proteinova ketogenní dieta

ráda bych se něco dovědela o ketogénní diete,ráda uvítám názory a zkušeností lidiček s dietou...má jít o jídla slaá a sladká v kombinaci z pytlíků,nemá to nic společné s kulturistikou...pište ...těším se na VÁS BRELAA
18.7.2009

Diskusi založil(a) 18.7.2009 brelaa

reagovat KACULE22 30.8.2009 7:31  12%    +  -

já zkoušela reditu je to to stejne co medidiet,ale je to český výrobek tak je o dost levnější! zhubla sem za dva měsíce něco málo přes 10 kilo,lae bylo by to víc ,ale já ráda mlsám hlavně večer když už děti spí......

reagovat Armana 20.7.2009 11:24  50%    +  -

brelaa: Tak jsem pořád čekala že se tu někdo ozve,ale nic. Tak jsem zalovila na netu:
http://www.medidiet.eu/

reagovat brelaa 19.7.2009 15:30  28%    +  -

je tady někdo

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: proteinova ketogenní dieta
Diskusi založil(a): brelaa
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete! Seriál Ulice: Gábina na koberečku a lekce pro Miloše Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet Ženy prozradily: Jaké nevšední pomůcky jsme použily místo vibrátoru? Kuchyňské trendy pro rok 2018. Podívejte se, co právě letí Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika Ovesné vločky k snídani i k večeři: Lívance, placičky či pomazánka Jak správně udržovat a čistit plovoucí podlahu Nevěra ano, či ne? Tyto věci by vás možná nenapadly Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle