POMOC! Moje dítě strašně špatně spí!!

Taky máte dítě,které Vám špatně spí jako mně? jste taky v noci třeba desetkrát vzhůru a musíte dítě uspávat? TAk si o tom pojďte popovídat,třeba společně najdeme nějaké nápady a řešení,jak se konečně vyspat...

22.9.2009

Diskusi založil(a) 22.9.2009 Brunette

Brunette 22.9.2009 21:50

reagovat nikuška 12.2.2014 23:57  10%    +  -

No jo, tam nabízí samé bylinkové blafy. Já spíš myslím léky, co mají útlum ve vedlejších účincích.

reagovat BlankasKubíčkem 12.2.2014 22:44  100%    +  -

nikuška: No to se mi ulevilo.... o Kinedrylu jsem tedy neslyšela, možná by v lékárně poradili..... Já jsem kdysi dostala regulérně od doktora prášky na spaní a nevzala jsem nakonec ani jeden, bála jsme se, že neuslyším Kubíčka, že tvrdě usnu a on se třeba poblinká a udusí a já ho neuslyším, no hrozně divný pocity, takže prášky ležely 3 roky ve skříni.....

reagovat nikuška 12.2.2014 21:10  10%    +  -

BlankasKubíčkem: Samozřejmě ne, ale podobná diskuse tu není. Potřebuju utlumit sebe.

reagovat BlankasKubíčkem 12.2.2014 17:41  100%    +  -

nikuška: Nemyslíte to vážně, že chcete utlumovat to dítě? To mi připadá přehnaný, cpát do batolete chemii, protože nechce spát.... Pardon.

reagovat nikuška 12.2.2014 9:19  10%    +  -

Ahoj, neznáte nějaké volně prodejné léky, které trochu utlumují? např.: vím, že podobné věci dělá kynedril

reagovat Brunette 7.8.2010 9:44  5%    +  -

Atapama: MOžná by bylo dobré hned na začátku uvést,že po skončení testu musíte poslat sms za 99kč!!

reagovat beruna1989 17.4.2010 10:42  20%    +  -

Ahojky holky tak jsem zkusila co jste mi tu radili a zabralo to..Řvala první čtyři dny a od tý doby klid..Posožím jí do postýlk řeknu jí že je hodná holčička a že jí mám ráda a popřeju jí dobrou noc odejdu zavřu dveře a malá spinká jako nevinátko..Ty čtyři dny mi to rvalo srdce jsem trochu citlivka ale díky manželovi jsem to vydržela ten mě totiž držel v obýváku..Takže děkuju za rady holky..

reagovat Melida_da 16.4.2010 13:47  8%    +  -

Brunette: Naprosto s tebou souhlasím. Adámek už také usíná sám, ale chvíli mu to trvalo. Taky jsem měla co dělat abych se nerozbrečela, když jsem ho viděla jak stojí v postýlce a když jsem přišla tak natahoval ručičky....
Dneska spal poprvé celou noc, tak jsem zvědavá jestli to byla jen náhoda nebo se to bude opakovat.

reagovat Brunette 15.4.2010 18:15  5%    +  -

beruna1989: ahojky, vymysli si nějakou formulku,kterou budeš říkat..já jsem pokaždé říkala stejnou větu-oni děti mají rádi rituály..takže já jsem rozsvítila pokaždé malé světýlko,šli jsme dát pusu na dobrou noc jejím sestřičkám,pak jsem řekla,dobrou noc Natálko,krásně se vyspinkej,mám tě moc ráda.
poprvé jsem tam chodila půl hodiny po 3-5minutách,jen jsem řekla formulku a odešla (a za rohem bulela protože jsem citlivka a fakt mi to rvalo srdce,stála v postýlce,natahovala ručičky a brečela...za půl hodinky usnula...spala celou noc a od té doby spí celou noc každý den - trpí atopickým ekzémem,takže když se to zhorší a svědí jí to,tak je jednou za noc vzhůru,ale jinak opravdu spí celou noc.A co hlavně- usne bez jediného pípnutí...TAkže opravdu,zatni zuby a vydrž to..vyplatí se to...
jo a doporučuju dítě ani nehladit a když stojí,tak ani nepokládat,ono je to stejně zbytečné...

reagovat Melida_da 2.4.2010 14:30  7%    +  -

beruna1989: No my jsme ho tam přesunuli a brečel (ale to brečel pokaždé když jsme ho dali do postýlky i když spal s námi v ložnici). Chodila jsem se tam na něj koukat tak každých 5 - 10 minut a vždy jsem ho položila, řekla jsem "Adámku, spinkej, dobrou noc", pohladila jsem ho po vláskách a odešla. Pokaždé když mě viděl, tak začal řvát ještě víc a když jsem ho pokládala tak také, protože si myslel, že ho vezmu na ruku a bude zábava. Musím vydržet. U nás se to zlepšilo tak po týdnu a teď po asi dvou měsících už usíná sám. Fakt to chce vydržet i když to pro tebe bude záhul.

reagovat beruna1989 1.4.2010 18:22  10%    +  -

Melida_da: Takže jestli to dobře chápu tak jí tam přesunout a nechat jí tam brečet?

reagovat Melida_da 1.4.2010 14:25  6%    +  -

beruna1989: Určitě je lepší to zkoušet když máte před sebou víkend. Ze začátku to pro tebe jako matku bude těžké (já měla co dělat abych nebrečela taky) ale když vydržíš, tak budeš pak ráda. Já teď dám Adámka do postýlky a on do 20 minut sám usne. Sice ještě pobrekává, ale už to nejsou ty záchvaty co měl prvních pár dní. Budu ti držet palce. Pak dej vědět, jak jste to zvládli.

reagovat beruna1989 1.4.2010 8:56  9%    +  -

Melida_da: Díky za radu holky tak já to zkusím..Ale až v patek a uvidim..Pak napisu jak to dopadlo..

reagovat Melida_da 1.4.2010 7:04  5%    +  -

beruna1989: Já se musím přidat. Taky jsme dali malého do jeho pokojíčku, takže už nespí s námi a je to o 100% lepší! Vzbudí se jen jednou v noci, kdy ho nakojím a dám spát zpět do jeho postýlky. Dali jsme ho tam v 8 měsících. Do té doby spal u nás v pokoji a to jsem byla vzhůru třeba 4x za noc protože jsem slyšela každé jeho kníknutí nebo manžel začal chrápat a malý byl okamžitě vzhůru
To že bude řvát a vyvádět bys musela vydržet. Bude to nápor na nervy, ale stojí to za to. Můj doktor zastává názor, že pokud je dítě najezené, přebalené, nic ho nebolí, tak mu nějaký ten pláč neuškodí
Oni to prostě zkouší.

reagovat beruna1989 31.3.2010 10:12  11%    +  -

Brunette: Nezkoušela nevím jestli bych to vydržela..

reagovat Brunette 30.3.2010 22:53  5%    +  -

beruna1989: ahoj a tu Estvillovu metodu jsi zkoušela?? moje malá byla vzhůru pořád-někdy mi připadalo,že v noci jen houpu kočár místo spaní...a od té doby co jsem ji dala spát do jiné místnosti a zkusila tu metodu,tak spí celou noc!!!!

reagovat beruna1989 29.3.2010 12:07  11%    +  -

Ahojky holky poradte mi co mam udelat aby se mala v noci tolik nebudila..Maly je skoro 14. mesicu a tak ctyrirkat za noc se zbudi obcas chce sunar jindy ne..pred 14 dny spala tri noci bez toho aby se zbudila..Uz sem zkousela snad vsechno..Diky za rady..

reagovat Melida_da 13.1.2010 13:38  10%    +  -

Brunette: Tak včera malý usnul asi ve 21:30 u kojení a manžel ho přenesl do vedlejšího pokoje a ani se nevzbudil, takže odpadla ta večerní scéna. Pak se vzbudil kolem 01:00, tak sem ho zase nakojila a chrupkal dál no a pak jsem ho slyšela tak kolem druhé, že pobrekává, ale to už jsem ho z postýlky nebrala, protože jsem si říkala, že hlad určitě ještě mít nemůže no a kojila jsem ho znovu kolem páté a v 05:15 už byl zase v postýlce a spal do 8:20. Někde jsem četla, že by dítě v devíti měsících klidně vydrželo bez kojení celou noc, ale nejsem si jistá, co se tím přesně myslí.... Jakože když ho nakojím naposledy ve 21:30 tak by měl podle "odborníků" vydržet do kolika bez kojení, to fakt nevím.... Jinak mu dávám kolem 19:45 asi 70 ml kašičky Hami, aby se trochu zasytil. Jaká je tvá zkušenost?

reagovat Brunette 12.1.2010 21:29  10%    +  -

Melida_da: opravdu vydrž,děláš to také-a hlavně pro ni a vyplatí se to..dej vědět jak to dopadlo dnes

reagovat Melida_da 12.1.2010 18:30  8%    +  -

Brunette: Díky za povzbuzení. Už se děsím dnešního večera jak mi to bude zase líto když bude tak plakat, ale musím vydržet !

reagovat Brunette 12.1.2010 15:37  10%    +  -

Melida_da: to bude dobré,uvidíš.já první večer brečela spolu s Natálkou,bylo to taky pro mě těžké,když jsem přišla do pokojíčku říct ji ta uklidňující slova,začala plakat ještě víc,stála v postýlce a natahovala ručičky...bylo to hrozné.Ale fakt to odeznělo a druhý den už ani nestála,už ležela..sice ještě poplakávala ale už jen málo...a teď záleží na tom,jak moc je ospalá.Když je přetažená,tak si pobrečí,jinak ale ani nepípne a sama si usne.

reagovat Melida_da 12.1.2010 13:58  7%    +  -

Tak jsme broučka včera přestěhovali do jeho pokojíčku, takže už s námi nespí v ložnici. Dali jsme ho do postýlky po nakojení jako obvykle kolem 21.15 ale s tím rozdílem, že jsem ho neuspala u prsu jak byl špatně navyklý. Chudinka se vztekal asi 40 minut než usnul, tak jsme k němu s manželem střídavě chodili a snažili se ho slovně uklidnit, jak psali v časopisu. Sice to moc nepomohlo, spíš když nás viděl tak začal řvát ještě více, ale zase na druhou stranu pak spal klidně až do 03:00 kdy jsem ho nakojila a znovu šup do postýlky a spal bez probuzení až do 8:15 a budil se s úsměvem, což je nejdůležitější
Tak uvidíme jak to bude dneska. Prý by ten pláč při usínání měl odeznít tak jsem zvědavá za jak dlouho. Je to pro mě hrozně těžký, ale musím vydržet.
Je fakt, že když jsem ho vždycky uspala u kojení tak se do půlnoci vzbudil třeba ještě 3x a zase k prsu a to bylo už vážně unavné. Kéž by spal dneska tak krásně jako včera! Tedy až na ten pláč před usnutím.

reagovat Brunette 11.1.2010 17:17  10%    +  -

Melida_da: ahojky,tak to uděláš jenom dobře.Já to udělala asi tak před měsícem a půl,že jsem přestěhovala malou do pokojíčku-první večer malá bulela 30minut a pak usnula-a spala celou noc až do 8:30 do rána!!! od té doby usíná večer sama-někdy si pobrečí,někdy ani nepípne...ale je to velká úleva,že člověk toho mrňouska jen uloží a může jít a odpadá to mordování se s uspáváním.Malá teď spí o 100% líp,probudí se maximálně jednou za noc-někdy ani to ne..
takže přeju hodně štěstíčka!!

