Podvodníci s léčivy

Určitě se někomu z vás stalo,že jste si od někoho koupili prášky na hubnutí apod. a dotyčný vám poslal balíček čaje apod.a prachy byly vyhozený!!! Tak jsem si říkala,udělat si tu pro výstrahu i ostatním seznam lidí,kteří vás podvedli..
8.7.2009

Diskusi založil(a) 8.7.2009 PralinkaMersi

 
 

reagovat donny0007 30.6.2011 17:07  5%    +  -

tak je jasné, že jen jezt prášky a válet se na gauči s chipsama, že to asi nezabere, chce to brát spíše jako podpůrný prostředek při cvičení ale samozřejmě, aby to mělo nějaký efekt

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.


Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Podvodníci s léčivy
Diskusi založil(a): PralinkaMersi
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Zlozvyky mužů v posteli: Co všechno dělají špatně? Nejoblíbenější džíny: Co všechno na vás prozradí? Jak vybrat rolety: Barva, materiál a ovládací systémy Bílá magie vás může ochránit! Rituály, které fungují S tebou mě baví svět: Co se stalo s dětmi z komedie tisíciletí? RADKA (37): Tchyně mě pořád srovnává s manželovou ex Creative World ? místo pro oslavy, tvorbu, dobré jídlo a zážitky každý den Cukr, citron, majonéza: Co určitě nepatří na váš obličej? Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru?