Tiens-přírodní produkty

Neznáte nebo neužíváte přírodní produkty Tiens?
4.6.2009

Diskusi založil(a) 4.6.2009 jh71

reagovat Alice Stockli 18.7.2017 17:15  1%    +  -

Musim vam to napsat. Na Tiens produkty nedam dopustit. Jsem od dubna 2017 uzivatel. Mam za sebou jarni detox (je mi 46 let)a znam dobre fiziologii a anatomii! Slozeni produktu je presne na nasi praci tela. Vyzkousela jsem lecos vse bio,vse z prirody a jaaaa jsem sakra opatrna,protoze dnesni byznys treba u kalcia kde se to vstrebava max.30 pr. je hnus!! Vosrani lidi!! Po celem detoxu mam,lepsi kuzi(temer zadne akne),srovnani hormon.systemu,vlasy,jsou pruzne a leskle,wc je jedna radost,kuze neni sucha,na patach mam kuzi jako miminko,mam energii a nejsem tolik unavena,hlava uz mi nebolela ani nepamatuju a td. Mama 68 let ma cholesterol dole,osteoporoza jes zastavena,v zadech ji uz nepicha (lumbalka)a krev je v poradku.Vysledky jsou viditelne. Zadne blabla tady se fakt neco deje! Kdo umi ten umi. Pan Cinan je milionar,ale zaslouzil si to!!!

reagovat Milouš 5.11.2016 12:43  1%    +  -

M.Sládková: Skuste si čistit zuby vlastní močí-urinou,možná se budete divit.:-)Nebojte se,neumřete :-) Milouš.

reagovat Milouš 5.11.2016 12:37  1%    +  -

Když tady tak povídáte,ví někdo kolik odsahuje Kordyceps Tiens polysacharidů v jedné tobolce???Děkuji Milouš

reagovat Helena Nováková 21.3.2016 17:27  1%    +  -

Já si Tiens kůrou vyléčila astma, kterým jsem trpěla od 12 let. 10 let jsem 5x denně dýchala kortikoidy a po pul roční kuře, jsem se vyléčila a s doktorem jsme se domluvili, ze mohu přestat užívat kortikoidy.

reagovat M.Sládková 13.5.2014 12:25  1%    +  -

Jana: Dobrý den,na krvácení dásní dobře zabírá přírodní produkt Ok gel.Mám ho vyzkoušený,někdy si s ním i čistím zuby.
Klidně mi pro víc info napište na email mariesladkova2@centrum.cz

reagovat bez přezdívky 123 6.8.2013 8:03  1%    +  -

dobeý den,pomohlo vám to na akné,co jste užívali?

reagovat JanaS 9.9.2012 9:11  1%    +  -

jessica: No mne ta firma není moc sympatická. Byla jsem na jejich akci, kde vystupoval nějaký číňan, který mi spíš připadal jako Mao ce Tung (i když mluvil lámanou češtinou). Bůh ví, a co jim tady v čr jde..já vzala nohy na ramena..

reagovat Jana 9.4.2012 21:55  1%    +  -

Mám problém s dásněma krváci při čištění zubů
někdy více někdy méně.Je od této
firmy něco na to to?

reagovat Jana 9.4.2012 21:55  1%    +  -

Mám problém s dásněma krváci při čištění zubů
někdy více někdy méně.Je od této
firmy něco na to to?

reagovat jessica 1.3.2012 9:13  1%    +  -

Chlorella32:
pravda, navíc si prectete složení slavného zinku a vápníku pro děti:aspartam, tartrazin, FCF, titanová běloba.za tyto jedy tolik peněz?

reagovat Chlorella32 26.2.2012 16:58  5%    +  -

No nezlobte se, ale je to jenom další síťový MLM na kterém se živý spousta lidí. Není důvod nechat ze sebe dělat pitomce ty ceny jsou strašně vyšroubované.Přitom máme stejně dobré potravinové doplňky v ČR. Jen je potřeba hladat. Né raději budeme platit nehorázné peníze. Tiens nenabízí nic ze svých produktů co bychom nenašli na našem trhu. Stačí se podívat na jejich stránky jak odměňují MLM a pak to ty lidi budou se zápalem dělat jen, aby z toho měli provize. A tak to u nás funguje.

