MAMINKY Z JIŽŇÁKU

Ahoj, jmenuji se Veronika a jsem maminka dvou malých dětí. Bydlím na Jižňáku, přesto s manželem zvažujeme přestěhování se do jiné lokality v Praze...Míša je už předškolák a Aničce je osm měsíců...Písněte, jste li z nedalekého okolí, můžem pokecat nejen odětech...
29.8.2009

Diskusi založil(a) 29.8.2009 Babulka1

Prodávejte a nebo vyměňujte oblečení po svých dětičkách

-převážně pro maminky z Jižňáku a okolí- ušetříte na poštovném při osobním vyzvednutí

Babulka1 15.9.2009 17:36

reagovat Babulka1 3.11.2009 14:49  46%    +  -

Jumik: Já jsem tam teď nějakou chvíli nebyla, ale pamatuju si naposled, že tam měli kozy. Jak mám ještě kluka ve školce, už je větší frmol. Ale nějaké dopoledne by jsme se mohly sejít...

reagovat Jumik 3.11.2009 12:56  6%    +  -

No křupky ty u nás taky dost pomáhají a nebo prostě knížka...
Kachny jsem teda už neviděla ale my chodíme skoro denně okukovat prasátka tak ty tam budou snad určitě...

reagovat Babulka1 2.11.2009 9:54  43%    +  -

Jumik: Aničce moooc chutná, je to buřtík. Jí vše, co jí nabídnu, dokonce ochutnala i pomeranč a k mému překvapení zbaštila 3 měsíčky. Ještě kojím. Procházky malé nevadí, ráda se rozhlíží. Když je náhodou nevrlá, dostane kukuř.křupku a je spokojená. Na prochajdu se můžem domluvit. Můžem to vzít k rybníku, nakrmit ryby a kachny, jestli tam ještě jsou.

reagovat Jumik 1.11.2009 21:52  5%    +  -

Babulka1:
my bydlíme přímo na metru na Hájích..na prochajdy chodíme taky do Milíčáku popř. hostivaře..ale Soničku to teď v kočárku moc neba takže vydrží tak tu hodinku a konec nuda nuda šeď šeď..Malá je teda čert..řádí jak černá ruka..zatím jen leze ale tryskem..obchází a staví se volně v prostoru ale chodit se jí zatím nechce...už se těšim až bude..máme psa tak si slibuju, že se někam doveze na kočárku tam ji vypustím a budem chodit a pes si běhat a vydržíme venku zas déle než tu hodinku...a jak Anička jí? se Soničkou je to teda boj nejraději by jen mléko...na společnou procházku se určitě domluvit můžem bydlíme opravdu blízko sebe!

reagovat Babulka1 31.10.2009 9:02  45%    +  -

Jumik: Tak to je paráda! A kde bydlíte? My jsme Křejpského, kousek od Billy a hotelu Opatov. A co malá? Naše je lenoška. Říká se, že holky jsou rychlejší, ale teda musím říct(napsat), že Míša byl v jejím věku aktivnější Ale jsou to zlatíčka. Někdy je to na palici, ale dá se to zvládnout. Musí se to...To by jsme mohli někdy na prochajdu...Hodně chodíme do milíčáku, na Háje a tak...

reagovat Jumik 30.10.2009 22:43  5%    +  -

Ahoj veroniko mám holčičku narozenou 3.12.2008 takže jsou holky skoro stejně staré a jsem z Jižňáku!

reagovat Babulka1 16.9.2009 8:26  8%    +  -

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=392328

Ahoj, včera jsem přidala nějaké věci po synovi, postupně přibudou i další i věcičky po malé...

reagovat Babulka1 15.9.2009 17:18  19%    +  -

momou: Do Bohnic jezdím k zubařce. Má ordinaci naproti léčebně v domově důchodců....

reagovat droping 31.8.2009 12:27  39%    +  -

Ahoj.
Mame to k vam pres les, jsme z rozhrani kunratic a krce.

reagovat momou 30.8.2009 22:08  57%    +  -

Ahoj, já jsem mamina dvou cvrčků z Bohnic Aničce jsou 2 roky a Kubíkovi je 9 měsíců.

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: MAMINKY Z JIŽŇÁKU
Diskusi založil(a): Babulka1
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti
Přečtěte si
Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika Ovesné vločky k snídani i k večeři: Lívance, placičky či pomazánka Jak správně udržovat a čistit plovoucí podlahu Nevěra ano, či ne? Tyto věci by vás možná nenapadly Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle Chcete mít nejkrásnější muškáty v okolí? Vypěstujte si je ze semínek Jste pořád unavená? Odblokujte si čakry a zase budete fit Knihovnice Eva Drahošová: Jaká by byla jako první dáma? Dokonalá postava už za měsíc? Tyto cviky fungují! Slavné ženy a jejich záliby: Čím se krásky baví ve volném čase?