Tajemno mezi námi

Stalo se vám někdy něco,pro co nemáte vysvětlení?Dostali jste zprávu ze záhrobí,máte telepatii či předtuchy?Pojďme to rozebrat.UPOZORŇUJI,ŽE PŘÍSPĚVKY NA TÉMA: UFO BUDOU MAZÁNY.
8.10.2009

Diskusi založil(a) 8.10.2009 -Mony-

reagovat hilarion 13.1.2017 12:44  25%    +  -

Chodí se tady někdo aspoň podívat?

reagovat Rexka 9.11.2015 23:54  5%    +  -

Zdravím, potřebovala bych pomoc, ale vážně. Zdálo se mi, že můj otec /ročník 1937/ je těhotný, vezli jsme ho na motorce do porodnice a on tam mezi ženami rodil. Byla to hrůza. Probudila jsem se a vůbec jsem nevěděla jestli je ráno, nebo co je za den. Bojím se jít spát. S otcem jsem nikdy neměla dobrý vztah, nevychoval mě, ale stále mám pocit že ho brzy čeká to nejhorší. Nejsem bestie, i když je to pro mě cizí člověk, děsím se toho co stále cítím. Prosím, nakoukněte sem někdo a pomozte mi, nebo se opravdu zblázním. Díky

reagovat pesvlcak 20.4.2015 18:27  5%    +  -

ahoj, umis zaklinat? chci zaklit abych zarostl hodne chlupy...;)

reagovat míla123 7.1.2010 13:34  100%    +  -

aleachiM: díky

reagovat aleachiM 7.1.2010 12:38  28%    +  -

míla123: to utápění se v tom, není rozhodně povahou, ale láskou, vzpomínkami, co jste mezi sebou měli. Je dobře, že si zapálíš svíčku a vzpomínáš. Jedno kde, jestli u hrobu nebo v pokoji doma.

reagovat míla123 7.1.2010 12:29  100%    +  -

aleachiM: asi to tak je když mi zemřel manžel,tak se mi o něm hodně často zdálo říkala jsem to tenkrát mamince a ona mi říkala,že mám chodit k jeho hrobu,že prý to chce on,někdy jsem tam šla i 3krát za den pomodlila jsem se a cítila,že na tom něco bylo-pomáhalo mi to,ale ten dlouhý čas u mě tu ránu nezahojil -zatím ne ,ale už je to taková doba a já se pořáde v tom utápím-mám asi špatnou povahu,nebo jak to nazvat neumím to hodit,jak se říká -za hlavu v každém případě ti děkuji za tvá slova a přeji hezký den

reagovat aleachiM 7.1.2010 12:12  28%    +  -

míla123: asi je to tak, že pokud duše opustí tělo, ještě se tam chvíli zdrží. To znamená, že když jsme u mrtvého, můžeme se s ním rozloučit a taky on s námi, svým způsobem. Vzpomínám si v knížce Babička jak Němcová píše, že když zemřela, otevřeli okno, aby mohla duše vylétnout ven. Já nevim, tak se v tom plácám, hodně se tomu věnuju, čtu, ale pravdu ti asi nikdo nepoví, ani ten, co se vrátí zpět ze záhrobí, že ještě není jeho čas.
Každopádně, je pro nás pozůstalé určitě dobré, když nám už bohužel někdo zemře, že přijde nebo pošle znamení. A musíme žít dál a jít svou cestou a přát mu, aby došlo k jeho naplnění. Prý když moc pláčeme a smutníme a neumíme se s tím vyrovnat (což v případě matka-dítě je nemyslitelné se s tím srovnat) tak oni tím taky trpí a někdy i nejdou kvůli nám tam, kam patří a zůstávají s námi.

reagovat míla123 6.1.2010 14:52  100%    +  -

Další záhada-mám dvojčata-spali v pokojíčku jeden den mi jeden z nich řekl-maminko já jsem měl sen,u skříně stál v noci NĚKDO a měl ruce nahoře a mával na mě--za dva dny přišel druhý syn a řekl-maminko já jsem měl sen u skříně ležel na boku NĚKDO -ležel na zemi a mával na mě,tak jsem začala přemýšlet co to má znamenat?To se stalo když jim bylo asi 5let, dneska jim je 29 a nedavno jsem ze synem mluvila vzpoměla jsem si na to a ptala se jestli si to pamatuje-on mi popsal,že,ten NĚKDO byl jako v mlze a do obličeje neviděl ani nohy neviděl jenom vnímal že na něj ten NĚKDO mával,aby jste si nemysleli,že se synové domluvili to ne,tenkrát mi to říkali nezávazně za sebou.Co si o tom myslíte vy?Co to mělo znamenat?Já nevím....

reagovat míla123 6.1.2010 14:31  100%    +  -

Ještě mě napadlo co se přihodilo mě...můj manžel tragicky zemřel-ten nešťastný den jsem měla předtuchu mluvila jsem s ním ještě 2hod.než se to stalo, řekl mi abych mu upekla makové buchty,které zbožňoval-těsto mi vykynulo a když jsem ho dávala na vál,přišel bratr-ptal se jestli je manžel doma já jsem zůstala,jak opařená,když mi bratr ještě řekl,že se pod kopcem něco stalo-,ani nevím do dneška co jsem to udělala děti jsem nechala samotné doma(spali)běžela jsem a doběhla na místo,kde "někdo" ležel na cestě-nepoznala jsem,že to je můj manžel...Večer mě i děti vzali rodiče k nim domů,abych tam nebyla sama-seděli jsme v kuchyni-jen vím,že mi něco říkalo dívej se na dveře byly prosklené a do chodby bylo vidět-prošel tam můj manžel-to mi nikdy nikdo nevymluví-vyběhla jsem do chodby,ale nikdo tam nebyl ale je to již dlouhá doba-dodnes vidím jeho postavu,když tam kolem dveří prošel.,jako kdyby se přišel také rozloučit,nebo nechápu co by to bylo jiného.

reagovat míla123 6.1.2010 14:07  100%    +  -

aleachiM: taky přispěji-můj bratr měl kamaráda,který zemřel..po jeho smrti se pomalu každou noc zdálo,že u něho sedí na posteli ten kamarád,každé ráno se všemu divil,když další den se to opakovalo,tak na něho můj bratr promluvil a ptal se co tady děláš?A ten kamarád mu řekl- já už za tebou nepřijdu jdi ven a podívej se na nebe která hvězda svítí jasně a která ti padne do oka, tam jsem...od té doby co na něho bratr promluvil-a on mu tohle řekl,tak se mu již nikdy kamarád neozval-kolikrát jsme o tom mluvili,ale nikdy jsme nepochopili co to mělo znamenat,jen si myslíme,že se byl rozloučit,než odešel...jsou to záhady

reagovat aleachiM 20.10.2009 9:34  50%    +  -

normenka: říkala jsem to včera rodičům. Jako historku k pobavení, ne že bych byla vyplašená. Nemáme žádný poltergaistry. No a oni mi nevěřili. A já tedy ať mi vysvětlí, když kocouři zůstali doma, kdo mi seděl na noze. Že prý se mi to zdálo

reagovat normenka 18.10.2009 21:51  100%    +  -

aleachiM: no to mám teda dost hele,to je mazec brr,to děsí

reagovat aleachiM 18.10.2009 21:00  53%    +  -

normenka: mám nový zážitek
V sobotu večer jsme si v posteli povídali, že nemáme dokumentaci k chatě o tom, kde přesně jsme napojeni na elektřinu. Že předchozí majitel nám tohle neřekl a nemáme se koho zeptat, leda na úřadě. Ležela jsem na břiše a cítím na jedné noze něco těžšího než na té druhé. Povídám polovičce: ty mě hladíš ? Já už ale skoro spim. A on, že ne, že taky skoro spí. Vzpomněla jsem si diskuzi a povídám víceméně z legrace: Duchu, jsi-li z této chalupy, řekni nám kudy vede elektřina, zda nemáme břímě na sousedovic pozemku. Jestli ne, odejdi, my už chceme spát. Pochopitelně bez odezvy. Za chvíli jsem měla obě nohy zase stejné. Ráno mi muž povídá: Víš co se mi zdálo ? O jedné mé známé, co má rakovinu. Naposledy jsem ji viděl v sámošce, byla hrozně hubená, teď v tom snu byla tlustá. Co to znamená ? Doufám, že neumřela, proč by jinak byla tlustá jako dřív, snad se nepřišla rozloučit. A já mu říkám: tak to asi spletla a seděla na mé noze

reagovat normenka 16.10.2009 16:10  100%    +  -

Mmiki: nám nešel net,my zapadali,ale duchama to nebylo

reagovat Mmiki 14.10.2009 22:35  39%    +  -

Ahoj,...nešel nám net ale žádní duchové,jen moc připojených lidí.Když jsme se nastěhovali do vlastního domu tak jsem tu nejdřív měla taky špatný pocit hlavně v noci.pořád něco vrže a křupe ale to pracuje nábytek a stěny a už mně strach přešel ale když k nám přijede sestra tak spí vždycky v manželské posteli se mnou.Bojí se tu protože je u nás úplná tma a ticho a v Praze se svítí celou noc.Včera dávali Nezvratný osud-přehnané ale děsivé

reagovat sinuska 14.10.2009 16:44  46%    +  -

normenka: to jo, ale nic z toho se nestalo přímo mně osobně, ale pro babičku i tetu to musel být docela šok.

reagovat normenka 14.10.2009 13:10  100%    +  -

sinuska: ale tak to jsou velká znamení

reagovat sinuska 14.10.2009 12:37  45%    +  -

Mně se nikdy nic podobného nestalo, ale když před prázdninama umřel děda v nemocnici, tak se babičce doma zastavily jeho hodinky. A jeho sestře se to ráno roztříštila váza na stole - nikdo nebyl v místnosti, takže ji nikdo nemohl rozbít.

reagovat normenka 14.10.2009 9:05  100%    +  -

aleachiM: hele ani nééé člověče a nový dům,dřív tu bylo pole

reagovat aleachiM 14.10.2009 8:42  30%    +  -

normenka: definuj pojem nový dům

Kamarád v létě dostavěl NOVÝ dům na pozemku, který byl dřív louka, t.j. nic na něm nestálo, což ovšem nevylučuje, že se tam nic nestalo. Poslední mail byl o tom, že jsou v domě divné zvuky a nikdo krom něho zrovna doma není. Odepsala jsem mu: Vítej v partě
Okamžitě jsem si představila, jak přes tu louku táhla ve středověku vojska a někdo spadl z koně a zlomil si vaz a teď mu kvílí v ložnici

Nebuď smutná, že nemáte doma ducha, nechceš poslat na víkend našeho ? Jako se půjčují děti tatínkovi

reagovat normenka 14.10.2009 8:36  100%    +  -

aleachiM: tak jo nic nenormálního se u vás jinak neděje ok.

Víš co ti povím,že si kolikrát říkám,jak jsem ráda,že máme postavený nový dům,jelikož jsem v tomhle asi křáplá,ale ve straším bych se bála duchů.Asi blbost,ale je to tak

reagovat aleachiM 14.10.2009 8:30  30%    +  -

normenka: normi, nechci o tom psát.
Napsala jsem, že o tom psát nebudu. Ber to, že to je naše tajemství, které jsem vám JEN poodkryla. A - nic nenormálního se u nás jinak neděje

reagovat normenka 14.10.2009 8:22  100%    +  -

aleachiM: jak s vámi bydlí??Co se tam děje?

reagovat normenka 14.10.2009 8:22  100%    +  -

holky je to zvláštní tohle číst ,je nás tolik co něco podobného zažili,že na tom opravdu asi něco bude.

reagovat aleachiM 14.10.2009 7:53  30%    +  -

Mmiki: + normenka:
Co se týče duchů, nemusí se rozhostit mrtvolné ticho, chlad nebo tma a nemusí nutně něco vyřizovat ani nás strašit. Byla jsem nevěřící realistka než jsem se nastěhovala do domu, kde "s námi bydlí původní majitel". Moje reakce byly z počátku různé, o tom psát nebudu ani o tom, že to není pravda. Je. K mé smůle bohužel, protože já bych si přála, aby po smrti nic nebylo. Chci ale napsat o tom, co jsem slyšela od někoho jiného. V jedné vesnici zemřel starší muž, který sousedil, přátelil se, bavil se a měl dobré vztahy s vedlejší rodinou. Zemřel v noci, když všichni spali. A v té vedlejší rodině, vedle v domě spal mladý muž. Duch tohohle pána k němu přišel do pokoje, to ho vzbudilo a viděl ho. Poznal ho podle obličeje, nebylo to žádné rozmazané nic. Také k němu natahoval ruce a blížil se. Ten kluk se lekl, ale nahlas (nespal) mu povídá: Pane .... vy jste zemřel ? Tak musíte jít, tam kam vás to volá, nechte mě být. Nechal ho. Zřejmě se chtěl jen rozloučit.
Domnívám se tedy, že zemřelý manžel té paní se chtěl taky rozloučit, ale jeho žena nebyla natolik sensitivní, aby to cítila, viděla a odnesla jsi to ty, Mmiki.