reagovat Johanka 26.2.2012 16:58  5%    +  -

No nezlobte se, ale je to jenom další síťový MLM na kterém se živý spousta lidí. Není důvod nechat ze sebe dělat pitomce ty ceny jsou strašně vyšroubované.Přitom máme stejně dobré potravinové doplňky v ČR. Jen je potřeba hladat. Né raději budeme platit nehorázné peníze. Tiens nenabízí nic ze svých produktů co bychom nenašli na našem trhu. Stačí se podívat na jejich stránky jak odměňují MLM a pak to ty lidi budou se zápalem dělat jen, aby z toho měli provize. A tak to u nás funguje.

reagovat alenka lassakova 22.12.2010 17:44  1%    +  -

ahojte, ja sa chcem opýtať či môžem ked kojím šiesty týžden...produkty zinok vápnik spirulinu..má s týmto niekto skúsenosti.Rada by som si doplnila vitamíny a minerály a tým poskytla to najlepšie môjmu drobcovi.za odpoveď ďakujem

reagovat jh71 5.4.2010 18:08  5%    +  -

Viki1: Koupila jsem dceři Cordyceps, měla teď hodně antibiotik a pořád se jí vrací nějaké nachlazení a rýma. Jí to jen týden, možná je to jen moje sugesce, ale myslím si, že je celkově trochu lepší.Až to dobere, chci koupit Zinek a Vápník nebo Spirulinu, musím se, ale ještě poradit co bude lepší.Má i chronickej zánět mandlí,hrozí jí vytržení, snad nám to pomůže.

reagovat Viki1 1.4.2010 19:11  5%    +  -

jh71:

Pomáhá. Osobní několikaletá zkuššenost.

Doporučuji stránky

www.tajemstvicinskemediciny.cz

reagovat regik 25.8.2009 21:19  5%    +  -

miri: mám kámošku,která se Tiens dopľňky do hloubky zabývá,pokud máš zájem pošlu ti na ni kontakt do vzkazu,určitě poradí

reagovat miri 24.8.2009 18:27  1%    +  -

prosím vás o názor - ja mám problém momentálne práve s temato výrobkama...jde o to, že pátrám po složení výrobků a nemužu to nikde najít. muj manžel je alkoholik, sice po léčbě, ale ted, jak se namotal do tohoto spolku zdravé výživy, které nabízí i tiens, tak se mi zdá, že mu preskočilo a jakoby byl zdrogovaný. vím určite že neco od nich užívá, ale tají to ale já vím, že to není v porádku. myslíte, že by na nej mohla nejaká látka z výživového doplnku pusobit jako droga?

reagovat Martia 11.6.2009 10:50  100%    +  -

regik: no právě

reagovat regik 11.6.2009 10:32  11%    +  -

Martia: ojo to někdy nemá fakt cenu,když na to nejsou, jejich boj
jinak tě pak jen peskujou

reagovat Martia 10.6.2009 22:26  100%    +  -

regik: také mám jednu lékařku které o tom neříkám.

reagovat jh71 10.6.2009 17:50  31%    +  -

regik: to víš, že jsi to napsala dobře .Určitě se na to zeptám a někoho si poslechnu, kdo tomu trochu rozumí.Snad to pak bude lepší. Dobírám antibiotika, snad ten hemofil v krku umřel a dá pokoj, jinak dostanu zase další, silnější.

reagovat regik 10.6.2009 15:33  10%    +  -

Martia: přesně tak,znám případy,kdy u dlouhodobě léčených chronických onemocnění po kůrách Tiens bylo možno snížit nebo i postupně úplně vysadit dosavadní klasickou léčbu
Bohužel ne všichni lékaři jsou tomuto postupu nakloněni,také jsem narazila u kožařky mého syna,nechtěla tomu věřit,že to sice může syn užívat,ale že to nepomůže,a pomohlo,jen paní doktorka si myslí,že pomohly její kortikoidy
Neměla jsem už sílu jí říkat,že jsme je neužívali

reagovat Martia 10.6.2009 14:28  100%    +  -

regik: napsala jsi to dobře a srozumitelně.Takhle by to správně mělo být.Ale protože ta kůra je dost drahá tak si kupuju vždy co aktuálně právě potřebuju léčit a taky mě to zabírá.Mamka jezdí od nich na různé přednášky atak...a také to takhle jde.Ovšem není to náhrada za léky--aby si to někdo špatně nevysvětlil--ty mu může jedině pak vysadit až lékař po viditelném zlepšení.

