Mám jedináčka

Ahojte všechny co máte jedináčka a nepřipadá Vám to nijak divné nebo málo,prostě jste chtěli dítě ,ale jedno Vám stačí.Pojďte si popovídat a problémech a výhodách mít jedináčka.
10.7.2009

Diskusi založil(a) 10.7.2009 hvezdickaq

reagovat Centrix 15.5.2011 12:42  66%    +  -

Prosíííím, nemáte doma jakékoliv staré dudlíky? Můžou být i nekopletní, stačí i samotné savičky, dudlíky či kroužky - nabídky prosím do vzkazíků ....děkuji!!!

reagovat Abinka 19.8.2009 16:05  44%    +  -

bibinna: na rozdiel od maminky dokáže dietko korunky zhromažďovať a kúpi si niečo väčšie: teraz to boli slúchatká za 2000 Kč al značkovú mikinu, tričko, košeľu, zaplatil si lístok na DJ v Prahe..sem tam zájde s kamarátmi na diskotéku, tak mu s polovičkou nejakú korunku dáme..šporenie po mne rozhodne nemá, preto nosím radšej platobnú kartu, kt. neberú všade..

reagovat bibinna 19.8.2009 10:48  61%    +  -

Abinka: Ahoj,ty drobné dají pěknou sumičku.Já taky dám 20 nebo 50,ale on už je větší a tak si i něco vydělá na brigádách.Za to dvacku má u nás tak zmrzlinu nebo pití......

reagovat Abinka 19.8.2009 8:33  44%    +  -

všetky po krátkej odmlke..syn dostáva už rok od tatínka na účet - k výživnému - 500 Kč mesačne a od mojej maličkosti podľa potreby: dávala som mu tiež 500 Kč, ale spláca si u mňa notebook, kt.potreboval do školy, takže ešte nejakú chvíľu musí vystačiť s tým, koľko drobných mu bokom dám..

reagovat Zuzana22 19.8.2009 7:45  100%    +  -

koplik: Ahojky, já zkoušela zavádět 50Kč na týden a nějak se to neujalo,malá si neuhlídala výdaje, já jí občas zapomněla v neděli "zaplatit" takže u nás je to spíš v tom smyslu, že jednou za týden má nárok na nějakou drobnost v týhle výši - časopis, maličkou hračku, hopíka atd.

reagovat koplik 18.8.2009 23:32  41%    +  -

Ahoj holky , jak jste na tom s kapesným u dětiček? Máme 8 let tak zvažuju jestli a kolik

reagovat bibinna 5.8.2009 18:48  6%    +  -

Holky přečtěte si toto a hned se spraví nálada
http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/172608-zenske-pozadi-je-symbolem-atraktivity.html

reagovat Abinka 5.8.2009 17:16  41%    +  -

okrem dietka mi zostali po porode - bohužiaľ - i prsia šestky (z čísla 3), vydržala som to 6 rokov = neskutočné trápenie 365 dní v roku a frčala na plastiku..teraz je to a že ubehlo odvtedy už celých 10 rokov..

reagovat hvezdickaq 5.8.2009 16:58  6%    +  -

Za chvilku dorazí manžel z práce a vyrážíme tady kousek do hospůdky na zahrádku se známýma.Dělají tam grilovaná žebra,kolena,klobásy a makrely,no tak přece se nebudu koukat a držet dietu taky si něco dám

reagovat hvezdickaq 5.8.2009 16:53  6%    +  -

Zuzana22: U nás je to stejné taky mám hubenějšího chlapaale coa taky nemá takový prsa jako jáPořád si říkám,že některý holky mají třeba jen zadek a prsa žádný,já mám aspoň tu lepší variantu oplácanosti s prsama

reagovat Zuzana22 5.8.2009 16:50  78%    +  -

hvezdickaq: To jsou pořád stejný přírůstky!!! někde jsem četla, že za jeden rok manželství ženská přibere kilo, u mě to skoro přesně sedí
Manža je hubenej, ale zase ne tak moc, je o pár cm vyšší a o pár kilo lehčí...ale zase nemá tak velký prsa

reagovat Zuzana22 5.8.2009 16:49  78%    +  -

Abinka: Hele, o tom to je, abychom se cítily dobře, a taky aby nás to zdravotně neomezovalo (i když moje klouby by pár kilo odlehčení určitě uvítaly
Líbilo se mi, jak jsi psala po porodu, já všude říkám, že mi to zůstalo po Ani, a přitom jsem to přibrala až pak

reagovat hvezdickaq 5.8.2009 16:42  6%    +  -

Holky hlavně že jsme zdravé ne?To je důležité

reagovat hvezdickaq 5.8.2009 16:40  6%    +  -

Zuzana22: No vidíš totakže to asi není jen o postavě,jako vždycky já mám zhruba 170cm a 70kg,ale když jsme se brali,což je 5 let měla jsem 57,dobře si mě vykrmil,žeA Tvůj manža je jakej?Co se týče váhy?

