GYNEKOLOGIE

Jak jste spokojené se svou gynekoložkou (gynekologem).
Nevíte o nějaké dobré gynekoložce v Praze?

Děkuji
23.5.2009

Diskusi založil(a) 23.5.2009 amalka03

reagovat Martina H. 26.9.2017 19:57  1%    +  -

Mám možná hloupý dotaz ale zkusim to ... Koupila jsem balení vitaminu(balení pro ženy a balení pro muže) co se stane když bych dozobala balení určené pro muže?? ... Jedná se o vitamíny na podporu těhotenství Fertility Blend pro PÁRY ...jsem v 7tt a tak balení po příteli zbyde

reagovat pelík 24.1.2012 20:11  5%    +  -

ahoj holky potrebuju poradit v praze dobreho nebo dobrou gynekolozku ktera nabira nove pacienty jelikoz moje gynekolozka je naprosta dementka co umi jen napsat antikoncepci diky moc

reagovat Anonym 30.7.2011 11:35  1%    +  -

Ahoj lidi mám problém, už asi 5 let používám antikoncepci lindinette 20, nevím jestli můžu být těhotná. Poslední prášek jsem měla 20.7. a první jsem si měla vzít po pauze až 28.7. jenže jsem si ho zapomněla vzít a 29.7. mi skončila menstruace a taky jsem měla nechráněný styk. Můžu být těhotná?

reagovat weruwendy 19.10.2010 11:43  5%    +  -

lenicka: btw tahle gynda je čerstvě přestěhovaná, není to o moc dál - u náměstí IP Pavlova. Adresu najdete na stránkách gynekologické ambulance.

reagovat aluse 26.3.2010 13:21  70%    +  -

jo do cgop klidne bez,s pani doktorkou jsem delala je skvela...

reagovat lenicka 25.3.2010 20:03  5%    +  -

ahoj, já chodím na gynekologické vyšetření do CGOP, je to v Praze při Karláku. pracují tam milí lidé s profesionálním přístupem.

reagovat kača 6.3.2010 23:58  1%    +  -

ahoj holky prosím poraďte jak změnit gynekologa? Já už k němu nechci chdit, je to nekulturní hovado. Je mi 31 let a nemám stáleého sex. přítele a každé tři měsíce si jdu pro antikoncepci a poslouchám kecy kdy jako hodlám založit rodinu, že by to "pak" nemuselo jít a že to jsou holt ty "nové moresy" nemít děti atd...už mě vážně S.E.R.E. Můžu jen tak přejít bez dokumentace k jinému doktorovi????

reagovat viann21 1.6.2009 8:44  30%    +  -

AnnaB.: já taky, nad tím placením valím oči

reagovat normenka 31.5.2009 17:23  100%    +  -

AnnaB.: souhlasím s tebou,jsem na tom uplně stejně

reagovat AnnaB. 31.5.2009 17:11  5%    +  -

Tak jsem se zaujetím dočetla vaše příspěvky a docela valím oči. U gynekologa jsem nikdy nic neplatila, ani v těhotenství. A to si myslím, že chodím k dobrému gynekologovi, je tady celkem vyhlášený, ale nikdy po mě žádné peníze nechtěl

reagovat angel...girl 31.5.2009 13:28  6%    +  -

nemakovapanenka: nemakovapanenka: Ahoj, zrovna přemýšlím o změně gynekologa v Plzni. Mohla bys mi prosím, prozradit zda ten tvůj ještě nabírá a kdo to je? Klidně do vzkazů.Děkuju.
Chodím k Bornovi. Sice jsme s péčí spokojená, ale 500.- si bere za každou klientku a dalších 1000.- když otěhotníš. Prý za "nadstandrtní péči". A navíc si platíš jednorázová zrcadla. Ale žádný nadstandart jsem proti jiným nezaznamenala. Jedna z jeho asistentek zamrzla chováním k pacientkám v totalitě a to dovede otrávit.

reagovat nemakovapanenka 30.5.2009 10:36  17%    +  -

Ahoj, já mám svého gynekologa v Plzni, je to vyhlášený doktor, strašně moc hodný a hlavně je to lékař na svém místě. Když jsem se tam před 6lety přihlásila, tak jsem dala dar v hodnotě 300kč- můžeš, ale nemusíš. Je to ale jen jednorázové, nikoliv každý rok. Když jsem byla těhotná, tak jsem měla vše zadarmo- fotky z ultrazvuku, natočené DVD, ultrazvuk mi pan doktor dělal pokoždé, když jsem přišla na prohlídku- říkal, že mu to pojišťovnaq sice nezaplatí, ale, že on má jistotu, že je vše v pořádku a určitě kvůli tomu neschudne. Ráda si za něco připlatím, ale platit 3000kč na začátku těhotenství mi přijde strašné. kamarádka chodí k tomuto doktorovi také a dar nezaplatila a měla tu samou péči jako já taky a platit za zrcátka nebo něco ostatního jsem u něho nezažila, vlastně jsem tam byla minulý týden a ani jsem neplatila 30kč.

reagovat Eva85 29.5.2009 11:45  61%    +  -

kenkinka: ahojky, podle toho co pises, tak mame stejneho doktora. Neni to nahodou J. Škuta?

reagovat domácíbuchtička 29.5.2009 11:38  91%    +  -

Stefi: Tak to se ráda přidám - u nás v Ostravě bere soukromník: 750 za vstup na rok, další 500/rok, 50/při každé prohlídce za zrcátko, 30 Kč za návštěvu.

