Fireshow TRIKY S POI okolí Hodonín

Ahoj lidičky kolem Hodonína a Rohatce, kdo se věnuje, nebo chce věnovat tomuto koníčku, tak šup sem :-)

Každá rada či osobní pomoc se hodí. Já osobně bych chtěla začít, ale samotné se mi začíná špatně. nevím pořádně jak na to...

Pojďme si navzájem pomoct :-)


10.9.2009

Diskusi založil(a) 10.9.2009 Bari1111

 
 

reagovat Atykve 5.8.2011 9:39  5%    +  -

Právě probíhá soutěž o nejchytřejší stát Evropy a zúčastnit se může každý! Stačí přejít na tuto adresu: Spustit IQ test Po vyplnění otázek budete znát svoje IQ a to se započíta do soutěže! Tak podpořte svoji zem!

reagovat Bari1111 11.9.2009 11:58  8%    +  -

Ahoj, pojďte se přidat

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Fireshow TRIKY S POI okolí Hodonín
Diskusi založil(a): Bari1111
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava
Přečtěte si
Vrásky i vřídky: Problémy s pletí mohou prozrazovat vážnou nemoc Kila navíc nevadí: Slavné krásky s kyprou postavou, které jsou sexy LUCKA (39): Máma měla vždycky raději mou sestru než mě Jak zrenovovat starý nábytek, aby vypadal zase jako nový Znáte tyto beauty triky? Díky nim budete ještě krásnější! Věra Galatíková: Zažila osudovou lásku, s rakovinou bojovala tiše Čerstvé ryby bez tuku: Připravte si klasiku z českých vod Praktické tipy pro malé byty. Galerie plná inspirace Venušiny kuličky: Přinesou vám rozkoš i zdraví. Jaké si pořídit? Hubněte nosem: Které vůně vám pomohou shodit kila?