reagovat Melida_da 11.1.2010 15:33  5%    +  -

Náš malý drobek bude mít brzy 9 měsíců a doposud jsem ho uspávala při kojení u prsa, což vím že je špatně, tedy alespoň podle odborníků a pak ho manžel přendal do postýlky a on se většinou zase za půl hodiny vzbudil a zase uspávání u prsu. Takle se to do půlnoci opakuje tak 2x a pak většinou spí tak do 04:00, kdy ho zase nakojím a pak zase do postýlky. Bohužel neumí usínat sám ale chceme ho to konečně začít učit. Jak jsem četla v časopisu Maminka, tak se prý má dát do postýlky a i když brečí, tak k němu jen přijít a slovně ho uklidnit a zase odejít a to opakovat do té doby než neusne. No nějak si to zatím neumím představit, ale to usíná u prsa musí skončit, protože se pak pořád budí a nechce usnout sám a já už jsem hrozně unavená. Zatím spí u nás v ložnici, ale dneska ho přesuneme do jeho pokojíčku, tak snad to psychicky zvládnu

reagovat be-rus-ka 4.10.2009 15:31  24%    +  -

Lidkatřiděti: No mi jsme zkouseli uplne vse. A ted uz jen doufame, ze cas to upravi.

reagovat jajinka 4.10.2009 15:23  71%    +  -

Lidkatřiděti: tak jsem to udělala celá zoufalá v pátek, o půlnoci jsem se přestěhovala z ložnice dolů do obýváku, abych se aspoň vyspala, manžel jel včera pryč, tak abych to tady nějak zvládal, teďka má dovolenou, tak v tom budeme pokračovat, i když ten pláč mi rval srdce, ale je to i pro ní, je mi jí líto, jak nemůže pak sama zabrat, vrtí se, je nevyspalá

reagovat Lidkatřiděti 2.10.2009 21:37  49%    +  -

be-rus-ka: Tohle mi malá dělala také. A zabral manžel. Prostě jsem si šla na pár dní lehnout dolů.Malá necítila "mlíkárnu" a od té doby spí celou noc. Budé se jen,když jí spadně dudlík na zem nebo si ho šoupne pod polštářek a nemůže ho najít.Což je tak asijednou dvakrát za měsíc. Když se jí zdá ošklivý sen tak si jí na chvíli vezmu k sobě do postele.Ona pak stejně chce spátky do své,ale alespoň se uklidní a zjistí,že máma je blízko. Do roka jsem se moc nevyspala,ale teď nevím co to je nespat. Filip spal celou noc od půl roku.Vojta měl problém s usínáním ještě ve dvou a půl roce.Ale když jsme mu řekli,že máma má v bříšku miminko tak si sám šel lehnout do své a už nepřelejzal,aby v noci kopnutím (strašně se vrtí) miminku neublížil.No a Kačku z nespaní vyléčil manžel tím,že mne poslal pryč. Jen to chudák odnesl epileptickým záchvatem,ale jinak to prostě nešlo.

reagovat jajinka 2.10.2009 18:04  72%    +  -

be-rus-ka: já ji mám ťeďka, tak jsem zvědavá. Někdo mi radil i Nurofen a ten nám to nezabírá vůbec, i když jí ho trošku dám, abych měla pocit, že něco dělám. Nevím, jestli to jsou zase zuby, ale těžko, dásně nateklý vůbec nemá jako při těch prvních..tak holky, přeju klidnou noc..nebo nějakou lepší než na které jsme zvyklé

reagovat be-rus-ka 2.10.2009 15:05  17%    +  -

jajinka: Ne ne. Pani doktorka rikala, ze se to casem upravi. ha haaaaa. Uz to vidim. No a predepsala nam tu Sedalii o ktere jsem tu taky cetla, ze nekomu zabrala. Ale nam nezabrala vubec.

reagovat jajinka 2.10.2009 11:05  69%    +  -

Brunette: tak to my naštěstí spíme dvakrát za den, tak hodinu až hodinu a půl, včera jsem spala hnedka jak jsme obě zalehly a stejně jsem to večer zalomila v osm hodin, manžel si mě vůbec takhle večer neužije, koukat s ním večer na telku mi najednou přijde ztráta času a stejně nic nedokoukám. Naštěstí je hodná přes den, hraje si sama, ale ty noci. Vážně nevím, kde se stala chyba, aby se ze spacího miminka stalo nespací

stránkování diskuse:

Nemáte právo pro přidávání příspěvků. Požádejte autora diskuse. Napište mu vzkaz pomocí vzkazů.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: POMOC! Moje dítě strašně špatně spí!!
Diskusi založil(a): Brunette
přispívání jen pro zaregistrované
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti
Přečtěte si