Pohodové hubnutí - spolu to snad zvládneme :o) moc se omlouváme ale diskuze už je uzavřena ,děkujeme za pochopení :o)

Pojďte se společně podpořit a dát si dobré rady pro hubnutí . Nebudeme si nic nalhávat a budeme si navzájem nadávat :o) Snad se nám podaří do Vánoc něco zhubnout :o))))


TAAAAAKKKKK BERUŠKY JE LEDEN NOVÁ ŠANCE ABY SE NÁM HUBNUTÍ PODAŘILO,TAK JDEME DO TOHO KOUKEJTE PSÁT ÚSPĚCHY I NEÚSPĚCHY :O)
7.9.2009

Diskusi založil(a) 7.9.2009 GabuskaL

Nemáte právo pročítat diskusi. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Pohodové hubnutí - spolu to snad zvládneme :o) moc se omlouváme ale diskuze už je uzavřena ,děkujeme za pochopení :o)
Diskusi založil(a): GabuskaL
přispívání i ctení jen pro vybrané
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete! Seriál Ulice: Gábina na koberečku a lekce pro Miloše Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet Ženy prozradily: Jaké nevšední pomůcky jsme použily místo vibrátoru? Kuchyňské trendy pro rok 2018. Podívejte se, co právě letí Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika Ovesné vločky k snídani i k večeři: Lívance, placičky či pomazánka Jak správně udržovat a čistit plovoucí podlahu Nevěra ano, či ne? Tyto věci by vás možná nenapadly Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle