RENÁTINA BYLINÁŘSKÁ PORADNA A DISKUZE O EMILU VÁCLAVU HAVELKOVI

VŠECHNO MÁ SVŮJ ČAS A I JÁ DOŠLA K TOMU, ŽE BYCH MOHLA VYTVOŘIT DISKUZI O TOM, CO PATŘÍ DO MÉHO ŽIVOTA A CO JE JEHO SOUČÁSTÍ - DISKUZI O BYLINKÁCH A PORADNĚ E.V.HAVELKY.

EXISTUJÍ STARÉ ZAPOMENUTÉ RECEPTY, ZKUŠENOSTI NAŠICH BABIČEK, BYLINKÁŘEK I STARÝCH DĚDKŮ KOŘENÁŘŮ, KTERÉ BYCHOM SPOLU MOHLI OŽIVIT. BUDU RÁDA, KDYŽ SE PŘIDÁTE A SPOLU PŮJDEME VSTŘÍC PŘÍRODĚ.

PAK BYCH RÁDA, KDYBYSTE PSALI TAKÉ SVÉ ZKUŠENOSTI S LÉČENÍM U E.V. HAVELKY - ASTROLOGA, SE KTERÝM DNES PRACUJI.
POKUD BUDETE MÍT NĚJAKÉ NEJASNOSTI ČI OTÁZKY, RÁDA NA NĚ ODPOVÍM.
TAKÉ POSKYTNU INFORMACE K BYLINNÝM PREPARÁTŮM, KTERÉ NABÍZÍ.

BYLO MI 28 LET, KDYŽ JSEM HO POPRVÉ NAVŠTÍVILA SE SVÝM PROBLÉMEM. PROBLÉM - NEPLODNOST TRVAL CELÝCH 5 LET A LÉKAŘI DÁVALI NADĚJI POUZE NA UMĚLÉ OPLODNĚNÍ. TEHDY JSEM HO VIDĚLA V TELEVIZI, A PO ČASE JSEM HO NAVŠTÍVILA. UJISTIL MĚ, ŽE VŠE PŮJDE "NORMÁLNĚ" A DAL MI PÁR SVÝCH BYLINNÝCH PREPARÁTŮ A SVĚTE DIV SE, ZAČALA JSEM SE CÍTIT LÉPE A VŠE ŠLO I BEZ MEDICÍNSKÝCH ZÁSAHŮ. MŮJ SYN MÁ DNES 7 LET. A JÁ DNES POMÁHÁM P. HAVELKOVI DÁVAT NADĚJI DALŠÍM LIDEM, ŽE SE ZMENŠÍ JEJICH POTÍŽE, ŽE SE UZDRAVÍ, ŽE JIM BUDE LÉPE.
PROSTĚ OD TÉ DOBY JSEM ZŮSTALA BYLINKÁM VĚRNÁ, PRONIKÁM DO JEJICH SVĚTA, SNAŽÍM SE O NICH ZÍSKÁVAT DALŠÍ ZNALOSTI A INFORMACE A RÁDA POMÁHÁM JINÝM.

A HLAVNĚ MÁM TO ŠTĚSTÍ, ŽE MOJE PRÁCE JE I MÝM NE KONÍČKEM, ALE DOSLOVA KONĚM.

VÍTÁM TY, CO V DOBRÉM PŘICHÁZÍ A CHTĚJÍ SE NĚCO ZEPTAT, CHTĚJÍ SE PORADIT, NEBO CHTĚJÍ PORADIT JINÝM.

VÍTÁM VÁS APATYKÁŘKA RENÁTA

PŘÍRODA JE PROTI NÁM VE VÝHODĚ.
MŮŽE EXISTOVAT BEZ NÁS,
MY BEZ NÍ ZAHYNEME.

Za pomoc na vyšperkování stránek děkuji ze srdce Yukonce.

14.7.2009

Diskusi založil(a) 14.7.2009 astro-apatykaRenáta

KDE MĚ NAJDETE??

