KONOPÍ A JEHO DEKRIMINALIZACE

Ahoj :o) Zajímá mě Váš názor na konopí a jeho dekriminalizaci...
4.8.2005

Diskusi založil(a) 4.8.2005 fortuna

reagovat AlA 23.1.2017 13:00  5%    +  -

tak v malém množství je lék leda cos. Přeci i samotné léky jsou jedy, ale v tom malém množství léčí. Problém je spíše možnost zneužívání... které tu reálně hrozí

reagovat Visionseeds.cz 13.1.2012 18:45  1%    +  -

Dobrý den. Jsme holandská firma, zabývající se šlechtěním odrůd canabis a produkcí vysoce kvalitních semen léčivého konopí. Specializujeme se na odrůdy s pozitivními účinky v humánní medicíně - přírodní léčba pacientů s depresemi, prodloužení kvality života pacientů s alzheimerem či parkinsonem, prokázané účinky při revmatoidních onemocnění kloubů, svalů a artritidě. Proč kupovat drahé konopné preparáty v lékárně, když si s minimem úsilím vypěstujete rostlinu sami. Těšíme se na Vás.

reagovat Johana.H 30.9.2008 16:56  8%    +  -

Jsem za legalizaci

reagovat DopeMan 22.6.2008 19:14  1%    +  -

nasrat na vás všechny.je tu spousta lidí,kteří si myslí,že marihuana,šalvěj a jiné přírodní dobroty jsou jen výkřik mladých rebelů.hulím to přes 12 let a je mi stále fajn.mám desítky přátel se kterýma si jdu zahulit 2-3 týdně...a policie? FUCK POLICE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

reagovat Zuza 4.11.2007 20:59  1%    +  -

Ne ziju v Holandu,muj pritel je hulic je to stejne jak alkoholismus,ta osoba je jina a kazi to vztah

reagovat cannabis for menn 11.8.2007 13:50  1%    +  -

ja by som bol za to aby sa trava mohla legalne hulit ale s tvrdymi drogami nesuhlasim lebo nie je jedno či drogu zobere človek s pokojnou povahhou alebo nervak mohlo by to byt horšie ako to je teraz

reagovat danda 22.7.2007 16:22  1%    +  -

o poruchách paměti ani nemluvím, je to evidentní...

reagovat danda 22.7.2007 16:20  1%    +  -

kiki, máš pravdu, muj manžel hulí dlouhé roky a má depku, když mu dojde, podrážděnost, vznětlivost, agresivita, nevydrži bez trávy ani den, bez jointa se nudí, není schopen fungovat, ale když je co hulit, je jako milius, prostě ,,chudák,, a veškerou kritiku jeho hulení a trávy celkově odmítá, spíš naopak.

reagovat e 5.4.2007 19:58  1%    +  -

nevm co je dekriminalizace nebo jak to je

reagovat MAJDULEE 5.4.2007 8:29  46%    +  -

Era: TO NEMA CHYBU

reagovat kiki 24.12.2006 22:35  1%    +  -

nic nelegalizujte lidi a nehulte - huleni snizuje chut na sex, kdyz jste zhuleni a kdyz ne, tak to zas nici vztahy protoze jste podrazdeni, agresivni a takovej ten pocit "ja vim vsechno".
nehulicum zdar a hulicum... no nazdar
p.s. tot zkusenost má s partnerem hulicem a mnoha mych znamych s partnery hulici

reagovat merryxxx 19.6.2006 17:08  1%    +  -

no ta fotka je super nechces poslat? :-) kolik myslis ze sklidis z bili vdovy:
?

reagovat Era 13.9.2005 17:34  13%    +  -

fortuna: dobře fortu,už se na tom pracuje

reagovat fortuna 11.9.2005 19:00  5%    +  -

Era: pošli mi nějakej pozdrav v balíčku poštou

reagovat fortuna 11.9.2005 18:59  5%    +  -

Era:

reagovat Era 3.9.2005 23:10  13%    +  -

fortuna: fortu tady máš pozdrav ode mě

reagovat vood 17.8.2005 18:23  13%    +  -

Víte někdo, jakej je rozdíl mezi dekriminalizací a legalizací? Nikdo mi to zatím nebyl schopnej vysvětlit

reagovat Era 15.8.2005 8:02  13%    +  -

ahoj,kde jste všechny?

reagovat cecilka 10.8.2005 20:44  13%    +  -

Era: by som sa s tebou podelila, no.

