Co delat s rocnim batoletem? :-)

Mam doma temer rocniho klucinu, je to docela rarach, uz chodi, skoro beha :-) a ja premyslim, cim naplnit nase dny....
Standardni veci jako prohlizeni knizek, hrani si s hrackama (od te doby, co chodi ho stejne zadna hracka nezajima), chozeni po byte (ci venku), neustale povidani o tom co delame, opakovani, sem tam nejake cviceni rikanek, zpivani pisnicek, cas od casu blbnuti na mici..... ale tak nejak mi dochazi inspirace a delat porad uplne to same je docela unavne....shanim inspiraci!

Cele leto jsme travili hodne na pisku, to bylo fajn, ale blizi se zima a me dochazi inspirace...ufff....co delate s prckama cely den vy????? Podelte(me) se, inspirujme :-)
30.9.2009

Diskusi založil(a) 30.9.2009 JTina

reagovat Atapama 19.7.2010 13:05  47%    +  -

Právě probíhá soutěž o nejchytřejší stát Evropy a zúčastnit se může každý! Stačí přejít na tuto adresu: Spustit IQ test Po vyplnění otázek budete znát svoje IQ a to se započíta do soutěže! Tak podpořte svoji zem!

reagovat ORNELA 6.10.2009 22:35  10%    +  -

JTina: já od roku chodím s malou cvičit 1x v týdnu dopolko na hodinku -bylo to super,poznala nové kamarády a já skvělé maminky.Teď to vedu já pro malé od 1roku do 2let dopoledne a další den odpoledne chodím cvičit pro 2leté,to jsme ta stará parta od loňska a ještě přibyly další maminky.Pokud u vás nějaké cvíčo je zajdi tam je to bezva.

reagovat jájouch 6.10.2009 14:02  100%    +  -

JTina: chce to vytrvat a odvrátit pozornost na něco jiného. Nás kytky neberou a nebrali u nás jede televize atd... vše na co je manža vysazenej tak malýho zajímá nejvíc ale už ví že nenene tytyty a už se daří a když ne tak si ho vezmu do jiné místnosti a odvedu pozornost.

reagovat JTina 5.10.2009 22:46  27%    +  -

jak zvladate vysvetlovani "NE"?
On ten muj lump moc dobre vi, co je NE...moc dobre taky vi, ze nema sahat na kytky...a hlinu v kvetinaci...vzdy kdyz se blizi, otaci se po me, jestli ho pozoruju a kdyz reknu NE, tak se tak jako placne pres rucicky, ze vi, ze ne.....no ale to je asi tak vsechno, v dalsi vterine do toho hrabne 10 x, 100 x....dokolečka....
vim, ze reseni je odstranit kytku...no ale to bych musela vsechny kytky z domu vyhazet...a to mi prijde ze snad bude efektivnejsi ho to naucit...
ale jak...

reagovat jájouch 4.10.2009 21:16  100%    +  -

ahojíček můžu se přidat?

reagovat JTina 1.10.2009 21:36  25%    +  -

Kukacka-Zdenka: juj...tak na to musim juknout...diky moc

reagovat Kukacka-Zdenka 1.10.2009 12:50  99%    +  -

JTina: detske stavebnice meli v kazde co jsme doted byli, delaji zvlast hodiny pro relaxaci a zvlast s detma. neni tam tma a tolik klid a daji tam prave hracky na pisek. malymu se tam moc libi, ted pres zimu budeme urcite zase chodit, navic to ma i lecive ucinky

reagovat JTina 1.10.2009 11:50  24%    +  -

Alanna: diky za odkaz na inspirace

reagovat JTina 1.10.2009 11:47  24%    +  -

ahoja kocky, do bazenu bohuzel nesmime (prodelany zanet ledvin), ale chodime na Robatka (hudebni skola Yamaha) a snad ted jeste na nejake cviceni bych rada pres zimu, aby aspon ty dve dopoledne byl poradny program
Solna jeskyne - to je vyborny napad, jen musim mrknout (nebo vite o nejake?), kde maji nejaky detsky koutek....
no a co se tyce stavebnic a dalsich veci, tak zatim jen bori a bori, takze se tesim, az tomu zacne byt jinak a on se zabavi

reagovat kapa 1.10.2009 9:31  91%    +  -

našeho bavila a baví dodnes dřevěná stavebnice, lego a cokoliv, co může rovnat do komínku nebo do řady a taky podle barev. třeba barevná brčka.

reagovat Ety 1.10.2009 8:20  62%    +  -

taky jsem právě chtěla písnout o mat. centru či solné jeskyni

reagovat Kukacka-Zdenka 1.10.2009 8:01  94%    +  -

najit v okoli detske centrum nebo chodit do bazenu, tam se maly nejvic utaha a v zime se i otuzi, nebo jeste solna jeskyne

reagovat Alanna 1.10.2009 7:23  84%    +  -

tady něco inspirace
My měli např. polici z knihovny z pohovky na zem, byla to báječná skluzavka... Hodně štěstí, je to náročné

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Co delat s rocnim batoletem? :-)
Diskusi založil(a): JTina
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Rodina a děti
Přečtěte si