reagovat @knazuz 13.10.2009 23:00  9%    +  -

Mmiki:

To máš opravdu hodně zážitků s tajemnem.
Nevěř tomu, že se ti ta postava jenom zdála, vždycky to ten člověk ví moc dobře, že nespí a vidí co vidí. Tak jsem to četla v knížkách.
Mně se stalo, že jsem taky viděla postavu-ženskou.
Spali jsme v manželem v ložnici a asi ve 4h-koukala jsem na budík ráno jsem si sedla na posteli, protože jsem slyšela šramocení-to k nám vždycky dcera chodí z pokojíku do ložnice. A jak jsem se posadila, tak ve dveřích stála zářivě bílá žena s dlouhými vlasy a dívala se na mě. Napadlo mě jestli se něco nestalo ségře-připomněla mi jí a proto jsem mrkla na hodiny. Pak zpátky na ní a ona na mě pořád koukala, vůbec jsem se jí nebála, neměla jsem špatný pocit a jak se blížily dceřiny kroky, tak mizala pryč.
Byla jsem pak u kartářky a říkala mi, že to byla nějaká moje nežijící příbuzná a přišla mě varovat. Varovala mě prý před novou prácí mou ženskoustí. Měla jsem nastoupit do nové práce, ale kartářce tam vycházelo, že se tam zamiluju a zničím si rodinu. Neuposlechla jsem, do práce jsem nastoupila, ale byla jsem tam jen asi 2 týdny, rozvázali se mnou poměr kvůli snižování stavu. Tak stejně mě osud z té cesty vyvedl, teď už pracuju jinde.
Od té doby jsem tu ženu neviděla.
Občas vídám kolem sebe světýlka, takové jiskření a to jsem se dozvěděla, že je to andělské znamení, že mi dávají andělé najevo, že jsou u mě a že je všechno dobrý.

reagovat normenka 13.10.2009 17:56  100%    +  -

Mmiki: no já jeden takovej pobožnej našla a máme ho v obýváku

reagovat Mmiki 13.10.2009 17:53  38%    +  -

normenka:tak já na takovýhle věci moc nevěřim ale například nejsem pobožná ale když jsme koupili dům tak tu byly různý obrazy a křížky svatých a já neměla odvahu to vyhodit.Naštěstí tchýně je sběratelka všeho co se vejde do bytu tak si některé věci vzala a obrazy máme v kotelně jako aby nám hlídaly ohen.Přece jenom co kdyby se zezhora někdo díval

reagovat normenka 13.10.2009 16:49  100%    +  -

Renata75: fuj nech toho brr,mě mrazí

reagovat Renata75 13.10.2009 16:39  10%    +  -

normenka: Taky jsem to četla že duchové za náma chodí když chcou něco dořešit.A slyšela jsem že než se zjeví tak se okolo nás rozhostí mrtvolný chlad.

stránkování diskuse:

Váš názor:

Jméno:

Nejste přihlášen(a). Je lepší se nejdříve přihlásit.

Přihlásit na tomto počítači trvale:
  Registrace
diskuse: Tajemno mezi námi
Diskusi založil(a): -Mony-
přispívání bez omezení
Nástenka - Stát se clenem
Clenové diskuse - Clenové online:
Nacházíte se v sekci:
Diskuse -> Zábava -> Astrologie a duchovno
Přečtěte si
Jak vyrobit lojovou kouli pro sýkorky a další ptáčky Iveta zhubla přes 30 kilo. Kila šla dolů velmi rychle Je váš sexuální život na vrcholu? Takhle to poznáte Kariéra a peníze v roce 2018 podle numeroložky Lenky Suchardové PETRA (48): Po roce jsem vzala zpátky svého muže. Učím se s ním zas žít Škůdci a choroby pokojových květin v zimě: Jak je zlikvidovat Jak připravit batáty? 6 nejlepších receptů s masem i rybou Rudá rtěnka, objemné řasy, mašle ve vlasech: Trendy pro rok 2018 Chcete letos zhubnout? Tyto diety jsou nejlepší! Skuteční loterijní milionáři. Jak utrácí výhru?