FITLINIE

Ahoj!

Dneska jsem objevila tento geniální program.

Dlouho (celý život???...) se potýkám s váhou a pořád nemůžu najít způsob, jak trvale zhubnout.

Je možné, že mi pomůže tento program? Doufám, že ano! Zatím mám stáhnutou demoverzi zdarma a za 30 dní se rozhodnu, zda si zakoupit plnou verzi programu. Ideální!

Narazila jsem na tento program na netu při hledání osobního trenéra do fitka. Chci totiž začít chodit cvičit - jenže to už jsem zkoušela xkrát a vždy po pár hodinách (max. 5...) ve fitcentru jsem odpadla. :-( V tomto programu je možné nastavit si cvičební program pro začátečníka a cvičit cviky podle toho. Pro mě super, protože s mojí nulovou kondicí si můžu opakování přidávat postupně. Zatím jsem cviky zkoušela cvičit s drobnými úpravami doma (nemám poslilovací stroje) a i tak cítím účinnek!

Máte tento program někdo taky? Zatím se v něm spíše hrabu, učím se jej používat, tak budu ráda, když si tu někdo popíšete se mnou své zkušenosti.
9.6.2009

Diskusi založil(a) 9.6.2009 zuzanecka81

Adresa, kde je ke stažení demoverze:

http://www.fitlinie.cz/download.php

Další nepostradatelná supr adresa:

http://www.hejbejse.tv/on-line-televize

zuzanecka81 10.6.2009 19:47

zuzanecka81 9.6.2009 16:20

reagovat zuzanecka81 13.6.2009 8:23  14%    +  -

Tak dnes opět 68,6

A vypadá to, že se mi podaří sehnat tu osobní trenérku! Sice to bude stát dost peněz, ale lepší, než je prožrat...

reagovat zuzanecka81 12.6.2009 9:04  13%    +  -

cecilka: ještě k té kondici. já třeba vím, že kondici mám příšernou, takže začínám cvičit opravdu od nuly a musím pomalu a opatrně přidávat. zase ale (ač to moc nechápu...) mám celkem rychlý metabolismus a dobré spalování - asi tím, že se pořád přežírám jede tělo na vyšší obrátky. v tomto programu jsem si tedy sama nastavila hodnotu bazálního metabolismu, jak jsem si jí vypočítala na jiných stránkách sama

reagovat zuzanecka81 12.6.2009 9:01  13%    +  -

Taky se v tom pořád hrabu a zjišťuji nové funkce. Dneska jsem si zase dala na hejbejse aerobik pro začátečníky 1 - dneska teda jen 15 minut, jsem utahaná, svaly se ozývají

Před týdnem jsme se u mamky vážila na digiváze a měla jsem 70,5kg. A dneska jsem na ní hupla znovu a mám jen 68,6kg!!! Co mě ale teda už potěšilo méně je obsah tuku - 27,1% Holt MUSÍM vážně cvičit a dostat se poněkud do formy!

Dneska mi přijde balíček s bílkovinnovými koktejly, sušenou bílkovinou a švihadlem, tak můžu zařadit další pohyb.

reagovat zuzanecka81 12.6.2009 8:55  13%    +  -

Henriete: počítání kj, žádné jídelníčky jsem tam neviděla

reagovat Henriete 12.6.2009 6:55  64%    +  -

Ahoj koukal ajsme na stránky na které je tu odkaz ale nejsem z toho moc chytrá:-)
To je jen o počítání kalorií nebo tam je i jídelníček jako příklad apod??
Děkuji

reagovat zuzanecka81 11.6.2009 12:51  13%    +  -

Pema002: já mám komplet

reagovat Pema002 11.6.2009 10:41  100%    +  -

pepe13: a stahovala jsi jako verzi, tu kompletní nebo kompaktní?

reagovat cecilka 11.6.2009 10:38  24%    +  -

zuzanecka81: Tak 500 fak nie je veľa, ja myslela, že to stojí viac,

reagovat cecilka 11.6.2009 10:37  24%    +  -

zuzanecka81: ja som niekde programy na to jedlo videla, len si hlava dubová neviem spomenúť kde. Tuším na f-sporte..

reagovat zuzanecka81 11.6.2009 9:12  13%    +  -

cecilka: jo a ještě k těm penězům. stává se mi, že v obchodě nechám pětistovku a ani nevím za co, tašku skoro prázdnou. zatím o koupi jen uvažuju, uvidím po tom měsíci, jestli mě zadávání neomrzí, ale jinak si myslím, že 500 není dnes nijak velká suma

reagovat zuzanecka81 11.6.2009 9:09  13%    +  -

cecilka: no to mi je právě jasný. teď se momentálně marně snažím sehnat osobního trenéra do fitka... u nás to chodí většinou tak, že když chceš ve fitku poradit, obsluha ti ukáže cvik a makej, až ho doděláš, ukáže ti další. a to je na nic. doufám, že se mi někoho podaří sehnat, abych si neničila záda apod. já v tom programu zatím využívám hlavně kj počítání, líbí se mi, že si můžu přidat další potraviny - což třeba u flory bohužel nejde.

reagovat cecilka 11.6.2009 8:22  24%    +  -

zuzanecka81: Chápem, tvoju motiváciu, trápime sa z váhou viacere. Chodím pravidelne cvičiť do fitka a osobne si myslím, že tento program sú zbytočne vyhodené peniaze:
1, žiadny program neodhadne tvoju momentálnu kondíciu a zdravotný stav a progres v pridávaní cvikov- výsledok buď sa presilíš, alebo naopak pohybu bude málo
2. Cvik na obrázku vyzerá jednoducho, ale doma v obyváku ho budeš robiť technicky zle- stačí sa inak zakloniť, predkloniť, predpažiť - výsledok budeš namáhať úplne iné svaly ako chceš a navyše špatne vykonaný cvik = zdravotný prúser
3. Niektoré cviky vďaka genetiky nám idú ľahšie, iné ťažšie. To vedie mnohých samoukov k zľahšeniu cvičenia, ale ty musíš cvičiť všetky svalové partie a hlavne antagonické- t.j. npr.musíš cvičiť biceps aj triceps

atď...

Možno by nebolo zlé radšej si zaplatiť trénera na mesiac- dva, nech ťa naučí ako cvičiť a potom ako pokročilá si kúp ten program.

reagovat zuzanecka81 11.6.2009 8:15  13%    +  -

pioli: každopádně jsem ráda, že už to funguje. teď jen, aby se ke mě někdo přidal. jdu cvičit!

reagovat pioli 11.6.2009 8:02  100%    +  -

zuzanecka81: on tu Michal pár dní asi nebyl, na schválení čekalo diskuzí víc

reagovat zuzanecka81 11.6.2009 7:39  13%    +  -

Krásné ráno!
Sice to venku moc pěkně nevypadá, ale mám dobrou náladu, váha mi dneska ukázala už o něco méně. Po dvou dnech zapisování se ručička posunula správným směrem. Sice to ještě není celé půlkilo, ale jak mi hubnoucí říkáme, nemusí pršet, jen když kape...

Teď si dám pěkně aerobik pro začátečníky 1. díl 2*, pak mám na dnešek naplánované posilování.

Jo jinak jsem si taky chtěla postěžovat, že na schválení diskuze jsem čekala více než jeden den. To mi tedy přijde jako docela dlouhá doba.

reagovat zuzanecka81 10.6.2009 19:41  12%    +  -

Tak vkládám jídla do prográmku, snažím se poctivě. Co mi přijde super je, že si můžu přidávat další jídla do databáze. Dnes jsem tam třeba přihodila dobrou vlákninu od bona vity.

Tak co, máte ten program taky někdo?

reagovat zuzanecka81 10.6.2009 19:28  12%    +  -

Pema002: přesně, na těch stránkách, jak píše pepe. je to fakt super prográmek!

reagovat pepe13 10.6.2009 16:19  100%    +  -

Pema002: na stránkach www.fitlinie.cz

http://www.fitlinie.cz/download.php

reagovat Pema002 10.6.2009 15:53  100%    +  -

a kde jsi tu demoverzi vzala?

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: FITLINIE
Diskusi založil(a): zuzanecka81
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si