Vaše zkušenosti s Meridií

Před rokem jsem zkusila Adipex a musím říct,že jsem byla šťastná,jak jsem hubla...chtěla bych ale zkusit Meridii,myslím,že je šetrnější..?
8.7.2009

Diskusi založil(a) 8.7.2009 PralinkaMersi

reagovat killercs 14.2.2011 11:20  5%    +  -

Právě probíhá soutěž o nejchytřejší stát Evropy a zúčastnit se může každý! Stačí přejít na tuto adresu: Spustit IQ test Po vyplnění otázek budete znát svoje IQ a to se započíta do soutěže! Tak podpořte svoji zem jsme češi!!

reagovat cihai 15.6.2010 8:53  1%    +  -

oprava,
piste na mail:
cihakova.m@tiscali.cz

jo, a cena je: 700Kc

reagovat cihai 15.6.2010 8:49  1%    +  -

zdravim,
mam 50tbl sibutramin teva15, original bal.
(dat.spotreby 12/2010), je to pozustatek - ja uz beru jen kys. listovou, chci mimi.Prodam, jen osobne predani - Praha.

cihak.ivan@tiscali.cz

reagovat petravran 16.4.2010 1:24  60%    +  -

Nutně scháním Meridii!!!!!Nebo Lindaxu, i pár tablet.

reagovat Edi13 10.3.2010 19:16  7%    +  -

normenka: nemáš náhodou ještě meridii...stačí mi 15 tabletek...děkuji

reagovat Fatkiller 10.3.2010 11:27  5%    +  -

Meridia (účinná látka sibutramin) je efektivní v tom, že zároveň omezí chuť k jídlu a zrychlí metabolismus. Její účinky jsou neoddiskutovatelné. Pokud někdo po vysazení začne opět nezřízeně jíst, je logické, že opět nabere, ale v životě snad nic netrvá věčně a je tako byste nadávali že jste rok neběhali a ztratili svoji fyzičku - to je váš problém. Důležité je,že sibutramin nesníží metaboslimus jako je to u jiných diet a tedy po vysazení máte jeho úroveň v takovém stavu, že udržet váhu je jednoduché se zachováním správných stravovacích návyků. Meridia je dobrý pomocník v tom, abyste se zbavili rychle přebytečných kil a dostali na váhu, kterou bude snadné udržovat a budete se cítit dobře, nejhorší jsou v každé dietě právě ty začátky. Meridia a Lindaxa se bohužel stahují z trhu (jde o marketing a lobismus - žádná relevantní studie neprokázala škodlivost této látky a na trhu jsou mnohem horší svinsta volně prodejné), ale lze sehnat ještě čistý sibutramin 20, který funguje lépe než meridia. Samozřejmě to nesmí brát lidé kteří berou antidepresiva nebo mají hodně zvýšený tlak, ale titi lidé sakmozřejmě nesmí pít třeba kafe a nikdo tady kafe také nezakazuje. Sám jsem na sibutraminu zhubnul přes 10kg za 2 měsíce a přítelkyně zrovna tak. Pokud chcete poradit, napište na nightwishh@seznam.cz

reagovat jako1969 21.2.2010 23:07  5%    +  -

Ahojky, prosím pomoc! nemáte někdo doma ležet Meridii 15 mg??? Děkuji.

reagovat 1moni 10.7.2009 12:10  100%    +  -

No díky meridce sem zhubla 10kg,když sem ji vysadila tak 15 nabrala,zvýšil se mi tlak,ale nyní je beru znovu-neznám jiný lepší přípravek po kterém jdou kilča dolů....užívám vitamíny pro zmírnění negativních účinkú-zatím sem v poho...

reagovat normenka 9.7.2009 9:03  100%    +  -

já jsem málem po meridii zkolabovala,neskutečně mi vše rozhodila

reagovat Durga 8.7.2009 20:08  48%    +  -

Nejlépe uděláš, když si klikneš na "Diskuse", potom pod červeným řádkem, kde je hledej najdeš Hledej diskusi, tam napiš Meridia a čti. Je to čtení pro dlouhé zimní večery. Je tam toho opravdu hodně.

reagovat dejavu 8.7.2009 18:47  5%    +  -

Po brani Meridie mi zustal trvale vysoky tlak, kt. jsem pred tim nemela. Navic jsem po jejim vysazeni hned nabrala to, co jsem zhubla. Ja myslim, ze tohle neni dobre reseni.

reagovat Joyx 8.7.2009 18:28  25%    +  -

a copak chceš hubnout???

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Vaše zkušenosti s Meridií
Diskusi založil(a): PralinkaMersi
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si