Pohodové hubnutí - spolu to snad zvládneme :o) moc se omlouváme ale diskuze už je uzavřena ,děkujeme za pochopení :o)

Pojďte se společně podpořit a dát si dobré rady pro hubnutí . Nebudeme si nic nalhávat a budeme si navzájem nadávat :o) Snad se nám podaří do Vánoc něco zhubnout :o))))


TAAAAAKKKKK BERUŠKY JE LEDEN NOVÁ ŠANCE ABY SE NÁM HUBNUTÍ PODAŘILO,TAK JDEME DO TOHO KOUKEJTE PSÁT ÚSPĚCHY I NEÚSPĚCHY :O)
7.9.2009

Diskusi založil(a) 7.9.2009 GabuskaL

Nemáte právo pročítat diskusi. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Pohodové hubnutí - spolu to snad zvládneme :o) moc se omlouváme ale diskuze už je uzavřena ,děkujeme za pochopení :o)
Diskusi založil(a): GabuskaL
přispívání i ctení jen pro vybrané
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Diety
Přečtěte si
Dovolená z hororu? Nikdy víc! Pomohou nezávislé recenze Jak poznám, že mě miluje? Blíženci vám to řeknou, Býci se vás budou dotýkat Jarní probouzení: Co kvete v březnu? Jiří Hrzán: Milovníkovi žen věštila osud a smrt Helena Růžičková ŽANETA (47): Topím se v dluzích, partner o tom neví Pravda o mléce: Je zdraví prospěšné, nebo ne? Lidmila Daňková: Přežila Terezín, 13 spolužáků bylo zabito Velikonoční mazanec netradičně: Zkuste bramborový, z domácí pekárny nebo bezlepkový Vysejte velikonoční osení, teď je nejvyšší čas Povislá kůže v obličeji: Pomůžou masáž, vitamín E i vajíčka