PORAD TE DÍTĚ BOLÍ.......

JIŽ SI NEVÍM RADY ANI DOKTOŘI NEVĚDÍ
NAŠEHO SYNA 4,5 ROKU JIŽ 4 TÝDNY PÁLÍ V USTECH POSTRANĚ V ZÁDU ...DLE DOKTORU V OPUSINCE NEJSOU OTOKY ANI AFTY NIC
ALE MALÍ POŘÁD PLÁČE ŽE HO TAM PALÍ SKORO U KAŽDÉHO JÍDLA ALE I MEZI JÍDLY
MÁME PÍT A VYPLACHOVAT HEŘMÁNEK A MAZAT MASTÍ NA RUST ZUBU
MUŽETE PORADIT CO BY TO MOHLO BÝT
MARNĚ PÁTRÁM PO INTERNETU

1.9.2009

Diskusi založil(a) 1.9.2009 222adamek

reagovat arašídka 24.2.2011 22:09  5%    +  -

Hana: Můj syn měl taky modřinku v pusince, když se mu prořezával zoubek. Nedalo mi to a volala jsem přímo naší zubařce.(u prvního syna nic takového nebylo)a ta mi taky říkala, že je to tím jak se stolička prořezává. Zoubek se prořízl a modřina zmizela

reagovat Hana 5.9.2010 1:36  1%    +  -

dobry vecer ,,ja mam zase takovy problem,,,mam rocni dite,,takze zoubky jeste vsechny nemame,,ma ctiri dole ctyri nahore,,,a ted mu lezou stolicky,to by bylo v pohode ale zacal byt nervozni je to,tak tyden co jsem mu zjistila v pusince misto stolicky nahore v levo ze ma modrinu nateklou ,,je to tak tyden,, uz jsem byla i u doktorky a ta mi rikala ze je to ze zubu ze mu rostou,,dnes mi to nedalo a jela jsem i na pohotovosti,tam mi nerekli velice nic jen ze se stim neda nic delatze mi neporadi,,,a od dnesniho rana mu zacalo pachnout i z pusinky,,bojim se a doktorum neduveruji rikaji kazdy neco jineho..nemuzete mi nekdo poradit co na to pomuze nebo co stim mam delat a z ceho to muze byt u tak maleho ditete???Muj e-mail kiss08@seznam.cz byla bych moc rada kdyby mi nekdo poradil.nevim jak mu pomoci..dekuji Hanka

reagovat Betyyna 10.9.2009 13:54  76%    +  -

222adamek: to je dobrá zpráva, moc vám to přeju!

reagovat 222adamek 9.9.2009 19:15  12%    +  -

TAK JE VYŘEŠENO DĚKUJI VŠEM ZA RADY MOC MOC DĚKUJI
ALE SYN JAK JE MALEJ ŠPATNĚ POPISOVAL BOLEST BYLI TO ZUBY 2 MU VYČISTILY A JE PO BOLES TI MOC DĚKUJI VŠEM

reagovat helza 3.9.2009 8:14  39%    +  -

222adamek:Měla jsem, ovšem pouze trochu, podobný problém s prostředním dítětem. Běhali jsme mezi zubním a krčním. Nakonec z toho byla ucpaná slinná žláza. Prý se to těžko diagnostikuje.
I když myslím, že tvůj syn má nejspíš něco jiného, píšu ti to jako jednu, byť velmi nepravněpodobnou možnost.

reagovat 222adamek 2.9.2009 20:14  13%    +  -

N azubním nám oparvily dve zoubky zadní
Paní doktoraka radila vyčkat pár dní a kydby nepomohlo tak jdeme na snímeček jestli něco nezlobí pod zoubkama
Děkuji za tipy...Šalvěj koupím a ten vitamín mu budu také dávat tím nic nemužu pokazit

reagovat Betyyna 2.9.2009 20:07  74%    +  -

Můžeš koupit v lékárně Riboflavin tablety - je to vitamín B2 a pomáhá na problémy se sliznicí v ústní dutině, a taky je na ústní dutinu velmi dobrý odvar ze šalvěje - můžeš koupit sypanou šalvěj, nebo čaj v pytlíku a spařit a nechat kloktat - tomůže i vypít a nic se nestaně, nebo koupit šalvějovou tinkturu a nakapat do vody a vyplachovat a kloktat. Šalvěj je na ústní dutinu lepší než heřmánek.

reagovat tyweee 2.9.2009 11:03  51%    +  -

Babičce se v puse na jazyku udelal bili palivy povlak, kdy nemohla nic jist. zhubla 15kg. Doktori na Karlaku nevedeli, dokonce ji brali kus jazyka. Trva to uz skoro 3 mesice, dokonce byla i v nemocnici.
Chci tim rict, ze nekdy proste ani doktori nevi. Babi byla u zubaru, mysleli jsme si, ze jeho nejaka forma afty.
Ted byla na imunologii a vysledky budou za 3 tydny. Dostala nejakou vodicku, co hodne palila, trochu ji pomohla.
Zkus pozadat taky o imunologii.
Opravdu ty nemoci jsou nekdy mezi zemi a nebem - hodne stesti.

reagovat Durga 2.9.2009 10:34  54%    +  -

Zkus na výplachy použít místo heřmánku /oprav si to v úvodu/ raději šalvěj /nejlépe koupit florsalmin, to je tekutina a několik kapek ředit vodou.

reagovat Mata69 2.9.2009 10:23  100%    +  -

222adamek: chtěla jsem se tě zeptat, jestli jsi s ním byla na zubním. Tak uvidíš.

a ještě dodatek, piš prosím bez zapnutého CAPSLOCKU, ta velká písmena hrozně křičí.

reagovat 222adamek 2.9.2009 9:58  12%    +  -

DNESKA JSME BYLI NA ZUBNÍM MĚL TAM KAZÍKA TAK UVIÍME JESTLI TO BYLO OD TOHO

reagovat Alurethia 2.9.2009 8:39  100%    +  -

222adamek:
Ahoj, udivuje mě že doktoři nevědí.

Syn má podobný "problém". Způsobují to zuby (špičaté/ostré), které mu jako kdyby "řežou" jazyk a on má podrážděný pak okraje jazyka. Pálí ho pak když jí.

reagovat 222adamek 1.9.2009 17:27  11%    +  -

teploty nemá

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: PORAD TE DÍTĚ BOLÍ.......
Diskusi založil(a): 222adamek
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti
Přečtěte si
Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika Ovesné vločky k snídani i k večeři: Lívance, placičky či pomazánka Jak správně udržovat a čistit plovoucí podlahu Nevěra ano, či ne? Tyto věci by vás možná nenapadly Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle Chcete mít nejkrásnější muškáty v okolí? Vypěstujte si je ze semínek Jste pořád unavená? Odblokujte si čakry a zase budete fit Knihovnice Eva Drahošová: Jaká by byla jako první dáma? Dokonalá postava už za měsíc? Tyto cviky fungují! Slavné ženy a jejich záliby: Čím se krásky baví ve volném čase?