POMOOC - program pro desetiletou slecnu!!!

Ahoja všici,

budu mit o prazdninach na tyden u sebe kamoščinu holčinu, je ji 10 let a abych pravdu rekla, vůbec nevím, co si s ní počít :-) Mám 8mesicniho prcka, asi se spousta veci bude tocit kolem nej, ale....chtela bych, aby to pro ni byly trochu prazdniny a ne vopruz....neporadite???
Fakt si nevim rady a posadit ji k pocitaci umim, ale nechci..... :-(
Budeme zrejme v Praze....ale castecne take mozna na Vysocine....a ja si fakt nevim rady :-(

Diky moc vsem za jakekoliv tipy, rady, napady....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
9.7.2009

Diskusi založil(a) 9.7.2009 JTina

reagovat reskator 20.3.2016 21:06  6%    +  -

POMOOC - program pro chlapečka!!!
Ahoja všichni
Mám chlapečka Davídka ted mu jsou 2 roky už od narození má epilepsii

Fakt si nevim rady vím že epileptiky mužou mít počítač jen malou chvilku stolní hry hrat neumí

reagovat reskator 12.2.2011 11:03  38%    +  -

Mám dva synovce Kubu a Ondru rádi jezdí po výletech tak se junkni na intert je tam hodně zajimavích výletu třeba tady
http://www.kudyznudy.cz/ a nebo WWW,výlety cz.

reagovat heh 23.7.2009 22:01  1%    +  -

ja bych ti poradil naky ulet s kterym by pak mohla machrovat pred kamosema :)

reagovat Kleopatra 15.7.2009 22:12  55%    +  -

jo a pokud tě moc netrápí finance, tak úúúžasný aquapark v Čestlicích www.aquapalace.cz

reagovat Kleopatra 15.7.2009 22:11  55%    +  -

doporučuji Beckiland www.beckiland.cz - bude nadšená a tvůj prcek si tam taky pohraje

reagovat Radulka 14.7.2009 10:53  100%    +  -

Já mám 9 letou dceru a baví jí všelijaké tvoření, kreslení, hlavně vystřčihovat a lepit,to je její. Ale moc ráda i korálkuje nebo zkouší fimo šperky a pod. Pak taky kino,to by jí mohlo bavit, třeba Hanna Montana nebo Muzikál ze střední, to je baví. Jinak určitě ZOO,nějaké to plavání a taky stolní hry

reagovat JTina 12.7.2009 11:04  29%    +  -

Januska.123: Holky všechny, děkuju Vám mooooc, to malovani na tricka je myslim uplne super napad, taky ji bavej karty, tak muzem mastit a Zoo take a proste...DIKYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

reagovat pH 11.7.2009 21:46  100%    +  -

kopretinna: zajímavý je na procházku s dětmi i Vyšehrad

reagovat kopretinna 10.7.2009 20:15  89%    +  -

vidiš ZOO mě nenapadla to je super napad,a projit si Prahu by bylo take zajimave

reagovat Durga 10.7.2009 17:43  47%    +  -

Jestli není z Prahy, protáhla bych ji trochu Prahou, tam, kam budete moci s kočárkem/. Nevím, jestli máš možnost sehnat starou desku Hurvínkovy staré pověsti. Je to hodně o Praze. Náš syn je znal asi v 7 letech a když jsme jeli do Prahy, chtěl vidět, kde co bylo. Na Vysočině bude záležet na tom, kde běžně žije. Jestli ve městě, tak jí ten PC povol, jen si pohlídej, aby si nepsala s někým cizím.

reagovat leosan 10.7.2009 16:55  5%    +  -

reagovat Januska.123 10.7.2009 15:20  32%    +  -

Souhlasim se vsim co tu holky napsaly: ZOO, aquapark (pokud budete na Vysocine, v Jihlave je oboji a do aquaparku te s mimcem pusti jen nesmi do vody)Jinak tady jsou stranky domů deti a mladeze v Praze,treba budou mit zrovna nejakou v hodnou akci http://www.volnycaspraha.cz/
Jinak hlavne zjistit jak travi cas doma, jake ma konicky a nechat ji se (v mezich moznosti) na vymysleni programu aktivne podilet.

reagovat kytka1 10.7.2009 14:01  100%    +  -

Taky myslím, že pokud namjí doma mimčo tak by jí mohlo bavit pomáhat s mimčem, vozit kočárek. nebo jestli má ráda různý tvoření tak třebas tvořit něco z korálků, nebo malovat na trička - stačí obyčejný tričko, fixy na textil a může si namalovat vlastní tričko

reagovat Limonene 10.7.2009 13:08  5%    +  -

jednoznacne spominana ZOO. A ak bude dobre pocasie, tak sa ist niekam okupat. Najlepsie niekde, kde maju bazen/atrakcie pre mensie deti.

reagovat Katerina33 10.7.2009 11:07  37%    +  -

ZOO je určitě dobrý nápad, tím se "zabije" celý den a Petřín taky doporučuju, odtamtud se dá pokračovat procházkou do města. Taky záleží, co má slečna ráda. Do aquaparku tě asi s miminkem nepustí

reagovat mitternacht 10.7.2009 11:05  45%    +  -

Pokud není z Prahy, tak jí zkus ukázat zajímavá místa. Budou ji samozřejmě bavit i obchody, ale nepředpokládám, že do ní chceš vrážet peníze, navíc s miminem obchody moc vhodné nejsou

reagovat tyweee 10.7.2009 10:45  74%    +  -

Pokud by se ti libilo jit na Petrin, tak do bludiste. Jsou tam i krasne zahrady plne ruzi. Navic se nahoru jezdi lanovou drahou, tak to by se ji taky mohlo libit.

reagovat kopretinna 10.7.2009 10:23  89%    +  -

věřim že ti bude chtít hodně pomahat s malym,pokud doma mimčo nemaji veř že bude nadšena.aspon slečny v tomto veku byvaji, jinak bych asi poradila hrat /jak čas dovoli/všelijake společenske hry,jinak musiš zjistit co ma rada a co ji bavi,to je asi nejduléžitejši

reagovat mitternacht 10.7.2009 10:03  45%    +  -

Myslím, že by se jí mohlo líbit v aquaparku

reagovat 1moni 10.7.2009 9:53  100%    +  -

Ahojky.Já mám 11 letou dcerku, a pak 7 letou.Třeba holčina se bude chtít starat o tvé mimčo,myslím,že ti hodně pomůže.Má starší dcerka je z miminek unešená....Můžete si potom procházky zpříjemnit zastávkou na zmrzku a tak,večer až budeš mít manžela doma tak vyražte třeba do kina-odpočneš si od mimča,neboj manžel to ty 2h zvládne.Můžete také zajít do ZOO,tam se dá ztrávit celí den-já v Pražské kojila svou dcerku-úplně v poho,jsou tam i přebalovací kabinky....takže super!doporučuji.Tenkrát mé dcerce bylo 6 měsíců,když sme s ní byli poprvé v zoo,a vše ok!Hrajte taky třeba karty atd...Pokud víš o nějaké její zálibě-zkus něco k ní vymyslet...

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: POMOOC - program pro desetiletou slecnu!!!
Diskusi založil(a): JTina
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti
Přečtěte si
Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika Ovesné vločky k snídani i k večeři: Lívance, placičky či pomazánka Jak správně udržovat a čistit plovoucí podlahu Nevěra ano, či ne? Tyto věci by vás možná nenapadly Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle Chcete mít nejkrásnější muškáty v okolí? Vypěstujte si je ze semínek Jste pořád unavená? Odblokujte si čakry a zase budete fit Knihovnice Eva Drahošová: Jaká by byla jako první dáma? Dokonalá postava už za měsíc? Tyto cviky fungují! Slavné ženy a jejich záliby: Čím se krásky baví ve volném čase?