Mňa napadla pieseň: močila, konope močila, žabka jej do čižmi skočila...

reagovat Era 10.8.2005 13:35  13%    +  -

cecilka: to by byly na celé tělo a né na záda

reagovat cecilka 10.8.2005 11:04  13%    +  -

Era: Možno aromatherapy vankúče na krčnú chrbticu..

reagovat Era 9.8.2005 16:17  13%    +  -

vood: to nevím,možná je,možná ne,ale sranda je to dobrá

reagovat vood 9.8.2005 15:38  13%    +  -

Era: tak to nebude pravý, řekněte, že to není pravý

reagovat Era 9.8.2005 8:47  13%    +  -

fortuna: vtípky .cz

reagovat fortuna 8.8.2005 21:16  13%    +  -

Era: jé, kde si to našla???

reagovat vood 8.8.2005 9:13  13%    +  -

Era: fíha

reagovat Era 7.8.2005 23:23  13%    +  -

Že by seno pro králíčka?

reagovat vood 7.8.2005 10:02  13%    +  -

sarume: no petice tady asi moc nezmůže a mě navíc stávající situce nijak nevadí. Ani v holandsku se nesmí pěstovat, u pěstování je nebezpečí, že to bude dotyčnej prodávat a může se dostat i pod "státní"cenu.
Ono to není tak jednoduchý, takže se v legalizaci nijak neangažuju. Jestli to někdo někdy ke spokojenosti všech vyřeší, budu ráda.
Myslim si, že prodej by mohl pobíhat formou těch koffeeků a třeba ve vybranejch označenejch trafikách, ale muselo by se to kontrolovat.

reagovat sarume 6.8.2005 23:25  13%    +  -

Ja kdyz jsem se jeste snazila v tomhle delat nejakou osvetu , jsem myslela , prodavat v lekarnach volne, preci jen ty lekarnice jsou vystudovany a maji respekt jenze jsem zas narazila na to ze Trava s v holandsku pridava do jidel, cili s tim uz jsem si pak nevedela rady. Ale pokud Vas neco napadne neni prece problem atakovat ministerstva spustit petice, spojit se s ostanimi a jit do toho, iIKdyz problem je ze pokud by se odhlasovala legalnost tady a jinde ne, tak se z cech stane raj fetaku:(

reagovat vood 6.8.2005 13:43  13%    +  -

fortuna: Já vim, ale většina lidí to pěstuje indoor, takže nic nevidíš, anebo maj políčka někde v neznámu...který jim někdo nakonec vybere. Ale jinak si myslim, že většina problémy nemá, těch případů je naštěstí jen pár. Bohužel pro ty lidi, který s tím zrovna problémy maj. ale to je snad musí někdo udat, protože kytky se pěstujou všude, na balkónech, za oknem, je to vidět a nikdo si z toho zřejmě moc nedělá.

s tou dekriminalizací všech drog je to hrozně těžký, ale v podstatě mi přijde nesmyslný i to, co se děje teď. Ten zákaz je kvůli dealerům, předpokládám, koncovej uživatel si stejně bude dělat co chce, vymítit to tímhle způsobem taky nejde. I když počet konzumentů tvrdejch drog kledá a zvedá se počet uživatelů měkkejch, což je vcelku pozitivní a jasně to odporuje tomu, že konopí je nějaká přestupní droga (je, do tý míry jao cigareta nebo alkohol, víme, že?)
Ale kdo chce, tak ať si fetuje-ale nekrade atd. Předpokládá to, že se opravdu bude dbát na to, že prodej bude na určitejch místech, žádnej ilegální prodej (což je klidně možný-nákupní cena je xkrát nižší než ta konečná, takže se to nevyplatí prodávat přes x lidí, který si na tom chtěj taky vydělat) a kontrola občanek, jestli dotyčnýmu není míň. Samozřejmě se dápřepokládat obejití, ale přecijen bude mnohem menší šance, že se to dostane k dětem, což je průser největší. Ale to je jen taková myšlenka. Kontrolovanej prodej je vždycky lepší, než ilegální prodej, teda pokud ti není 16 a nejedeš si v ňáký sra.čce.

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: KONOPÍ A JEHO DEKRIMINALIZACE
Diskusi založil(a): fortuna
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Společnost
Přečtěte si
Trápí vás odrosty a šedivé vlasy? Takhle je zamaskujete! Seriál Ulice: Gábina na koberečku a lekce pro Miloše Bude první dámou zas Ivana Zemanová? Nenápadná žena, která umí střílet Ženy prozradily: Jaké nevšední pomůcky jsme použily místo vibrátoru? Kuchyňské trendy pro rok 2018. Podívejte se, co právě letí Horoskop na tento týden: Tygry čekají peníze, Kozy erotika Ovesné vločky k snídani i k večeři: Lívance, placičky či pomazánka Jak správně udržovat a čistit plovoucí podlahu Nevěra ano, či ne? Tyto věci by vás možná nenapadly Pohodlí i elegance v noci: Běžte do postele ve stylovém nočním prádle