Co myslíte, když mám nízký předčasný důchod, chodím tam často? NE je správně.

reagovat Stefi 28.5.2009 20:58  47%    +  -

tyweee: no je to vlastně úplatek nazvaný trochu vznešeněji -dar.

reagovat cecilka 27.5.2009 19:13  25%    +  -

tyweee: U nás keď je súkromník, tak môže mať zmluvu s poisťovňou a vlastne neplatíš.
Ja mám takto očnú- je súkromná, okrem laseroveho vyšetrenia na zelený zákal jej všetko ostatné preplatí poisťovňa. A darom sa tiež nebráni..

reagovat Jeessiiccaa 27.5.2009 12:46  57%    +  -

tyweee: nemas doktora nahodou v Praze americke ulici presne takto to mam splacenim i ja

reagovat tyweee 27.5.2009 11:04  57%    +  -

cecilka: neni na platbu,ale treba muj gynekolog to ma jako soukromou ambulanci s tim, ze mu prispivame jako darem, muze nam na to dat papir do dani, atd. Kdyz bych byla tehotna, tak se da castka najednou cca 3 tis. kc a nic vic me to kolem nestoji.
Osobne si radeji priplatim za ty zkusenosti predtim.

reagovat tyweee 27.5.2009 10:55  57%    +  -

Ahoj, mam gynekologa v Praze, je na doporuceni a nemuzu si stezovat. Stoji me KC 500.- rocni prohlidka a radeji ji dam tady, nez kdyz jsem chodila do nemocnice, ci k jedne MUDr., ktera nemela super povest. Tady jsem v dobrych rukach, dle meho.

reagovat Stefi 27.5.2009 10:52  42%    +  -

Evelina1: taky nějak nechápu ,za co platí ?? a myslím ,že jsou to docela horentní sumy .

reagovat cecilka 27.5.2009 8:21  25%    +  -

V Čechách je gynekológ už naplatbu?

reagovat Evelina1 26.5.2009 8:34  100%    +  -

Já se přidávám s údivem, že platíte takové částky Já mám také soukromého gynekologa (dnes je jich snad většina soukromých krom lékařů v nemocnici) a platím jen 30,- za zrcadlo a jsem nadmíru spokojená. Dříve když chtěl mít v ordinaci i ultrazvuk, tak byla veřejná sbírka, kdo chtěl přispět přispěl, kdo ne tak nemusel a za to koupil ultrazvuk. A představa když jsem měla špatné výsledky cytologie a chodila tam na stěry co 3 měsíce platit až 3000,- (jak tu někdo psal) no páni

reagovat normenka 25.5.2009 22:38  100%    +  -

ahoj holky já neplatím nic koukám tady jak blázen ty vado fakt jo a gyndař je vcelku myslím,že dobrej ,nemůžu si stěžovat

reagovat KPslunicko 25.5.2009 20:00  73%    +  -

taky se přidavam znamylekar mi pomohl a sehnala jsem fakt super gynekologa

reagovat Kačikulka 25.5.2009 19:18  43%    +  -

ja mam gynekolozku a jsem spokojena moc

reagovat Jeessiiccaa 25.5.2009 18:26  51%    +  -

lelnina: myslím si ze je to dulezite prece jenom tvuj nynejzi lekar bude vedet tvuj stav a vse co se ti provadelo.
Nekteri lekari jsi to od tveho minuleho lekare vyzadaji sami tu kartu

reagovat Jeessiiccaa 25.5.2009 18:24  51%    +  -

Dracek123: tak to stebou souhlasim ja sem se stim setkala v nemocnici kdyz jsem byla na nadstandartnim pokoji vsichni byly nejen laskavi ale odpovidaly na me dotazy ohledne zdravi uplne normalne kdyz jsem byla na klasik pokoji chovali se ke me jako kdybych byla naka onuce

reagovat sabi2006 25.5.2009 17:49  100%    +  -

lelnina: Lékaři by si jí měli poslat,alespoň u obvoďáků to tak je Ale někdo dělá drahoty....

reagovat lelnina 25.5.2009 16:59  1%    +  -

Ahoj, chci se zeptat, když chci změnit gynekologa, musím si k tomu současnému jít pro mojí dokumentaci?

reagovat Dracek123 25.5.2009 14:34  61%    +  -

Jeessiiccaa: ono pokud jdes v cr za penize kdyz to tak blbe napisi tak se k tobe chovaji trosku jinak nez kdyz tam jdes usmudlana pachnouci a ptres pojistovnu. Jsem se s tim osobne setkala a dokonce mi ten pristup potvrdil i pojistovak nemocnice.

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: GYNEKOLOGIE
Diskusi založil(a): amalka03
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zdraví
Přečtěte si