Lindaxa nebo Meridie ???

Hubnu uz nejaky ten mesic, ale jde to teda priserne pomalu, pomalejc, nez si myslim, ze by to melo jit ;-(

Dozvedela jsem se o techto dvou pripravcich na hubnuti, ale nevyznam se v tom. Moje doktorka mi jen rekla, ze je to docela dryjak, ze se to musi brat pravidelne po nejakou pevne stanovenou dobu a ze to telu da pekne zabrat...

Kdo mate s jednim nebo s druhym nejakou osobni zkusenost, at uz dobrou nebo spatnou, prosim sem s tim!
Budu vdecna za kazdou radu!

18.6.2009

Diskusi založil(a) 18.6.2009 P*u*s*s*y*c*a*t

reagovat Jujulie 14.4.2011 18:25  5%    +  -

Dobrý den, ráda bych vám nabídla Lindaxu, 3 měsíční balení, originál za 2000 Kč.
julinka-kalousova@seznam.cz

reagovat kithy 21.3.2011 12:09  5%    +  -

Mohu sehnat meridii 98tablet(dovoz USA), všechny tablety nebudu potřebovat. Najde se někdo, kdo by měl zájem?

reagovat hanulinecka 21.3.2011 9:31  5%    +  -

Nabízím Lindaxu 15mg na 3 měsíce, kterou jsem si zde pořídila, ale bohužel jdu nečekaně na operaci žlučníku, tak nechci nic riskovat :-( Pořídila jsem ji za 2500kč a přenechám ji za 2200kč. Osobní předání či pošta. hanulinecka.petrovska@seznam.cz

reagovat Sibutramin 25.11.2010 11:16  5%    +  -

Prodám Sibutramin 15mg,20mg po 50 nebo 100 tbl.Baleno s bezpečnostním uzávěrem. Nový kvalitní Sibutramin - originál - s ověřovací etiketou, dovoz z USA, v celé EU staženo z trhu. Totožné složení,stejné účinky (ale opravdu šetrnější a mírnější vedlejší účinky) jako dřívě vyhlášená Meridie nebo Lindaxa, které se v celé EU již nedá sehnat. Odběr od dlohodobého a prověřeného zdroje. Dále Adipex, Xenical aj. sibutramin.adipex@gmail.com

reagovat Natt 17.11.2010 17:41  5%    +  -

Prodám XENIXAL 120mg. Prodává se v balení po 21, 42 a 84 tobolekách.
Já měla to po 84, ale protože jsem až překvapivě rychle dosáhla váhy, kterou jsem chtěla, nabízím zbývajících 71 tobolek. Já osobně jsem neměla žádné vedlejší účinky a kamarádku přešli po prvních 10 dnech a většina žen, s kterými jsem se o tom bavila a měli s tejný problém jako kamarádka, to pak mělo podobně. Pokud vedlejší účinky jsou, tak člověk nějak těch prvních deset dní musí přežít. Tohle bylo moje druhé balení (oboje po 84 tobolkách) co jsem zakoupila, takže po 97 tabletách, které se jí třikrát denně (měsíc a pár dní) jsem zhubla skoro 10 kg. Prodala bych je za 1200,-. Buď osobní setkání v Praze, nebo poštou na dobírku. Kdyby, jste měli zájem tak mě kontaktujte na n.beckova@hotmail.com .

reagovat lencik 4.11.2010 7:09  5%    +  -

Dobrý večer, koupila jsem zde lindaxu 90 tobolek za 2000kč, ale lékař mi nasadil léčbu na štítnou žlázu. Bohužel ji nemohu užívat :-(. Přenechám ji za tuto cenu.Nejlépe osobně děkuji. lenka.doubova@seznam.cz

reagovat lencik 3.11.2010 19:55  5%    +  -

Dobrý večer, koupila jsem zde lindaxu 90 tobolek za 2000kč, ale lékař mi nasadil léčbu na štítnou žlázu. Bohužel ji nemohu brát. Přenechám ji za tuto cenu. Osobní předání upřednostňuji.

reagovat lencik 3.11.2010 19:54  5%    +  -

Dobrý večer, koupila jsem zde lindaxu 90 tobolek za 2000kč, ale lékař mi nasadil léčbu na štítnou žlázu. Bohužel ji nemohu brát. Přenechám ji za tuto cenu. Předání preferuji osobní.

reagovat katarina-kubik 7.9.2010 15:40  5%    +  -

Dobrý den holky, mám Lindaxu na 3 měsíce. V lékárně jsem kdysi doplácela přes 1500kč. Tak pokud někdo budete mít zájem, tak jí nechám za 1500kč plus poštovné. Vše je originál s příbalovým letákem. Děkuji katarina-kubik@seznam.cz

reagovat Kolbenka12 7.9.2010 11:53  5%    +  -

Ahoj, koupim sibutamin. Pokud mate nekdo, tak do zprav. Diky:)

reagovat luciecinkova 5.9.2010 19:28  5%    +  -

Dobrý den nabízím Lindaxu 88tbl. Přenechám za 1200kč. Děkuji luciecinkova@email.cz

reagovat Johana.H 2.5.2010 12:25  52%    +  -

Ahoj ,chtěla jsem napsat moji zkušenost s Meridií.Brala jsem jí víc jak měsíc ,ale už než jsem ji začalá brát tak jsem totálně upravila můj jídelníček.Nepočítám nic ,ale jím 6krát denně .Jelikož jsem nemocná a nemohu moc cvičit tak jsem jen plavala a cvičila na míči co jsem mohla.Přes léky které beru na svoje onemocnění je to velice těžké i po Meridce zhubnout ,ale zhubla jsem 12kg za 3,5 měsíce.Chce to opravdu jíst,cvičit a hodně pít ,ale srovnat ten jídelníček .Tak hodně úspěchů.Ten jídelníček neustále dodržuji-STOP úplně sladké,nejím uzeniny ,chleba a rohlíky.Hlavně snídám a svačím.Jinak maso převážně rybu a kuřecí.Přílohy málo a hlavně hodně zeleninu.Tak držím všem palečky.

reagovat Pet51 28.2.2010 13:10  5%    +  -

Ahoj, koupila jsem si přes net 100tbl balení adipexu a zbylo mně 30tbl - dávka na měsíc. Prodávám, jak jsem koupila - za 600 Kč, tak mně nekamenujte, prosím Pomohl mně, ale nejde moc dohromady s mými současnými léky. Když jsem ho brala, žádné nepříjemné efekty - a to jsem migrenička.

reagovat hhanina 17.2.2010 10:49  5%    +  -

ivanar: ahojky,lindaxa a meridie je to samé,to stejné jako sibutramin..

reagovat popeluska 10.2.2010 14:37  5%    +  -

ivanar: No, ale není to nějak moc těch 13 kg???tak jsem dopadla kdysi já, že během měsíce a něco jsem shodila asi 15 kg a pak mi to šlo ukrutně zpátky nahoru i s úrokama.

reagovat popeluska 10.2.2010 14:36  5%    +  -

Čau holky,no já mám od 15.12. dole 8 kg.Užívala jsem meridii, ale už ne. a pořád stojím na váze. Je pravda, že mi teda pomáhá to hubnutí STOB, jestli jste o tom slyšely. No a s meridií a STOBem to jde fajn. Je to zdravé hubnutí, samozřejmě cviky do toho apod.

reagovat ivanar 7.2.2010 19:15  5%    +  -

Ahoj holky,chci se jen zeptat.Četla jsem,že Meridii stahujou z prodeje,konečně jsem našla něco co na mě funguje.
Od 4.1.mám dole 13 kg.a myslim že velkou zásluhu má na tom ta meridie,protože nemám tak strašné chutě.
Máte některá zkušenosti s tou Lindaxou?pročetla jsem tuto diskuzi a vypadá to,že by také mohla zabírat.
Chtěla bych ještě jedno balení (alespon pro začátek) a pak už bych pokračovala bez prášků:))

reagovat Agat 5.1.2010 16:39  5%    +  -

KOupím LINDAXU 15mg na 3 měsíce.
Nabídněte na email 102martas@centrum.cz.
Díky

reagovat janysek33 3.1.2010 21:58  5%    +  -

Ahojky všem, beru Lindaxu už po několikáté a jsem s ní spokojená. Jediná nevýhoda u mě je, že po vysazení si váhu ještě chvíli držím, ale za čas se opět svezu do nezkrotného žraní.:-) Ve srovnání s Adipexem (můžu to porovnat) je Lindaxa šetrnější. Jsem po dvou dětech, je mi 33 a teď už jdou kila dolů hodně hodně pomalu. Takže jsem za Lindaxu fakt vděčná.

reagovat Ivikiwi 11.12.2009 20:20  5%    +  -

janinka1999: ahojky mám zájem pokud je nabídka ještě aktuální..

reagovat smotanelka 4.12.2009 23:05  5%    +  -

ahoj holky prosim vas tyhle troje pilulky co tu probirate meredii,lindaxu a agip jsou k dostani bez receptu nebo to musim probrat z lekarem a kolik tak stoji dekuji

reagovat janinka1999 2.12.2009 10:15  5%    +  -

ahoj,prodám meridii na 3 měsíce ....janinka1999@centrum.cz

reagovat Nellca 9.11.2009 16:37  5%    +  -

rk72: ahoj beru Meridku měsíc a žízenˇ nemám vůbec tak skoro nepiju.Je tohle důvod proč mi to skoro nejde?dík za radu:-)

reagovat Nellca 9.11.2009 16:26  5%    +  -

ahoj...začala jsem s Meridii před měsícem a šla dolů 4 kg no a už týden nic:-( může se to tak zastavit?a znovu se hubnutí rozjede nebo je konec?ahoj a dík za odpověd´

reagovat Vladstraschna 24.9.2009 6:16  100%    +  -

Maggmiss: Každé kilíčko dobré. Mi už to jde strašně pomalu, tak kilíčko za dva až tři týdny. Ale u mě je to tím,že nějak neholduju pohybu. S tím by to asi šlo rychleji. Hlavně,ať to nejde nahoru

reagovat rk72 17.9.2009 19:05  12%    +  -

Maggmiss: AHOJKY,JÁ UŽ MÁM MERIDII ZA SEBOU A S DOBRÝMI ZKUŠENOSTMI,RADÍM TI DOBŘE,VYPIJ ALESPOŇ TŘI LITRY TEKUTIN,NEBO TO NEPŮJDE A BUDEŠ TRPĚT POCITEM SUCHA V ÚSTECH,KDYBYS JEŠTĚ NĚCO POTŘEBOVALA VĚDĚT,NAPIŠ MI DO VZKAZŮ,RÁDA TI NA VŠE DALŠÍ ODPOVÍM

reagovat Vladstraschna 16.9.2009 23:08  100%    +  -

P*u*s*s*y*c*a*t: Víš,já myslím,že každý si musí najít,co jemu vyhovuje. Moje doktorka mi zase řekla,že na rozdíl od Adipexu na Lindaxa návyková není. Ale pokud dokážeš hubnout bez berličky,je ti to jen ku prospěchu. Já ve svých skoro padesáti mám hodně vyvinutou rakovinu vůle,tak holt tu berličku potřebuju
Moc ti držím palce,ať se ti daří

Já jsem teď ze sebe nadšená,protože obří triko,které jsem si před časem koupila,abych měla v čem chodit,teď používám jako VELKOU noční košili

reagovat P*u*s*s*y*c*a*t 16.9.2009 18:08  5%    +  -

Holky, takhle, ja netvrdim, ze to nepomaha, to urcite joo.. ale proste pro me jsou celkem neprijemny ty vedlejsi ucinky.. ja potrebuju fungovat rano, mam dve maly holky doma, a ne ze budu cucet do noci do stropu a prevalovat se sem a tam
navic si pripadam nejaka preaktivni proste, to fakt nejsem ja, spolknu rano pilulku a do hodiny uz uplne cejtim v tele jak mi stoupa tlak a adrnalin a aktivita leti smerem nahoru. To mozna je pro nekoho dobry, ale ja se cejtim strasne nesva, protoze vim, ze to zpusobuje v tele neco umelyho a ne opravdova nalada nebo nadseni nebo pohyb..
je ale fakt, ze po tom dokazu dyl cvicit a vic nez asi normalne, protoze normalne uz jsem unavena, zatimco tohle mi dodava energii.
Ale co pak? Nebojite se nekdo zavislosti?
I moje doktorka mi rekla, ze by mi Lindaxu ani Meri nedoporucovala, ze ten Adipex je dobrej v tom, ze se nemusi brat uplne kazdej den, ale jen, kdyz cejtis, ze je potreba. A to mela pravdu.
Jenze samozrejme ja chtela shubnout a pokud mozno trochu rychleji nez normalne, a tak jsem to brala kazdej den. Coz asi byla chyba, nevim..
No, mam dole 10 kilo za par mesicu a myslim, ze v tom budu pokracovat i dal, radeji pomaleji a zdraveji nez s tema pilulkama.
Ale to neznamena, ze nekoho odsuzuju nebo ze bych to nedoporucovala! Ano, funguje to, ale... vzdycky je tam to ALE!
Zjistila jsem, ze me pro me to fakt asi neni. Citim se lip bez pilulek a bez umeleho nabuzeni organizmu, no

reagovat Vladstraschna 15.9.2009 18:14  100%    +  -

P*u*s*s*y*c*a*t: Já zhubla s Adipexem před 13 lety - za dva měsíce 18 kil. Chvíli mi to sice vydželo,ale pak jsem to nějak neuhlídala.
Ale cítila jsem se docela dobře. Jelikož mám spíše nízký tlak,tak to "nabuzení" u mě fungovalo chutí do pohybu a práce. Byla jsem nějak výkonnější a nepotřebovala jsem tolik spát. Mi totiž normálně nějakých osm hodin nestačilo.

reagovat P*u*s*s*y*c*a*t 15.9.2009 18:11  5%    +  -

Ahoj holky, no ja si sehnala ten Adipex Retard nakonec, brala jsem ho ted asi dva tydny a hrozne mi nevyhovovaly ty vedlejsi ucinky.
Nemohla jsem skoro spat, treba do trech do noci jsem cucela do stropu taky jsem byla porad takova nejaka nabuzena, neposedela jsem v klidu, porad jsem mela pocit, ze musim neco delat, takova nervozni a roztekana... a mela jsem jen vetsi chut na cigarety
nejprve jsem byla nadsena z toho, ze jsem si na jidlo nevzpomnela treba cely odpoledne, vubec jsem nemela hlad ani chut na nic, ale kdyz uz jsem to brala ten druhy tyden, tak jsem si uvedomila, ze tohle asi nebude ta spravna cesta ja proste musim pravidelne jist kazdy dve hodiny a malinko, nejvic zeleninu a netucny veci a mit pohyb, jinak nehubnu ani deko.
No a tak jsem to prestala brat, asi to neni nic pro me. Stejne jsem s tim shubla jenom dve kila, ale ty se mi chtely rychle vratit hned po tom, co jsem ho vysadila a zacla mit zase normalni, zdravou chut na jidlo.
Tak nevim.. ja se spis vratim ke svemu zdravemu hubnuti bez jakychkoliv tabletek

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Lindaxa nebo Meridie ???
Diskusi založil(a): P*u*s*s*y*c*a*t
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Knihovnice Eva Drahošová: Jaká by byla jako první dáma? Dokonalá postava už za měsíc? Tyto cviky fungují! Slavné ženy a jejich záliby: Čím se krásky baví ve volném čase? 9 dietních receptů s rýží: Pečená s rajčaty, fazolková i v salátech Nejkrásnější polštářky, které letos musíte mít. Inspirujte se v galerii Adina Mandlová: První manžel spáchal sebevraždu, poslední byl gay Barvíte si vlasy sama? Takto odstraníte nežádoucí barvu z pokožky Jak vyrobit lojovou kouli pro sýkorky a další ptáčky Iveta zhubla přes 30 kilo. Kila šla dolů velmi rychle ze dne na den Je váš sexuální život na vrcholu? Takhle to poznáte