Jakou vy máte zkušenost na web omlazení já poněkud hroznou!!!

Na tuto diskuzi jsem kápla nechtěně ,zajímá mě Váš názor!!!
Je to hruza, demokracie nikde,nemužete psát co chcete ,nebo říct svůj názor,zablokujou Vás.Příspěvky které se moderátorkám nehodí smažou.
Jakou vy máte zkušenost s tímto!!!!!
4.9.2009

Diskusi založil(a) 4.9.2009 zuzina.da

reagovat lili55 25.8.2017 10:50  5%    +  -

Holky máte vyzkoušený nějaký krém na omlazení? na vrásky?

reagovat radulik 7.3.2013 7:42  79%    +  -

Silvie Lobodassová: speciálně témata o vlasech tam má na starosti nějaká pipina z Ostravy a vždy mi smazala všechny příspěvky i témata, že prý tam dělám někomu reklamu a to jsem ..2x kadeřníka, když se tam kdosi ptal.. jsou padlí na hlavu.. hlavně, že ona tam neustále dělá reklamu prodluzko.cz už tam vůbec nechodím, akorát jsem potřebovala prodat nějaké věci, tak jsem to tam vyvěsila..

reagovat Bohnice 12.2.2012 17:52  5%    +  -

Také jsem byla vymazána z diskuze,ptala jsem se zda někdo má zájem o žehlení a omlazení pleti "žehličkou na vrásky" bez milosti to smazali.

reagovat radulik 30.8.2010 19:57  89%    +  -

ahojte, mi opakovaně mazali příspěvky v takových diskuzích - Hledám šikovného kadeřníka/kadeřnici v OV nebo doporučte dobrou kadeřnici v OV.. Tak jsem tam napsala jméno, že doporučuji a oni mi to smazali, že je to neplacená reklama, že jsem se tam prý zaregistrovala proto, abych mohla systematicky vkládat něčí reklamu Prý, že na dané téma nediskutuji jak asi, když je tam 90% diskuzí mrtvých, nebo tam jsou 2-3 příspěvky a celé týdny tam nikdo nechodí.. Tam asi trošku trpí stihomamem. Jinak, nechápu ty lidi, co celé dny prolízají diskuze a šmírují, jestli tam náhodou není napsáno nějaké jméno nebo kontakt, asi mají nějaký problém, chudáčci

reagovat housenka 21.3.2010 13:44  5%    +  -

Tak už mě taky zamezil přístup, to opravdu nechápu... Aby mu tam s takovou vůbec někdo zůstal.. Škoda, omlázko jsem měla ráda, ale takovéto chování se mi opravdu nelíbí..

reagovat zuzina.da 24.9.2009 12:04  18%    +  -

ŠARYK: No teď se tam Vodička asi nudí až nebude mít koho vyhazovat tak ať si dá sobě pořádnou kopačku

reagovat ŠARYK 24.9.2009 11:50  100%    +  -

zuzina.da: atková ztráta

reagovat zuzina.da 23.9.2009 7:26  17%    +  -

Dnes jsem chtěla najet na omlazení a mám tam milostný vzkaz od Vodičky

Přístup zamítnut
Pokud jste se rozhodl/a nerespektovat pravidla Omlazení.cz, nic se neděje. Pokusíme se obejít bez vás.
Sbohem.

reagovat zuzina.da 22.9.2009 9:55  50%    +  -

ŠARYK: aspoň srandičky na ty mě užije

reagovat ŠARYK 8.9.2009 10:19  100%    +  -

zuzina.da:

reagovat zuzina.da 8.9.2009 9:29  37%    +  -

ŠARYK: ty vogo no joooo blondýna

reagovat ŠARYK 8.9.2009 9:19  100%    +  -

zuzina.da: H2O je vzorec vody

reagovat ŠARYK 8.9.2009 9:19  100%    +  -

zuzina.da: Vodička

reagovat zuzina.da 8.9.2009 9:13  37%    +  -

tyweee: kdo je H20???

reagovat tyweee 6.9.2009 18:21  55%    +  -

Topka:
Kdyz tam chces byt, tak Vodouchovi ani nemusis pochlebovat, hold nesmis rict, co si myslis, protoze pak jdes:(
Me se na omlazeni libi, ze i stare neuzavrene diskuze se objevi na svetle, kdyz tam nekdo hodi prispevek. Tady by se to hodilo z duvodu, ze by se nemuseli zakladat nehty na X zpusobu, treba.

Jinak Vodicka je proste jak ten serial, co davaji rano Hitler a jeho muzi, tam jsou to jeho zeny. Jediny moderator muz je fajn, s tim si pisu sem tam a taky nechape Vodicku, k tomu ze je moderator se dostal jako slepy k houslim.
Kdyz neco nechapu, co se tam deje, tak jdu za nim, protoze neodpovida jako moderatorky tak, ze vlastne vis stejny kulovy jako predtim.

A to, ze te smazali, nechapu. H20 je divnej:(

reagovat svell 6.9.2009 18:05  31%    +  -

Holky takové s prominutím ´´čůzy´´ se najdou uplně všude..
Kdyby jste viděli co mi jedna dáma tady z dámy psala za vzkazy-no hnus-prostě k blití!Pro nic za nic a vůbec jsem nechápala/vlastně do teď nechápu proč o co jí vlastně šlo..Psala dost hnusně i o mých fotkách v galerce+ o mě a mém tetování ,to já jí nikdy v životě neviděla!Odstranila jsem si fotky i svou...Mám pocit,že čím víc je člověk slušnější tím víc se do něj naváží znudění blbečci...Ale to je vážně všude..
No zatím jsem měla víc štěstí na lidi na omlazení než tady..,ale to je možná tím,že já zase tolik nepřispívám-spíš že se tam občas na něco zeptám

reagovat P@vča 6.9.2009 17:39  92%    +  -

svell: přiznám se bez mučení,že jsem se s chutí zasmála,a to tomu,že jedna dívčina nemůže spát na zádech,že jí tam tlačí spony nových vlasů,a na břiše také ne,má nová prsa.Asi jsem hajzlík,ale mě to fakt rozesmáloAle neznamená to,že mám něco proti těmto úpravám

reagovat zuzina.da 6.9.2009 17:37  38%    +  -

svell: Je ,ale zajímavé mi kdysi slečna na diskuzi ohledně prsou kde jsem se divila ceně odvětila ,že když jsem slušně (řečeno) chudák tak ať je neotravuju ,když na to nemám peníze ,že s nuzou nekomunikují a Vodička .... to víš ,že ji nezablokoval a to bych ještě napovídala co vše se tam děje

reagovat svell 6.9.2009 17:35  31%    +  -

Mám tam chybu-na konci věty má být omlazko.cz

reagovat svell 6.9.2009 17:32  31%    +  -

Ne né vy jste mě špatně pochopily...To že píšete o panu Vodičkovi a jeho diktatůře s tím souhlasím!To je pravda né?Ale jde mi o to,že pomlouváte ty holčiny co tam píší..jaké zakládají diskuze atd..Tady se najdou taky stupidní diskuze jako všude jindeJaké mají fotky..jestli prsa a nebo diamanty....vždyť to je každého věc..to jsem měla na mysli...Mě se třeba líbí,že tam jsou ty fotografie před a po jakékoliv operace..,že se baví o klinikách a jiných věcech...
Ale to mazaní je nechutné a s tím s váma souhlasím..Jak říkám,s tím jak se píše o něčích soukromých galerkách a o tom,že tam jsou silikonové blondýny se mi zdá už prostě přehnané..Ale ano je volnost projevu,tak si holky plkejte o čem chcete a já vám se raději nebudu kazit zábavu...papa
(jo chodím tam,jsem čerstvě po operaci břicha a jsem vděčná za takové stránky-jak se starat o jizvy a na co si dát pozor abych si neublížila-pro takové lidi jako já jsou takové stránky super -ovšem kdyby nechal volnost projevu,tak by to vypadalo uplně jinak a lidi by nemuseli odcházet jinam-např na omlazení.cz a nebo sem)

reagovat zuzina.da 6.9.2009 17:28  38%    +  -

Topka: to by se ho chtělo zeptat

reagovat Topka 6.9.2009 16:57  100%    +  -

zuzina.da: Docela bych se nasmála kdyby prováděl výběr podle toho jestli máš ve fotkách kozy

reagovat Topka 6.9.2009 16:55  100%    +  -

zuzina.da: Jako docela bych chtěla vidět jak si představuje smysluplný příspěvek

reagovat zuzina.da 6.9.2009 16:51  37%    +  -

Topka: lépe to snad přirovnat nejde

reagovat Topka 6.9.2009 16:51  100%    +  -

zuzina.da: Já bych to přirovnala k inkvizici, nevím jestli jste některá viděla včera film Goyovy přízraky? Neměla ráda vepřové šup ona je určitě židovka a tedy nepohodlná a šup s ní do žalaře.Stejně se chová i Vodička, provádí selekci nepohodlných jen na základě nějakého dotazu.

reagovat zuzina.da 6.9.2009 16:48  37%    +  -

stonkies.ez: no to není už ani chování a ani jak ze záčatku bylo psané komunismus je to DIKTATURA !!!!!!

reagovat zuzina.da 6.9.2009 16:46  37%    +  -

svell: Blbečky mi z nikoho neděláme .....to nevím kde jsi vyčetla jen to co tu je je pravda

reagovat stonkies.ez 6.9.2009 16:45  100%    +  -

svell: jo a omluvam se, jestli muj prispevek vyznel ostre, nebyl tak myslen, nemel se te nijak dotknout. Proste sem napsala co si myslim.

reagovat Topka 6.9.2009 16:44  100%    +  -

svell: Trošku demagogie ne? Sice tam chodíš, ale bojíš se přispívat, aby tě nesmazal a nebo nedej bože zamezil přístup Je to ještě vůbec diskuse když někdo cizí zasahuje do diskuse jiných?

reagovat stonkies.ez 6.9.2009 16:43  100%    +  -

svell: Ja se ani nedivim, ze tam je mrtvo, jestli se takhle chovaji ke kazdemu...

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Jakou vy máte zkušenost na web omlazení já poněkud hroznou!!!
Diskusi založil(a): zuzina.da
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Společnost -> Ženy a svět
Přečtěte si
Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete! Seriál Ulice: Gábina na koberečku a lekce pro Miloše Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet Ženy prozradily: Jaké nevšední pomůcky jsme použily místo vibrátoru? Kuchyňské trendy pro rok 2018. Podívejte se, co právě letí Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika Ovesné vločky k snídani i k večeři: Lívance, placičky či pomazánka Jak správně udržovat a čistit plovoucí podlahu Nevěra ano, či ne? Tyto věci by vás možná nenapadly Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle