KARTÁŘKA...věříte výkladům z karet?

Vítám Vás všechny na této diskusi
Výklad karet odhaluje pouze směr, kterým se může ubírat Váš osud. Pokud změníte své jednání a myšlení, můžete tím svůj osud také změnit. Karty Vám mohou pomoci najít správný směr Vaší životní cesty a pomohou Vám správně se rozhodnout, když se nacházíte na složité křižovatce a nevíte kudy kam. Aby mohl Váš život plynout tím nejlepším možným směrem, je více než dobré znát výsledky Vašich činů a rozhodnutí dříve, než začnete jednat, protože jedině tak můžete změnit svůj posavadní život k lepšímu. Z tohoto důvodu výklad karet pomohl již mnoha lidem, kteří se na ně obrátili. Pokud hledáte štěstí, lásku, nového partnera, lepší a výhodné zaměstnání, nebo si jen přejete, aby se zlepšila Vaše finanční situace: zeptejte se karet, co proto musíte udělat. Vždy platí: čím přesnější otázka, tím přesnější odpověd´.
Pokud budete mít zájem o mou pomoc či radu, velice ráda pomohu i Vám.
Vaše Michaela

------------------------------------
KONTAKTUJ

KLIKNI ZDE

15.7.2009

Diskusi založil(a) 15.7.2009 RybkaMyska

reagovat janik38 2.10.2016 18:28  5%    +  -

Mohu vřele doporučit skvělou kartářku Lidušku,našla jsem jí na netu,kde měla velmi dobré recenze.Tato Paní je neuvěřitelně přesná,řekne Vám takové věci,že nevycházíte s úžasu,nanic se neptá a hlavně nevyzvídá jako ostatní. Dělá to jak na dálku,tak osobně.Je velmi milá,ochotná.Začalo se mě plnit už po 14 dnech,a ještě jsem si nechala od ní udělat rituál na očistu Karmy,a rituál na manželství.Můžu říct,že bylinky které používá,jsou opravdu zázračné.Manželství se nám vrací zpět do pohody.Udělá Vám cokoliv,přivolá osudového muže,nebo ženu,na zdraví,lásku atd.Kont. na Lidušku je : 605821736 nebo upinka@seznam.cz

reagovat Jiřka1 4.6.2016 21:17  5%    +  -

Ahoj, já chodila ke kartářce na Letnou k paní Harapan, dokud jsem tam bydlela a předtím jsem navštěvovala v Karlových Varech ještě jednu jmenovala se Marie a měla maďarské původy. Bohužel ta zmizela. Protože jsem se z Prahy odstěhovala do Brna, tak potřebuji paní Harapán nahradit za někoho v Brně, nemáte nějaký stejně dobrý kontakt?
díky Jiřka

reagovat Tampa2 16.11.2011 8:37  16%    +  -

Siilvia: Drahoušku můžu tě poprosit o výklad karet? Já mám syna,který byl strašně nemocný, ale dobří ochránci mi ho vrátili do života. Bylo mi něco předpovězeno-ale hlavně synovi-tak já bych byla ráda kdyby se to splnilo. Strašně ráda bych také už měla nějaké vnouče. Asi toho chci moc.....
Tak prosím tě pokud budeš mít trošku času-vzpomeň si na nás!

reagovat pelhrima 6.4.2011 18:17  100%    +  -

Dobrý navčer,
chtěla jsem se zeptat jak mám pokračovat,když bych chtěla vyložit jen na rychlvoku karty?Moc děkuji za info. Ivana

reagovat Siilvia 29.10.2010 17:07  8%    +  -

padesatka: bohužel,nevím, je mi té holčičky moc líto - a nějací dacani si běhají po svobodě

reagovat padesatka 27.10.2010 20:18  60%    +  -

Siilvia:

Nic nového o Janičce nevíte?

reagovat Siilvia 23.10.2010 19:18  8%    +  -

mé karty ukázaly, že otci zůstanou peníze.....

reagovat padesatka 23.10.2010 8:26  62%    +  -

Siilvia:

Jo,jasně.

A vyložila jste si některá na ní karty?

reagovat Siilvia 21.10.2010 21:51  8%    +  -

maxela: Anička Janatková...

reagovat maxela 18.10.2010 19:56  25%    +  -

padesatka: Ta Anička, co se ztratila cestou ze školy 13.října. Nevím příjmení.

reagovat padesatka 18.10.2010 15:59  61%    +  -

maxela:

Kdo to je Anička a co je s ní?

reagovat maxela 18.10.2010 14:12  25%    +  -

Ahojky kartářky. Jestli pak jste některá koukala do karet co se děje s Aničkou?? Je mi to strašně líto. Myslíte,že to dopadne dobře???

reagovat Adelaida 20.9.2010 14:29  24%    +  -

Ahojky,mám kontakt na super kartáře.Vykládá i po skype a skvěle mu to sedí.Byla jsem moc spokojená.Pokud budete mít zájem,tak mi pisněte do vzkazů.

reagovat Jehudith.Kouzelna 12.9.2010 1:34  5%    +  -

Zdravim vsechny ctenare!
Pokud ma nekdo zajem o vyklad z karet na dalku, pripadne o odstraneni bloku, ci o redukci hmotnosti pomoci 'naprogramovani podvedomi', napiste na jehudith.kouzelna@centrum.cz

reagovat padesatka 4.8.2010 20:52  21%    +  -

viara:

Já vím,že karty nelžou.

reagovat padesatka 3.8.2010 14:00  20%    +  -

RybkaMyska

Máš ode mne vzkazík a dneska jdu na noční.

reagovat Pája-) 30.7.2010 20:38  5%    +  -

Zdravím vás Silvi. A PROSÍM O RADU, zda s přítelem Dušanem se už dočkáme vytouženého miminka, mé jméno je Pavla.pokud se

reagovat Sallow 22.5.2010 21:25  100%    +  -

RybkaMyska: Ahojíček rybičko ... dlouho jsem tě nepotkala

reagovat Siilvia 2.5.2010 21:19  74%    +  -

barbaritka zmizela !?

reagovat Siilvia 1.5.2010 22:02  69%    +  -

barbaritka: nerozumím

reagovat Siilvia 1.5.2010 21:28  69%    +  -

barbaritka: zkus se nejdřív oficiálně přihlásit

reagovat maxela 18.4.2010 17:43  44%    +  -

Siilvia: Já jsem si tu novou práci našla,ale z původní mě nepustili a tak jsem musela zůstat.Takže mi vedoucí narušil osud. Máš pravdu,toho osudového muže jsem měla potkat skrze práci.Možná právě tu novou.Ale bohužel se tak nestalo.Myslíš,že když si teď dám znovu vyložit bude výklad úplně jiný a mám upozornit kartářku,že mám osud "narušený "??

reagovat viara 18.4.2010 9:20  100%    +  -

Siilvia: a já jsem váha + co

reagovat viara 18.4.2010 9:18  100%    +  -

maxela: ano Sylva to je moje osobní kartářka

reagovat Siilvia 18.4.2010 8:07  85%    +  -

RybkaMyska: jinak jsem RybaPes

reagovat Siilvia 18.4.2010 8:06  85%    +  -

RybkaMyska: Ahoj, tak jsem "zabloudila" na tvou diskusi - nejsem tu dlouho a tak než to všechno projdu... Musím ti napsat, že líp bych ten úvod nenapsala Nejdřív jsem napsala odpověď pro Maxelu a pak četla, cos napsala, protože to její postesknutí mne hned "vybídlo" k odpovědi. Tak ať se ti daří a tvoje mrně ať pořád tak krásně roste!!!

reagovat Siilvia 18.4.2010 7:57  85%    +  -

maxela: podívej, karty jen naznačují, kterou cestou by ses měla dát, takže máš tak asi 70% pravděpodobnost. Pokud se budeš řídit tím, co ti karty řekly, můžeš mít až 100% úspěšnost, protože v těch zbývajících 30% se rozhoduješ ty sama. Jestli ses rozhodla jít proti výkladu a udělalas něco úplně jinak, tak pak se opravdu mohlo všechno změnit - ale ne díky kartám, ale díky tobě. Třeba jsi toho muže měla potkat v nové práci....

reagovat kesy3 17.4.2010 7:56  14%    +  -

elís: Ahoj!!Jak se vede?Já mám od března novou práci v Praze,tak mám shon,pořád se učím nové věci..

reagovat maxela 17.4.2010 7:44  45%    +  -

viara: Už jsem měla výklad 2 osobní a jednou přes net.Nevyšlo nic,co mi říkali.Naposledy se chystám k další jedné kartářce ,o které se říká,že její věštba vychází,ale ještě jsem se k tomu nedostala.

reagovat viara 16.4.2010 23:03  100%    +  -

maxela: já mám kamarádku kartářku ,je tady semnou na dámě, a mě vše vychází můžu tě s ní seznámit

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: KARTÁŘKA...věříte výkladům z karet?
Diskusi založil(a): RybkaMyska
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava -> Astrologie a duchovno
Přečtěte si