Prázdniny se blíží...

Máme konec školního roku a s tím je spojená starost o své ratolesti.
Co s dětmi když rodiče musí do práce
a babička prostě není a nebo nefunguje
tak jako za našich dětských let?JAK TO VYŘEŠÍTE?????
24.5.2009

Diskusi založil(a) 24.5.2009 B.li.duš

reagovat lilekk 21.11.2012 8:52  5%    +  -

Já bych doporučila Plzeňsko (http://www.eplzensko.cz) je tam toho spousta k vidění, pro pány pivovar, nebo je tu krásné židovské muzeum a taky zámek Zbirov je moc krásný.

reagovat TerynaLoucka 13.7.2011 13:20  5%    +  -

Noidyna: To mohu potvrdit, tento kemp se nám také líbil a známí sem jezdí už roky každoročně na dovču ;) a jsou moc spokojení

reagovat Noidyna 1.4.2011 10:46  5%    +  -

Zdravím všechny, obzvlášť z okolí hlavního města, protože hlavně těm mohu doporučit skvělý kemp Bucek kousek od Ph. O zkušenosti se nedá nepodělit, Bucek je cenově přístupné, moderně vybavené a solidní zařízení, sám sem s přáteli a rodinou jezdím už roky. Mrkněte na www.topcamping.cz a zkuste sami :)

reagovat Atapama 19.7.2010 13:06  47%    +  -

Právě probíhá soutěž o nejchytřejší stát Evropy a zúčastnit se může každý! Stačí přejít na tuto adresu: Spustit IQ test Po vyplnění otázek budete znát svoje IQ a to se započíta do soutěže! Tak podpořte svoji zem!

reagovat www.libuska.wbs.cz 5.7.2009 18:40  16%    +  -

Ahojky všichni,
nabízím letní pionýrský tábor Bujesily 2009/II.konaný v termínu 17. 7. 2009 – 31. 7. 2009 pro 2 děti, provozovatele PS Fr. Soukala, Šternberkova 17, 170 00 Praha 7, na téma Harry Potter za 3.500,-Kč/1 dítě. Odjezd je z autobusového nádraží Praha Zličín v 15,00h. Moje děti bohužel nemohou jet, a proto hledám za ně náhradu.
V případě zájmu pište - libuse76@centrum.cz nebo volejte na 608 308 575.Přeji krásnou neděli.

reagovat li.duš 3.7.2009 17:58  33%    +  -

bo.huš: TAK NA TO SE OPRAVDU NEDÁ ZAPOMENOUT.
BYLO TO MOC KRÁSNÝ ...NA TO SE NEDÁ
ZAPOMENOUT..

reagovat eva76 2.7.2009 21:15  17%    +  -

Ahoj, kdo byste měl zájem o 1 posl. místo na dětský týdenní tábor Boubín I. v termínu 18.-25.7.09, tak mi písněte vzkazík.Musela jsem to bohužel z rod. důvodů zrušit.Se slevou.

reagovat Rajka 22.6.2009 13:30  1%    +  -

Docela zajímavá prázdninová soutěž o 6 lístků na noční prohlídku Karlštejna. Nemýlím-li se, noční prohlídky se na Karlštejně nikdy nedělaly. Teď je možnost vyhrát lístky na takovou exkluzivní prohlídku spojenou s koncertem. Nemusíte nic kupovat, nikam se registrovat, posílat sms atp. Stačí vymyslet nejlepší motto léta 2009 :)
Podrobnosti na blogu Zrcadlo, Zrcadlo(tečka)blogspot(tečka)com

reagovat bo.huš 27.5.2009 13:46  59%    +  -

Jo prázdniny u babičky to byla nádhera,spaly jsme se sestrou na jedné ale dost šikoké posteli a nad náma byl na bidýlku vycpanej bažant.Měl dlouhej ocas a já jsem se ho docela bála.Pak nezapomenu na pec kam jsme si vlezy my děti když venku pršelo a babička vařila oběd a vonělo to a my jsme viděly do hrnce.Voněly tam sušený houby a koření ,jo to už je moc dávno.škoda.

reagovat veverka- 27.5.2009 7:39  79%    +  -

li.duš: taky na to všichni vzpomínáme, babička nás měla každé prázdniny, dokud jsme teda byli všichni malý 7 a to byla sranda, jak jsme odrůstali tak už jsme postupně jezdit přestali a nebo jsme jezdili už jen na týden s kamarádkama. teda hlavně my holky, kluci už pak ne

reagovat li.duš 26.5.2009 21:46  68%    +  -

veverka-: Byly to krásné chvíle
u babičky na prázdninách.
Moc na to vzpomínáme s moji
sestrou.

reagovat veverka- 26.5.2009 10:44  79%    +  -

Ahojky. Tak já toto naštěstí taky řešit nemusím. Jsem čerstvě na mateřské a dvě starší děti 11 a 8 let buď budou se mnou doma, nebo u mých rodičů, oba jsou doma, ne sice na důchodě, ale mamka se stará o tchyni (moji babičku) a taťka je soukromý zemědělec, takže jsou doma pořád a nebo taťka na poli a děcka rádi jezdí s ním traktorama. Druhá babička s dědou jsou už na důchodě od letoška, takže další hlídání. A dvě švagrové taky na mateřské. Jinak ale mají dítka na letošní prázdniny zajištěné obě dvě už každý 4 příměstské tábory, takže 4 týdny už u nás jsou jisté kde stráví a vlastně pak ještě jeden týden na slovači u švagrové. Takže ikdyž jsme doma, je skoro vůbec neuvidím
Popravdě ale nezávidím rodičům kteří děti kam dát nemají. Za nás to bylo lehčí, my jsme s bráchou a bratránkami a sestřenkami strávili celé prázdniny každý rok u babičky a dědy. Jen 14 dní za celou dobu co jsme byli s rodiči když měli dovolenou

reagovat Jitečka 25.5.2009 18:25  18%    +  -

dcera je již několik let vedoucí na táboře u holýšova - 30 km od plzně. Jezdí tam již od 6 ti lt , pak dělala instruktorku, nakonec již 4 roky vedoucí. je to spolehlivý vyzkoušený tábor. Děti se tam každoročně vracejí. pokud jsi poblíž, tak ti to domluvím.

reagovat Topka 25.5.2009 13:23  100%    +  -

Ahoj nevím odkud jsi a jak staré máš děti, ale tady funguje příměstský tábor, kám dáš děti jako do družiny, chodí na výlety, troří, mají v tom oběd a odpoledne si je zase vyzvedneš a funguje to u domu dětí a mládeže.

reagovat Hannelka 25.5.2009 12:12  14%    +  -

Já naštěstí toto řešit nemusím (zatím)....Kubíkovi jsou tři a půl. Ale až Začnu chodit do práce, což bude příští rok, tak to vyřeším rodinně. Kubík má čtyři dědy a tři babičky a vesměs se o něj přetahují...je to první vnouče.....letos si ho na dovolenou berou naši na týden. Manžela maminka si ho bere na pět dní do Litomyšle a manželův táta by ho taky chtěl někam vzít. A my samozřejmě taky jedeme na dovolenou. Ten se má prďola malej, pomalu celé prázdniny procestuje. To já jsem byla nejmladší ze tří dětí a tím že nás bylo celkem dost(+babička), tak jsme nikam nejezdili.

reagovat Sydžej 25.5.2009 10:30  25%    +  -

No já budu mít obě děti doma.Moje mamka žije tady jak já akorát o pár baráku dál a vzít si je tam nemůže žije tam víc lidí.Přítelova matka jako babička neschopná(a je to u ní hrozny myslím tím po hygien.části).Jinak máme ještě dvě babičky a ta jedna pracuje a dovču nedostane a ta další(mého exmanžela matka) je alkoholička a Karolínka jí viděla cca 10krát za 7let a 6měs.

reagovat Jeessiiccaa 25.5.2009 9:27  48%    +  -

ahoj já nastestí tuto situaci jeste resit nemusim ,ale urcite je to hrozne kdyz zacnou prazdniny a deti nemaji kam jit.Co zkusit tabory pokavad deti nejsou hodne male. a nebo byt snima stridave doma 3tydny vy pak manzel.Unas to fungovalo kdyz jsme byly deti ze nas foukly k babicce ale manzel ten mel prave 3tydny s mamou pak s otcem a zbytek tydnu odjel se svoji tetou a bratrancema na chatu

reagovat li.duš 24.5.2009 12:12  59%    +  -

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Prázdniny se blíží...
Diskusi založil(a): B.li.duš
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti
Přečtěte si