.2009 14:07  15%    +  -

Fantina: Pokud jen někdy tak je to na dobré cestě. Každý si potřebuje odpočinout a zalajdačit. Záleží na tom co chceš dokázat. Tyhle chytré knížky psali taky jenom lidi a na každého platí něco jiného. Nehledej recept v knížce ale v sobě. Začni sebevědomím. Řekni si: Jsem dobrá, zvládnu to! Nepodléhej lákadlům typu "když musíš tak musíš" řekni si já jsem lepší já nemusím.

reagovat Fantina 25.5.2009 12:53  15%    +  -

Vypadá to, že zase vyrazím do knihkupectví

reagovat Ifet 25.5.2009 12:21  5%    +  -

Fantina: To já taky neumím Jsem na sebe prostě moc hodná:D ale jak si to zakázat?:D Budu muset zkusit nějakou efektivní motivaci..

reagovat Ifet 25.5.2009 12:20  5%    +  -

Jéé..tak Miluj svůj život tu jsem dostala před pár lety, ale ještě jsme jí moc neprojela a to Tajemství..to má zase mamka,takže se do toho hned po zkouškách pustím:)Pokud je to teda ta stejná knížka,co myslím. Jinak takový to optimistický myšlení celkem zvládám:) Horší to má přítel..ten je občas takový pesimista, že bych ho nejradši nějakou tou knížkou majzla

reagovat Fantina 25.5.2009 11:55  15%    +  -

Sindulka: to je taky trochu o optimismu, když si budu říkat hmmm tohle se mi nepovede, to nezvládnu, to asi dopadne blbě - no tak to fakt asi nezvládnu a obráceně

reagovat Fantina 25.5.2009 11:54  15%    +  -

Kocko: já ale někdy nezvládnu být na sebe přísná....

reagovat Sindulka 25.5.2009 10:11  52%    +  -

Fantina: Dám ti tip na lepší knížku. Není to teda o pevné vůli, ale o tom, že co chceš, to dokážeš, že nic není nemožné. A opravdu to funguje. Knížka se jmenuje Tajemství a napsala ji Rhonda Byrne. A taky pokud jsi ještě nečetla Miluj svůj život - tady se taky dozvíš, jak zlepšit svůj život vlastním přičiněním. Máme to jenom v hlavě, když se zaměříme na to, že nám nic nevychází, tak se to opravdu stane, když ale věříme, že nic není problém, tak se dějí "malé zázraky"

reagovat Kocko 25.5.2009 9:29  15%    +  -

Fantina: Bez toho abych nějakou knížku četla si myslím že vůle je poslechnout sama sebe. U mě to tak funguje a jsem na sebe přísná.

reagovat Fantina 25.5.2009 9:22  15%    +  -

Ifet: Knížka mě trochu zklamala - jsem sice jen na začátku, ale upoutávka zněla, že tam budou příběhy lidí "bez vůle" co všechno dokázali, ale příběh lékárníka z minulého století mě moc nevzal a k návodům, jak na své vůli zapracovat jsem se ještě nedostala, zda tam vůbec jsou ...... Nevím, zda jsem nevyhodila 190,--Kč.

reagovat Fantina 25.5.2009 9:21  15%    +  -

jury: velmi pěkně řečeno, také to asi začnu používat

reagovat Fantina 25.5.2009 9:20  15%    +  -

Káťula: Tak to byl překlep - už jsem ho opravila, stane se ....

reagovat Káťula 25.5.2009 8:56  19%    +  -

Co to je svůle?

reagovat jury 25.5.2009 8:10  19%    +  -

řekla bych to tak : mám silně vyvinutou slabou vůli

reagovat Ifet 24.5.2009 23:31  5%    +  -

Moje vůle je poloviční Většinu věcí udělám do poloviny a pak konec Jestli ta knížka obsahuje něco chytrýho a poučnýho, co by pomohlo, tak si pro ní taky hned běžím

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Posilněte si svoji vůli - co chci to dokážu
Diskusi založil(a): Fantina
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Společnost -> Ženy a svět
Přečtěte si
Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete! Seriál Ulice: Gábina na koberečku a lekce pro Miloše Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet Ženy prozradily: Jaké nevšední pomůcky jsme použily místo vibrátoru? Kuchyňské trendy pro rok 2018. Podívejte se, co právě letí Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika Ovesné vločky k snídani i k večeři: Lívance, placičky či pomazánka Jak správně udržovat a čistit plovoucí podlahu Nevěra ano, či ne? Tyto věci by vás možná nenapadly Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle