PRO RANÍ PTÁČATA

Pro všechny co ráno brzo vstávají at už dobrovolně nebo nedobrovolně. Já vstávám nedobrovolně. Syn vstane v pět ráno a jde mě vzbudit.
29.5.2009

Diskusi založil(a) 29.5.2009 adikah

reagovat reskator 12.2.2011 11:40  38%    +  -

Koukám že tohle je přesne muj případ.Nevím co mám dělat,pokaždý se nudim

reagovat Atapama 23.7.2010 10:20  50%    +  -

Právě probíhá soutěž o nejchytřejší stát Evropy a zúčastnit se může každý! Stačí přejít na tuto adresu: Spustit IQ test Po vyplnění otázek budete znát svoje IQ a to se započíta do soutěže! Tak podpořte svoji zem!

reagovat 222adamek 11.8.2009 19:52  10%    +  -

také vstávám nedobovolně v 6 musím malej ěm zbudtí a už nespí co stím asi si pořídím kabelovku at aspon dávaj ráno pohádky

reagovat Durga 4.6.2009 16:41  58%    +  -

Jsem ranní ptáče. Je to možná tím, že jsem sice jako dítě, od doby co pamatuji, měla sice svůj pokojíček, ale byl průchozí. To se změnilo až při nástupu na střední školu. Tatínek pracoval od šesti a dojížděl, maminka vstávala s ním, takže mě budili. Zvykla jsem si na to a nechávala jsem si na ráno třeba bsničky do školy nebo i některé "šprtačí" učení, protože jsem zjistila, že se ráno učím mnohem rychleji. Prostě jsem skřivánek. Být žena skřivánek s manou sovou je někdy horor. Když máme něco dělat, chci vstát brzy, pustit se do toho a než se stačím úplně unavit mít hotovo. Manža vstává tak 3 hodiny po mě, ale v noci je čilý jako rybička třeba do půlnoci. Kamarádka to měla opačně a to bylo fajn. Manžel vstal, ona ty 3 hodiny po něm a večer toho měli dost oba najednou.

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: PRO RANÍ PTÁČATA
Diskusi založil(a): adikah
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti
Přečtěte si