ASTRO PORADNA OPAVA Mgr. Renáta HERCZOVÁ

Pekařská ulice 58
telefon: 732 256 115
e-mail: astro-apatyka@seznam.cz
otevírací doba: pondělí - pátek: 9.00 - 11.45 + 13.00 - 17.00

ZMĚNA PRACOVNÍ DOBY

TERMÍNY PORADNY V OPAVĚ

NEJBLIŽŠÍ TERMÍNY PORADNY V OPAVĚ JSOU : 7.2. a 13.3. 2013
v poledne máme pauzu na oběd :-))

INFORMACE O EMILU VÁCLAVU HAVELKOVI
EMIL VÁCLAV HAVELKA je náš nejznámnější astrolog, zabývá se lékařskou astrologií, od roku 1990 vede astrologické apatyky ASTRÁL.
Kromě svých apatyk v Praze, v Bohdalově a v Peci pod Sněžkou/ kde mimo jiné vybudoval z trosek hotel Hořec a kde pořádá léčebné pobyty pro děti i dospělé/ vybudoval síť apatyk po celé republice.
Když jej navštívíte, tak na základě data narození a toho, co na vás VIDÍ, vám napíše diagnózu - co je třeba v organismu "spravit" a doporučí vám bylinné preparáty a poradí, jak zlepšit fyzické a duševní síly.
Preparáty vozí z nejčistších oblastí Vietnamu, z Indie, z Ruska, z Bulharska a některé vyrábí p. Havelka na Vysočině.
Bylinky jsou ve formě tablet, kapslí, sirupů,čajů, past či tinkur. Napsal také několik knih, mimo jiné ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU, MUMIO NEBO VITAMÍNOVÝ POKLAD - RAKYTNÍK, publikuje v časopisech a rovněž o něj má zájem televize, především na Slovensku.
Velmi ceněn je v zahraničí, nejen na Slovensku, ale také v Jižní Americe, v Asii.
O něm byla napsána kniha FENOMÉN EMIL VÁCLAV HAVELKA - ČESKÝ NOSTRADAMUS.

astro-apatykaRenáta 18.7.2009 22:09

INFORMACE PRO VÁS:
Pokud řešíte nějaký zdravotní problém, napište mi prosím do vzkazů a já vám poradím, co s ním, jak na něj vyzrát, pokud to bude nutné - nebudu si vědět rady - nebo to bude vaše přání, proberu toto s p. Havelkou.
Pokud budete mít zájem o nějaký přípravek, ráda vám jej zašlu, ceny vám uvedu ve vzkazech.
Hodně zdraví všem.

Vstup do vnitřní nástěnky - KLIK

Na nástěnce najdete
mnoho zajímavých receptů
z naší "apatykářské kuchyně"
Buďte vítáni

(Nástěnka se průběžně doplňuje)

astro-apatykaRenáta 18.7.2009 20:55

reagovat lilie82 3.12.2017 11:13  5%    +  -

Poradna p.Havelky v úterý 5.12.se koná v čase od 7:30 do 14:00

reagovat lilie82 2.11.2017 21:24  5%    +  -

Termín p.Havelky ve Zlíně:

5.12.úterý
V čase od 7:30 do 15:00
Adr.:Třída T.Bati 196,2 patro nad Květinářstvím a Optikem(bývalá cukrárna Zlíňanka).
Tel.:776 818 134
E-mail:lilie82@seznam.cz
Pro ověření termínu si prosím volejte den před
konzultací s p.Havelkou.Děkujeme.
Přijímáme bez objednání.
Otevírací doba mimo poradny p.Havelky:
Po. 9:30 až 15:00
St. 13:00 až 17:00

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Astrologická poradna a apatyka Zlín

reagovat pelhrima 23.7.2014 21:09  94%    +  -

Mirka: Dobrý den, p.Havelka v Bohdalově bývá každý pátek a musíte zavolat do Bohdalova a obj a tam se domluvíte na termínu.

reagovat Mirka 22.7.2014 21:40  1%    +  -

Prosím o sdělení, kdy bude p. Havelka ordinovat
v Bohdalově v měsíci září tohoto roku a jetli je třeba se předem objednat a jakým způsobem. Za odpověď předem děkuji.
Mirka

reagovat Čaj 9.7.2014 19:35  1%    +  -

Byla to jedna bylinka,v červeném sáčku.

reagovat astro-apatykaRenáta 8.7.2014 21:14  19%    +  -

Čaj: byla to jen jedna bylinka? Nebo pytlík sypaných bylinek ve směsce?

reagovat midarka 8.7.2014 20:30  63%    +  -

Čaj: Napiš Renátce určitě Ti poradí astro-apatyka@seznam.cz

reagovat Čaj 7.7.2014 22:23  1%    +  -

Dobrý den,cca před půl rokem mi pan Havelka předepsal čaj na hubnutí,který mi pomáhal.Bohužel si nemohu vzpomenout na název.Myslím že ta bylinka začínala na písmenko K.Můžete mi prosimr poradit co by to mohlo být?Děkuji

reagovat astro-apatykaRenáta 1.2.2014 20:38  33%    +  -

PŘÍŠTÍ PORADNY 4.3. A 27.3.2014 8-15 hodin, těšíme se na vás. kontakt 732 256 115 nebo na e-mailu astro-apatyka@seznam.cz Renáta

reagovat astro-apatykaRenáta 17.1.2014 20:47  27%    +  -

PORADNA OPAVA 30.1.2014 OD 8 DO 15 HODIN, TELEFON 732 256 115 NEBO E-MAILEM astro-apatyka@seznam.cz těšíme se

reagovat pelhrima 31.12.2013 19:20  100%    +  -

reagovat astro-apatykaRenáta 31.12.2013 18:25  15%    +  -

a hned přidám další termín poradny pana Emila V. Havelky v Opavě - 30.1.2014 od 8 do 15, těsíme se na vás

reagovat astro-apatykaRenáta 31.12.2013 18:24  23%    +  -

přeji všem hodně zdraví, hodně štěstí, spokojenosti a pohody v novém roce 2014

reagovat astro-apatykaRenáta 31.12.2013 18:23  15%    +  -

reagovat astro-apatykaRenáta 9.10.2013 22:59  35%    +  -

KACULE22: Katko, máš zprávu ... držím palečky...a hodně sil

reagovat lidaba 8.10.2013 12:25  100%    +  -

KACULE22: Já bylinky neporadím, ale z vlastní zkušenosti radím počkat ty tři měsíce (alespoň), tělo si odpočine a zregeneruje. Bát se bohužel budeš už vždycky. Tenhle zážitek z paměti nevymažeš.

reagovat KACULE22 8.10.2013 11:49  13%    +  -

Dobrý den,jsem týden po potratu.Byla jsem ve 13tt. V 8tt,se objevil hematom 5cm na 6cm,brala jsem prášky,dvakrát hospitalizace pro silné krvácení,ale mimi bylo vždy v pořádku.V uterý mě propustily domů a v sobotu sem měla pocit že se něco stalo,že je něco špatně.V neděli večer mi praskla plodová voda a ja žačala mít porodní bolesti,na pohotovosti sem plod vypudila cely,ale revize byla nutná pro masivní krvácení.Prý za to mohl ten hematom ,který se začal zvětšovat,celková ztráta krve byla 800ml.Chceme se pokusit znovu,bojím se at to nedopadne stejně,proto prosím o radu jaké bylinky a podobně bych měla užívat předtím než otěhotním.Pokud je něco co by mohlo pomoci.Musíme čekat 3 měsíce,ale nejradši bych do toho šla hned..... děkuji za odpověd

reagovat Elaa 29.9.2013 10:02  63%    +  -

jidelna:tady je o MMS nejvíc Info, tak můžeš číst a vzdělávat se, jak jen hrdlo ráčí...

http://www.upramene.cz/forum/viewforum.php?f=36&sid=4eaa108055e182e8392f2f7097295238

reagovat jidelna 29.9.2013 9:53  48%    +  -

máte někdo zkušenosti MMS,chtšla bych o tom vědět více

reagovat RadkaG. 3.9.2013 19:57  32%    +  -

zarli1: Jé,V Pohodě jsem byla a bylo tam bezvadně

reagovat midarka 3.9.2013 13:20  29%    +  -

zarli1: Ano je byli jsme tam.

reagovat zarli1 3.9.2013 11:31  23%    +  -

Dobrý den, dnes mně volala kamarádka, jestli bychom s ní jeli do Pozlovic hotel Pohoda, prý tam léčí p.Emil Havelka.Máme se objednat do 15. u p.Kramárové. Je to prosím totožný léčitel o němž jsou tato diskuze?