reagovat Abinka 5.8.2009 16:39  41%    +  -

Zuzana22: keď som sa v 1991 vydávala, mala som krásných 58 kg , po porode mi zostalo 76 kg (bývalá polovička 65 kg) a teraz poctivých 85 kg pri 164 cm..keďže nová polovička má 100 kg i viac, pripadám si pri ňom hubenáááááá....viem, že by som s tým mala niečo robiť, ale šport mi nič nehovorí, okrem pumpovania 200 l sudu na záhrade, do toho problémy so štítnou žľazou a HA, kt. mi nesadla a stárnem..

reagovat Zuzana22 5.8.2009 13:59  77%    +  -

hvezdickaq: no já jsem teď tak 10 kilo nad akorát, mám 165 cm, když jsem vážila 65, tak jsem sice spokojená nebyla, no teď mám +-78, mívala jsem i přes 80 není to žádnej zázrak, ale momentálně nemám sílu s tím něco dělat, jak se znám, tak hubnutím bych zase přibrala, tak jen chodím běhat a snažím se moc se nepřecpávat a co si budeme namlouvat, krize pominula a najednou mu to nevadí

reagovat hvezdickaq 5.8.2009 13:55  6%    +  -

Zuzana22:Někteří chalpi jsou fakt prdlí. Já nevím jakou máš teda postavu,já jsem v podstatě normální ženská ani tlustá ani hubená,samozdřejmě se sebou nejsem spokojená a vidím všude špeky,což je normální,ale nějak extrémně hubnout nehodlám Na druhou stranu třeba 100 kg bych mít nechtěla.Prostě tak akorát jak se říká.

reagovat Zuzana22 5.8.2009 12:06  76%    +  -

hvezdickaq: Tak to máš ale zlatýho chlapa! tomu mýmu se líběj sportovkyně, taky jsme si i kvůli tomu prošli pořádnou krizí, ale že by mě to nutilo hubnout

reagovat hvezdickaq 5.8.2009 10:55  6%    +  -

Nejhorší je,že mé drahé polovičce se líbí ženské krev a mliko,ne teda zase nějaké moc opláclé,ale tak akorát,což dle jeho názoru já splňuju,ovšem dle mého samozdřejmě ne,ale každopádně se vedle takového chlapa blbě hubne.

reagovat hvezdickaq 5.8.2009 10:51  6%    +  -

Zuzana22: No já zase Vorvaněale jinak i přes ty fotky mi stále chutná

reagovat Zuzana22 5.8.2009 10:43  76%    +  -

hvezdickaq: Jo, já tam mám nějakou bílou velrybu... se divím, že o tom Greenpeace nedali zprávu do novin

reagovat hvezdickaq 5.8.2009 10:34  6%    +  -

Já jsem taky stahovala fotky do pc a některé obzvlášť z pláže jsou opravdu šílené

reagovat Zuzana22 5.8.2009 9:07  75%    +  -

K fotkám - já včera dávala dohromady fotky moje a kámošky z dovči. Ty z mýho foťáku jsou super...protože tam nejsem a když jsem viděla ty špeky, tak snad už nikdy nebudu jíst to je strašný, ještě že do práce nechodím v plavkách

reagovat Abinka 4.8.2009 18:28  40%    +  -

Norreen: ďakujem..svojmu dieťaťu nerobím to, čo dokázalo nahnevať v detstve mňa: že som bola krásná blondýnka to vidia všetci na fotkách = tie mám vlastne moc rada a potom, ako mi minulý rok zomrela babička, kt.ma vlastne vypiplala odmalička, ich mám naaranžované - keďže sme na nich obidve spolu - v byte i v práci na PC stole..teraz už krásná blondýnka nie som..

reagovat Norreen 4.8.2009 18:12  100%    +  -

Abinka: moc se mi líbí tvůj vztah se synem. Založený na důvěře. Já ho docela chápu. Vždycky jsem se nerada fotila a nesnášela jsem, když máma všude ukazovala moje fotky.

reagovat Abinka 4.8.2009 18:00  39%    +  -

meggee: u neho nastal fotografický útlm, keď dotancoval po 5 rokoch v 7.triede ZŠ závodne latinu a štandart: každý víkend poctivo natáčaný kamerou..ani sa mu preto teraz nedivím..

reagovat meggee 4.8.2009 16:47  100%    +  -

Abinka: jasný dobře už neukecávám...chápu já se taky strašně nerada fodím..jak vidím foťák tak radši utíkám

reagovat Abinka 4.8.2009 16:45  42%    +  -

meggee: sama sa hrozne nerada fotím (na rozdiel od neho ešte nie som ani fotogenická), takže ho nechávam žiť..mám jeho 14 dní staré fotky, ale keby ich náhodou niekde uvidel al ho nejaká dobrá duša upozornila (aj také sú), bude

reagovat meggee 4.8.2009 7:15  100%    +  -

Abinka: tak to je dobrý ....no to je jasný když nechce tak nechce,hele a ani fotku když byl malej ti nedovolí? Že bysme si udělaly představu....

reagovat Abinka 3.8.2009 18:08  39%    +  -

meggee: rešpektujem jeho skoro dospelé prianie: je síce krásne fotogenický (ako menší sa fotil neskutočne rád), ale je niečo ako manželka poručíka Columba = všetci vedia, že existuje, ale zatiaľ ju nikto nevidel..

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Mám jedináčka
Diskusi založil(a): hvezdickaq
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti
Přečtěte si