Úžasná hra "LITTLE BIG PLANET"

12.7.2009

Diskusi založil(a) 12.7.2009 Leni+Péťa_a_Míša

reagovat Tadeáš 28.2.2018 11:15  1%    +  -

Už jsem ji dohrál ale nemohu přijít na to jak se zde dávají facky . Já vím není to podstatne ale přece jenom je občas fajn pozlobit bráchu.

reagovat dominik 8.10.2012 18:49  1%    +  -

Ahoj Dominikovi je teprve 6 let a dohrál první díl Little big planet a nyní chystáme nákup druhého dílu. Mám jen jeden nesmělý dotaz. Poradí mi někdo jak v kapitole Skate the Victory použiji obrázek erbu. Je třetí v pořadí.Za celou hru jsem ho nezískal. Kde ho vlastně mohu získat? Pokud víte zašlete mi to prosím na email: suldikjarda@seznam.cz. Ostatní jsme dohráli se všemi cenami. Děkuji předem a s pozdravem Dominik

reagovat Leni+Péťa_a_Míša 20.3.2011 17:52  24%    +  -

Tak máme odehranou i novinku- druhý díl

LITTLE BIG PLANET 2 k prodeji zde

www.nextgames.cz

reagovat Leni+Péťa_a_Míša 31.7.2009 8:22  100%    +  -

A já už mám základ taky dohraný, půjdu na ty levely vytvářený hráčema...

reagovat Leni+Péťa_a_Míša 29.7.2009 10:09  100%    +  -

Tak synátor jí už dohrál

reagovat Leni+Péťa_a_Míša 18.7.2009 8:56  100%    +  -

Hannelka: Tak co, bude ?

reagovat Leni+Péťa_a_Míša 12.7.2009 23:18  100%    +  -

Hannelka: Jé, tak to vůbec nevím. Vše co se týče PC, konzolí a her obstarává manžel

Jukla jsem na net a našla jsem, že jí mají od 649,-Kč...

http://hry-playstation-3.heureka.cz/little-big-planet/

reagovat Hannelka 12.7.2009 22:47  17%    +  -

Leni+Péťa_a_Míša: Tak Playstationa 3 máme....kolik jsi za tu hru dávala?

reagovat Leni+Péťa_a_Míša 12.7.2009 20:57  100%    +  -

Jooo, to jsem zapoměla napsat, ona je to hra na Playstation 3... Je fakt perfektní a dá se hrát i on line.
Můžete si vytvořit panáčka podle své fantazie, dají se tam tvořit i světy kterými procházíte, nebo hrát ty co někdo již vytvořil. Můžete hrát sami, s kamarády na své konzoli, nebo on line s tím, kdo se zrovna připojí.
Je to bohužel jen pro majitele Playstation 3, kdo má, nebo se chystá koupit, vřele doporučuju !!!

reagovat Hannelka 12.7.2009 20:18  17%    +  -

Taky jí neznám, ale klidně bych jí zkusila

reagovat vlkova37 12.7.2009 19:54  60%    +  -

Leni+Péťa_a_Míša: já jí vůbec neznám,je někde kde se dá hrát online bez stažení do PC?

reagovat Leni+Péťa_a_Míša 12.7.2009 14:23  100%    +  -

Zdravím

Zkusila jsem založit tuto diskusi- najde se někdo na popovídání o této skvělé hře ???

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Úžasná hra "LITTLE BIG PLANET"
Diskusi založil(a): Leni+Péťa_a_Míša
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava
Přečtěte si
Bílá magie vás může ochránit! Rituály, které fungují S tebou mě baví svět: Co se stalo s dětmi z komedie tisíciletí? RADKA (37): Tchyně mě pořád srovnává s manželovou ex Creative World ? místo pro oslavy, tvorbu, dobré jídlo a zážitky každý den Cukr, citron, majonéza: Co určitě nepatří na váš obličej? Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru? IRENA (44): Moje matka mi neustále mluví do života Máte problémy se štítnou žlázou? S těmito příznaky jděte k doktorovi Bronzer je hitem jara a léta: Jak ho správně používat a vypadat skvěle?