reagovat astro-apatykaRenáta 20.8.2013 21:30  17%    +  -

feliberi: chce to vydržet, bylinky jsou pomalejší...

reagovat feliberi 20.8.2013 12:57  100%    +  -

astro-apatykaRenáta: vzala jsem si na bolesti zad a svalů a manžel na uklidnění nervů. Já jsem po týdnu již zjistila nějaký dobrý účinek, ale můj -nepozoruji, že by byl klidnější

reagovat astro-apatykaRenáta 19.8.2013 22:13  14%    +  -

babička7: velmi dobře si pamatuji dobu, kdy chtěli pana Havelku zlikvidovat, přesně to, co se mluvilo, že obsahuje olovo, užívala moje mamka, dlouhodobě, dosud žije a těší se dobrému zdraví, mám dokonce rozhodnutí soudu a to po 9 letech, které mi pan Havelka předloni dovezl, ať se podívám, že neshledali nic, čím by se on provinil...jen není po kom žádat škodu, jo média, mohou jak pomoci, tak poškodit...no mé těhotenství, nevím, nakolik je to víra, když vám dr. řekne, že jinou cestou to nepůjde...
Prosím, pokud se vám stránky nelíbí, nechoďte sem, jednoduchá rada, v TV, když se vám něco nelíbí přepnete... děkuji

reagovat astro-apatykaRenáta 19.8.2013 22:09  14%    +  -

feliberi: výrobky EPAM doporučuji

reagovat astro-apatykaRenáta 19.8.2013 22:08  14%    +  -

a jéje, chvíli tu nejsem a hned toto :(

reagovat pelhrima 19.8.2013 17:47  98%    +  -

babička7: Tak na toto musím reagovat.To co bylo okolo té aféry,že neměl atest tak to bylo vyvoláno uměle.Byl někdo podplacený,aby pana Havelku zlikvidoval.Já užívám preparáty od pana Havelky už skoro 18 let a dostal mě ze všeho a přírodní cestou a né jedama od lékářů.
Pan Havelka už vyléčil tolik lidí a nikdo se neotrávil.

reagovat feliberi 18.8.2013 15:06  100%    +  -

Já jsem myslela, že je tu diskuse a poradna na naše problémy, ale jak vidím, tak se tu někdo na něco zeptá a není mu odpovězeno. Jen upoutávky, kdy je nějaká poradna Havelky. No..........

reagovat babička7 18.8.2013 12:59  30%    +  -

astro-apatyka Renáta - vaše těhotenství- já mám ten názor, že když někdo něčemu věří, dojde i k vnitřnímu zklidnění a třeba i proto jste otěhotněla, bylinky byly jen doprovodným jevem, vy jste prostě E.H. věřila.
já jsem k jeho preparátům dost nedůvěřivá, pamatuji dobu ne příliš dávnou, kdy nesměl provozovat praxi, protože dával lidem preparáty, které neměly atest, neměly se zde vůbec někomu nabízet, nebo-li prodávat a to on dělal. jistě si to pamatujete, byla to docela aféra.

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: RENÁTINA BYLINÁŘSKÁ PORADNA A DISKUZE O EMILU VÁCLAVU HAVELKOVI
Diskusi založil(a): astro-apatykaRenáta
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zdraví
Přečtěte si
Bílá magie vás může ochránit! Rituály, které fungují S tebou mě baví svět: Co se stalo s dětmi z komedie tisíciletí? RADKA (37): Tchyně mě pořád srovnává s manželovou ex Creative World ? místo pro oslavy, tvorbu, dobré jídlo a zážitky každý den Cukr, citron, majonéza: Co určitě nepatří na váš obličej? Vlastimil Brodský: Brejchová mu zlomila srdce, v důchodu spáchal sebevraždu Ženy prozradily: Kdy a proč jsme byly schopné odpustit nevěru? IRENA (44): Moje matka mi neustále mluví do života Máte problémy se štítnou žlázou? S těmito příznaky jděte k doktorovi Bronzer je hitem jara a léta: Jak ho správně používat a vypadat skvěle?