Fit pro život

Držíte někdo tuhle dietu ?
27.5.2009

Diskusi založil(a) 27.5.2009 carol

reagovat radulik 2.6.2009 9:28  100%    +  -

carol: v době, kdy jsem to držela, tak co druhý den jsem si dala dopoledne cvičení se Šípkovou..

reagovat carol 1.6.2009 22:57  52%    +  -

radulik: No právě, já na to hleděla jak trubka.. chleba s nutelou.. Opravdu to funguje ? A jak jsi u toho moc cvičila ?

reagovat radulik 1.6.2009 10:04  100%    +  -

carol: nene, fakt to funguje, cukry potřebuješ, neboj se toho, občas tam jsou i perníčky

reagovat carol 31.5.2009 21:31  57%    +  -

radulik: tak jsem procházela tu jeho knížku a překvapilo mně, že tam měl hodně sladkých jídel.. třeba piškoty. to mi přijde že se s toho musí spíš přibrat, ne ?

reagovat carol 29.5.2009 23:53  58%    +  -

radulik: Jo, akorát jsou tam myslím časové odstupy. nevím jestli je budu zvládat dodržovat. Už jsem našla knížku, tak si s ní před spaním lehnu..

reagovat radulik 29.5.2009 19:55  100%    +  -

carol: já začala hubnout hned, je to 60-ti denní hubnoucí program a pak už jen držíš dělenou.. můžeš i podle kořínkové, ale chaloupka to má postaveno jinak a je to tak i ve fit pro život, můžeš v jednom dni bílkoviny i sacharidy a ne to striktně dělit na celodenní kytičky a zvířátka..

reagovat carol 29.5.2009 18:33  59%    +  -

radulik: No, doporučuje.. ale já tím tenkrát zhubla 22 kilo.
Tak to je jen 60dnový program ? Já myslela, že se to tak drží už pak pořád. A ty jsi tím začala hubnout za jak dlouho ? A chodila jsi i do posilky ?

reagovat Lulie 29.5.2009 9:04  42%    +  -

az to najdete supnete to i me :) se na to mrknu :)

reagovat radulik 29.5.2009 8:13  100%    +  -

carol: hele, ale to není tak drsné, jak to vypadá. Je to 60-ti denní program za účelem zhubnutí a celkového pročištění.. pak už můžeš jet Kořínkovou, ta je ale divná, doporučuje smažení v tenké vrstvě oleje.. na netu nevím, zkus pohledat

reagovat carol 28.5.2009 23:27  60%    +  -

radulik: Jo.. tak to je dost drastické. na to se mi líbila víc Kořínková, že se jedlo maso klidně i pečené, jen se to nesmělo smíchat.
No jo.. já než to dočtu, tak už bude zima a bude po hubnutí. Nevíš jestli je na netu někde třeba jeho jídelníček ?

reagovat radulik 28.5.2009 21:19  100%    +  -

carol: jo, maso bez tuku na vodě nebo v páře, na teflonce..

reagovat radulik 28.5.2009 21:18  100%    +  -

carol: ovoce i odpoledne a na večer, tzv, diuretické - pročišťovací. vyhrab a počti, má to hlavu i patu

reagovat carol 28.5.2009 21:09  60%    +  -

radulik: Solení mi nevadí, nesolím téměř vůbec, ale jak myslíš bez kapky oleje ? jako i příprava masa je jen vařené ? Musím vyhrabošit tu knížku. A taky se u toho jí dopoledne jen ovoce ?

reagovat radulik 28.5.2009 10:43  100%    +  -

Lulie: Fit pro život je dělená a Vít Chaloupka to má taky dělené, ale bez tuku a soli..

reagovat Lulie 28.5.2009 9:38  41%    +  -

v cem to spociva?

reagovat radulik 28.5.2009 8:40  100%    +  -

carol: jj, asi před 8 lety byl Chaloupka s Jitkou Asterovou v televizi a ona s ním hubnula před kamerami, jo, chodila k tomu do fitka. Každý den diktovali jídelníček a já to zkusila, po porodu mi zůstalo 20 kg. Fakt to funguje. Když jsem přestala, vrátilo se mi pár kilo postupě, ale ne, celých shozených 12.. Teď začaly problémy se štítnou žlázou a já se do toho obuji znovu. Je to dělená strava, bez kapky oleje a zrnka soli, dá se to, je to jen o zvyku. A knížky mám od něj 2, jednu s asterkou a druhou už přímo jídelníček, recepty a cvičební program.. Můžu doporučit..

reagovat carol 27.5.2009 23:08  61%    +  -

radulik: Tam to bylo hodně i o tom sportování, že ?

reagovat carol 27.5.2009 23:06  61%    +  -

radulik: Já si taky myslím, že tahle dieta nemohla zapříčinit zdravotní problémy. Knížku Víta Chaloupky taky mám. Je to to samé ? Tam je to asi srozumitelněji napsané, tak to zkusím nastudovat.

reagovat radulik 27.5.2009 21:03  100%    +  -

ahoj, já jsem jela podle Víta Chaloupky, je to v podstatě to samé, sundala jsem za 2 měsíce 12 kg. Začínám mít problémy se štítnou žlázou a chystám se na to najet znovu.. nemyslím, že by tohle bylo zdraví škodlivé, tam musel sehrát roli jiný faktor..

reagovat carol 27.5.2009 20:41  61%    +  -

kedrigern: Jj, právě tuhle jsem myslela. Já jsem držela Kořínkovou a hodně jsem tím zhubla, ale podruhé už mi nefunguje. Tak jsem chtěla zkusit tohle a chtěla jsem s tím poradit.
Proč by to bylo jako tak zdraví škodlívé ? nevíš čím ?

reagovat kedrigern 27.5.2009 14:38  59%    +  -

... nevím, jestli myslíš dietu podle knihy fit pro život... já jsem toto nikdy nedržela, ale moje známá ano... asi 5 let... krásně zhubla, i vypadala moc dobře....fakt jsem jí to docela záviděla... ale teď... po cca 10 letech, si tento způsob života na ní vybral daň. děsivě zestárla, má velké zdr. problémy a i ona sama (nejen dr) toto dávají do souvislosti s touto dietou....
ale jestli jen chceš být fit pro život normálně, tak to držím palce :o)

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Fit pro život
Diskusi založil(a): carol
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Knihovnice Eva Drahošová: Jaká by byla jako první dáma? Dokonalá postava už za měsíc? Tyto cviky fungují! Slavné ženy a jejich záliby: Čím se krásky baví ve volném čase? 9 dietních receptů s rýží: Pečená s rajčaty, fazolková i v salátech Nejkrásnější polštářky, které letos musíte mít. Inspirujte se v galerii Adina Mandlová: První manžel spáchal sebevraždu, poslední byl gay Barvíte si vlasy sama? Takto odstraníte nežádoucí barvu z pokožky Jak vyrobit lojovou kouli pro sýkorky a další ptáčky Iveta zhubla přes 30 kilo. Kila šla dolů velmi rychle ze dne na den Je váš sexuální život na vrcholu? Takhle to poznáte