reagovat regik 10.6.2009 14:10  10%    +  -

jh71: ještě mě napadla velmi důležitá věc,nezačít jen tak užívat nějaký přípravek od Tiens podle svého uvážení,abys pak nebyla zklamaná,že to nepomáhá,určitě by se ti nic nežádoucího nestalo to ne,ale nemuselo by to zabrat
Je velmi důležité ,aby ti někdo, kdo tomu opravdu rozumí sestavíl kompletní kůru podle tvého zdravotního stavu a hlavně počítat s tím,že účinek nepřijde ihned,je pravda,že po chemických lécích se efekt léčby dostaví asi rychleji,ale bývají právě ty nežádoucí vedl. účinky a hlavně vždy léčíš jen jeden problém a příště zas druhý,kdežto u Tiens léčíš tělo jako celek a zharmonizovat tělo ,které je u dospělého člověka někdy již velmi "zanešené" může opravdu trvat déle
Pokud někdo nemá trpělivost do toho jít a chce účinky hned,tak nemá cenu s Tiens začínat,jsou to pak vyhozené peníze,Tiens je prostě životní styl a filozofie a já jsem velmi ráda,že jsem Tiens objevila
To jsem toho zas naslintala ,doufám,že srozumitelného

reagovat Martia 10.6.2009 13:16  100%    +  -

jh71: Já právěže z chemických léků mám skoro na každé vedlejší účinkymá lékařka se mě vždy snaží léčit čímkoliv přírodním.Mamka začala dělat právěže tyhle potr.doplnky a strašně jsem se bála nejdřív--ale super žádné vedlejší účinky spíše naopak.

reagovat regik 9.6.2009 23:54  9%    +  -

jh71: užívali jsme se synem několikrát oba dva,ničeho se bát nemusíš,nejsou to klasické léky,takže žádné vedlejší nežádoucí účinky

reagovat jh71 9.6.2009 19:36  30%    +  -

regik: Určitě máš pravu, ten Cordyceps mně zajímá asi nejvíc.Musím si tělíčku něco dopřát. Ještě jsem zvědavá, jak to snáší tělo, nějaké vedlejší příznaky to, ale asi mít určitě nebude, co?

reagovat regik 8.6.2009 22:03  9%    +  -

jh71: tohle je právě něco úplně jinýho než chemie v antibiotikách,klasická chemická antibiotika jen v nejnutnějším případě
dřív jsem takové znalosti neměla a pokorně jsem poslouchala našeho děckaře,který synovi bez mrknutí oka předepsal 10x ATB do roka na běžná nachlazení,dnes vše řešíme Cordycepsem
Nejsem blázen,který je jen na přírodní produkty a klasické léky odmítá,pokud to však není akutní zdravotní stav,tak myslím,že to za to stojí vyzkoušet nejprv kvalitní přírodní produkt,kterým Tiens bezpochyby je

reagovat jh71 8.6.2009 18:26  8%    +  -

regik: jj, dík určitě napíšu. V práci to má jedna paní , ale nechce se mně se jí ptát, já jsemspíš na tu chemii v antibiotikách, ale říkám si, že tohle by možná mohlo pomoct.

reagovat lidaba 7.6.2009 19:41  63%    +  -

regik: Já vím, jen jsem se to snažila tak nějak normálně popsat. Právě to, že nereagoval na přípravky Tiens mě přivedlo k názoru, že nejde o běžné onemocnění. Když jsme je brali poprvé, tak byl ten efekt veliký.

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Tiens-přírodní produkty
Diskusi založil(a): jh71
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zdraví
Přečtěte si
Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika Ovesné vločky k snídani i k večeři: Lívance, placičky či pomazánka Jak správně udržovat a čistit plovoucí podlahu Nevěra ano, či ne? Tyto věci by vás možná nenapadly Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle Chcete mít nejkrásnější muškáty v okolí? Vypěstujte si je ze semínek Jste pořád unavená? Odblokujte si čakry a zase budete fit Knihovnice Eva Drahošová: Jaká by byla jako první dáma? Dokonalá postava už za měsíc? Tyto cviky fungují! Slavné ženy a jejich záliby: Čím se krásky baví ve volném čase?